• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak to se dneska nenudíš, viď Lu? :wink: .já půjdu asi dneska chrupat s ondrou po obědě,se mi nějak chce,když je takové počasí.Boty koupené máme,včera jsem si ještě odvezla od našich šály a rukavice pro malého,už je to občas akutální
18. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj,
já se taky dneska těším, že si schrupnu s Lukášem, to počasí je hrozný :confounded:. Jsem jak po flámu a vůbec se mi nechce vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem jela kupovat boty s Terkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Sehnat něco v její velikosti aby to nevypadalo, že má na noze lyže je hrůza děs :angry: . Nakonec jsme koupily, ale byl to dvouhodinový boj po obchodech.
Včera to vypadalo na Zličíně jak den před Vánocema, všude narváno, koleny jak na zaparkování tak při výjezdu ven, všichni nervózní, troubilo se o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry:

Lu: ještě nevím kde budu ve středu parkovat, ale kdybych tam dorazila i s kočárem, není problém ho tam někde nechat po dobu co budem v MC? A těším se, že s Matýskem dorazíte :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Agi: no nenudím se, protože jak to tak bejvá, tak když je člověku nic moc, tak dítě neví roupama co by :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem na něj i párkrát dost zvýšila hlas, fakt chodil co třicet vteřin že chce to a to, ale hned mi to zas vracel, já do toho ruce v těstě, no dítě na prodej :sweat_smile:

Gmol: myslíš jako jestli je kde zaparkovat kočár v tom MC? no předpokládám, že jo.. já tam nikdy nebyla, já chodím do jejich pobočky na Floře... ale tak s nad s kočárama počítají :wink:

jdu se pokusit spát
18. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky,
Lu: na boty koukni i do Humanicu, jsem byla překvapená (byla jsem v Arkádách na Pankráci), co jich tam maj
Holky, to mateřské centrum, co chcete jít ve středu, tam je i herna? nějak jsem to z jejich stránek nepochopila. řekla bych že není.
A včera jsem ukecala doma rodinu, že jedeme nakupovat do Ikea.......tam co se dělo!!!!!!na kruháku jsme se otočili a jeli do Europarku.jak píše Gmol, jak před Vánocema :rolling_eyes: .Budu tam muset vyrazit v týdnu, metrem radši.
18. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj :slight_smile: Lukáškům Vše nééééééééééééééééééééééj k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: Romí bříško krásný a Tomínek je rozkošnej,a ten sníh týýý jooo :confused: hezkou neděli :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ingrid: díky, tak asi pojedu na Pankrác, pokud se teda dneska odhodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad MC: http://www.rcandilek.cz/sekce.aspx?id=35

mě zaujal "odpočinkový kout pro rodiče" :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
tam je i vlastně i Deichmann
18. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, my máme taky zimní z Humanicu. Sice za 1000,-, ale měli tam výběr....
Denísek v noci strašně hicoval :frowning2: Ani jsem ho neměřila a v polospánku mu prdla sirup a Daizep. Mlátil sebou v posteli, sedal si, pusinkoval nás.. Asi mu bylo mizerně :frowning2: Dne szatím vcelku dobrý!
18. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Miško:chudinka Denísek at' se z toho brzy dostane :frowning2: :frowning2:
18. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Bobísek malý, úplně ho vidím jak vás pusinkuje, chudinka malej, ať se mu brzy uleví :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj,
dnes slaví Lukáš-vše nej nej nej

Ingrid:doufám že ve středu dorazíte :wink:
18. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Denískovi ať je brzy líp
Lukáškovi vše nej :slight_smile:

prosím, kdo zařizoval v poslední době kuchyně, dejte typ. Na zimu do toho chceme praštit
18. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
HOj tety :slight_smile:
tak týden bez netu mě fakt nebavil :sweat_smile: ale ještě že tak :wink: bylo mi mizerně, tvrdlo bříško, bolelo...až jsem nevydržela a zašla v pátek k Mudře :wink: Všechno je ok, čípek drží a malá už je hlavičkou dolu...příští kontrola za 14 dní...no nějak se to krátí...za týden začnu prát :slight_smile:
KOukám, že těhulky dávaly fotky bříšek, jdu taky vložit naší velrybičku :dizzy_face: Už mám nahoře 13kg, prsa vsedě leží na břiše (u mě nevídaná záležitost!!! :grinning: :grinning: :grinning: )

Koukám, že už je nákupní horečka na Vánoce :sweat_smile: to bude v obhcodech masakr...Ikea a nákupní centra budeme muset asi pořešit nějak dopoledne, jinak tam ty lidi umlátím :sweat_smile: :angry:

KOukám, že je Deny nemocný...tak ať to nic není.. :dizzy_face: .víc dneska asi nedočtu, nechám si vás na večer nebo zítřek :wink: :slight_smile:

Vše nej nej Lukáškům :slight_smile:
18. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
tak tady je naše Ellinka...hezky se už roztahuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3423452&vReferer=
18. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
supr pupkin Zuzi :dizzy_face:
18. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Katynka kouzelná a bříško super¨

my dnes byli dopo Letňany a dalo se to

těhulky prosím dotaz:kámoška je něco kolem 30tt a dr jí řekla,že prosakuje čípek a má šetřit víte co to znamená???
18. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojda,

ormkla jsem pupenda a nádhera, mimískové mají všude pěkný bejváček..:slight_smile:

U nás tichá domácnost,ale ne že bychom se hádali, ale moje nachlazení se ta brutálně rozjelo, že jsem přišla o hlas, takže občas něco zašeptám, jinak je ode mě klid...:slight_smile: MM říká, že mě má teď ještě radši... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak koukám, kolik je u Romči snížku :astonished: , tady vůbec nic......

Denýskovi brzké uzdravení !!!! :wink:
18. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, já se k vám jdu na chvíli jen tak uklidnit, protože začínám plašit ze zítřka. Mám jít na tu hysteroskopii, přitom jsem se vůbec nebála, spíš jsem se těšila, že zase budeme vědět něco víc. Jenže ... nemám vyšetření moči, který jsem měla mít, jsem totiž naprosto blbá, nevím, jestli je doléčená mykóza a ještě mám rýmu, ale ta už je dneska lepší. Tak ani nevím, jestli mě vezmou.
18. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Luci, to jsem nikdy neslyšela, tak neporadím.
18. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Terko:my máme kuchyň od Koryny a jsem spokojená,jsou schopni udělat téměř vše na míru,což je super a to třeba Oresi prý neumí ale to nevím na 100%
18. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj Marti, ráno nastupuješ? Však oni ti poví co a jak: Lepší to mít asi za sebou, viď... Ale v nejhorším ti to o týden, dva posunou... To už je jen pár centimetrů z délky cesty, kterou jste už ušli :dizzy_face:
18. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
mi, jj, ráno. Kdyby se to posunulo, tak zase po další MS, ale je fakt, že už je to asi jedno. Spíš jsem si říkala, že je lepší dřív, aby se ten čípek zase hezky zahojil, ale když budou mít za měsíc volno, tak to už je asi jedno. Už aby byl zítřek a věděla jsem na čem jsem.
18. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Držím palečky! :dizzy_face:
A jak se jinak máš? Něco nového okolo té adopce?
18. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj Marti, moc držím na zítra palce! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , budu na Tebe myslet

Terez my máme objednanou kuchyň z Oresi :wink: , zatím bylo s nima vše OK,ale v domečku mi ještě nestojí, tak ti spíš povím pak :wink:

Střeleček má krásnej obýváček ! :slight_smile:

My jsme se byli projít venku na chvíli celá rodinka, Ondra šlapal za ručičky a pak začalo pršet,tak jsme zdrhli domů.
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Mi, moc děkuju :slight_smile:
Ve čtvrtek u nás byla sociální pracovnice, takže žádost máme podanou, ještě jí zítra doneseme poslední zprávu od doktora, kterou by měl mít připravenou a pak to zpracuje a pošle dál :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Agátko, taky moc děkuju :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Marti jak dlouho ten proces adopce od podání žádosti asi trvá? a měla jsi z té paní dobrý pocit? neprudila?
18. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Agátko, říká se, že v Praze je to v průměru dva až tři roky. Ale paní říkala, že ani za ty tři roky to být nemusí a pak tě zařadí ještě do nějaké zahraniční databáze, nebo jak se tomu říká. Prý je dětí málo. Já teda pořád doufám, že to tak dlouho trvat nebude :slight_smile: A paní byla moc příjemná :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
tak ale i kdyby do tří let,tak je aspoň naděje, že to vyjde na jedné frontě :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
To jo, nějak téhle cestě dávám největší šance :slight_smile: Jen vyhlídky v práci nejsou na tři roky dopředu dobré, tak to se trochu bojím, protože hledat novou se mi při tom všem nechce ani trochu. Ale na to ještě radši myslet nebudu.
18. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.