• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
15. říj 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
Luci, už jsem se dívala :grinning: to se tak Amelka vystrojí k jídlu sama?? Hlavně nic nepodcenit, ale bordel stejně musel být :grinning:
15. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Peti ty gumáky dostala včera a od té doby je odmítá sundat :grinning: a bordle si piš že byl..šťávu sem neměla čím zahustit :grinning: , ještě že máme ty pséky :grinning:
15. říj 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
labellko:Amellka je samostatná :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
hihi, takový eko čistič :grinning: a co jedla?

a jdu si zrobit kafe, ale už nikomu nenabízím, páč se jinak s vámi nedoplatíme za vodu :grinning: :grinning: žádné kapučínečka, nebo horké čokoládky...šetřit se bude :grinning:
15. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
peti a já bych si zrovna dala :grinning: tak počkám na tat'ku no :grinning:
15. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Peti takovou glajdu :grinning: něco mezi gulášem, rajskou a srbskou no moc se to nepovedlo, ale jí to jelo..asi budu muset vařit to co mi nechutná, bo jinak ona nic nejí. :grinning:
15. říj 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
labellko to pejskům moc nezůstane vid?
15. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
petisko a čaj by nebyl?:grinning::grinning::grinning: přišla jsem zvenku a jsem zmrzlá jak drozd a zmoklá jak slepice:grinning: čaj by bodnul:slight_smile:

jinak všem ahoj :grinning:
Amelka v holinkách nemá chybu:grinning:
15. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Hani, tak jak to vypadá z fotky, tak se nejvíc napapčil pes :grinning:
15. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoooj Evčo, další adept na zdrbání po ušiskách, kde se flákáš??!! :grinning: :wink: áček tu máš jak nasr.tých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ze staré známosti, dobře, holky...jeden čaj a kafčo...za chvilu jsem tu :wink:
15. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
já poctivě šmíruju :sweat_smile: než stihnu dočíst, tak jste jinde :sweat_smile: , ale pokusím se to napravit:slight_smile:, když mi naučíte Venouše, aby přes den spal, jo?:grinning: :grinning: :grinning:
a za čajík děkuji, stačí černý, neslazený s kapkou citronu :grinning:
15. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
peti: :grinning: :grinning: :grinning: Evísku ahoooooooooooooj :slight_smile: bacha na petisku píše si docházku :grinning: jůůůůůůůů kávička budééééééééé ale táta už jede taky domů tož jste se shodly tak já ti pro tentokrát ušetřím vodu ju??jj pejsek v pohodě :grinning:
15. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Hani, já vím, že Peťa si zapisu-je docházkku :grinning: :grinning: :grinning:
a ty dostaneš nabančeno, že se Ti dělá s kafčem :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
sory za překlepy, psal se mnou ten můj rarach :grinning:
15. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
nabančeno?? :grinning: já to vokecám :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
tý brd'o taky vám děti rvou z klávesnice písmena? :confused: :confused: já až mi to jednou nepůjde nacvaknout zpět tak budu asi čumět :sweat_smile:
15. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
dneska nikoho bančit nebudu :grinning:

dotaz a musím fičet - ty homeopatika na zuby, v jakém množství a čím se to zapíjí? a po jídle nebo před?? :sweat_smile:
15. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
huráááááááááá,petiska mně vzala na milost :grinning: peti:já už si ty homeo nepamatuju,ale v lékárně ti to řeknou,nám to stejně nezabralo jen ten gelík
15. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
kde mám ten čaj? :grinning: :grinning: :grinning:
homeo nevím :pensive:
hani, máš štěstí :grinning: :grinning: :grinning: Venda písmena nerve, jen rád píše :grinning:
15. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
evísku petiska myslela když jsem odřekla já že nechceš ani ty? :grinning: a rvát písmena z klávesnice je štěstí??on je na to úplnej blázínek :sweat_smile:
15. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
nééé, štěstí je, že nedostaneš nabančeno :grinning: :grinning:
petiska mně prostě nechá klidně zmrznout :grinning: :grinning: :grinning: tak to svojí bilanci zde asi nevylepšim :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
ach táááák :grinning: :grinning: petiska to s tebou nemyslí zle :grinning: neboj ona ti to večer vysvětlí :grinning: a já fičím do práce,brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa prdelinky a kráááásný večer :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Petise: homeo mimo jídlo nejlíp a nezapíjet :grinning: prostě dát rozpustit do trošky vody a dát lžičkou nebo brčkem vypít :wink:
15. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky

teda tam je zima, fuj :unamused:

Amelka je fakt boží, musí s ní být prča :grinning: :grinning: :grinning:

gabi koukala jsem na MMB a máš tam teda nádherný věci! tak ať se dobře prodávají :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
jj, Gabi věci moc pěkný... podle obrázků hádám že z Číny nebo Japonska? :confused: a ceny dobrý :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Jen narychlo nakukuju...

Petise: když neprojde reklamace na ty botky, tak co je zkusit naimpregnovat takovým tím postřikem ve spreji? Nám byl vloni doporučen na jarní botky, aby neprovlhly v mokru. Chci tím nastříkat i ty nové, co jsme teď koupily :wink:
15. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj!
Jen ještě nakukuju, ale celkem mrtvo ....

Lu, Romi - to s těmi obědy je parádní. Vozí tam meníčka z jedné restaurace, výběr z osmi jídel, vždy jedno vegetariánské (dnes kuskus), různá masa, většinou i zákusek .... a hlavně se z toho najíme oba a dokonce malá porce zbyla i Jindrovi. Takže za 70,-Kč .... nekupto!

Petisko, to jsou mi ale otázky :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: .... ehm, ehm

Dala jsem pár momentek ze dneška, jen pro zajímavost :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3413810&vReferer=

Zítra mě čeká opět škola :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže jdu balit.
Dobrou noc a zítra krásný den!
15. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky bando,
Hani, Evi, Robik se mezitím vzbudil :wink: a hned jsme jeli mrknout na ten pozemek. Je super, v budoucnu tam bude sice baráková čtvrť, ale to by člověk musel být fakt pracháč, aby si koupil takový pozemek, aby u něho nikdo jiný nebyl...a mě se prostě líbí, jsem z něj nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: a co je fajn, ke tchýňce je to procházkou asi 20 až 30 minut :slight_smile: takže zítra voláme realitce, chceme vědět ještě pár věcí a pokud nebude žádný nepředpokládaný problém - KUPUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mám radost, musela jsem vám to tu napsat :sweat_smile:

majenko, jo ten postřik zkusím, ale stejně koupíme baťovky a tyhle sice zkusím reklamovat, ale budu chtít prachy, v nejhorším případě si je necháme a bude je nosit z kraje jara, stejně jsem mu je koupila zbytečně větší
15. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holčičky!!!!! :slight_smile:

ted jsem dočetla taaaaaaaaaaak smutnej příběh,že přes slzy nevidim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
at jsou naše zlatíčka v pořádku :pensive: :pensive: je to to Nejdůležitějšííííííí....... :dizzy_face:

já toho Matýska žeru :dizzy_face: ten je tak roztomilej,hned bych mu dala pusinku :wink:
jinak mooc děkujem za pochvaly foteček,moc mě to potěšilo :slight_smile: :wink:
Miška je fakt šikulka a má pro to cit!!
Z každé rodiny udělá krásnej originál :dizzy_face:
moc chválim malého i když už docela velkého :slight_smile: Kubouše :dizzy_face:
a moc to sluší Lucianě :wink:
15. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.