• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
chudínek Tomulka :frowning2: :frowning2: barrunko,lu co to je polívka ta brokolicová?lu:ty jsi nápaditá :wink: a 2 kg nahoře,to je fajn :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
ahojky,

petisko, mně to bylo jasný, že už máš Kukadýlko vzhůru :dizzy_face: a s tím pozemkem je to super!!!
sylvi, fotky skvělý:slight_smile: oběd v mc závidím :grinning:
maxo, posílám Tomíkovi pofoukání :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojtě :slight_smile:
ta polívka zní velmi jednoduše, hned ji překopíruju do našich receptů :slight_smile: Já mám dnes bezpracně navařeno - miluju po, st a pá, to chodím pro obědy do školní jídelny :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes máme polévku s játrov. knedl., a brambor pěkně sypaný porkem a krůtí závitek se zelím a takovou dobrou omáčkou. To jen ať víte, jak si teď dobře žeru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Robik mi vytuhnul cestou domů, byli jsme i u Batě pro nové boty, museli jsme objednat, příjdou příští týden.

Tomíkovi taky posílání pofoukání na bebi :wink:
16. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Chudinka Tomík, ať se mu tvářička a jazýček rychle zhojí :sweat_smile: ,
2 kila jsem měla nahoře po dvou týdnech :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a plus 6 mám doteď. Jenže s tou mojí žravou, co mě neopustila se jich už nezbavím :angry:
16. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
ingrid, a na čem ujíždíš?? Já se nemůžu střepat chutě na Pims - ty sušenky s čokoládou, celou tu krabičku sežeru na posezení i třikrát týdně :zipper_mouth:
16. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
petisko:ty ujíždíš jen na Pims?já na všem :sweat_smile: týýýýýýýý jo a koukám že si tu držtičku neošidíš vid?já dělám marinované kuřecí špalíky a brambor,od včera tam je ještě i trocha čočky :slight_smile: petisko:evísek se na tebe včera zlobila ale psssssssssssssssssssst :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
nezlobila jsem se, jen to od Petisky nebylo pěkné nechat mně mrznout:grinning:

pims mám taky ráda, ale teď tady chroupu bake rolls :grinning: :grinning: :grinning: a k obědu budou zapečený brambory :grinning:
16. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
no nic, dojedla jsem a půjdu si dáchnout :slight_smile:

Hani, no vy si taky pěkně žerete :grinning: ....ty jedna práskačko, žádné pssst nebude, všechno jí řeknu :grinning:

bobrou noc :grinning:
16. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Evi :grinning:
16. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ingrid: 6 kg není tak moc, rozkouskuj si to na 3 a 3 a dej si nějakej závazek, to shodíš !!!

Petise: nedělej chutě :grinning:
zejtra udělám asi br kaši s cibulkou a hrachem :slight_smile: žaludek už je lepší tak se snažím jíst zdravěji a občas i nějaký luštěniny nebo brokolici a tak, tam je hodně železa
muž mě teď furt chválí, že dobře uvařím a ani to moc nestojí :grinning: dřív by mě sprdnul, že chce maso :sweat_smile:

já ujíždím skoro na všem, jen třeba zrovna Pims nebo slaný krekry a spol. nemusím...
ale jinak všecko, od uzenýho tofu, přes koláče po různý kaše s medem, chleba s vejcetem, polívky, maso, brambory... no všecko :sweat_smile: :sweat_smile: Matýsek je fakt v jídle po mě :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
evísku:a sakra ted jsem něco posrala :grinning: :grinning: petisko:my si tu držku taky neošidíme to vííííííííííííííííííš :grinning: :grinning: a tat'ka má o víkendu volno tak budou ptáci mn'ááám,aby si to někdo špatně nepřebral tak fogl jako jooo? :grinning: :grinning: :grinning: evísku:a jedla jsi ted ty nový bake rolls špenát se sýrem tak to je snad to nejlepší co jsem kdy měla mn'am :slight_smile: lu:ty upleteš z hovínka bič vid? :grinning: v tom je právě můj problém já asi levně vařit neumím :sweat_smile: ingridko:váha určo časem dolů půjde,ale ty myslím taky chodíš cvičit nebo néé?já už v tom mám bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
hani, tak ty jsem právě dojedla :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
chtěla jsem napsat, že je asi něco špatně:grinning:že Venda chrupčí :grinning: a už ho slyším, za chvilku ho tu mám:grinning: předpokládám, že šel čůrat :sunglasses:
16. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
evísku: :grinning: :grinning: :grinning: že jsou výborný vid?u nás už se taky nějak vrtí v kočárku,zatím o.k. :wink: holky kde vám spávaj děti odpo,u nás jedině v kočárku,v posteli neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: co s tím pak budu dělat až nebude mít kočár nevím :sweat_smile: a ještě dotaz:máte někdo zkušenost s tímto?http://www.proline-body.cz/vacupress.html
16. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
spí se jedině v posteli, v kočárku spí nerad od cca 7 měsíců (ale když byl unavenej tak usnul i v něm), teď už zhruba od roku nespí v kočáře ani za nic(myslím, že bych na jedný ruce dokázala spočítat, kolikrát v kočárku od tý doby usnul)
Hani, jsou výtečný :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Hani: ale ne... můj táta uplete z hovínka bič ( :grinning: :grinning: )... ten nám jako dětem vždycky uvařil kotel jídla a pak jsme se nesměli ptát co v tom je :sweat_smile: (kopřivy, šťovík, různý pláňata apod.) holt 4 děti a jeden příjem :sweat_smile:

u nás se spí jedině v postýlce, v kočárku jedině při naprostým vyčerpání, takže přes oběd jsme dycky doma
16. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Petis: ujíždím na všem. Hlavně mě bohužel pořád drží chuť na sladké, to před těhu nebylo. Takže kafe si nedám, když doma není aspoň čoko na vaření, v lepším případě linecké, míša řezy, buchta s tvarohem a tak. A vše co prošlo kolem čokolády se předemnou třese.
Lu: si to říkám už rok, že 6 kilo není moc, ale zdá se že jo :sunglasses:
Hani: jo cvičím nárazově, v létě bylo kolo, teď se znovu chystám na spinning a na zimu je ideální squash. Kdo ale bude se mnou chodit nevím
16. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahooooooj,
čoko na vaření? Nepohrdnu :grinning:
16. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
díky za poslaná pofoukání Tomíčkovi, naštěstí je v pohodě :dizzy_face: ale ty schůdky odkud sletěl byly fakt docela vysoké asi 1,70m naštěstí na zemi byla guma, on je takovej náš kaskadér, jedno zranění se mu ještě ani nezhojí a až má nový :confounded:

Hani, Tomík spí odpo v postýlce, ale v kočárku usne bez problémů taky, já jsem radši když spí v postýlce že má větší pohodlí :wink: , na vacupress jsem bohužel nechodila, takže neporadím
16. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Hani: Mája spí jen v postýlce. Dá tak dvě hodiny. venku jen lítáme, běháme, skáčeme a tak. Hlavně když spí, tak já můžu uklidit, vyžehlit, dovařit, koňovat.... to je super :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
tak koukám že je Pát'a asi jedinej kdo spí v kočárku?? :confused: :confused: evísku:já vím,a abych vás v tom nenechal tak jsem si otevřela křupky,a pak zase budu rajtovat přes švihadlo :grinning: ingridko:no vidíš pak to půjde samo :slight_smile: Miší:vítej v klubu závisláků :grinning: holky já jsem tak nasraná :angry: před 14 dny jsem byla na nehtech u jiné nehtařky a už je to pátej nehet co odlít :astonished: furt tak chodím na spravení a říkám že se mi to nezdá normální :angry: :angry: ještě říká reklamace do tejdne grátis pak se to platí,je to normální????dyt' bych se nedoplatila :angry: včera mně brala na opravu jiná a čuměla jak tele když jsem se zbalila a šla,si myslela že jí to budu platit???měla něco říct bych s ní byla hotová raz,dva :angry:nechápu jak někdo může dělat práci která je úplně na pytel :angry: :angry: pardon,chtělo to ven,pže ted ulít další :angry: :angry:
16. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Denísek by taky v kočárku usnul, ale je tam skoucenej a myslím, že to moc pohodné není. Čhodí spát vždycky po obědě do postele. Teď zrovna chrupčí, Márina si tu hraje v lehátku a já tak nějak poklízím...V podstatě relaxuju :wink:
16. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
maxičko:díky z reakce na vacupress,to neva že neporadíš já až budu mít prachy navíc tak do toho jdu,což nevím jestli bude,asi jo :grinning: táta mně upozornil už dopředu že na moje výmysli už mi dávat peníze nebude,já ho chápu :sweat_smile: :grinning: ingridko:Pát'a v kočárku taky ty 2 někdy i 3 hodky d takže mám taky času moooc,právě v posteli se mi podařilo párkrát když se mu něco v kočáru zdálo a moc plakal tak pak jsem ho dala do postele lehla si vedle něj a na hodinu ještě klidně zabral,ale normálně??nehrozí to může bejt unavenej sebe víc ale spát prostě nebude klidně celej den :sweat_smile: taky to pak večer vypadá,to už strkám špunty do uší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Kde je teta Petrolejka? Nerodí už? :grinning:
16. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
taky nepohrdnu čoko na vaření:grinning: teď tu mám milku s vanilkovým pudingem:grinning:, ale tu si nechám na horší časy :grinning: :grinning: :grinning:
hani, když jsem měla nehty, tak jsem si platila i opravy :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Hani - to je ten stroj, jak tam půl hodiny chodíš a hubneš? :wink:
Já na to chci taky, ale mám na noze strašnou křešovou žílu (a na operaci teď nemůžu, protože si musím ve škole dodělat tělocviky z loňska), tak se bojím, aby mi to něco neudělalo... Co myslíš?
Miší:raděj ralaxuj s koníkem na úklid prd' :grinning: já až večer :sweat_smile: no jo Pét'a že byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy???????? :confused:
ahojky - jsem jen na skok na koni podpořit Hanču - Zuzanka spí přes den JEDINĚ v kočárku, spánek v postýlce za bílýho dne nehrozí, veškeré pokusy marné. Zuzka je dlouhán, už teď je přes celý kočár a taky přemýšlím, co bude po kočárku. Raději bych postel, též mi to příjde pohodlnější a zdravější. Na kočárku je fajn, že bez problémů usne, když někam jedeme, je prostě zvyklá. Druhé plus - z kočárku neuteče, třetí plus - usne okamžitě, sama a bez pláče (večerní uspávání má většinou na triku Vlado, je to miloučký, ale zábava na hodinu i dýl...)

hezkej den všem :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
evísku:tak nabídni néééééé???? :grinning: a já tu chudák o křupkách :frowning2: :grinning: ad nehty:já co chodím k té mojí tak mi dycky udělám co si vymyslím a nejen že pokaždé chce 350 ale ještě si i nikdy nic nevzala za opravu,takže je to normální????evísku:možná ,ale neřeknu kdyby ulít jeden při nějakým fakt blbým pohybu ale mně to ulítává i když meju nádobí a za 14 dní 5 nehtů??? :angry: :angry: Miší:ne,ne to je jak to snad nějak ten tuk odsávaj těma bankama či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já právě byla na lymf.masážích nedávno a bez výsledků tak jsem nasraná a to jsem byla na dietě,nežrala jsem sladký(tolik jsem tpěla) :grinning: a skákala jak psycho přes švihadlo :grinning: tak kde je chyba?? :angry: ad křečáky:Miší:je to hodně velký?fakt na operaci?mně to tenkrát nějak rozpíchávali nějakým roztokem ve formě injekce a v poho,bylo to teda drahý ale zabralo :wink:
16. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
hani, si přijeď a já se rozdělím :grinning: :grinning: :grinning:
no ty nehty jsou asi šlendriánsky udělaný :angry: bych šla jinam.-)
16. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
kreksi:opravdu jsi mně podpořila :slight_smile: u nás naštěstí večerní uínání v poho,usne i když u něj neležíme :wink:
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.