• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak koukám že jsem párty trochu prošvihla, ale s vínkem jsem nezahálela :grinning:
16. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
hani:o telefonu mi ani nemluv,Nikča mi vydloubala trojku,neštěstí základní funkce zůstala zachována :sweat_smile: a to jsem si ho vyrodila :grinning:
16. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
maxi:neprošvihla,nezáhalela jsi to je dobře :grinning: simi:vyrodíš další :grinning:
16. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
hani:to budu radči bez trojky :wink:
16. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
jakto simi??vy už neplánujete mimíska?
16. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
ještě pořád váhám
16. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
jsi měla těžkej porod? :confused:
16. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
ani ne,prý to byla pohodička :wink:
16. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
no tak?v čem je problém?
16. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
ani nevim,přijde mi brzy :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
rozumím :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
tak vínko dopito,jdu hodit spršku a dobrou :wink:
16. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
Tak dočteno,ale že jste to dnes rozbalily ve velkém štylu :grinning:

Kombinéza moc pěkná,u nás se hodí jen pokud pojedeme na hory a to se ještě nevím tak počkám
MC donalda jsem dnes měla po cestě z Prahy(byli jsme v Ikea obhlídnout dárky-chtěla bych malému to točící křeslo a potřebuju závěsy do pokojíku)-jako fakt žeru ten jejich čísburgrfreš(Petr mi ještě jeden kousek dovezl když se vracel z hokeje-takže kdo je tu dnes za největší chro chro je asi jasny)

Holky ty fotky od Míši jsou prostě bestový!!!! a samo dětičky přenádherný :wink:

my teda chodíme čt do Mat.centra dopo,pátek cvičit dopo a sobota plavčo - to cvičení možná přesunu na út a jinak jsme doma-zalelzí jak krtci-ne chodíme ven nebo někdo občas k nám,my k němu však to znáte

a dál nevím co jsem chtěla

jo brokolicová z mmb-cibulová jíška,vařící voda(spíš míň a pak přidávat),půl bujonu z DM,broko,vařit,rozšmrdlat metličkou a přidat 2kousky kiri,máme radi hustou,tohle byla rychlovka a skvělá

spaní v kočárku jen v krajní nouzi,jinak v postýlce,já mám pak čas něco dělat,
ale to vstávání u nás trága-obvykle kolem 6,včera třeba v 5 a to už je i na mě trochu moc,odměnou mi budiž,že se milostivě vyčurá do nočníku,ale jen ráno ¨

To bezšlapkové kolo máme v plánu pořídit na jaře,snad se na tom nezabije-helma to jistí

Petis:pozemek berte,jsou to sice nervy kolem stavby,ale nebudeš litovat

Label:takže stěhování akce kulový blesk,hlavně že bude prodáno

Zuhav:napiš pak prosím pokud se rozhodněš pro ten zvlhčovač,já jsem nad tím přemýšlela vloni,koukala jsem na něco od Aventu-ale ted mě napadá,že to byla spíš čistička vzduchu,jestli je to možný

Baru:Človíček super nápad,jistě by se přidaly i přespolní

jdu omrknout MMB,Vánoce se blíží a za chvíli Vánoce jsou tady
16. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
Tak je tu ještě někdo? :grinning:
16. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
Asi né, tak dobrou noc :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz
Miší:jááááááááááááááááááááááááááááá držím basu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ty už nejsi na stole?
16. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
holky vy jste zbabělci,já tu sama nebuduuuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2: táta přitáhne bůh ví kdy,nj zejtra má zase po dlohý době volno
16. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz
tak dobrou :frowning2: :pensive:
17. říj 2009 v 00:16  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás dnes budíček 5.15 :frowning2: spát jsem šla něco po jedné takže jsem v kondici paráááááda :rolling_eyes:

hezkou sobotu všem:wink:
17. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
dobré ránko

my už jsme taky vzhůru (ahoj Luci) a ještě jsou zalezlí s Petrem v ložnici.Venku tma jak v pr..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Psychicky se připravuju na cvičení, jsem hrozně líná, normálně se mi nechce,ale musím,včera večer jsem sežrala pět menších čokoládových sušenek, chro chro (Luci jsem prase taky :grinning: ), pak mám zhubnout ten břuch, že?

pěkně jste si včera zakalily,jen co je pravda :grinning: :grinning:

pěkný víkend!
17. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem teď tak nasraná, že nevím jestli to rozchodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Měli jsme jet dnes na svatbu a měla hlídat tchýně, ale te´d mi volala, že ji bolí hlava a že neví, jestli to není chřipka. Tak teď nevíme co máme dělat s malým tam jet nemůžeme to by jsme z toho nic neměli. Ještě zkusíme švagrovou aspoň na večer, tak doufám, že bude moct, ale malýho nikdy neuspávala atd, ale zase se vyblbne s neteří, tak buď pojedem za chvíli domů a budem uspávat malýho doma nebo to zkusíme u ní, ale moc šancí ji nedávám. Musíme malýho při uspávání držet násilím, což ona joka 40kilová osůbka nemůže zvládnout. no uvidíme.
Tak konečně jadnou za dva roky chci vypadnout a překazí mi to jedna blbá bolest hlavy??????? :angry: :angry: :angry:

Omlouvám se za výlev, ale muselo to jít ven. Čekám na manžu jak se vrátí z práce, tak to nemám na koho chrlit :zipper_mouth:

Vy jste toho teda nakafraly, vůbec se nedá dočítat. Jde vidět, že chlapi byli v hospě a venku je hnusně :wink:
17. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
LU, ty ty fotky s bříškem vkládáš snad 2xtýdně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , toto letí, že mi to tak připadne :wink:
17. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
ránko

Dani, tak to je blbý :unamused: hele já bych ho asi vzala s sebou... podle mě tam bude milion lidí a on se tím zabaví, zvlášť jestli tam bude někdo má rád malý děti...
akorát ten večer, no co kdyby mu dala flašku s mlíkem, to by ho nepomohlo uspat??

dnešní bříško - už se začíná malilinko kulatit
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3418084&vReferer=
17. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Lu, on mi u mlika neusíná, má čaj, ale ten většinou vypije a začne dělat čurbes, proto ho držím násilím. No na obřad si to nelajsnu, mají to na 12hod a to on normálně spí, takže bude protivný a na oslavu mám strach, protože je tam už tak moc lidí a bojím se aby ho někdo nezašláp. Už tak se nevěsta starala, jak se tam všichni vlezem, takže nebudu jí přidávat starosti a hlavně jsem si chtěla od malýho odpočinout. No snad bude svagrová moct a aspoň na chvilku se urvem :fearful:
17. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
nj tak to je blbý že i ten obřad je v době kdy spí... tak snad aspoň na chvíli... držím palce!
17. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj, jen jdu říct, že nerodím - zatím. Jo? tak klid. :grinning:
17. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
díky za hlášení, aspoň budem v klidu :grinning: hele ale máš 38.tt, tak můžeš :wink:

tak já jdu něco pozařídit, myslím, že o domácnost bude zatím dobře postaráno, muž sice dělá nějakej test na případnou práci, ale Matýsek vaří (dneska špagety s rajčaty a cuketou) a o miminko se taky postaral, zabalil ho a spinká u něho ve stanu na kožíšku :grinning: tý woe, on se o tu domácnost už umí postarat skoro líp než já :astonished: :grinning:
17. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj

Simi: Pekelnou kuchyni vyhrál Rock

Lu: bříško krásný :dizzy_face: :dizzy_face: , ale kdybych hodila fotku mýho dnešního netěhu břicha, tak je větší :grinning:
17. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
no to říkáte holky skoro všecky, ale o tom pochybuju! zvlášť když třeba Tebe jsem viděla naživo :wink:

tak schválně hoď :grinning:
17. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Lu :grinning: :grinning: fakt není o co stát

Ale jestli domluvíme třeba na příští týden nějakou tu hernu, tak to můžem poměřit. Příští týden má to počasí být snad trochu lepší, tak ty přesuny autobusem bych mohla zvládnout :wink: .
17. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.