• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jůůůůůůůůůůůů Katynka božíííííííííííííííííííííí,a zuuuuzi má konečně fakt pupík,kráááááááááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maovenko:džím moc,moc palečky na zítra,dej nám pak vědět co a jak :slight_smile: taky jsme byli venku celá rodina,bylo krááááááásně a svítilo sluníčko :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Nechci bydlet na Vysočině :angry: Po sluníčku ani památky, ještě zbytky sněhu, déšť :frowning2:
Jsou tao fakt rozdíly, Včera jsme na té svatbě byli ve Znojmě a tam bylo nádherně :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Hani, taky moc děkuju :slight_smile:
Zítra vám určitě napíšu, jak jsem dopadla :slight_smile: Nevím, jestli budou výsledky teda hned, myslela jsem, že jo, když jde jen o to, jestli tam není nějaká přepážka nebo tak něco, ale v papírech jsem teď četla, že výsledky do 14ti dnů, tak uvidím.
18. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj,
Martinko moc držím pěsti a neboj!!!!!!!!!!!!!

My máme ode dneška velkou postel, tak su zvědavá jaká bude noc!
18. říj 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
Martinko,určitě všechno bude v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: labellko:držím palečky at' je noc v pohodě :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,
Zuuu: krásné bříško, takové jsem si vždycky přála, bohužel jsem od začátku vypadala jak vorvaň :angry:
Mao: držíme na zítra palce, určitě dej vědět
:wink:
Labell: a od koho máte postel?
Gmol, LU, Veru: holky, v MC mají středy hlášeny nějaké školičky, si myslím, že herna bude obsazena, koukněte na link http://www.rcandilek.cz/sekce.aspx?id=28
Pořád do toho krafám proto, že jsme se Zuhav plánovaly středeční dopolední sraz ( musíme porovnat dětem nosy a čela a tak ..), kam jsme chtěly svolat další dobrovolnice, akorát že nás Gmol předběhla. Takže, doufám, že vám nevadí, že se k vám ve středu s Májou i Kubulínem připojíme. My jsme se chtěly sejít buď v Edenu ve Vršovicích, nebo v Človíčkově na Budějárně, ale i Anděl je fajn,herna je i v Novém Smíchově, nebo na Floře.
Tož do středy to snad vymyslíme.
Hezký večer
18. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
hezký nedělní večer
ingrid-my máme postel z Ikea, palanda. Madrace z Ikea, rošty byly už u postele..
a Tomí není křehký..je to víc jak 12kg váhy:slight_smile: ALe jak je blondatý tak tak může možná působit! :slight_smile:

Mao-moc držím palečky na zítra..a čekám na info..
Tento týden jsem četla, že v Praze byla nalezena jedna holčička v babyboxu a druhá někde v tašce..Vždy mne zamrazí, jak to někdo může udělat..a pak si vzpomenu na tebe a jiné lidičky, co čekají na dětátko..a je mi líp! Protože vím, že se dostanou tyhle malý robátka do nejlepších rukou...Moc vám fandím..

Dneska jsem scháněla zimní boty pro sebe a pro Toma. Předminulý týden si paní u Bati tukala na čelo, že scháním zimní boty pro dítě..a dneska mi říkala, že mají vyprodáno, že se lidi zbláznili..Ale viděly jste, kolik u nás bylo sněhu, tak kdo by neblázníl, že? :slight_smile:
pro Tomíka jsem nekoupila, chtěla jsem kožené s kožíškem a nikde nic..A u Deichmana byly fakty pěkný, hodně se mi líbily na jaro a na podzim..a za skvělou cenu..kdybysme tak věděly, jakou budou mít nožku na jaře! :slight_smile:
Pro sebe jsem nakonec koupila, ale výběr mizérie..
a všude lidí jako sr.ček..Prodavačky hlásily, že je to snad víc jak před vánoci! :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
ingrid: z Ikei a tuhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495

Já chtěla tu rostoucí, ale manžel rozhodl..možná bude ještě jiná do nového bytu..nevím..
18. říj 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Luci-a už Am spinká? Jak usnula? A jak se těšila?

Zuzi-týjo, Katy je šikulenka, jak si lepí! To koukám! :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Romčo usla hned, ona přes den nespala...a zatím je klid. Jinak do té postele si vlezla už v Ikei, vyžádala si pití a lebedila si. :grinning:
Jo a jinak..nefunguje nám v autě dětská pojistaka a dneska sme museli dvakrát zastavovat, bo si Amelka otevřela za jízdy dveře.. :angry:
18. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Luci fakty?, to je čamrda! :slight_smile:....a vlastně si Amča vybrala tu postel sama, žejo? :slight_smile:
Náš Tom je uprostřed, páč tak lepší vidí na auta! Ale dávat ho tam je pro mně stále horší! :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Romčo jojo vybrala si sama... :wink: My uprostřed nemáme pořádnej pás..škoda, bylo by to řešení..
18. říj 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Verunko: prosáklej čípek asi znamená, že čípek už měkne a dost se zkrátil...čili by neměla mít kámoška žádnou velkou námahu a radši polehávat...aby se nezačala otvírat...aspoň do další kontroly :wink:

Marti: moc moc držím palečky, myslím, že by do toho nešli, pokud bys nebyla ok :wink: Takže zítra na vás budu moc moc myslet :dizzy_face: :dizzy_face:

Ingrid: hele, já si u Tebe žádnýho vorvaně nepamatuju, co jsme se naposled viděly :wink:, kecko! My máme taky velkou postel...a hned po nás si jí koupili další dvě známé...je dvometrová a parádní, objednávali jsme přes net, do 14 dní byla doma...hlavně ty zábrany jsou vymykaný, jinak i krásně zaoblený všechny hrany...no jsme moc spokojení všichni (já se tam tak ráda vyvaluju :grinning: :grinning: ) ... http://www.intena.cz/detsky-dreveny-nabytek-z-masivu/detsky-a-studentsky-nabytek-natur.html a mám ji i v albu nafocenou u nás v pokojíku :wink:

středeční srazík závidím... já se budu vorvanit doma...no asi příští minimálně 3 měsíce :wink: :grinning:

jo a taky máme sedačku na Katy uprostřed vzadu, přijde mi to nejbezpečnější...a ona pořád ukazuje na místo vedle sebe, že "Elina sedět, nalodí..." :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Labell: tak na tuhle postýlku čumím s přestávkama snad 2 měsíce. Moc se mi líbí (tuším u Petrolejků jí mají), ale nakonec jsme se rozhodli pro dvoumetrovku - cérka roste hrozně rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a i kdyby nějaká návštěva zavítala, tak se postel hodí.
Jsi mi s těma dveřma připoměla, že mi musí radek přenastavit dveře, už se o mě taky pokoušel infarkt, když za jízdy slyším, jak tam s těma páčkama cloumá :confused:
18. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj

tak dnešek byl teda hustej, jela jsem sama s malým kouknout na botky... furt chtěl vystupovat z kočáru a hned zdrhat nejvyšší rychlostí... první scéna u měření nožičky (jako obvykle, nechápu, čeho se tak bojí, takhle neblázní snad ani u očkování :sweat_smile: )... druhá scéna když mi utekl a nemohla jsem ho najít a pak jsem ho táhla zpátky...
no pak už jsem mu třepla přes zadek, protože jsem ho nemohla ani udržet, abych mu mohla ty boty vyzkoušet..
řev hroznej, lidi koukali :confounded: ale botky jsme vyzkoušeli a koupili, tak to aspoň celý nebylo nadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže máme zimní z Deichmanna, takový kotníkový na zavazování, vypadají zhruba jako ty goretexový, ale je to Dei-Tex ( :grinning: :grinning: ) a stály 400... mělo i lepší a dražší, ale nedaly se tak naštelovat na nožičku (měly jen zip a žádný uvazování nebo sucháče), takže by neměl pevnou patu... a nebo měli vyšší a to jsem se bála, že by se mu v tom špatně chodilo... tak to naimpregnuju a snad to nepromokne :stuck_out_tongue_closed_eyes: údajně je to nepromokavý, ale pokud to nejsou holínky tak víme svoje, že jo
18. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Já se te´d hodně bojím toho že zapomenu zamčít dveře a ona mi uteče a spadne do šachty..dělají nám výtah.. :unamused: :pensive:
18. říj 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
ingrid: mě se taky líbila víc, ale nakonec rozhodla hlavně cena.. :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
Zuuu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak teď jsem to myslela tak, že jsem byla jak vorvaň od začátku těhu, na konci už jsem se podobala mamutovi.....nyní si říkám velryba :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: grccccc
Dobře že píšeš, že jste s postelí spokojeni, protože právě tuto postel asi chci. Oni jí právě mají i v Gazelu na Vinohradský, akorát jsi tuším psala, že i s úložným šuplíkem to bylo za 10 tisíc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to musím nějak opatrně, po kapkách doma sdělit
18. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
dočítám: Lukáškovi všechno nej!

jak je Denýskovi??

Ingrid: ale ta školička v tom MC není v herně, nebo jo?? já to tam nikde nevidím napsaný :confused:

jé Zuu krásný bříško :dizzy_face:

Martinko moc držím palce na zítřek!! pak napiš co a jak, ju? :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Labell: fuj, ta představa s tím výtahem. br :angry:
Lu: taky máme jedny zimní Dei-Tex z Deichmanna, kotníkové,dnes s nima jezdila na motorce dvě hodiny, hodně přes louže, a jsou uvnitř suché. Takže zatím jsem spokojená, uvidíme co s nima udělá sníh.
18. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoooj ve spolek :dizzy_face:
tak Moravanda se vrátila z Prahy...a máte tam hnusné počasí, to vám povím :grinning: :grinning: A úchylka - koukala jsem na maminy s kočárkama, jestli nějaká nebude únorová teta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Muzikál parádní, Basiková fakt dobrá, klobouk dolů...pochodili jsme po Václaváku, dali kafe za 70Kč :rolling_eyes: - mimochodem, to tak stojí všude - i v mateřs. centrech?????? U nás pro zasmátí stojí kafčo 23Kč :grinning: Pojezdili jsem jak Hujeři metrem, a dnes jsme si udělali procházku z Hradčan k hlavnímu nádraží...jestli to není tajné, bydlíte některá přímo v Praze 1? A bydleli jsme v Praze 4...
18. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo, herna je taky na Pankráci v tom OC... je fakt pěkná... ale nevím jestli to není pro někoho moc z ruky...
já se dopravím všude, jen Zličín nebo tak po mě nechtějte :stuck_out_tongue_closed_eyes: on už nechce moc sedět v kočáru, je to každej týden horší... asi teda budeme muset začít trénovat delší chůzi a za ruku, protože tahle mezifáze je na pytel :sweat_smile:

no já musím doma po kapkách sdělit, že budeme asi kupovat tu z tý Ikea... a zkusím se podívat ještě na MMB...
18. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
můžu tam zítra zavolat, abysme měly jasno. Se zeptám, jestli se tam v pohdoě vejdeme a jestli nebudeme omezené kvůli tý středeční školičce
18. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
A můžu potvrdit, že fotka Tomáška comrovic není žádná fotomontáž, jak jsme projížděli Vysočinou, bylo tam sněhu jak svińa :confused: a řekni mi, Romčo, na koho je malý podobný? Někdy si říkám celý ty, pak mi příjde na chlopa...

fotky těhubříšek se mi líbí, pěkné domečky se staví :dizzy_face: a Katynka na bříšku je boží...

labell, hlídej a hlavně nezapomeň!!! :confounded: a ta Amča mě fakt baví...jako s tím otevíráním dveří v autě :sweat_smile:

Marťo, neboj se, zítra budu na tebe myslet....
18. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky myslíte že by se dala sehnat i nějaká zábrana na manželskou postel to asi ne?já se taky potřebuju pořádně vyspat a v obejváku když nám vstává táta ráno o půl 7 to nejde,malej se vzbudí vždycky když vstává on,věřím že v té ložnici by spinkal dýl,já nevím jak to vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás dnes venku taky rodeo,Pát'a valchoval po kolínkách taky džíny moc pěkný :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ingrid: tak supr žes mi je testla :grinning: hele sníh v Praze moc nebejvá a my nikam s břišounkem nepojedem, takže hrozí spíš žbrachta a sůl...
jé co já bych dala za to, aby si prcek jezdil na odrážedle, s ním se teď venku nedá dělat fakt nic... jinak dneska jsem teda začla natvrdo říkat "u mámy", furt dokola, protože už teď mám co dělat ho honit, úplně mě jímá panika jak s ním někam půjdu na konci těhu až ho nebudu moct honit vůbec...
prostě jakmile není pár metrů ode mě tak řeknu "u mámy" a jdu ho drapnout zpátky... nevím jestli to k něčemu bude, ale aspoň jsem si pak už nepřipadala tak bezmocně... jednou se váhavě i vrátil !! :sweat_smile:

Petise: supr, že sis to užila :slight_smile: u vás je lepší počasí? :confused:
kafe tu stojí jak kde, nejlevnější tak za 15, většinou okolo 25-35 Kč, ale můžeš si dát i za 150 :wink: :grinning:
18. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
lu, néé - tady bylo a je taky škaredě :wink: a kafe za 15Kč? To jedině za automatu do kelímku, néé??? :grinning:
18. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ingrid: jo jo, to je ona...chtěla jí tam brát i kaffi... no postel 3,500Kč... matrace, ty molitanový područky...a my ještě šuplíček, no naroste to :sweat_smile:

Petisko: no my bydlíme na Praze 9 (taková periferie, ja? - ale metro máme :grinning: ) ... no a třeba Latéčko tu stojí tak 40-50Kč :grinning:
18. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
joo a jak ste si tu pisaly o hambáčích, suma sumárum za dva dny: 4 cheesburgry a 4 střední hranolky z Mekáče :zipper_mouth:
18. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
no dyť, to je taky kafe, néé :grinning: jsi šla určo do nějaký restaurace přímo v centru, tak se nediv, paní :grinning:

teda Katynka lepí obrázky?? a chodí s deštníkem?? tak to je teda naše dítě pozadu :sweat_smile: jsem zkusila tuhle dát mu nůžky, tak jako líbilo se mu to, ale ať jsem ukazovala jak chtěla, tak prsty tam nestrčil, aby zkusil stříhat...
lepidlo si hned dal do pusy... takže u nás jen tak držet modelínu, dneska jsem ho učila udělat z ní kouli, ale když je tvrdá, tak brečí, že to jde ztuha, když je měkká, tak ji nechce :sweat_smile:
tak já nevím jaký výtvarný aktivity s ním můžu dělat... voskovky taky jí, tak jen občas kreslíme pastelkama
18. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.