• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a dnes jsem koupila Rozulince pořádný zimní boty i do sněhu zn.Superfit,ale 1200 :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme i podzimní od této zn.a super :wink:
a kupuju jí ted furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: když ono jim to táááááááááák sluší ve všem a když jí to řeknu,tak hned běží před zrcadlo a nakrucuje se :grinning: :grinning:

a jsem strašně moc ráda,že chodíme s ostatníma koníkovkama na hudebku,je to moc fajn :dizzy_face: a užíváme si to obě!!! :wink:
15. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Sylvi: :grinning: :grinning: , Matýsek je takové malé vychechtlo, mi přijde, že pořád přemýšlí, co by kde provedl :grinning: :wink:
Petis: tak držím moc moc palce, aby nebyl žádný háček a pozemek jste koupili!!!!!! a tiše závidím :sunglasses:
Gabcos: taky tobě držím palce, aby obchůdek fungoval. Koukala jsem, že tam už svítilo několik zájemců.. :slight_smile: :slight_smile:
sylvinko :zipper_mouth: :wink:
a Matýsek vypadá strašně dlouhý :sweat_smile: šikulínek blonďatý :dizzy_face:

barru, jaký příběh?? Něco tu na MK?? :fearful:

já chci vidět Lucianu :sweat_smile:
jo a Petis moc držím palce na pozemek a zárověn vám to moc přeju :wink: :wink:

příběh tady odsud :frowning2: :frowning2:
a ted jsem si prohlídla fotky Robínka,ten má krásný očička,hodil by se k Rozi,byli by hezkej pár :grinning:
a tobě to taky sekne :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj modelíno Barčo :grinning: Zítra budu posílat fotečky :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj Miško :slight_smile: tak to je super,už se moooc těšim :wink:
už si ty noci dospala???
co Denísek,nemá nějakou novou hlášku???

a Maxo,co Tomášek??je v pořádku??kdyžtak písni...
15. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
a ještě vše neeeeeej Terezce :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
barru, díky za Robiška :dizzy_face: ale se mnou je to horší, mám o nějaké kilčo navíc, dneska jsem se ve vaně na sebe ani nemohla podívat :pensive:
a jak už jsem psala, Rozárka je taky moc hezká a ty očka má prostě bezkonkurenčí - no ještě vlastně Adinka má kukadla :slight_smile:

a co ty fotky Luciany?? aktuální Natálku jsem neviděla ani nepamatuju
15. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
peti,to já mám taky o pár kilíček víc,ale to k tomu asi patří,což??? :slight_smile:
já mám ráda v koupelně přítmí :grinning: nevidim pak skoro nic :wink:
15. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Peti, no jsou na Rajčeti. Luci sem link nehodila, já si to nedovolím :grinning:
Baru, čovoče, asi jsem si díky tomu všemu posunula režim - včera jsem zalehla v půl 12 a hodinu a půl jsem nemohla usnout! Ještě asi nebyl můj čas :wink: Deny? Pořád stejný, řehtáme se, ale teď si na nic nevzpomenu :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ty Bačo, a to jsi bývala vidět, když teď máš o pár kileček víc a skoro prosvítáš :grinning:
když jak jsem těch pár kil spočítala, tak se jich nasbíralo sedm až osm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a kde je ten smutný příběh??
Miši, já na rajče k vám čučela, ale heslo mi to nechce vzít :zipper_mouth: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
A na smutný příběh se neptej, nebudem si kazit náladičku :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jo, a já mám o 10 kg víc než před Denískem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrůza :frowning2:
15. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Bývala jsem hodně hubená a v těhotenství jsem hooodně nabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ono by to asi tělo nezvládlo,takže se pěkně zásobilo a zásobilo :grinning:
ted určitě neprosvítám,můj pocit je opačnej :unamused:

Miško tak to máš jak já!!já jsem si včera večer šla lehnout v jedenáct a čuměla jsem skoro do jedný :astonished: to jsem mohla radši vytírat :wink: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
jo přesně,jsem z toho špatná ještě ted :frowning2: :frowning2:
už jsem byla dvakrát dát pusinku Rozulce :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Baru, sluší ti to :slight_smile:
Vytírat nebo sedět u počítače :grinning:
15. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahojky, nakukuju při večeru, všechny zdravím :wink:
Barru, naštěstí je Tomníček v pohodě, akorát má sedřenou pravou tvář a prokousnutej jazyk, ale jíst může :grinning: pád to byl ale hnusnej, vyčítám si že jsem že jsem po něm nekoukala, ale oni jsou takový rychlíci že se stačí otočit a je je to :sweat_smile:

vše nej Terezce k dnešnímu svátku

ještě zkusím trochu dočíst :wink:
dobrou
15. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
jééé tak to je fajn,že je Ok :wink: měla jsem strach,pád to byl fakt hnus :frowning2:
ale nevyčítej si to ,je to vteřina....
15. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Tak Baru, jak jsi na tom? Já jdu zkusit zalehnout :sweat_smile:
Dobrou noc!
15. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
já jsem na MMB,chápeš to??? :grinning:
přitom je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem to dostala .....a já se nemůžu odtrhnout!!!
už jsi sehnala tu kombinézku pro maloo??
dobrou dlouhou :grinning: :wink:
15. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ránko

my vstávali až v 7:30, protože v 5 jsme měli opět kulturní vložku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a valíme do solné jeskyně :slight_smile:
Krásný pátek!!!!!!
16. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
ještě jsem zkoukla jak si Matýsek užívá balonky, super! asi jsi ho z nich nemohla vyndat,viď? :grinning: :grinning:

barru:já to čekám dnes :unamused:
16. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: agátko:krásně si to užijte v jeskyni :wink: petisko:bezváááááááááááááááá držím palečky at vám to dnes klapane,jdeme snídat všem krásný den :wink: joooo Matyášek je šikulínek rozkošnej :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky

my dnes taky vyrážíme na celý den pryč, manža jede na domek, tak se mi nechce být furt sama doma a být tak celý týden je na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chtěla jsem se zeptat, nesbíráte někdo body z Baumaxu? Dá se na to uplatnit sleva na stavebnice meccano. My jsme kupovali v Baumaxu krytinu na střechu a máme doma 40bodů a my nemáme o tuto stavbnici zájem, tak kdyby někdo chtěl, tak já bych bodíky poslala, myslím, že je škoda, aby propadly a vím, že tu někdo tuto stavebnici zmiňoval, Kdyžtak mrkněte sem:

http://www.baumax.cz/c/cms/Meccanovernostniakce?pg=1

Mějte se hezky, papa
16. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
ránko

tak doufám, že Petise všecko klapne s kupem pozemku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

impregnaci na botky taky máme a musím si tím nastříkat i svoje, mám kožený a včera se mi namočily... někdy je ta umělina fakt lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co se stalo Tomíkovi?? on má prokouslej jazyk? :astonished:

vařím brokolicovou polívku, malej se hrozně těší, brokolici miluje (furt mi ji v krámě připomíná :sweat_smile: ) tak snad to taky pak bude jíst - teprve teď ho učím pomalu na polívky, dřív je nechtěl a teď na ně mám v těhu chutě já... a už je taky sezona horkýho čaje a polívky :slight_smile:
nahoře mám 2 kg, tak se asi malýmu daří :sweat_smile:
16. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
šmarjá?co se stalo Tomáškovi?? :astonished: at' je mu brzy líp,tyto úrazy to je děs :frowning2:
16. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky!!

ale byli jsme včera s dětma v herně a Tomášek spadl z takových schůdků :frowning2: kousl se do jazyka a sedřel si tvářičku :unamused: chudátko malé....ale hlavně,že to neni otřes mozku nebo tak..... :wink:

jinak Lu,jak děláš tu brokolicovou???
16. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
no tak ještě že se nestalo nic horšího... choudě ten musel hrozně brečet :pensive:

Barru: uvařím brokolici ve vodě se zel. bujonem (bio z DM), do toho dám jednu smetanu, až je to měkký, tak to mixnu a pak přidám do toho kostky brambor...
na konci podle situace dohustím nebo přidám kousek másla nebo dosolím, dopepřím apod.
jako tohle jsem si vymyslela :sweat_smile: dneska jsem to dělala poprvé ale mužovi chutnalo... akorát to teda nechutná moc brokolicově :grinning: to by tam asi musely bejt dvě brokolice, ona nemá až tak silnou chuť... jako třeba květák
16. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.