• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ranko :slight_smile: koukám čepicová párty gůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůt :grinning: :grinning: :grinning: holky já bych jí klidně vytáhla kdybych nějakou měla tu co jsem měla minulou zimu jsem někde ztratila,dyž bude nejhůř zaběhnu k šikmíkům,třeba objevím něco normálního,ted mi stačí ta kapuce na vestě krásně se stáhne a je teplounká,ovšem zimní bundy mám všechny na Moravě,asi mně trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dani:grtulace ke kontrole :slight_smile: Terulinkám vše nééééééééj k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak tady je to dnes taky pekelný už od rána sněží a sněží....petisko:co tooooo?to už Robiška trápí tak louho?myslíš že jsou to pořád ty špičáky? :frowning2: at' už broučkovi rychle vylezou :frowning2: tak dovařím čočku at to mám aspon z části připravený a jdeme zmrznout,dnes už dám asi i punčocháčky a rukavice :slight_smile: krásný den :wink:
15. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Terezkám vše nejlepší!!!!!!!!!!!!
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
joooooooooooooooooooooooooooooo já zapoměla na agátku :grinning: člověk jí tu podcenuje a ona si jde kalit :grinning: :grinning: agtko fajn že jsi si to užila :wink: cvičení a švihadlům zdar,zdar,zdar :grinning:
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
a sunárkovej příběh Mišky taky dobrej :grinning: jako bych tu nebyla :wink:
15. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
kde jste všichni?? :confused: já za tu hodku venku jsem zmrzlá jak hovínko nebejt tý kapuce tak nevím,taky hodně trpím na uši :unamused: a já větrala ted tu máme 18 st doufám že se to rychle vytopí :wink: jdu dovářet :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj,
jsem nasratá jak svińa, ty boty, co jsme koupili, stojí za hovno, za VELKÉ hovno...jako nevím, či jsem debil já, ale když jsou zimní boty, tak se snad počítá, že pořád nebude jen krásný tvrdý sníh, ale že bude i břečka :rolling_eyes: totál mokré punčošky, boty zevnitřku úplně mokrá - za půl hodiny venku :rolling_eyes: kur.y jedny, snad to vyreklamujeme..

Dani, parádička, že je mimíšek v pořádku :dizzy_face:

agatko, tak tys nás pěkně vypekla :grinning:

Hani, nevím - buď špičáky, nebo mu chybí ten dudel :frowning2:

Terus, všechno nej ke svátku :slight_smile:

Sylvi, a co ste dělali při té romantice při svíčce?? Hmm?? :zipper_mouth: :grinning:

A s tím pozemkem, Robiš to propočítával a neví, jestli do těch 1000m patří i cesta, která se rozpočítá mezi všechny kupující...to by se ten pozemek zmenšil hnedle na 750-800m, není to málo???? :frowning2: Jak máte velké pozemky vy,??
15. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
a díky ještě i ejance, majence za recenzi k tomu muzikálu
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
peti my máme pozemek cca 700m a je to tak akorát (myslím,že až to budete sekat,tak to teprve doceníte :grinning: :grinning: ), já jsem spokojená

my dopoledne venku nebyli, přišla sousedka a bylo fajn, akorát se teď před spaním malej tak šíleně vztekal, nechtěl uklidit lux a mlátil s ním do kuchyň.linky,tak jsem se musela hodně držet,abych zůstala klidná.naobědval se, u toho zase začal ječet a šel spát a hned usnul, uf....

odpoledne mají chlapi sobě a já se jdu podívat na další miminko, se s nima nějak roztrhl pytel :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
agatko, a nejdeš na gyndu na ultrazvuk, že?? hahahahahahaha
a je to dost metrů, jako na soukromí, na posezení venku??
15. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojda,

super počásku třikrát zdar...:frowning2: Tak jsme obě padly...:frowning2: Mě bolí v krku, pálí kukadla, Emmi má hnus rýmu pšiká...:frowning2:

Gratulace Dani k super kontrole !! Koukám jak to letí, 24 tt, to je mazec...

Petisko: pozemek 700-800 m2 je podle mě veliký až až...my máme 750m2 a říkáme si že je veliký až dost, kdo to bude sekat atd. ..takže se neboj, vypadá fakt moc pěkně, určitě do toho jděte....a cena?? stejná jako tady v ČB..:frowning2:
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Peti, tak my máme tady na starém 3000m2 a na novém budeme mít 2000m2 ato chtěl manža ještě 1200m2 přikoupit, ale to jsem zatrhla, protože je fakt, že to nestíhá sekat tady natož pak na novém a to už tam chceme dožít, tak budeme mít 2000m2. Mě se ta naše zahrada moc líbí, je to rovinka(až moc velká, dost tam fouká) a výhoda koupě toho staršího domu je, že už tam nějaké zahrada je a není tojen kus pole, které bych já musela zvelebovat :wink:

Gabcos: je to mazec, ale já už chci 39tt :grinning: :grinning: Tak vám oběma přejem, ať se brzo uzdravíte :wink:
15. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
peti ty jsi jedla ráno vtipnou kaši, viď? :grinning: :grinning: :grinning:

jinak s tím místem, kdybychom měli tu zahradu rovnou, jako že vy máte,tak jsem vysmátá jak lečo.místa habakuk, nemusíš mít strach.naši mají víceméně stejně velký pozemek a krom stromů, okrasné skalky s velkými kameny, domečku na hraní,garáže tam měli ještě bazén, pergolu s posezením a spoustu trávníku.tak akorát :wink:

gabi: :frowning2: , tak ať se pořádně vykurýrujete,asi jste někde prochladly,viď?
15. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
holky díky...no musím se vykurýrovat, v sobotu dorazí 6-ti člená tlupa na víkend - slavit dodatečně narozky manži...:slight_smile: :wink:

agi: v tohle počásku to je hned, spíše to vidím na pondělní prolití...:frowning2:
15. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
gabi:co to??at je vám oběma líp :wink: petisko:mně to příjde docela dost :slight_smile: s těma botama je to fakt na hovno,držím palce at pochodíš :angry: peti:a dudlíček nezkoušíš vůbec?to jo holky agi nás fáááákt vypekla :grinning:
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky a začala jsem tak trocha podnikat, jsem teprve v začátcích, tak pokud chcete, mrkněte...:slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=64829
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
týýý jo gabi,tak držím palečky at to jde jak po másle,máš moc pěkný věci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Teda Gabi, to jsou krásný věci :dizzy_face: :dizzy_face: Musím k tobě nakukovat - odkud je to zboží?
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojík,
Terezkám vše nej nej nej..od Tomíčka pusíka..:slight_smile:
Luci-teda, ty poslední dobou píšeš!! :grinning: :grinning: :grinning: Mi to připomíná nějakou demenci! Žeby těhu nebo kojo? :grinning: :grinning:

ad zima-tak jsem zjistila, že já potřebuju nové zimní boty! A dneska jsem vytáhla bundu na lyže! Za prvé mi je přes břicho a za druhé je teplá! :slight_smile: Jo, a letní žabky můžu půjčit Petě, nechceš? :grinning: :grinning:
Tomí je ze sněhu nadšenej! Sice se mu v zimních botkách hůř chodí (není na to zvyklý) ale běhá v těch 40cm sněhu nadšeně! :slight_smile:..Horší je, že mu v tom nejezdí motorka(odrážedlo). Což je u nás docela mazec, páč to ted byl jediný dopravní prostředek..:slight_smile:

agi-koukám, že jsi nabírala zpět vycvičenou energii! :slight_smile: Super, že sis to užila! :slight_smile:

sylvi-jsem si říkala,že asi budete zapadlí a i bez elektřiny! Zimě zdar! :slight_smile: :slight_smile:
a vy si můžete objednat oběd v MC? to je super služba! :slight_smile:

dani-super zprávy z kontroly! :slight_smile:. a jak na tu postýlku reagoval Ondrášek? :slight_smile:
Ondrášek je skvělej s tím pusinkováním bříška! Mne to dojímá! :slight_smile:

Petisko-pozemek kolem 700m úplně stačí..bych řekla optimál. Tu, kde bydlíme, tak je pozemek asi 500m. Z toho hodně zastavěno, a i tak zbylo místo na skleník, terasu, místo pro slépky, jezírko, a i místo na pískoviště, sušák, stromy,..a ještě tu "hrajeme fotbal".
Na druhým baráku je 1300 a to je mazec. Jenom to sečení trávy pod stromy je na půl den. A navíc je tendence hromadit "borčus", protože je místo.. :grinning: :grinning:

gabi-at je brzo líp. To počasí je naprd..se tomu člověk neubrání!
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Comra: reagoval docela dobře,jen jak se to přestěhovalo, tak jsem mu dala přikrývku a polštářek do "nové " postele a on ji sebral a zanesl si ji do postýlky :grinning: To bylo tak krásný. on už stejně moc nespal v postýlce, protože jsem ho večer nemohla uspávat 40min a stát nad postýlkou. To mi tvrdlo břicho, tak jsem ho uspávala u nás v posteli a buď už tam zůstal nebo ho manža přenesl, ale pak už ho manža nechtěl přenášet, že se mu blbě drží, tak jsem se rozhodla, že bude mít svou postel a já ho uspávám na ni a je tam celou noc. Stejně jsme s tím počítali, protože postýlku přece musí přenechat bráchovi :grinning: tak jsme to je o pár týdnů uspíšili
15. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Petise: no tak to na.ere s těma botama :angry: já si právě říkám, že koupím nějaký aby dole to bylo gumový a uvnitř kožíšek.. ale nevím jestli něco takovýho seženu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
držím palce a't Ti vrátí prašule!

Gabi: tak ať je vám brzo líp! to počasí je fakt síla na půlku října

Hani: od šikmíků jsem se právě vrátila a řeknu Ti, že po tom co jsem oběhla asi 10 krámů, tak u nich nakonec největší výběr :wink: i prckovi jsem koupila jseště jedny rukavice na šňůrce, za dvacku nekup to!
sobě jsem sehnala dlouhej svetr s krátkým, fakt do půli stehen a hodně flexbilní takže to vypadá i teď s pidi bříškem pěkně.. a flísovou bundu s kapucí... a v sekáči dvě teplý trika s dlouhým...

holky druhý miminko bude asi taky milovník tramvají (Matýsek tam vždycky dělal estrádu)... dneska jsem ho v tramvaji cejtila asi deset minut, fakt cvičilo ostodvěstě :dizzy_face: muž už se nemůže dočkat, furt se ptá jestli už to není cejtit zvenčí :grinning:
15. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
15. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
lu:pane bože co to je :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a super že jsi kráásně nakoupila :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
LU: dť už jsem si nad tou zprávou poplakala, do prčic, někdo nemůže roky otěhotnět a nějaká kráva to pohazuje nahatý v igelitce!!!!!! :confounded: :rolling_eyes: :frowning2:
Petes: 800 metrů je hrozně moc, já nemám nic, a jaké boty to jsou? ať na ně nenarazím
Dani: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky

Tady sníh jen poletuje, ale nic se nedrží! Mamina jela na otočku do Liberce...nemá přezuto na zimní...a ráno volala, že tam hrozně chumelí, a že už je 40 cm sněhu...samozřejmě nevyjela na Ještěd (cesta do Lbc), tak začala couvat...před ní začaly couvat i autobusy...vezla babi do Lbc na vyšetření, tak ji v té vesnici posadila na autobus...pak nemohla vyjet z vesnice na chalupu-nakonec nějak dojela...pak měla zase vyzvednout babi ve vesnici (je to cca 3 km na samotě ta chalupa), tak nevím, jak to dopadlo...každopádně říkala, že jestli se počasí nezlepší, tak dnes domů na letních nepojede...abysme jí do jara ještě viděly :sweat_smile:

Anička měla v noci teplotu a říkala, že bolí zoubek...tak asi pokračuje klubání špičáků :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lu: copak v Praze není babybox??? To jsou krá.y, nemůžou to dítě odvézt tam :angry:
15. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Maji: ale to víš že je, v Hloubětíně! taky nechápu, aspoň ho mohla oblíct a dát někam kde chodí víc lidí :angry: :angry:
snad bude prťátko v pořádku :pensive:
15. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
maji:týý jo v takovém počasí letní gumy,držím palce at je vše v pořádku :wink: taky nechápu takovou svini která to může udělat miminku :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
lu, ty boty jsou z CCC - obchod u nás v OV ze shopping parku :rolling_eyes: už tam nikdy nic nekoupím....postěžovala jsem si sousedce, co má o tři měsíce starší holčičku a ta dnes šla nakupovat botky pro ni do Bati a koupila super za 800Kč..tak tam dnes pro ně zajdem a ty kur.y až na příští cestě do Ostravy zkusím vyreklamovat, přinejhorším je bude nosit z kraje jara..takže nás boty vyjdou ve finále na 1200Kč, či nás není :grinning: :rolling_eyes: k tomu mega za pozemek, to nás přece nerozhodí, néé??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
a chudák to miminko :cry: doufám, že bude v pořádku

Majenko, ať dobře dojedou :confused:

a díky za reakci na ten pozemek, ste super!!

gabcos, hadérky moc hezké, líbí se mi ta bílá halenka s tou saténovou mašlí :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
petisko:vy jste bohatí,vás jen tak něco nezaskočí :grinning:
15. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Kde ste? už sáňkujete či co?? Mě Robik usnul až ve dvě, tak mám ještě lážo-plážo :sunglasses:
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.