• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jinak mě Elí taky drbe, to jí naučil děda. Jenže když jí zaujme piha(a že jich mám dost, těch vystouplých) tak ta její péče za moc nestojí
16. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Evi: tak lítací šus máme teď tak každej druhej den... prostě lítá nejvyšší rychlostí z jednoho konce na druhej, třeba tři hodiny :sweat_smile: :sweat_smile:

Evi: no jakože jen komise... že prostě děláš nějakou práci a podle výsledku dostaneš nějaký procento.. a když Ti ten měsíc třeba žádnej prodej nebo zprostředkování nevyjde, tak prostě nedostaneš NIC :fearful:
16. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky hrajou si vaši prckové taky tak organizovaně?
Matýsek si tak jednou za den poslední asi dva týdny vytahá x věcí a na něco si hraje (na vaření, na ošetřování miminka, na dělání fontány, na řidiče vlaku atp.) a u toho si povídá a pořád si ty věci přendává a organizuje..
vypadá to jako když má nějakej plán, někdy ho pozorujeme ale nevíme jakej :grinning: ale on si něco brumlá a pokračuje, někdy třeba hodinu :sweat_smile: a nás si prakticky vůbec nevšímá což se předtím nikdy nestalo :confused: to nám hned začal ukazovat nebo vypravovat...
a v určitý chvíli to začne sklízet, prostě "hotovo" a zas to dá tam kam to patří :confused:
fakt zajímavá změna... já myslela, že si takhle hrajou až tak ve 2-2.5 letech nebo tak :confused:
16. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Lu, tak organizovaný hraní u nás není:grinning:
lítací šus, to je přesnej popis toho, co teď mám doma...je to od toho očkování :sweat_smile: se dr. asi spletla a místo priorixu dostal nějaký povzbuzovadlo :grinning: :grinning: :grinning:
a s tím platem to je fakt blbý :sweat_smile:

teru, mně drbe přes tričko:grinning:, ale teď ho Tom naučil, že mně může prásknout ramínkem od podprdy, takže drbání končí takhle :angry:
16. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Evi: no tak z čeho máme ten lítací šus my to nevím... asi už z 1. hexy :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
lu: Elí si přinese plínku, tričko, tepláky, deku, panenku a rozloží si to na koberec a začne balit. U Toho povídá a povídá(nevím teda co, ale je děsně důležitá) a to jí vydrží i půl hodiny. Přebaluje, oblíká a je klid.

lítací šus teď měly obě děti a u toho řvaly jak krávy, no a pak si nenalej, že jo
16. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
no tady je jedno video z nedávna, to s tím teprve začínal... teď už nosí hrnec a stojí před gaučem a chvíli se rozhoduje kam ho položit... určitý věci když mu podám, tak je nechce, prostě trvá na určitým uspořádání, nevím proč...
pak chodí a jmenuje tu zeleninu... každej den říká, že vaří něco jinýho a taky kombinuje jinak tu zeleninu :sweat_smile:

tady ale teda vaří prej "cereálie" a přitom tam má zeleninu, tak nevím :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=5xsKHC7gW6w
16. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Teru: dyť si nalej když můžeš :grinning:

no tak to Eli dělá něco podobnýho... malej tuhle lohnul mužovi malej kufr a prej že jede "na výlet" a taky tam chtěl cpát věci :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
lu, on to měl taky už dřív, ale né celý dny:grinning:
tak tohle hraní neznám :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
kde je ta Hanina? se zapomněla asi u žehlení :grinning:
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
vařící Matýsek božíííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: téééééééééééda tady se zas perlí :grinning: :grinning: :grinning: evísku:to se moc nevožerem co? :grinning: :grinning: :grinning: a mejdlo se rozjíždí a náš táta je ještě nach hause :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ještě nejsem vykoupaná a čekám až řekne bay,bay :grinning: agátko:sakra co to je???jak áno cvičit ty trháš partu holka jedna!! :angry: :angry: :grinning: anny:fuj,hnus,strašný :angry: :angry: :angry: podle mně je paní psychicky na dně bud o mimi přišla,nebo nemůže nebo cokoliv jinýho podobnýho,no hrozný je to :frowning2: jina teda evísku co to má Vašík za moresy ve vaně :grinning: :grinning: :grinning: my se tam naštěstí dva nevejdeme ale když jsem na wc nebo nahatá jdu do koupelny tak jen pokukuje asi to bude tím že nemluví jinak už bych si asi vyslechla :grinning:
16. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
No konečně:grinning: Hanina se objevila:grinning:
Hani, my byli ve sprcháči a prsa a pinďu zkoumal na posteli, když jsem ho oblíkala do pyžama:grinning: a navíc u nás se toho taky moc nenamluví :sweat_smile:
a na ožrání mi stačí málo :grinning: :grinning: :grinning: (i když minulý týden jsem vypila půl vína a ani to se mnou nehlo :confused:
16. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
já si zatím nevyslechla nic, akorát často říká pupík i bradavkám :sweat_smile: ale nějak to neřeší, vidí, že mám jiný vybavení, ale prostě to jde mimo něj... on je teĎ do toho vaření... a taky do piána a kytary... sex přijde o trochu pozdějc :grinning:
16. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
lu:grinning::grinning::grinning:
no Venda je typickej chlap:grinning: moc nemluví, ale sex řeší :grinning: :grinning: :grinning:
pupík a pindík se mu taky ještě nedávno pletl, ale najednou je neomylnej :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning:
no Matýsek bude asi po mým mužovi... ten nejdřív všecko zkoumal a řešil a studoval... až ve 20 se doslova vrhnul na sex :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo a eště je taky do miminek teď... poslední tejden se to stupňuje, hodně nosí panenku, hlásí mi, že plakala a že se musí pochovat... pusinkuje ji tak, že je totálně mokrá, krmí ji, vozí ji v autě, dává jí ponožky, pití, posazuje ji na nočník, hledá jí dudlík (kterej nemá) a dneska s ní chtěl jít spát... nakonec jsem ho ukecala, panenku jsme zabalili a nechali spát v obýváku :sweat_smile:
že by fakt tušil co se na něj chystá? :confused: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Lído, to je sladký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás se chodí spát s autem :sweat_smile: :grinning: každý den si vybere jiné(že by taky náznak do budoucna? :grinning: )
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
16. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahojík,
Tomík Maxů je strašně krásnej! Já bych ho nepoznala! Jak mu vyrostli vlásky! :slight_smile:..A posíláme pofoukání na bebi..
Matyášek je v bazénku boží! To je teda čertíček! :slight_smile:

ad spaní-u nás teda taky v postýlce. v kočíku neusnul ani nepamatuju. Snažím se být na oběd doma a poo prostě do postýlky.A já mám klid! Hlavně, s kočárem se muselo jezdit, takže odpočinek žádný!..

a jak vypadá váš týden? U nás většinou takto:
po-dopo:Zoo s kamarádkou(stejně staří Tomášci, stejně těhotné)
odpo-volno :slight_smile: Asi od listopadu bude dopo volno a odpo těhucvičení a budou tam i Tomášci(je tam herna)
út-dopo:zpívání s dětmi
odpo: cvičení rodičů s dětmi
st-T je celý den u tchánovců
čt-dopo:přijíždí kamarádka (o 3měsíce mladší chlapček), občas dorazí další s holčičkou(o 8 m mladší)
odpo:plavání (když manža nemůže, já do bazénu nechodím, tak jdeme u nás do školky-hernička pro děti))
pá:dopo:bud volno nebo srazík s maminama ze zpívání(ut) u některé doma nebo návštěva jiné maminky
odpo:volno
Samo, občas něco vypadne, nebo se něco přidá. ALe základ týdne je takovýto..:slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Šmarjá, ono už je půl 10? Já jsem přišla pozdě na mejdlo :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Teda Romí, vy máte pořád nějaké aktivity... Já nejsem na nějaké scházení se a tak.... No, ono na to není ani až zas tak čas. Sna dtím nebude Deny trpět :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Miško, to je super! Skvělý nápad! :slight_smile:
Miško, jdeš včas:grinning::grinning::grinning: manža to teda do 22 nestihne domu ani náhodou :grinning:
a o tom, že budeš dělat kalendáře jsem měla vědět dřív:sweat_smile: mně už čekaj hotový ve fotolabu :slight_smile:

Romi, my máme v po dopo cvičení, odpo jdem ven, út máme výtvarku, odpo jdem ven a zbytek týdne návštěvy nebo doma :grinning:
Romi, my máme pevnou akorát středu(cvíčení), ale někdy mám celý týden nabitý, jindy, když chci zůstat doma, tak jsme jen venku kolem baráku. V plánu máme jezdit plavat, dětská centra, solnou jeskyni, sem tam ke kamarádkám na návštěvu...
16. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Evi, a tam dělají i kapesní? Já jsem je právě nemohla nikde najít, tak jsem se do toho pustila sama....
16. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Miško, nedělaj...jsem trouba :sweat_smile:
a neboj Deny Tím trpět nebude:wink:
16. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Miško, moc pěkný :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
tu soooooooooooom :grinning: :grinning: tak evsku to se mám teprve na co těšit :grinning: Miší:jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: a já jdu teprve koupat se a pak víno,se na to třepu :grinning: :grinning: :grinning: evísku:jáááááááááák žehlit dnes je mejdlo :grinning: a nééé že odpadnete já jsem raz,dva :grinning: :grinning: tak počkejte na mněěěěěěěěěěěěěěěě :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mám druhé, ne že tu budu chlastat sama :grinning:
16. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hani, zatím nikam nemizím:grinning: manža sice tvrdil, že je do 10 doma, ale ještě nepsal, že vyráží :wink: :sunglasses:
16. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.