• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Holky co říkáte na nějaký srazík ve středu kolem 14 hod. u Anděla :wink: . Zatím se zúčastníme my s Lukášem a Lucka s Vítkem, ale moc rádi uvidíme i další :dizzy_face: :dizzy_face:
Lída nám poradilo tohle MC, doufám, že jsem to našla dobře:

http://www.rcandilek.cz/sekce.aspx?id=1
17. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahooooj :grinning: lu:bříško nádhera :dizzy_face: já mám hlavu jako střep :stuck_out_tongue_closed_eyes: agi:pěkně si zacvič :wink: jedeme nakupovat,hezkou sobotu pááá :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
jsem chtěla dočíst, ale vzdáááávám to :sweat_smile: :sweat_smile:
já šla včera spát opět asi v 9 :grinning:

Gmol: ve středu něco mám... ale je to zrušitelný... jen bysme dorazili až ve 3, protože malej do 2 chrní a dřív mi neusne a jináč by se vztekošil....

jen teda doufám, že nebude mít reakci na to očko... zatím má rýmu, ale dneska už mu je veselo, tak snad když budeme o víkendu doma tak bude víceméně ok... aspoň že si zas nechá odsát, zabralo zas "nunu je hodnej" a hladit vysavač :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo dárek do 300 Kč jsem zvládla, koupila jsem autíčko na dálkový ovládání (takový jednoduchý) plus takový kartičky kde se podle třech obrázků má rozeznat jaký je to povolání.. celkem za 299 kč :grinning:
17. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky, nedočítám, to bych nedala, ale taky už vybírám a nakupuji či objednávám dárky
17. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky ,
mám pár dotazů...
ohledně botiček, neobjednával jste někdo na detskeboty.cz,případně jakou máte zkušenost, máme vybrané tyto http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/marlot-595006-turqoise.htm
a postel ty velký kdo jste kupoval prodloužitelnou, jaky jsou do toho matrace a rošt??nějak mi to nejde do hlavy...a jste s ní spokojeni?
a ve čtvrtek jsme byli na ko a Emily má 5350g :slight_smile:
hezký den a děkuji za odpovědi
a děkujem za pochvalu foteček :slight_smile: :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jani: s tím zkušenosti nemám, já když už z netu, tak jsem objednávala z aminabotky, prodloužitelnou postel nekupujem, Máme masivní novou po švagrové, ona už má dvojlůžko, jen musíme koupit novou matraci, má tam pružinovou a tu pro Kubu nechci
17. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3419967#navigator břišoun. Tak doufám, že budu fotit už jen 39tt a pak pojedeme rodit. Mám to hezky naplánovaný, že? Prostě cca příští víkend bych to viděla na porod. :grinning:
17. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak jsme se probudila z opice :grinning:
Kecááááááááám, byli jsme fotit na té svatbě kamarádů - nádera, od srdíčka :dizzy_face: Báječný den....

Jen jsme se vrátili a zjistili jsme, že nám stůně Denísek :frowning2: Naměřila jsem mu 38,2 (po odečtu) :frowning2: Tak uvidíme, co z toho bude...
17. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Teda holky, to jsou pupenda :wink: Peti, hlas se každý den, to je potřeba - jinak bysme už panikařily :wink:
17. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
ahojík..
Bříška parádní!
peti, to je stejné bříško jako s Týnečkou! A jak se cítíš! Příští víkend si nikdo nic neplánujte, bude tu bleskový online porod!!! :grinning: :grinning: .Peto, moc bych ti to přála! :wink:

Jani-botky jsem z netu neobjednávala.
a prodlouženou postel nemáme..Už rovnou velikou!
a Emča je kus ženský! Ta už se určo řechtá, žejo? :slight_smile:

Míško, doufám,že to nebude nic vážného..držím palečky..
17. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3420725#navigator
slíbený pupendo..se až stydím to sem dávat. Peta i Lu mají takový hezký bříška...
17. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jůůůůůůůůů, Romí, to je pupendo! Roste, roste, mimi je dobrý stavitel :sweat_smile:
A tipuju holčičku... Ehm.. Nebylo to tu už jednou? :grinning:
17. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
17. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Miško, přesně, to tu už bylo! :slight_smile: Holčička! :slight_smile:
a přibírám stejně jako s Tomem. tak doufám, že to bude stejné i poslední 3 měsíce, to jsem nepřibrala nic. Jsem snad ten typ, co přibírá na začátku a pak ne..:slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Krásný bříško :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ty jo, a Tomík už je velikej!!!!! :confused: :slight_smile: A vlásky mu pořád moc nerostou, že :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky,
Romi, bříško už krásně roste a Tomík je kouzelnej. :slight_smile: ...a toho sněhu :confused:
u nás se chlastá už od rána, mamina má dnes 60 let, sice se to ještě "oficiálně" neslaví, ale lahve už jsme přestali počítat. dítě slaví s námi, páč spala 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Teru, tak si to užijte :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
vlásky už malušenko rostou! a má kudrnatý..hlavně vzadu. Zatím mu to nechávám a nestříhám..počkám, jeslti ještě dorostou..a je úplnej blonďáček..ale úplnej. Na plavču vypadá, že je holej! :slight_smile:

teru-a co včera manža! probudil se? :slight_smile:..a přeju krásnou oslavu! to se musí slavit!! to je potřeba! A Eli si načne špunty a vydřží dýl než vy, ne? :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
no včera se teda probudil, řekl "tyjo mámo, ty máš oholený nohy" a zase usnul :grinning:
a Elí tu řádí, běhá, má radost, že nemusí spát, každýho tahá k hračkám, k malování....no kvete
17. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Týýjo Romi, takovýhle pupendo mám taky. Netěhu!! :sunglasses: TOmášek je moc hezký kllučina, takový jemný, bych se bála ho zmáčknout :slight_smile:, anebo se mi to jen zdá... Prosím vás, kde jste kupovali dětem velkou postel, myslím dvoumetrovku? Dnes mi bylo povoleno zahájit průzkum trhu, hned jsme vylítli do Aska, prolítla jsem Ikea katalog, koukla jsem na Gazel a nevím. Jsem z toho jelen. CO bylo důležité při výběru? JO a v roštech a matracích mám totální chaos. Nejvíc mě bude bavit kupovat kapsář, ovšem nechápu, jak je možný, že tam visí :sunglasses: . už vidím, jak ho tluču ke zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teru: že se na to holení příště nevykašleš :rolling_eyes: :grinning: , osobně holím nohy pouze před odjezdem do bazénu. To je jediná věc, která mě dokáže k tété činnosti vyhecovat :sweat_smile:
DObrou noc všem
17. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že nerodím :grinning: a v Praze je furt hnusně. :wink:
18. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj

Romi: pupík pěknej, takovej akurátní :slight_smile:

a Tomík je hrozně roztomilej :dizzy_face: ta fotka s dýní, to je bomba! a toho sněhu :astonished:

Ingridsu: kecáš! vždycky když Tě vidím, tak vypadáš líp a líp, eště musíš vymýst z hlavy tu představu že máš bůhvíjaký břicho :angry: :wink:

holky, já nohy holím teď taky jen tak jednou týdně (a bylo by to potřeba tak 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:), muž by furt chtěl sex a já nemám vůůůůbec, ale vůůůůbec chuť :sweat_smile: tak se radši moc nezatraktivňuju a brzo usínám :grinning: aspoň mám tak víc energie ráno :grinning: :pensive:
u mě teda rčení o druhým trimestru v tomhle směru nefunguje :sweat_smile:
18. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
jinak večerejší oslava 3. narozenin kamarádčina chlapečka byla super... jsem si uvědomila jak bude ten náš prcek za rok velkej :fearful:
a dostali jsme tašku oblečení a i jedny boty, tak jsem moc ráda, teď se to fakt šikne, malej tady v tom už běhá :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ránko!

pupíčky máte krásný! :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás leje, chrupali jsme do půl osmé, Petr už odjel na domeček a my koukáme na pohádku,absolutně nic se mi dneska nechce.Musím pak udělat oběd,ale až půjde Ondra spinkat.A je na nás řada s vytíráním chodby, blééééé.......

a cvičení včera super, mám dobrý pocit, že jsem se dokopala, akorát jsem nastoupila do rozjetého vlaku, teď už musím furt! :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno,
to počasí je hnus, velebnosti :angry:
sestřenice, co má termín stejně jako Petrolejka má stále prcka hlavou nahoru, takže jí v úterý naplánují na konec měsíce císaře. Je z toho chuděra zdrblá, ale prý na to otočení je stejně úzká a prostě jí to Mudr. nedoporučil
18. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Agi: tak to máš jako já, muž bude celej den pryč (ještě pracuje na tom testu pro tu případnou práci) a já vařím (čočk. polívku a dělám kynutý těsto na pizzu tak jestli to bude jedlý tak to dám do receptů)
a taky musím vytřít chodbu i byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale začlo mě bolet v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se tu krmím homeopatikama... a to jsem chtěla odpolko se jít podívat po botách malýmu...

Teru: tak to je blbý.. škoda, že prcka neotočili třeba dřív
18. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Lu: prý v Deichmanu mají nějaký zimní za slušnou cenu
18. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
díky za tip, tak to bych se mohla i vykopat ven kdybych šla skoro na jisto :grinning:
včera jsem koukla v jednom Baťovi, ale jako obvykle: šestery boty na holčičky a dvoje na kluky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
jedna za 1,000 a druhý za asi 700, ale ty mi přišly nic moc
18. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.