• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:grinning: tak "zima, zpátky domů" "oči bolí" jsem meldovala dnes já...ale dítě se s úsměvem od ucha k uchu rozjelo na motorce vstříc větru zimě dešti....po hodině jsem ho fakt už prosila, že mamince je zima a pojede do nemocnice, jestli nepujdeme domů :grinning: (nemocnice u nás od jisté doby funguje jako strašák...)...podzim bude prostě drsný..nedávám to ani doma ani venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dnes mě kudrnáč dostal úplně na kolena...už jsem z něj v podvečer šilela, dělal zas vše naopak, než bylo záhodno..tak jsem už podruhé za den přistoupila k citovému vydírání (první bylo ta hrozba nemocnicí dopoledne) a řekla, že maminka se trápí a pláče...a začala jsem si třit oči a poplakávat..a ten lump si vedle me klekl (ja klecela) a zacal si trit tez oci a pofnukavat...a pak dostal zachvat smichu ve stylu "matko, ty jsi fakt blbá, tím mě nedostaneš, to umím taky" :grinning: jako za tu jeho brečící scénku by se nemusel stydět ani Tomáš Holý, zítra volám Poledňákové :grinning:
14. říj 2009 ve 22:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
zuhavko:Kubíček bude dobrej herec :grinning: toto asi objednám tat'kovi na vánoce,ten mně bude milovat :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27114095&tab=0
14. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Hani, tak ta je dobrá :grinning:
14. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
hani:dneska bych tě za ní milovala já :grinning:
14. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
Miší:vid?myslím že bude celej odvázanej :grinning: simi:vánoce se blíží,když si jí budeš moc přát tak Ježíšek ti jí donese :grinning: dobrou :pensive:
14. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
Hani, ta nemá chybu :grinning:
14. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jsem zvědavá, jak se zase ráno proberu :grinning: Dobrou noc :slight_smile:
14. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Zuhav: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, jéžiš, já jsem na něj zvědavá, doufám, že ustojí, že ho začnu očichávat. to dělám se vším a s dětma :wink:
cococo, já dnes už byla i v čepici. šla jsem příkladem pro cérku, která je přímo miluje :angry: . Chce být 2xdenně venku, tak si bude muset zvyknout, že mě přes oděv nebude vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou
14. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ingrid: já jsem dneska také měla čepici...mám pocit, že jediná dospělá v Mostě, ale bylo mi to jedno...hlavně, že mě netřeštila hlava z toho větru :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
:grinning: tu zas byla sranda :grinning:
my počítáme, špekulujeme a kujeme pikle :grinning: :wink:

Mezitím se Robik opět vzbudil a stál boroček u postýlky, tak jsem ho zas přendala k nám, to zas bude noc :rolling_eyes: už se to táhne 14dní, mě to už nebaví :cry:

tak bobrou noc všem a heslo pro zítřejší den zní - Koupit čepice :wink:
14. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
Dobrou...čepicím zdar! :grinning:
15. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
Dobré ráno,
ani pséčci nechci nechcou ven.

Terezkám vše nej k svátku!!
15. říj 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
Jéé co sem to zas vyplodila :rolling_eyes: :grinning:
15. říj 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj
já včera zas odpadla, to jsem se krásně vyspala :grinning:

Petise: pozemek krásnej, tichá zááááávist :angry: :wink: :grinning:

tak dneska sněží i v Praze :sweat_smile: docela čumím, tak brzo jsem sníh ještě tady neviděla :confused: :sweat_smile: tak snad nebude nějaká tuhá zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme původně večer dohodli s mužem že vezme malýho dopolko ven, ale to fakt ne :sweat_smile:
jen já asi vyrazím do bazaru, potřebuju splašit teplej svetr delší co mi vydrží přes bříško.... včera jsem ulovila docela pěknej rolák s nabíráním, tak do toho bych se chvíli mohla vejít

Hani: čepici klidně vytáhni, v týhle vánici na Tebe stejně nebude vidět :grinning:
15. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Terezkám krásnej svátek !! :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

téééda ženský, takhle mě podceňovat!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já neodpadla, naopak po cvičení jsem ještě jela do hospody hihi :grinning: :grinning: a přijela ve čtvrt na 12.Cvíčo bylo moc fajn a hospoda taky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Jsem ráda, že jsem se dokopala

a jupííí stihla jsem petisky pozemek!: super! rovný,okolo krásné okolí a v bezprostřední blízkosti žádný soused nebo se pletu? :slight_smile:

a u nás je nasněžíno :confused:
15. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ehm ehm, tady je něco blbě - 10 cm sněhu a drží se všude.
Jsem se z toho tak vykulila, až jsem ráno uvařila Denískovi mlíčko z Majinčinýho Sunaru :grinning:
Dobré ránko :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
vše nej Terezkám :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

No fakt je tady zima...se nemůžu nabažit těch poletujích vloček. Jen je tady v okolí vyhlášen kalamitní stav a my máme za chvíli vyrazit autem do solné jeskyně...Holky, mně tohle počasí zase hodilo o dva roky zpět, když jsem v zimě končila těhulování a dovezla si dva uzlíčky. Jsem taková rozněžněná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak včera jsem seděla s kamarádkama v hospodě a musím říct, že jsem se vracela zase o kousek spokojenější. Ony (i když mají dítě) řeší milence, pařby a špatná manželství (víceméně svou vinou)...a tak jsem si zase říkala, jak šťastně si žiju. Jen tedy nemám čím přispět do debaty o citovém vydírání, podvodech a propařených nocích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Terezinkám přejeme všechno nejlepšejší !!!
15. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Terezkám vše nej :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno!

Vidím, že tady to včera jelo - já jsem se chtěla do noci učit a hádejte, co se stalo???? Vypnuli elektřinu :grinning: :grinning: :grinning: Výmluva pro pančelku jak vyšitá :grinning: Ne, normálně o čtvrt na devět vypli a zapli v jedenáct. Matýsek ještě nespal, tak byl zcela unešený ze svíčky, chodí tu s ní ještě teď a my jsme si pak udělali hezký večer u svíčky :wink: (na to se u nás jinak dvakrátnehraje)

No, a ráno jsem vyhodila pojistky :sweat_smile:, volala Jindrovi, ti zapadli na Sirákově, místním kopci, co jsem o něm psala už loni, tchýně se švagrovou senedostaly včas do práce zas z jiného kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... chumelí a je tu nádherně :dizzy_face: Strašně se těším na Vánoce!

Petisko, pozemek vypadá krásně!!! Bijte se o něj jak lvi :wink:

My jdeme do mateřského centra, objednala jsem si tam i oběd, tak snad nás nic nezaskočí a budeme mít krásný den!

Mějte se krásně!
Pak nakuknu.
15. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
A hlava děravá ...

Terezkám vše nejlepší k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
15. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj,
Terezkám vše nejlepší k svátku.

Sníh bez blátíčka závidím. U nás poletují vločky, fouká ale nic z toho. Vojta si už cestou do školky plánoval na odpol. sáňkování, tak jsem mu musela vysvětlit, že na sáňkování si v téhle oblasti ještě nějaký čas počká.

Májí, já čepice nosím taky. Letos teda ještě ne, ale až uhodí mrazy, tak bez čepice ani ránu. Taky pak v zimě a ve větru trpím na migrény, takže čepicím zdar!

Petisko, Johanka je super. My na ní teda byli kdysi dávno před lety ještě v divadle Ta Fantastika, ale líbilo se nám (ale Bídníci byli ještě o fous lepší :wink: , jenže na ten příběh mám slabost už ze studentských let)
15. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Miško: a Denýsek to vypil? :grinning:

Sylvi: to my teď máme zapálenou svíčku skoro denně, malej vždycky zahlásí "pálit" a nedá pokoj dokud nesvítí :slight_smile:

jé Sylvi to je super, že si můžeš v MC objednat oběd :slight_smile:

čepicím zdar! já je taky nemám ráda, ale lepší než bolest hlavy jak píše Jana
15. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojec, nejsem schopná vše dočíst, páč jste tady toho včera dost nakafraly :wink:

Včera jsem měla lítací den, takže jsem ani nezapla PC. Byla jsem na kontole na gyndě, tak vše je OK, dr mu kontroloval cévy a srdíčko, malý byl zrovna vzhůru a mával ručkama. Poslouchali jsme srdíčko, paráda.

Pak jsem byla vyřizovat na stavebním úřadě připojku vody y vyřídila jsem kulový, protože jsem oba vlastníci, tak musíme mít oba podpisy, tak další kolo v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a jako perličku jsem byla s dělníkama na baráku, vložkolvali nám komín a stálo to víc než jsem čekala a než mi řekl ten chytrák, protože on mi řekl cenu bez DPH, tak jim ještě 500Kč dlužím :zipper_mouth:

Novinka u nás, malý už spí na větší postýlce a snad dobrý

Petise, tak to je celkem darda za pozemek a mě se zdálo 500Kč/m strašně moc a o Labellce ani nemuvím :confounded: No držím palce ať se rozhodnete dobře :wink:

Jo a ještě k malýmu, tak v pondělí večer zvracel naposledy, zatím se od toho úterý drží, tak snad zž to bude oK
15. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Lído, nevypil! Ono to chutná jinak než ten Nutrilon, dle mého líp, ale asi nemám vkus :grinning:
15. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Dani, gratulace k výborné kontrole :dizzy_face: Brouček se má k světu. A co Ondrášek? Připravujete ho nějak na mimi? Teď už jsou děti starší a bez vysvětlování se to asi neobejde, že? U mně to Denísek ještě moc nevnímal, když měl pusinkovat bříško, ane určitě netušil o co jde :wink:
15. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Díky MI, jj, malýho "připravujeme"máme to o to snažští, že miluje miminka, ale samo, jak je má mamka moc dlouho na rukách, tak se dožaduje, že chce taky pochovat. Říkáme mu, že je v bříšku mimčo, on pořád:kde je? kde? a cpe mi prst do pupku, nekdy to dooost bolí a hodně mi pusinkuje bříško. myslím, že až bude bříško větší a bude víc cítit pohyby, tak možná bude něco tušit. Říkáme mu, že má v bříšku brášku a on hned letí a pusinkuje. je to krásný :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Dani :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face:

tak já měla poprvé včera pocit, že malej trošku chápal o čem mluvím... fakt mi koukal na bříško...
hodně se teď stará o panenku, furt ji nosí a pusinkuje a říká, že pláče, že ji pochová :grinning:

jdu do tý vánice, musím se podívat do bazaru po svetru dokud je muž k mání na pohlídání
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.