• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Miško :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
moje bříško je pupek obrovitý! Jsem si říkala, že bych mohla zase vyfotit! Jako Peťka před porodem hadr..:slight_smile: :slight_smile:..a ted si říkám, že prevítek malej kope..na UTZ chrní..a ted je akční...:slight_smile: :slight_smile:..ale zase jsem ráda za každej kop. Placenta je zase vepředu, takže budu mít zase nervy, že nekope..Poč když má prokopnout placentu a ještě ten špek, tak to musí mít sílu jako býk..:slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
teru: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo já nevysvětlila ty nožičky :grinning: táta měl pře 6 lety úraz z nohama jak mu je přejel ten bagr :frowning2: ale je fit tak každej rok mu na počest dělám chlebíčky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
asi půjdu třít nohou o manžu, ať mám pocit, že ty oholený nohy nepřijdou nazmar...zítra na nich už bude angrešt
miško :grinning: :grinning: :grinning: ..a máš obecenstvo?
evísku:jáááááááááááááááááááááááák dobrou?? :frowning2: :frowning2:
16. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Romi, taky jsem byla ráda, že jsem o Elí každý den věděla....a břško vyfoť :slight_smile:
čau :wink:

jsme byly s Nikčou na kinderparty v MC,do teď jsem ležela na gauči a vzpamatovávala se z toho :grinning: kdybych věděla,že se tady paří,koupila jsem si cestou láhev vodky-kojbanekojba :wink:
teru-běž se třít.. :grinning: :grinning: :grinning:
já taky mažu do peřin..manža trochu chrápe, že mi ruší telku..:slight_smile:
to je hezký :dizzy_face: to si teda zaslouží chlebíčky :slight_smile:

a jaký budeš dělat?? :grinning:
16. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Miška jede lambádu :grinning: :grinning:a teru už se jde taky třít??co je to s váma?? :angry: :grinning: jj Romí ukaž pupík :wink:
16. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
hani, jsem netušila, že přijde relativně včas :grinning: :grinning: :grinning:
já si nohy neoholila, páč jsem myslela, že to nebude třeba :grinning: (jakože manža nebude ve stabu, že by si toho všim :grinning: ) a teď má povídavou :grinning:
16. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Simčo, vytáhni zásoby! určo něco doma bude!! :slight_smile: Kinderparty tě tak rozhodila! Což teprva maminopárty na MK! :slight_smile: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
simi:ty ještě kojíš??ale až ráno ne?to Nilokla nepozná :grinning: áááá další odpadlík Romí :frowning2: barrunko:to jo :dizzy_face: dělám s aljašskou pomazkou na to šunku,vejce,okurku,papriku a sýr :slight_smile: a jestli se ožeru tak nic nebude :grinning:
16. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
hani, tak to si chlebíčky zaslouží :dizzy_face:
simi, stačí čaj :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
tak já jdu, manža si fááákt chce povídat :grinning:
16. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
to jdeš dělat jako ještě ted,jo?? :confused: ty jsi žena činu :wink:
evísku: :grinning: :grinning: :grinning: nechooood' :frowning2: přeci se na nás nevyflákneš :grinning:
Evi jdi si povídat, já se jdu třít...dobrou :wink:
16. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
našla jsem trochu vínka,tak to domlasknu :slight_smile:

kojim jen jednou-ráno :wink:
já jdu taky,jdu délat bebe střechu,ale nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrouuu a moc se nevožerte :wink: :grinning:
evísku tak tak :dizzy_face: a zklamala jsi :angry: prej povídat každej tomu říká jinak :grinning: jj simi čaj fááákt stačí podívej na evíska co dokáže pickwick :grinning: barrunko:jsi blááááázínek??ted néééé :grinning: zítra :wink:
16. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Evi, u vás se tomu říká povídat? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
teru:???????????holky to je slabota,já si jdu nalít další číši :sweat_smile: Miška už je asi fakt pod stolem :confused: :grinning: barru:ty jsi žena činu :confused:
16. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
simi vítej v klubu :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
nekoukala jste některá na Pekelnou Kuchyni na Barrandově,Nikolka polila ovladač na rekordér,tak máme jen ĆT 1 a zrnitou Novu :sweat_smile: měla jsem to rozkoukaný a nevim kdo vyhrál :unamused:
16. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
Miško:eví se stydí to pojmout pod správným výrazem :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
simi: :confused: :confused: nekoukala :unamused: mně se zase včera stalo že jsem zapoměla tel na taburetu a venku koukám kolik je hodin a na displeji se nezobrazoval čas nešlo vyzvánění a nic,brala jsem ho celej oslintanej nahodila mi to až kolegyně v práci prej ani neví co tam mačkala :grinning:
16. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
barru:jestli děláš to z těch bebe sušenek jak se to promazává ze 2 druhů krémů,pak se to obalí v nastrohanejch suškách a dá se to chladit do lednice tak to je mn'amka veliká akorát já bych na to neměla nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
si tu povídám jako sama???? :confused: :confused: :confused: :confused:
16. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.