• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
evísku néé :grinning: já jen zkoušela reakce :grinning: :grinning: hele a trefa?to si mám hodit mincí?tak panna či orel? :grinning: barrunko:já už mám po tak je mi hej :wink: na sx nečučím,PC je v ložnici,telka v obejváku,my jsme chudí my máme jen jednu telku :grinning:
16. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
sx je zkratka sexu :grinning:
16. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Samantha mě fakt baví :grinning:
16. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
jéé a zejtra dělám chlebíčky tatka má 6.narozeniny nožiček :wink:
tak Hanča se v posteli roztahuje a sex zkracuje! :grinning: :grinning: No, když manža není doma..že? :grinning:
už jsem se lekla:grinning::grinning::grinning:braník je od Modřan kousek, takže trefa :grinning: :grinning: :grinning:
my jsme taky chudí:grinning: telku nemáme zapojenou(máme analogovou, ale signál digitální) tak koukám pře PC :grinning: :grinning: :grinning:
já myslela,že píšeš,že už máš po jako po sexu :grinning: a proto na to nečučíš :grinning:
16. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Romi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hani, jakejch nožiček?
vy koukáte na sprost'árny?? :astonished: :astonished: :confused: Romí:kde je roztažíno tam je dovolíno,však on už mi táta utáhne obojek až příjde :grinning:
jéé. chlebíčky! já bych prasila! a dala bych si hranolky s kečupem a tatarkou..a chlebíčky..a týjo, já bych jedla..:slight_smile:

evi-telka :grinning: :grinning: :grinning: . takže jí ted máte na prach, že? :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Nožičky :confused: :confused: ???ocojako jde?
16. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Evísku:mám přivízt telku? :grinning: :grinning: barrunko:co je sex?? :confused: :confused: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
sex je....... :grinning: to je tajemství :grinning:
chlebíčky,mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
16. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Romi, si něco dej :grinning: teď můžeš jíst :grinning:
ano na telku padá prach :stuck_out_tongue_closed_eyes: a packama jí opatlává Venouš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas si přes ní pustíme dvd :sweat_smile:
Romí:já bych taky prasila :grinning: :grinning:
Romi, já v těhu ujížděla na Mc Donaldovi a KFC...kurva teď mi až přeskočily písmenka z toho šamponka
Hani, ale my bysme jedly víš :grinning:
16. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
hani, telku nevoz, když máte jen jednu:grinning: já mám ke všemu manžu škrta, takže by nevydejchal kdyby šel komp i telka zároveň :sweat_smile: :grinning:
to mně taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ufffff,je fakt dobrej....
barru:tajemství?tak proto nevím vo co go :grinning: :grinning: :grinning: asi nejsem in :grinning: u nás telka otlapkaná imrvére :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
hani, tak nepůjdem do billy, ale do mC donalda :grinning: sic nemaj česnečku, ale zaprasíš si :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Teru je rozechvělá...:slight_smile: :slight_smile: Kde máš tatku??

Já ted radši moc tatarku nekupuju..já bych jí byla schopná jíst jako přesnídávku.. :grinning: :grinning: A prasárny z rychlýho občerstvení taky můžu...jak to nikdy nejím, tak ted bych se užrala... :grinning: :grinning: Beru to obloukem, aby mne to nelákalo! :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
učúrávám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: teru:na co myslíš??já jen na to žrádlo :grinning: prej kurva :grinning: :grinning: :grinning: evísku:manža škrtí což toto za manžu?? :grinning: zvu tě na oběd at nestrádáš :grinning:
16. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Romi, no kde, šel uspávat, slíbil, že přijde a ....prd. Takže moje oholený nohy můžu ukázat tak možná Božskýmu
16. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
evísku:beru mn'am cheesburger :slight_smile: já bych prasila až bych brečela ale nemůůůůůůůůůůžu nejsem těhu :grinning: teru:nebuuuud' :grinning:
16. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
pamatuju si, že první těhu příznak byl, že jsem mlsně chodila kolem rychlýho občerstvení a hrozně mi voněl ten přepálenej tuk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, oběd beru, i když hlady teda nestrádáme(myslím, že je to i na fotrkách dooost vidět :sweat_smile:

kam zmizela Míša?už je pod stolem?

ááá dveře letí, manža vchází do dveří, takže mizím :wink: bobrou
16. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
teru :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
jen třičtvrtě hodiny zpoždění, to je dobrej, že ho chválím :wink:
16. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Romi, co tvoje těhubříško ? :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Evi, na stole, už tančím :grinning:
16. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.