• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Petis: tak 70 Kč za kafe dám málokdy,kde jste na něj byli probůh :grinning: :wink: . Na Václaváku, co? V cukrárně před hřištěm mi ho paní natočí do velkého kelímku za 21 Kč, horší je to v herně na metru, tam chtějí za Latté 50kč. Já bydlím v Pha 4 Nuslích, potom Evcafrank, Maxa na Již. městě ,dál nevím :slight_smile:
Jdu chvíli žehlit
18. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Zuzík, já jsem si na vás vzpoměla, Prosek byl myslím na jedné z těch tras předposlední v zastávce :sweat_smile: :slight_smile: a ať už ti bříško netvrdne :pensive:
18. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Lu :grinning: :grinning: tož pošli Hujery z Burákova do Prahy, no dyť říkám, že to nebylo normální, jako ta cena...byli jsme na kafe přímo pod Karlovým mostem :grinning: ale hajzly měli pěkné, to jo :grinning: :grinning: :grinning:

ingrid, tak to je v klidu cena za tu dvacku :slight_smile: a Nusle jsou někde u Kačerova?
18. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak hajzly dobrý, jo??? no to je dost zásadní věc!!!!!! (teda bezesrandy, já na to taky dost hledím)
Jste bydleli u Kačerova? Kousek od metra (7minut busem) bydlí moje mamka, my bydlíme spíš kousek od metra Vyšehrad, nebo Pražského povstání. je to na stejné trase, blíž k centru, určitě jste tam projížděli. TO příště dej vědět, že tu jste a já tě vezmu na lepší kafe i s hracím koutkem. Ale pravda sedět nad Karlovým mostem musí být super
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
petisko tak o byla cena i s hajzlem tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my chytráci tenkrát byli na Václaváku a čekali až deří na Orloji celá a zčalo krápat tak říkám sednem někam na kafe než přestane,říkám tady je stejně kafe všude za 30,40 kč tak si nevybereš a co myslíte?????sedly jsme přímo do rest.u Orloje za 2 pidi kávičky,1 malé pivo a mattonku jsme tam nechaly 500 tak bud v klidu to jste na tom byli ještě dobře :grinning: jo a měli jsme to bez hajzlu :grinning:
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
jo a Peti fajn že jste si to užili :slight_smile:a já jdu koukat na ty zábrany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
aha. Robišek asi nebyl na muzikálu... :confounded: :confounded: :wink: . já už fakt blbnu
18. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
ingrid, Hani :grinning: :grinning: :grinning:
kdybych někdy jela do Prahy s Robiškem, určitě to tu pisnu a domluvíme se :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Petise: no tak pod Karlovým mostem to jste měli ještě docela apartní cenu :sweat_smile:
já si tam jednou koupila půl litrovku vody za 70 Kč :sweat_smile: bylo 38 C a já chcípala vedrem a nikde nic, furt jsem šla a už mi bylo skoro blbě, tak jsem to teda vyplázla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a asi před 15 lety jsme si jednou s mamkou daly čaj když jsme mrzly hrozně a bylo to tak 100 ml za 50 Kč... obyč Pigi čaj, my málem měly mrtvici :sweat_smile:

ale Hanin účet teda netrumfnu, ta se rozšoupla tenkrát :grinning: :zipper_mouth:
18. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
jo a vsadila jsem se s tátou, kolik neuvidím celebrit a viděla jsem kulové....oni jsou všeci zalezlí, nebo ten Václavák a okolí láká jen turisty???
18. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Petisko, hlavně, že jste si to v Praze užili! :slight_smile:
Tomek a podoba? Je celej do manžela-modrý oči, kudrny na hlavě, blonďáček, krevní skupina,..
ale někdo zase říká, že se občas kouká jako já..tak nevím. ale spíš do manžy! :wink:
18. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Peti, já jsem na Václaváku nikdy žádnou celebritu neviděla. :grinning: Tyhle lidi jezděj ve svejch autem nebo taxíkem jen tam, kde makaj a jinak se krejou. :grinning:
18. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
kámoška psala, co jí vezu a já že nic, že tam bylo prd a že jsme všechno prožrali a propili a ona říkala, že tam byla jednou pozvána frajerem a za véču u Karlova mostu vysolil 3500Kč...když na to někdo má :wink:

ale dost o prašulích, ať nevypadám jak strejček skrblík :grinning: či nás není, k tomu pozemku a druhým botám nás pražské kafe nezabije :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Peti, dyť já právě čučel na ty zakuklené lidi, ale páč byla kosa jak hrom, byli zakuklení všeci a v tom byl ten výser :grinning: aj do taxíků jsem čučela...Robiš už se chlamal, jak jsem viděla nadupané auto, jak zastavuje u restauračky, tak jsem zastavila, kdo bude vystupovat...pak řekl, že mi raději koupí Story, že tam nějaký ten známý ksicht uvidím :grinning: ................a ty znáš Basikovou?? Ona je taková maličká, a má takové vílí pohyby, nebo jak bych to nazvala :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
joo a jestli si někdo myslí, že jsme ponocovali, tak nee...teda Robiš šel s mojim taťkou ještě do báru, ale já byla v půl desáté v lůžku a spala jsem nonstop do osmi hodin...po dlouhé době takové krásné spaní :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
no tak já se tu rozespisuju, ale nikoho asi mé dojmy nezajímají :cry: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
lu:to jsme byli ještě asi bohatý :grinning: :grinning: :grinning: ad celebrity:já viděla v metru pobouchanýho Bouru :grinning: a tady v Řepích Upíra :grinning: to jsme tenkrát byli v čínské restauraci na jídle a příte mu říká vy jste Upr a von že jo :grinning: jsem učůrávala smíchy :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Peti já z tebe zdechnu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
petisko:já si Story kupovat nemusím ty nám to tu všechno napráskáš :grinning: :grinning: :grinning: mně se líbí Basikové písničky jako osobnost nee :sweat_smile: i když jí neznám osobně vílu jednu :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Petise: jestli chceš vidět celebrity, tak to musíš k nám na Vinohrady :grinning:
já potkávám někoho tak co týden... ale teda spíš tu starší gardu jako Skořepová, Preis, Svěcený a tak..
na Václaváku jsem taky nikdy nikoho nepotkala :grinning:
18. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
petisko vidíš lu hodila tip :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Zdravim Vás při večeru!!!! :slight_smile:
Tak víkend super,škoda,že končí :frowning2:
Včera jsem tu měla mamku do dneška a Rozárka si to tááák užívala :dizzy_face: :dizzy_face: byla rozkošná.....
škoda,že tady ty babičky nemáme furt a jsou daleko :frowning2: dneska celej den říká babííííííííííí :pensive:
a hned jsme toho včera využili a šli jsme si sednout s Michalem a pak do kina :dizzy_face: sjuuuuuuuuuupr relax!!

a dneska jsem s ní na chvilku jela do koutku a potkala jsem Zuuuovic celou rodinku :dizzy_face: moc Vám to slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: a až přibude ještě jeden človíček........ :dizzy_face: no krása!!!!!!!!!!
a v koutku super,nakonec jsme tam byly skoro až do osmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
ale připomíná mi to jak jsem kdysi do Prahy jezdila já... taky jsem buď hledala někoho známýho a nebo jsem chtěla chodit na ty profláknutý místa... dneska když přijede moje mamka a já se zeptám kam chce a ona furt "Karlův most... Hradčany" tak mě může ranit, že to už snad viděla :grinning:
no ale je fakt, že tam je asi menší nával než v těch obchoďákách podle toho co jste tu psaly.. eště že Vánoce máme zajištěný, stromek doma v krabici, dárek malýmu koupím pár dní před a pak už nám schází jen kousek lososa z Tesca ... a lidi si můžou vyšilovat :grinning:
18. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
ahojda, právě na netu vybírám postel..nakonec to bude asi domestav a zatím jsem spočítala bez šuplíku 7900kč (šuplík je 1590) a to jsou postel i matrace v akci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petisko, je vidět, že jste si to v Praze užili, máš spoustu zážitků.. :grinning: :wink:

zkoukla jsem bříška větší i menší a všechny vypadaj na luxusní bytečky.. :slight_smile:
Katynka s deštníkem mi připomněla Veru, včera dělala neuvěřitelnou scénu, když si měla vzít bundu, tak nakonec šla ve dvou flísovejch mikinách, no a začalo pršet, takže jsem šly do kiku pro deštník, měli byste jí vidět, jak si pak s deštníkem vykračovala.. :sweat_smile:
ještě jsem si vzpomněla..lu, v kiku měli spoustu svetrů, na knoflíky, dlouhý, celkem dobrý ceny, cca 300kč, myslím, že si psala že bys chtěla nějakej pro těhu použitelnej svetr..
18. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Lucí :grinning: to jsem ráda, že jsem tě pobavila :slight_smile: :wink:

Hani, to víš, ženská na mateřské, něčím jiným, mimo kakínkování a vaření obědů, se musím zabavit :grinning: a Basiková mi taky předtím přišla taková přechytralá v rozhovorech, ale během toho představení se mi aj zalíbila, hlavně po děkovačce..

lu, tak tady je ta chyba!!! Na Vinohrady....marné, no :grinning: ale aj jsem ráda, že jsem nikoho nepotkala, páč by si řekli, co to pustili do hlavního města, jak se znám, čučela bych velmi "nenápadně" :grinning:
18. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
a jako Petiska mě bavíííííííííííí :grinning: :grinning:
škoda,že jsme se nepotkaly,bych tě zavedla mezi celebrity :grinning: :wink:
otázka je,čemu říkáš celebrity...... :wink: ??
18. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
A jako ta postel je krásná :slight_smile: ,ale ta cena??????co toto??
ale tak je to investice na dlouho.....
18. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Fru: díky za tip... já tuhle oběhla kde co, ale když už maj to co sháním tak to nemaj ve větší velikosti nebo pružný, abych se do toho za pár měsíců vešla :angry: ...
tak Kika zkusím jestli bude čas, ale tenhle týden máme nějak nabitý už...

Petise: Basikovou jsem taky kdysi viděla na živo a od tý doby ji můžu.... zpívala fakt suprově :slight_smile:

Petise: věř, že bys nečučela... já když potkala prvního člověka co je známej tak jsem se jen snažila nebejt nápadná, bylo mi blbý čučet, zvlášť když je to někdo koho si vážím..
jednou jsem málem srazila Havla :pensive: :sweat_smile: do cesty mi vletěl nějakej velkej chlap, si říkám jestli je tupej, proč mi blokuje cestu?? :angry: a on to byl bodyguard mi pak došlo, za ním byl Havel s Havlovou :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
jéé, barru, ty jsi hodná a koho znáš? :grinning: :wink: beru všechny :grinning: a volný večer ti přeju, je třeba :wink: mě se víkend, byť jsem pořád myslela na Robunka, s Robišem moc líbil a byli jsme jak čerstvě zamilovaní a ták :wink:
petisko:nenápadně?? :grinning: jakože by padla bradička??? :grinning: :grinning: :grinning: týý jo fru mazec za postel :confused: tak a já čuměla na ty zábrany a asi smůlu mám :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.