• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak chlastám portský, opustila mě těhumorálka :grinning: A Týnka u babi po půl hodině řve, že chce za mnou. Snažíme se natrénovat na porodnici, kde bude 3-4 dny beze mě. tak to dopadá, když je dítě furt s matkou, protože nikdo nemá čas. Chudinka. Musí si zvyknout :zipper_mouth: Přitom babičku miluje, ale dnes chce jen mámu. A ráno tady blbě upadla a na čele má modřinu, no týraný dítě hadr. :astonished:
16. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
peťo: :grinning: :grinning: :grinning: , Týnka to zvládne,neboj :wink:
16. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Teď jsem byla vyzvednou na poště kombinézku pro Denyho, je úúúúúúúúýasnááááááááááááááá :dizzy_face: U nás na Vysočině se bez ní neobejdem :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Miško:bezva :wink: Pét'o: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27131471&tab=0
To je ona :wink: A k tomu ladící čepičku a rukavičky :dizzy_face:
16. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
A v kolik tu teda začíná ta párty? :grinning:
16. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
já bych začátek párty viděla po 20 :grinning: :grinning: :grinning: to už budu zbavená zlobidla :grinning: :grinning: :grinning: teda doufám :grinning:
Miško, ta je fakt pěkná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ta cena....chápu, že u vás se využije :wink: , takže pak ta cena tak strašná není :grinning:

hani, myslíě, že nám bude stačit půl litru? :grinning: :grinning: :grinning: a co vlastně budem pít? :grinning:

Peti, :grinning: Týnka :grinning:
Lu, snad bude Matýsek ok:slight_smile: Venda je taky 5. den po Priorixu :slight_smile: a krom neskutečný hyperaktivity, ale zároveň i unavenosti zatím nic :wink: ťuk, ťuk :grinning:
16. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Dostavím se o chvíli dýl, naše starší zlobidlo zalegá až po deváté :wink:
16. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
zalehá
16. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
ok,Míšo:slight_smile:
16. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
kombinéza je moc krásná :slight_smile: .U nás bude dneska pařit tatínek, ale ne s váma, s chlapama v hospodě :grinning:
16. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
agi, tak to seš náš člověk:grinning: manža už vyrazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý přijde ve 22 :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Záčínám s předstihem - mám pivo :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
hi, hi:grinning: já horkej čaj:grinning:
16. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky, přidávám se k vám jako slaměná vdova...náš taťka už je pryč a kdo ví, v kolik se vrátí, ale asi ho budu muset nahánět, protože jde zítra ráno do práce... :wink: :wink: Když on je v tomhle jak nezodpovědný puboš!!! Po 3. pivu neví, čí je :grinning: :grinning:

Musím vám říct, co se tady dneska stalo, až mi z toho běhá mráz po zádech!! :confused: :confused: Ráno jsem jela do práce a přestupuju z busu na tramvaj na mostě. Ty tramvaje jezdí obousměrně proti sobě a teď vidím, že na protější straně 4 chlapi drží nějakou paní, tak si říkám, jestli nemá epileptický záchvat, to se musí člověk držet, aby se mu něco nestalo, že?! A shodou okolností právě moje bývalá spolužačka šla z té druhé strany přes koleje, tak se jí ptám, co se děje a ona, že ta paní nějaké mamince vzala dítě a nechtěla jí ho vrátit. Že na ni byli tři, ona a dva chlapi a že ležela na zemi a pevně to malé svírala a nepustila, nakonec, že ji nějak přemohli, tak ho pustila, ale přelezla zábradlí na druhou stranu a chtěla ukrást jiné dítě, tak už ji chytili ti 4 chlapi a 5. volal policii!!!!
No mně to úplně vyšokovalo, jsem se cestou do práce rozbrečela, co kdyby se to stalo mě, protože na tu zastávku s malou chodím skoro denně... Já bych ji asi musela zabít, nebo nevím...
Ale zas na druhou stranu si říkám, co asi muselo předcházet tomu, že se tak zachovala!!! Byla to úplně normální slušná paní, oblečená v kostýmku,.... :frowning2: :frowning2:
16. říj 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
anny- týjo, fakt mi běhá mráz po zádech :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Anny, mazec :confused:
16. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Anny, to je hrozný :astonished: asi bych taky brečela :pensive:
možná měla za sebou nějaký trauma a prostě zkratovala... a nebo měla duševní poruchu, ono to nemusí bejt na první pohled vidět :unamused:

Miško: kombinéza suprová :slight_smile:

holky s malým jsem si vlezla do vany, dali jsme si ji dost teplou na to nachlazení a malej dostal takovej záchvat energie... nadskakoval a padal hlavou pod vodu, asi desetkrát se docela slušně napil :sweat_smile:
pak byl v šoku z toho, že si myju houbou záda, vzal mi ji a ty záda mi umyl :grinning:
teď už konečně vím na co jsem měla dítě - aby se o mě staralo :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
fuj mě je zle :frowning2: :frowning2: :frowning2: . musela být psychicky nemocná, nebo vydeptaná (třeba touží po miminku a šiblo jí z toho)

já nepiju, zítra ráno jdu cvičit, to bych tam umřela :grinning:
16. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Evi: no u nás jsou to takový vlny energie, ale ty jsou teď i normálně... tak den klidu, zlatý dítě.. pak den že vypadá jak na drogách... pak zas den klidu... je to teď takový zvláštní :sweat_smile:
tak hlavně ať je Vašíkovi dobře :wink:

můj muž už je taky v hospě :grinning:
dneska mu nabídli práci, tak jsem se radovala, ale pak jsem to zatrhla... není tam žádnej plat, jen komise... jako to je risk i bez dítěte, natož když je zodpovědnej za rodinu se 4 lidma za chvíli... nechci se tu hrozit každej měsíc jestli domů něco přinese a kolik... kdyby tam byl aspoň nějakej plat a pak komise, ale tohle je fakt loterie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám brusinkovej džus :slight_smile:
16. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
vykoupáno, uloženo:slight_smile:

agi, já mám před sebou teplej čaj:grinning: žádný alko tu nemám :sweat_smile:
lu, Matýsek je zlatíčko:slight_smile: Venda mi záda občas drbe:grinning:, ale pak chce takýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Já jsi zítra fotit svatbu :confused: , tak to taky nemůžu přehnat.. Jen kamarádům, není to na kšeft, ale mohla by z toho být aspoň reklama....
16. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
no já musím zítra rychle koupit dárek, jdeme na oslavu 3. narozenin k našim známým... od muže mám limit 300 Kč, tak to nevím co v tom krámě budu kupovat :sweat_smile: ?
no asi dárkovej koš s modelínou a pastelkama a blokem :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
téééda mě nikdo záda nedrbe, to je škandál !!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zato teď před spaním na mým rameni dělal hají a tuli tuli :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
lu, Vašík je taky normálka aktivka:slight_smile:, ale tohle je jiný:grinning: fakt jak naspeedovanej :grinning: :grinning: :grinning: lítá po bytě jako šus:grinning: docela v klidu to bylo venku:grinning: v holinkách mu nejde běhat:grinning: a navíc se nemohl nabažit louží :grinning: :grinning: :grinning: jsem si venku skoro odpočinula:grinning:
ale na druhou stranu dnes spal od 10:30 do 13 a to je nevídaný :sweat_smile: :grinning:

co znamená plat komise?
16. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
agi, mně po koupání zkoumal bradavky:grinning: a pak kouknul na svůj hrudník a prohlásil nenííí :grinning: , pak si zatáhl za pinďu a dobejval se pod můj ručník a taky prohlašoval, že nenííííí :grinning: :grinning: :grinning:
si Ondráška na drbání zad nauč:grinning: mně to taky dalo skoro 2 roky práce :grinning: :grinning: :grinning:

lu:grinning: dárkovej koš s modelínou :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Dobrý večer,
děkuju za včerejší přáníčka

holky, máte někdo zkušenosti s tím odrážedlem Firs bike?Chceme ho Elí pořídit místo kola, nějak jsem to přehodnotila.

nedoačítám, jen jsem zaregistrovla Tomáška a nějaký karambol, tak snad už o tom neví

já už chlastám, páč nám dovezli Matese a co tady se dělo předešlou půl hodinu, to je na Chocholouška. Elí už jsem poslala s tatínkem do pelechu, tak ještě jedno smrádě a dám nohy hore
16. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
evi já si ho naučím nosit snídani do postele s růží v puse :grinning: :grinning:

terez ty děláš chůvu dneska večer? Já bych si dala cinzano,kdybych ho doma měla, mi nějak poslední dobou zachutnalo

to Firts bike máme v plánu na jaře koupit, jedna maminka tady s ním jezdí (teda její dítko :grinning: ) a moc si ho chválí.Je super,že se na něm děti naučí jezdit bez koleček,učí se stabilitu a pak rovnou přesedlají na normoš kolo, na které je času fakt hafo, až klidně po 4.roce
16. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Baru, právě. A má to i certifikát, tak by to mělo být "bezpečné". Asi to koupíme na vánoce
16. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
teru, taky plánujem koupit něco jako first bike:slight_smile: prý je skvělý, kamarádčin syn(teď mu byly 2) ho dostane k Vánocům, tak poreferuju po nich:slight_smile:

agi, no když bude mít ty růže kde brát:grinning::grinning::grinning:, ale snídaně do postele je určo užitečnější než drbání zad:grinning:
16. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.