• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Já nemám boule, trošku plastický jsou, ale hlavně vybarvený, skoro jako praský žilky, no hnus to popisovat. Když zmizej, budu ráda, když ne, dám je vyzmizíkovat sama, akortá to bude dražší, ale totok nehodlám nosit po zbytek života :grinning: A to poctivě každej večer na křečáky cvičím, protahuju nohy a houbeles
16. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Peti:už máte vymyšlené to jméno pro mimíska?nebo je to tajemství :sweat_smile:
16. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Hani, nemáme, my se furt hádáme, Míra není přístupný diskuzi. Máme nějakou kompromisní variantu, ale vlastně se s ním nedá dohodnout, všechno mi zavrhl. :grinning:
16. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
a nevíte jak odčarovat ten břichošpek po císaři? :frowning2:
16. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Já bych potřebovala odčarovat celá, jan břichošpek by mě nezachránil :grinning:
16. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Miško tak ta je krásná!!!!!!! :slight_smile: hodně podobnou jsem měla pro R.loni :slight_smile: a byla v ní princeznička :slight_smile:
letos ještě žádnou nemám a vůbec nemůžu na žádnou hezkou narazit...byla moc hezká v tchibu,ale 92 vel.a to by bylo obrovský :unamused: takže nevim......spíš je výběr pro prtata :wink:
16. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Peti:takže se snad u porodu shodnete :grinning: holky normálně sosedka si větrá doma a nám to lomcuje dveřma až em :confused: ona je švihlá dávno,no prostě UK :grinning: :grinning: :grinning: čarovat neumím bohužel :grinning:
16. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
a celá by jsi určitě odčarovat nepotřebovala :slight_smile:
chce to trpělivost.....vždyt jsi teprve půl roku po porodu a po dvou dětech krátce po sobě :wink:
víš,jakej to byl záhul pro to tělo??????vyčkej času,kočko :wink:
16. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
opovažte se někdo Míšu odčarovat:grinning: kdo by potom fotil ty naše broučky? :grinning: :grinning: :grinning:

kombinézka nádherná:slight_smile: taky pro Vendu žádnou nemám, žádná se mi nelíbí a navíc 86 mají většinou ťapky a 92 je mu ještě obrovitá :sweat_smile: a nevím, jestli jí Pze vůbec využijem...
16. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Miško:já věřím taky že se vše brzy srovn,vždyt chodíš do fitka néé?určitě se brzy dostaví výsledky jen jak píše barrunka chce to čas :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
já kombinézu ani snad kupovat nebudu,dám pořádně teplé kalhoty,punčošky a pořádně zachumlám do fusaku a jedééém,v tomto máme výhodu že Pát'ovi to v kočárku v tomto počasí neva teda pokud je krytej pláštěnkou aby mu tam nefoukalo,nepršelo a nechumelilo :wink:
16. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
holky,jáááááááááááááááá bych šla pařit :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
hani, u nás kočár není zrovna v kurzu.... :grinning:
Baruu, tak běěěěž :grinning:
16. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
já ne,jjjá to moc neumím :grinning: :grinning: se mnou chce chodit každej kalit pže kulový vydržím :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
evísku:u nás zaplat'pánbůh jo :grinning: -ale to až ted jak se ochladilo když bylo teplo tak to byl problém bejt v kočárku ale téééd' to je jináá
16. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
chjo,tak náš táta teprve vyráží z Chomutova to zas bude doma bůh ví kdy :unamused:
16. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
my už doma taťku máme:slight_smile: , ale večer jde pařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
to už bude doma za pár :slight_smile: vydrž!!! :grinning:

to já si ještě počkám :unamused: :unamused:
16. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
to za pár si barru počkám :unamused: evísku:náš tat'ka jde večer taky chmelit,asi bude párty na MK,já pojedu ve svařáku :grinning:
16. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
hani já taky větrám a hodně :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
já tu nic takovýho nemám :sweat_smile: , takže já budu na párty na mk o šťávě :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
agi:brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :sweat_smile: :sweat_smile: my tu máme 19 st a já jsem zmrzlá jak hovno,jdu si dát horkou polívku :sweat_smile: evísku:přijéééééééééééééééééééééd' :grinning: já tu mám necelého půl litru tak se podělím :grinning:
16. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
tak Peťa nerodí jak vidím :grinning: ta už si ale nemůže dovolit jediný áčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Miško: to je blbý s tou žílou.. zajdi k nějakýmu dr. a až budeš mít ten tělocvik tak radši na operaci jeslti je to tak velký :unamused: moje mamka to měla taky, na obou nohách a po operaci má nohy jak nový :wink: ale teda nosila poctivě ty zdrav. punčochy

jsme měli jít s kámoškou do děts. koutku, ale Matýskovi se spustila rýma (už ji mám taky), vypadal hrozně nešťastně (ale zároveň hrozně roztomile, jak byl nezvykle pomalej)... ale už mu trošku otrnulo, tak snad je to jen rýma...
ale teda co předvádí u odsávání, normální hysterie předem :astonished: pětkrát hlásí, že chce čurat, pak se snaží schovat... dyť je to hned hotový, vždycky se vztekal trochu, ale tohle teda.. skoro jsem ho nepřeprala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Makulka: tak ať se ukáže zubisko, to jste museli bejt oba zničený, takhle nespat :confounded:
16. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
a nechte toho s kalením, bych si dala něcoooooo :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
lu:tak at je to opravdu jen rýma a jste brzy fit :wink:
16. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
tak já jsem holky v koncích.pořád přemejšlím o to m dárku pro přítele mámu a nevím,zkoušela jsem sondovat,měla jsem vyhlídnuté kráásné hodinky,jenže jeho ségra říkaa že má pěkný a nenosí :unamused: něco zlatého prej taky nemá význam..koukal jsem na kabáty pže ty má ráda jenže netrefím velikost :unamused: a dozvěděla jsem se že od tet dostává poukázky na masáže atd..takže vybráno a já nevím..
16. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
bude moc blbý když jí koupím taky tu beranici co jsem na ní dávala odkaz? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Hani: doufám, on je 5. den po trojkombinaci, tak je asi i oslabenej... protože venku byl v tom počasí, ale byl fakt nabalenej :confused:

Hani: no spíš by jí a beranice nemusela sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co nějakej poukaz třeba do nějakýho obchodu s oblečením? nebo parfumerie? za to se myslím žádná ženská zlobit nebude :wink:
16. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
lu:a nemá to z toho?? :confused: s beranicí jsem si dělala prčůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: něco ale snad vymyslí,mám naa to měsíc :sweat_smile:
16. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
ahá, já myslela jak to nehoří :grinning:

no rýmu by mohl mít i z toho, ale kejchá, tak si myslím, že to je spíš k počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
on je taková pusinka když mu není dobře, furt mi chce sedět na klíně a nebo prohlíží knížky :slight_smile:
je to taková zpomalená verze Matýska :grinning:
16. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.