• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
evi: Martin když šel minule na pivo, tak přitáhl ve 2 :angry:
16. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Evi-a co děláte na výtvarce? u nás je kroužek až od 3 let..
Já když dám Tomovi tužku a papír, tak za chvilku je počmáranej Tom, stůl a i já..:slight_smile: Takže malíř z něho asi nebude..
16. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Mamka koupile Denymu nějaké voskovky na malování na vanu - mělo by to jít umýt, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hezký večer,
to musíte vidět :Amelka si dává oběd v gumáčkách, Vítek se koupe.....
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3417493&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jdu dočíst
16. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Luci :grinning:
16. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Já jsem dneska dávala Denymu taky na ven rukavice - měli jsme opačný problém. Nechtěl je :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Luci, ten je k sežrání :grinning:
16. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Teru, no uvidíme, kdy dorazí ten můj :grinning: :grinning: :grinning: odcházel pře 18 :grinning:

Romí, zatím jsme byli jen jednou:slight_smile: je od 18měsíců, takže se počítá s pomocí maminky:slight_smile: dělali jsme slunečnici-nabarvili jsme papírovej kulatej tácek, vystřihli stonek a lístky ze zelenýho papíru, pomatlali střed tácku lepidlem a posypali mákem. Venda docela slušně vybarvoval(temperkama, odneslo to i moje tričko) a dost ho bavilo to matlání lepidla a sypání mákem :grinning: :grinning: :grinning:
doma ho malování taky moc nebere...mně na to zlomila kamarádka:wink: zas si říkám, že mu neuškodí, když zjistí, že život není jen pobíhání(cvíčo, hřiště), ale že se občas musí i sednout:wink:
16. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Luci:slight_smile: Vítek je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Venda dnes doma taky nosil rukavice :grinning:
16. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Luci: :grinning: :grinning: a já jsem tady :wink: tak se nezdráhejte a cink,cink zvedám číši,já jsem nabuzená jak prvnička :grinning: :grinning: evísku:jestli se ožeru tak za to můžeš ty a zejtra ráno přijedu na česnečku se kurýrovat :grinning: tat'ka odtáh před chvílí :confused: jen jsem řekla pamatuj na slušné vychování a vem si přílad ze mě :grinning:
16. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ááááááá pan franků začal brzy to zas bude v álejích nablito :grinning: :grinning: a koukám rukavicová párty :grinning: to je 2v1 :grinning:
16. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
koukám na celý lucčino album :grinning: koukám na jednu fotku a říkám si: ten Vítek je tááák podobnej Vašíkovi :grinning: no pak jsem si přečetla popis fotky :grinning: :grinning: :grinning: Vašík :grinning: :grinning: :grinning: holkýýý já jsem takový tele dneska :grinning: :grinning: :grinning: a to piju čaj(samo bez ruma :grinning: ), jak by to vypadalo, kdybych si s váma dala skleničku? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Zdravím při večeru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tady je mejdlooooooooooooooooo :grinning: mám čaj :grinning:

chci reagovat na spoustu věcí :wink:
Miško máš super vkus,ta kombinézka pro Deníska je nádherná :dizzy_face: myslíš,že by byla blbá pro Rozuli???
a kolikátku si objednávala?mě teda dostala :wink:
dále kalendáře chci :slight_smile: :slight_smile: je to možný? :slight_smile:
a Dendula tím určitě trpět nebude :wink:vždyt je furt mezi spoustou lidí z rodiny,ne?
tímhle programem bych teda trpěla určitě já :unamused:to by byl pro mě hroznej šrumec :wink:

Lu to je tak roztomilý :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Evi se nedělej, ty máš taky něco nalito, z toho se nevykroutíš :grinning:
16. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Hani, na česnečku nechoď :grinning: já jí neumím :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile: ani nevím, jestli ¨tu máme česnek :sweat_smile: :grinning:
pan franků není:grinning: to je jméno za svobodna :wink: :grinning:
Luci-Víteček :slight_smile: :grinning: :grinning: A vašeho tatku jsem ted zaznamenala poprvé..fešák..:slight_smile:

rukavice-dle návodu tety Zuhav u nás byly vzány na milost..ale dneska uklouzl po sněhu a spadl na silnici do hnoje, co spadl od traktoru..takže taky dobrý,páč má jediný...:slight_smile: :slight_smile:

evi-tak to je dobrý přístup..at mají děti rošířené obzory a pak si vyberou, čemu se chtějí věnovat. ALe zase ho nechci přehltit..Takže všeho s mírou..:slight_smile:

a jáb ych si taky něco dala na pití...ale nevím co...na alkohol nemám chut, ale picnout se by nebylo špatné...-)
Jo tak za svobodna to byl pan Frank a teď je to pak Adámek, jo?????? :grinning:
16. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Romi, což o to, chuť. Ty halvně nesmíííííííííš :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Miško, nééé fakt je to čaj :grinning: :grinning: :grinning:
Romi, přesně tak:slight_smile: nezahltit:slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
no tak já jdu juknout na tu kombinézu, to mi nedá
16. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Miško, :grinning: :grinning: :grinning: jestli já radši nepůjdu spát :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak ta je prďácká
16. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
evísku:česnek vezmu,a víš co?žes to ty tak jí i uvařím ju?kastrol máš?? :grinning: ááááááá tak takhle je to s panem franků? :grinning: Míša ví víc :grinning: že by další pařmenka?Romi?dej si nealko pivo máš? :grinning: a pak že evísek nepije nekeceej :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
evísku:nechooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood' :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: teru:prd'ácká jako prga :grinning: :grinning: to teda je,Miška má vkus :wink:
16. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Hani, kastrol by se našel:grinning: zbytek ingrediencí vem taky :grinning:
Míša ví víc, páč je sherloc holmes :grinning: :grinning: :grinning:

Romi, dej si taky čaj:grinning:
olala cos to Hani udělala?? :sweat_smile: :sweat_smile:
díky za pochvaly Tomíska a pofoukání na bolístku, myslím že už o tom ani neví :wink: spíš z toho pak mám trauma já, furt to vidím před očima :pensive:
připojuji se k mejdlu :grinning: ale bohužel musím odskakovat k žehlení, já to vždycky nechám až ta hromada padá což už se děje tak ji musím trochu zmenšit :wink:
16. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hani se roztahuje:grinning::grinning::grinning:
Míša je tajnej?? :grinning: ingredience beru jasnééé :grinning: počkej co tam patří? :grinning:
maxo, já Ti žehlení přidám, nechceš?:grinning::grinning::grinning: a nebo to nechám zítra Hanině:grinning: to při vaření tý česnečky zvládne:grinning:
16. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.