• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a jak jste si Hani užili oslavu?
27. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahojky

aco:taky jsem lapala po dechu,co se může stát :frowning2: dneska ty zprávy byly ale hrozné,ty povodně-to je děs,je mi těch lidí strašně líto :frowning2: :cry:
27. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky, jak to vypadá s účastí na srazíku v ZOO? Furt o tom přemýšlím, ale docela se mi nechce jet ve špičce přes celou Prahu tam i zpátky...
27. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
comro:já nejedu,mám narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
no já mám z toho pořád husinu, mám před očima obrázek dítěte jak pomalu umírá zavřené v autě a ostatním lidem je to šumák, parchanti!!!

Romí : jojo bylo to fainky, poseděli jsme, pojedli, Jájinka se nacpala vlastnoručně natrhanýma jahodama ( nevím jestli jí víc bavilo je trhat nebo jíst :grinning: ) a ikdyž pršelo my si hezky seděli na terásce, no super :slight_smile:

Jinak moc díky za pochvalu dortíku :wink: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jojo také bych ráda věděla jak to vypadá se srazíkem, abych se domluvila s manžou jestli nás tam vezme nebo nee
27. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak mám dočteno :wink:

co jsi mi to hanipeli udělala,já myslela,že je tu někdo novinkově a ono prd :wink: Páťa je supráckej a těch vlásků :dizzy_face:

aco:dortík mňamozní :slight_smile:už přijímáš objednávky :wink:

tery:bedla pěkná a Eliška je moc roztomilá :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoooj,
holky, dekuji za starost, jsme ok...odra kulminovala a vydrzela..uz je to zas ne 1!!Ale dneska jen prsi a zitra ma taky, no ale doufam, ze uz to bude v klidu... :confused: :pensive:
Je mi moc lito tech lidi, ktere to zasahlo.....

A jinak jeste k tomu vztekani, popr zlobeni. Anicka je teda po nas obou-vzteklounech, takze kdyz se ji neco nelibi, nbo ji neco nejde, hmed se zacne vztekat, jecet...
Kdyz zlobi a ja ji rikam, at to nedela, tak se mi vyslovene smeje do obliceje a pak rekne mami a naspuli hubinu, abych ji dala pusu, no dokazaly byste se zlobit?? Je to potvurka vycurana uz ted... :grinning:
Ale na druhou stranu musim rict, ze jde o vyslovene male veci...Jinak je poslusna...vi, ze si nektere veci proste nemuze dovolit...
Spousta lidi nam rika, ze mame zlate decko....tak asi na tom neco bude... :wink: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
juuu, Pata ma tolik vlasku.....kdy se dockame?? :dizzy_face: krasavec!!

A Dani, moc gratuluju a preju, at je tech dalsich 8mesicu bez problemu!!

Teru: paaani, musime taky zajet nekam!!Ja mam bedlu moc rada smazenou...A Eli u kabelky bozi!! To znam mooooc dobre!! :grinning:
27. čer 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
nevím, jestli dočtu, ale namátkou jsem zjistila, že tu byl nějaký vítr od adminů :confused:
A moc moc zdravím Martinku :dizzy_face:

My jsme byli dnes v JI - s babí a s dědou, bez taťky, protože dospával včerejší akci z práce :wink:
Novinka dne: Márinka odhutnala Sunar.... Ač jsem se snažila, co mi síly stačily, už se nám kójo rozjet nepodařilo :frowning2: Dopoledne jsem to po telefonu probrala s doktorem a schválil mi přikrmování. No, co se dá dělat. Jsem ráda i za ty tři měsíce, strašně moc ráda! Deníska jsem kojila jen 8 týdnů....
27. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Aco: ježíšikriste, to jako fakt? :astonished: :frowning2: :frowning2: nevím co říct, to je hrozný :pensive:

a já zrovna ještě dočetla o těch povodních, to nemá konce, i tady leje jak z konve, my jsme teda v 5. patře, ale furt přemejšlím, že jestli takhle leje i na Moravě :pensive:

Miško: to mě mrzí s tím kojením... ani homeo nepomohly?

ad naše zmizení na pár dní: tak jsem zatlačila, prostě jsem se mamky nezeptala, ale spíš jí to předložila jako hotovou věc a v pátek jedeme na 3 dny do Říma.. :dizzy_face: je to teda kraťoučký, ale jiná varianta byla 5-6 dní a to se mi zdá už risk, na to, že budeme poprvé od Matýska přes noc... romantika to taky nebude, nejsou moc peníze, takže budeme v hostelu někde s dalšíma x lidma... ale konečně se budeme mít pro sebe :dizzy_face:
tak se fakt těším, to je takovej výdobytek, vy my holky rozumíte, že jo :wink:

přeju dobrou noc, hlavně bezpečnou!
27. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Hani:dortík mn'áááám :slight_smile: ad miminka:některé rodiče zabít,zvířata,svině jsou to :angry: :angry: pardon :sweat_smile: zrovna nedávno mi řkala ségra to samé že policajti dělali pochůzky a v autě malinkaté miminko už prej bylo úplně rudé tak zavolali rychlou a miminko zachránili,matka vysvětlila že myslela že hned příjde :angry: :angry: mimochodem zkur....fet'ačka to byla taková si to miminko ani nezaslouží :angry: :angry: Miško:s kojčem mně to €mrzí,ale dělala jsi pro Márinku maximum :slight_smile: annynko:jsem ráda že jsi se ozvala,at už vám hlavně přestane pršet :frowning2: lu:Řím závidííííííííííííííííím,krásně si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj máma to zmákne :wink:jůů a koukám že jsem skoro za tajného agenta :grinning: :grinning:halooooooooo jsem to já fáááákt :grinning:a díííííííííííííííííky ještě jednou všem za pochvalu našeho čertíka :slight_smile:agi:já vím že otravuju ale ted mi paní psala ohledně těch masáží že se jich dělá 5 a musej se přesně dodržet,tak to to můžu rovnou zabalit pže to bych musela bejt celej tejden doma a kde bych na to vzala takhle rychle nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:mně to tááááááááák se..ono by se to třeba finančně dalo,i když je to teda šupa,áále kdo mi pohlídá že??malej tam rozhodně hodinu nevydrží a večer jak příjde přítl jdu do práce :unamused:táááááákže Hani smolík,pacholík :unamused:sakra není i jiná možnost jak se toho hnusu zbavit??nežrat neumím,cvičit jsem líná :sweat_smile: :sweat_smile:tak to jdu aspon zaspat at na to dnes nemyslím :sweat_smile:až zase zejtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:dobrou :pensive:
27. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
dobré ránko :wink:

simčo pojeď, já mám taky narozky :wink:

hani:je to hnus hnus hnus,nejhorší je,že to prostě nejde vzít zpět,nechápu to :frowning2: :frowning2: :frowning2:

nám chrápe petr po chlastačce,je totál, v noci když přitáh,tak mu hrál mobil na plný kule Tři sestry, zabít ....................... :grinning: :grinning: :angry:

hanipeli:tady mi říkala paní na masážích,že je ideální minimálně 10 hodin a nejlépe 2xtýdně.Bez Petra bych to časově taky nezvládla, hlídání nemáme a finančně je to tu teda o dost levnější,ale třeba máte masáže nějaké účinnější :wink:

Lu:užijte si Řím, jů to bude krása, závidím !!!
28. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno,

zase tady prší :angry: :pensive:

Já tu datluju do klávesnice bez brýlí :grinning: .... kluci po příšerné noci ještě spí. Matýska muselo něco trápit - ale co???? Budil se snad co půlhodiny, a vždy zaplakal :pensive: Před čtrvtou se probral úplně, tak mě Jindra poslal spát vedle, že on dospí ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No, nevím, kdy mu Matýsek usnul, ale spinkají oba ještě teď.

Aco, dort je úžasný!!!! Mohla by sis tím přivydělávat :wink: Kdybys chtěla hodím ti odkaz na webovky švagrové, má tam spoustu nápadů i nějaké recepty :slight_smile:

HaniP: Páťa je hrozně roztomilý jak chodí :dizzy_face: A vůbec celkově :dizzy_face: Šikulka!!!!

Teru, Elišku jsem minule zapomněla pochválit, tak teď chválím dvojnásobně :dizzy_face: Připomíná mi v něčem Matýska - taky bude trošku rošťák, co? :grinning: A procházela jsem si její fotky od narození - ty miminka jsou tak krásné :dizzy_face:
No, bedla luxusní a kabelka :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Zdravíme, stále 2v1 :slight_smile: neuvěřitelný, už jsme to čekala že to bude každým okamžikem ale drží se, na to co jsme všechno dělala, hromadu prádla vyžehlila, uklidila :grinning: tak doufám že v úterý tu kadeřnici stihnu a čtvrtek kontrola by taky mohla klapnout :slight_smile:
jinak se mi nechce vůbec do porodky, mě se bude hrozně stýskat po Jiříkovi :dizzy_face: ale zase na druhou stranu tam budu mít Emču :slight_smile:
hezkou neděli
28. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Lu, gratuluju k výletu! Mamka to zvládne!

Já na něco podobného stále nemám odvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdyby spal Matýsek v noci, tak asi jo, ale chtít to po mamce, když takhle vyvádí .....

Jo, a máme (Matýsek má) tři špičáky :confused: Dva jsem sledovala, jak rostou - třetí byl včera překvapení. Tak třeba opravdu tak špatně spí proto. Ty dolní měli extrémní dobu růstu oproti ostatním. T
aky ty špičáky je asi bolí po celou dobu růstu, ne??????? Když se prořezávají od špičky k nejširšímu místu :confused:

A pípal mi mobil, že má brácha dnes 37 :confused: To znamená, že za chvilku mám já 27 :grinning: :grinning: No, fuj!
28. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,
Aco: když jsem to četla, běhal mi mráz po zádech, strašný :pensive:

Lu: v Římě jsme byly na 4 dny s kámoškou, já z toho byla nadšená, nádhera, moc si to užijte :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj

Hani, my víme, že to jseš Ty! :wink: :grinning:

Jani: Ty furt čekáš že to bude dřív a ono Emilka nic, viď? já před porodem vygruntovala byt, vydrhla na kolenou podlahu, běhala jsem do 5. patra a s dítkem to ani nehlo :sweat_smile: takže na vyhánění moc nevěřím... ale je to dobrý, že člověk je pak na porod v lepší kondici :grinning:

Sylvi: já taky nemám odvahu, už o tom přemejšlím nejmíň půl roku a je mi jasný, že úplně hladce to nepůjde, ale někdy se začít musí... hlavně aby někde dítě nespadlo a na to je mamka dost opatrná a ten zbytek nějak daj, holt jídlo nebude za minutu ale za deset, Matýsek si taky potrénuje trochu trpělivost :sweat_smile:

aspoň že už se s ním mamka taky zasměje, tak si tu nebude připadat tak sama..dneska jsem Matýskovi ukazovala na jeho odraz v zrcadle a říkám: Kdo to je?.....
a Matýsek: "děťátko" :grinning:
až večer mi došlo, že si to doplnil z ukolébavky Spi děťátko spi

Sylvi, jen 27? tak to jseš mladice! :wink: :grinning:

Simi, Agi: pojeďte, já mám narozky za týden po srazu, tak to můžem oslavit společně! :wink:
28. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky, tak kojo ještě trochu šlape - teď už jsem kojila 3x bez přikrmení sunarem, ale na další kojení už se asi dost mlíčka neudělá... Zatím zvládá i flašku i prso (neodmítá ho), tak uvidíme... :slight_smile: Fičíme na chatu, zatím pa :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Romi, to by bylo fajn, kdybyste dorazili na ten Zoo srazík :slight_smile:

Sylvi: včera jsme byli i s Elí v restauraci a bouhužel měli všude vysazené dveře(i do kuchyně), takže neustále odbíhal Martin nebo já, lítala až do té kuchyně, kde jim dělala opičky a kuchař se smál, až se personál šel podívat, co se tam děje, venku tam měli dětský domeček, tak si lehala před něj a pozorovala mravence, lezla po židlích, jednou i na stůl ..naštěstí tam nebylo moc lidí a obsluha byla milá a chápavá :grinning:
28. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme zjistili že Am prostě touží po sourozenci..pořád včera chtěla chovat malého bratrance Sama, vozila ho v kočárku a pořád hledala "mimi".

tak jsme zjistili že Am prostě touží po sourozenci..pořád včera chtěla chovat malého Sama, vozila ho v kočárku a pořád hledala "mimi".
28. čer 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Jéé tak sem tam místo odkazu na album okopčila znova text.. :unamused:

Takže takhle: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2953067#navigator
28. čer 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :wink:

label:a co s tím budete dělat :grinning:

do ZOO bych fakticky jela strašně ráda,hodil se mi ten poslední termín,ale moje mamka jde 1.7.na operaci s prstem a druhýho potřebuje odvoz,takže já prostě nemůžu a moc mě to mrzí :frowning2: snad to klapne někdy jindy

agi:fakt máš druhýho narozky :sweat_smile:

lu:užijte si Řím,já bych tedy bez Nikči nejela,ale moc ti to přeji :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
sylvi:27 fuj? :grinning: :grinning: .Mě bude v úterý 32 !!! :grinning: :grinning:

Lu:já jedu a oslavím je s opicema :grinning: :grinning:

Miško: i tak to je výborný, udělalas pro kojení,cos mohla :slight_smile:

My byli teď dopoledne venku, nakoupit a na kafíčku u ex-tchýně (šli jsme kolem),aby se Petr vychrupánkoval po pařbičce a teď už jsme po obědě a čekáme návštěvu z Mostu

terez:zase sis nesedla,co? :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
jejda, já je mám 7.7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: /to další úterý...jsem se krapet sekla /

Amelka bude výborná ségra !!! :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
agi: :grinning: ty jsi vtipná s těma narozkama :grinning: mě ve čtvrtek bude 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si na mě u opiček vzpomeňte
28. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
jůů kristovky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak já si vzpomenu :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Agi: jo ahá, já myslela ten podzimní sraz :grinning: :grinning:
mně bude v září taky 33 :wink:

Matýsek nějak tenhle týden nechce spát přes den, to je maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska uspávám už podruhý a zas nic, nechápu co se děje, i jsem ho ráno nenechala spát tak dlouho, ale jen do 7 a je to k ničemu...
takže asi posouvám spaní na 12 hodin... akorát nevím jak pak s jídlem, když jí v 10 a ve 13, to nám to nějak nevychází, aby se mi nebudil že má hlad už před jednou... jedině že by jedl ve 12 už a pak by šel do postele :confused:

Labell: tak šup šup, pracovat na sourozenci! :wink: :grinning:
28. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo, Teru, Tvůj popis návštěvy restaurace - koukám, že máš taky lítací model, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mě pobavil muž tuhle když říkal, že na grilování pro nás možná nebudou židle... jako kdybysme si mohli sednout, že :grinning:
28. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Lu my obědváme v 11:30 a chodí spát ve 12 :wink: .Večeříme cca v 18:00 podle toho,jaké je venku počasí a jaký máme program.A snídaně a sváči jsou prostě jak to vyjde.
28. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.