• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj holky :slight_smile:, zdravím z Paříže :slight_smile: Zrovna jsme si přišli na hotel odpočinout a za chvíli vyrážíme na noční Paříž. Jsme úplně uchozený, ale je tu krásně, i když hlásí hnusné počasí, tak svítí sluníčko, že jsme se dneska spálili, takže mám krásně opálené tričko :grinning: a jsme úplně uchozený. Dneska jsme v Notre Damu zapálili Matyáškovi svíčku, myslíme na něj pořád.
Mějte se krásně :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
maovenko ahoooooooooooooooooooooooooj :slight_smile: super že si užíváte moc vám to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: užívejte i nadále a mějte se nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Hani: jj, jsou měkký, jen musej bejt fakt na ten čtvrtcenťák, jinak musíš přidat čas

Maovo :slight_smile: :slight_smile: krásně si odpočiň, potřebuješ to!

já mám z toho dítka dost, jsem ho přebalovala a pak ho zvedám z gauče a on mi řekl "vstávat, cvičit!" :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
sem měla málem infarkt,malej si nes s sebou špunt z vany když jsme vykoupaly a narval si ho do pusy a začal řvát,měli jsme co dělat aby jsme ho vyndaly,málem bylo po mně,to jsou věcí kterejch si člověk ani nevšimne prostě to ve vaně šluknul a narval si ho do pusy :confused: :astonished:
26. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning: Matýsek vás baví vid? :grinning:
26. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
nové fotky kdo chcete koukněte :slight_smile: vhttp://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393155&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jůůů, koukám že jdu akorát včas, Hanipeli je v přestrojení.. :wink: Patriček je teda roztomilej jak capká a jak je vlasatej, paráda! :dizzy_face: vidím, že mu taky koukaj z očiček samí čertíčci, co?

Marti ahoooj, užívej si Paříž, je přenádherná! Závidím! :wink:

Lu no tak vstávat a cvičit, ne? :grinning: bych šla do kolen mi tohle říct Áda, ještě že je líná mluvit a vystačí si s hučením.. :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hani-jsem te skoro nepoznala! Jsem si říkala, co je to tu za novou maminku! :slight_smile:
koukala jsem na fotečky! Téda , Páta má vlásků! Vypadá mnohem starší! No, halvně, než ten náš plešounek! :slight_smile: :slight_smile:.

a koukám, v jaké pozici usnul...:slight_smile: Takhle náš Tomík taky v postýlce často spí..SI říkám, že si nelehne normálně.. :grinning: :grinning:

chůze-jo, jsem koukala na Tomíska jak chodí. Jednou nožičkou rovně a druhou vytáčí do strany(ala Chaplin). Myslíte, že je to normální vývojový stupen! Když se plazil, tak se plazil jenom jednou nohou a druhou za sebou tahal..

tak vstávat a cvičit! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mao-užívej si, užívej!Myslím na vás..
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
gabčo-hodně síly a energie do stěhování! Nezávidím stěhování ale čistý nový domeček ano :grinning: :grinning: . A doufám, že tu budeš co nejdříve..

na Majenku sjem si taky vzpomněla..Maji, ukaž se! :wink:
26. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Adi: jsem si představila to hučení :sweat_smile: :grinning: jé natoč to! :wink:
já byla zas dneska už unavená, on tu pusinu nezavře, s ním jít do obchodu to je dílo.. hlavně jsem si uvědomila, že on vůbec nezná pokyn Ticho :sweat_smile: takže prodavač v zelenině mi dneska řekl jestli ho nechci vzít ven, že vůbec neslyší zákazníky :pensive: :sweat_smile:

jinak jsme ale učurávali když jsem řekla "obchod" a on zvedal nožičku jak pejsek a až pak mi došlo, že rozuměl "schod" tak zvedal nožičku i když tam žádnej schod nebyl :sweat_smile:

to jsou slejvance, mamka si dala sušit boty na balkon a než zavřela dveře tak najednou začalo lejt :grinning:
26. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Comra: to s tou chůzí, to bych se radši zeptala dr., jistota je jistota

jdu nach hajany, dobrou holky :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Romísku,adinko díííky za pochvalu našeho d'áblíka :slight_smile: :slight_smile: tak a já jak mám vymazanou veškerou IP tak ani nevím že plánujete srazík v zoo,kdýýýýýýýýýýýýýýýýýýý?? :sweat_smile: :confused:
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
fuj přišla karkule a mně je šoufl a břichanec mám jak v pátým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
lu:tedy ty máš story :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Caute, posledne jsem toho chtela napsat vic, ale bohuzel mi brouk nalil do klavesnice vodu, tak jsem mela smolika :angry:
Dodatecne gratulace Adelce k dobrym vysledkum a halkackum k rocku a pul :slight_smile:
Teda to je parada, jak Matysek mluvi, vubec si to nedokazu predstavit, u nas jen par sluvek a tez huceni. Vztekani je i u nas, ale neni to nijak strasny, zatim... :sweat_smile: ale neposloucha teda festove a placnuti nezabira vubec :rolling_eyes:
Necetla jste nektera knizku "Raspektovat a byt respektovan"? Ja uz se na to dlouho chystam, ale nejak neni porad cas... tak ze byste nektera udelala treba vycuc :wink: vsichni ji desne chvalej
Fotky paradni, Pata ma teda vlasku :slight_smile:
My dneska meli premieru na kole s vozikem a jsem nadsena! :sunglasses:
Comra, radsi bych se dr. taky zeptala.
Majenku jsem tu zahledla asi predevcirem nekdy v noci.
No, chtela jsem reagovat na spoustu veci a uz zas nevim na co :unamused:
26. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
naty:díííky :wink: Lexíček pod vodou božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: týýý woe lu tak čumím na recepiska a už vím de byl asi zakopanej pes :sweat_smile: já měla takový ty podkovy a tam bylo kostí nechutně moc,a za druhé já ho měla v troubě třičtvrtě hodiny :sweat_smile: sááákra kdo to má vědět že tak se to nedělá,ale stejně už kvůli těm kostem ho nechci no i když... :grinning: filety jsou lepčí? :confused:
26. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
padaj víka,nikde nikdo jdu do hajan dobrou :pensive: já celej den koukám na ty lymfatický masáže a jsem z toho hin co to je za ceny :confused:
27. čer 2009 v 00:10  • Odpověz
dobré ránko :wink:

hani krásné fotky , Páťa je vlasáček nádhernej! :slight_smile: :slight_smile: , taky máte kudrlinky,co? plánuješ stříhání? S tím špuntem mi teda zatrnulo,musela si být ve stresu.Já když byla malá,tak našim spolkla špunt od lahve od vína,museli volat pomoc :unamused:

natamko:RaBR mám doma, zatím jsem se tím neprokousala,hrozně si to chválej,nemám nějak čas,ale chystám se :wink:

vstávat a cvičit: :grinning: :grinning:

TOŽ VSTÁVAT A CVIČIT SPÁČI !!!!! :grinning: TADY ČUMÁKUJU OD PĚTI, UF :confounded: :slight_smile:

Martinko užívej Paříž, odpočívej a hodně foť,těšíme se na fotečky :slight_smile:
27. čer 2009 v 06:18  • Odpověz
ad nočník:už mi hlásí,že dělá ee, dokonce při každém prdnutí,ale jakmile mu chci sundat plínku a dát na nočník,tak zdrhá

do Zoo bychom taky rádi přijeli hned dopo,jenže Petr musí být v práci a bez něj se tam zase nedopravíme.takže vás tam někde dohoníme.Zkusím ho teda nějak přemluvit,jestli by si to nezařídil,ale asi to nepůjde
27. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
kuk :slight_smile: agi:dííky :slight_smile: jo,jo kudrnky má,stříháme zatím jen ofinku mně je těch kudrnek líto :sweat_smile: ad špunt:měla jsem pěkně sevřenou řit'ku :confused: týý jo dusit se špuntem od vína,no ty bláho,ještě že to dopadlo dobře vid?? :slight_smile: já jen nechápu jak si tam ten velkj špunt mohl narvat??joo jsou to prostě koumáci :confused: krásný den jedeme po nákupech :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj

Hani: jj, ve filetách je jen pár kůstek a taky jsou chutnější podle mě... hlavně aby to nebylo mražený, je to drahý jak pes, tak to už radši čerstvý

Natama: já jsem REspektovat a být respektován četla, teda asi půlku.. je toho tam hodně... zatím jsem pochytila asi tak tři věty, co fakt v reálu používám, např. "bylo by lepší kdybys.." (doplňte si) :grinning:
občas to funguje :grinning:
dobrý je, že to učí celkově lepšímu vyjadřování, i vůči všem ostatním lidem okolo, takže pak asi tak lehce nevznikají hádky..

ha, tak jsem dneska ráno měla dost, když jsem viděla jak jsme doma tři dospělí a devadesát procent všeho dělám já, lítám tu jak hadr na holi a oni odpočívaj... tož jsem muže vyslala na velkej nákup a pak jsem na mamku vybalila, že míním na tak 3-4 dny zmizet i s mužem, tak jestli by pohlídala Matýska... no byla dost překvapená, že mi to jaksi na podzim sama nabídla, na to už radši zapomněla :sweat_smile: :sweat_smile:
teď je z toho přepadlá, tak budem pár dní trénovat, ona má ze všeho strach (třeba že nebude umět dát dolů žaluzie, fakt ze všeho), takže to bude zajímavý... ale nemíním to vzdát, malýmu je už skoro rok a půl a ani jednou nehlídala.... ona je děsně pasivní a bojácná, pokud na ni nezatlačím, tak nepohlídá fakt nikdy :angry:
27. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
lu:třeba někdy zkusím,díky za tip :slight_smile: ad dovolená:tak nám rodiče nabízeli že klidně můžeme i letecy někam,že malého pohlídaj jenže já bych bez něj nejela,moc by se mi stýskalo a ani bych si to neužila,to raděj ještě ten rok počkám a pak pojedeme všichni tři :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojinky, jdu Vám popřát hezký víkend, ikdyž je pořád tak ošklivě ( aspoň u nás jo :frowning2: ) a Martince popřát ať si to v Paříži moc moc užijou a odpočinou si, zasloužíte si to

My se jdeme zkůlturnit a jdeme k našim, mají výročí svatby

tady, další můj dortík, kdo chcete juknětě, snad Vás s tím neotravuji :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318321&vReferer=
27. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
mně se taky bude stejskat... ale vidím, že když nezatlačím, tak nebude nic, ono s mojí mamkou je to takhle pořád... mě ráno dorazilo jak každej den vařím a uklízím a ona tu fakt jen sedí a pak si naloží obr porci, ani se nezeptá jestli zbylo na ostatní, sní ji a ani si neuklidí talíř (zatímco já šůruju podlahu apod.)... já jsem moc ráda, že přijela, ale mám dvakrát tolik práce a jediný hlídání který proběhlo bylo večer, když jsem jí zapla Ordinaci na počítači, malej spal a my se vykradli na pivko...
takže plánuju, že jí všecko znova ukážu a pak zmizím a ať si poradí, malej už není žádný miminko, sní co se mu dá, o všecko si řekne, spí dobře, před barákem je hřiště, na rohu sámoška... ale nakoupím, uklidím, navařím, nebude tak muset fakt dělat nic kromě obstarání Matýska...
možná i někam poletím na otočku, ale jí bych to neřekla, aby nestresovala :wink:

ono totiž minulej rok mi naši řekli, že ať k nim přijedu, že si odpočnu... výsledek byl ten, že jsem padala na hubu, protože hlídání bylo taky nulový plus polní podmínky, takže jsem si pak nadávala, že jsem se někam sama táhla s dítětem a dvěma kuframa tři hodiny vlakem... tenhle rok už jsem poučená a vím, že nikdo na nic nešáhne, pokud nezvýším hlas a nebo je nepostavím před hotovou věc...
27. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Aco: nedělej chutě! :angry: :wink: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, já myslela, že tu je nová maminka, Páťa je teda krásně vlasatej :dizzy_face:
Aco: to není možný, co ty děláš za dílka, tohle bych nedala, fakt ne, jsi borec :wink:

do Zoo bychom měly dorazit asi na 10, doufám, že se tam s někým potkáme, jinak jsme ztracený a to doslovně :grinning:

tu posílám obří bedlu :slight_smile: http://ssuky.rajce.idnes.cz/Eli/#IMG_0003.JPG
27. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
pardon, je o pár fotek dál :sweat_smile:
27. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Týhjo, to je bedla! My dneska objedvali praváky! A měla jsem klíště jako prase, fakty velký, v podkolenní jamce. A normálně jsme ho hodinu a půl dostávali ven! Vůbec nešlo! tak doufám, že nejsem nakažená! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lu-určo zatlač a vyraž si někam..Takhle moje tchýňka taky jednala..Tomíka nenakrmí, ještě je malý,..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. No, prostě jsem jí ho tam začala na hodku, na dvě..dávat..a zvykla si..a tuhle hlídala týden od rána do večera! A v pohodě a ted říká, jak jí je smutno! Takže ted kdykoliv má čas, tak říká, že pohlídá!
přemýšlím, že tam Tomíka 1x za týden dovezu ráno a večer si pro něj přijedu! :slight_smile: :sunglasses:
27. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky slyšely jste to, já jsem totálně v šoku, znechucená a řvu tady. 18m holčičku nechal otec v autě v autosedačce a šel do práce ( prostě na ní zapomněl ), našli jí až policajti když se po ní sháněla maminka ve školce že si jí vyzvedne. Holčička byla už bohužel mrtvá, prostě se v tom autě upekla a udusila. Mě je z toho fakt znechuceně, se omlouvám že to sem píšu ale nebere mi mozek. Že lidi na parkovišti vidí plačící dítě samotné v autě a nepátraj kde jsou rodiče. Já takhle vidět samotné dítě tak už se po tom pídím. Bohužel druhý případ se stal v Dánsku, se stejným koncem. Dítě našly na zemi v autě jak se chudinka snažilo dostat ven. Já si nedokážu představit jak těm dětičkám muselo být, chudinky takových hodin tam trpěly :cry: :cry: :cry:
27. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
téda Hani, je mi z toho hrozně..ani jsem to nedočetla!!! :angry: :angry: :angry:
27. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.