• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nebo to zkusím jinak....budu chodit za lu a to pak tutově někoho uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, že si nemyslíte, že jsem dežo???

jo a je po romantickém víkendu, Robiš se nasral, že furt datluju do klávesnice, tu usínal, tak nasraně vypnul telku a šel do ložnice :sunglasses:
18. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
petisko:bude mimísek? :grinning: když už se tak rozplýváš :grinning:
18. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jo to my jsme taky byli,jak pubouši :grinning:
normálně líbačka v centru jak prase :confused: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Hani, nevím, ale spíše ne :slight_smile:

fru, a jak ty se cítíš? Kolikrát týdně chodíš cvičit? A už si to řekla těm holkám, co se tě předtím na to ptaly a ještě si zapírala? :wink:
18. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
dežo?????????????????????nééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: petisko:no vidíš tak máš prostor na datlování :grinning: stejně jak tě znám za chvíli vezmeš dráhu a řekneš bobrou vid'? :grinning:
18. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
a jak dlouho ste spolu?
18. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Hani, dočkáš se :grinning: ale ještě musím hodit hygienu...tak cosik napiště, já ješte dojdu a dočtu :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Petis: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , už toho nech, tu prskám do monitoru
18. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
petisko:to nebyl vyhazov :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a barrunka je asi čerstvě zamilovaná jinak nevím :grinning:
18. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
budem devět let :dizzy_face:
ale líbačka byla hodně solidní :slight_smile: cizinci pískali :grinning: jakože víc,víc!!!!! :grinning:
18. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
já přemejšlím jak to bylo po 9 ti letech u nás :sweat_smile: :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
barru aspon se cizinci pobavili :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
tady jsem našla nějaký nový MC v Podolí
http://elaaga.cz/

takže srazík by případně možná šel i tam... vypadá to vcelku prostorně na fotkách :confused:
18. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
petise, já z tebe nemůžu.. :grinning:
cítím se fajn, cvičím 3x týdně,ale z toho jedno je zdravotní cvíčo.. a už to nikomu říkat nemusím, stačí jeden pohled a všem je to jasný.. :grinning:

hani, podle mě by na postel šla přidělat i obyč.zábrana z ikea, nebo koukni na ten domestav, mají tam zábran několik..

barru, tak to to u vás pěkně jiskří, aby z toho nebylo mimi.. :grinning:

to mi připomíná, jestli je tu nějakej mlž, tak by se moh odmlžit, chtěla by to další těhuli, když nám Peťa za chvíli porodí.. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
jsem zpět..

barru, tos napsala dobře - hodně solidní :grinning: a neokradli vás při tom, že né??

a ty MC vám závidím, tady je ve Frýdku jen jedno, a to jen dopo od 9-12h, jen v úterý je odpo...kroužky tu jsou až od dvou let..cukrárny s dětským koutkem jsou tu dvě..a to dost slabé.. :rolling_eyes:
18. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Barčo kouknu díky :wink: a co ty?ukážeš nám pupíček? :dizzy_face: barru je mlž??????? :confused: :grinning:
18. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
petisko:to tam toho máte tak málo? :confused:
18. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
jo, já chci taky vidět bydleníčko....sím sím pěkně :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
jo :rolling_eyes: nakopat všecky ty podnikatele, hlavně že je tu heren a barů jak nasratých..
18. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak to je na pytel :unamused:
18. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
holky, já ještě nefotila..napravím.. :slight_smile:

ad mat.centra, tady je úplný h...., jedna cukrárna s mini koutkem(2x3m, malá skluzavka, hoprsací oslík, stoleček a židlička) :rolling_eyes: mám chutě něco tady udělat, ale nějak nevím, kde..nevím, kde najít vhodný prostory..
18. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Hani, a je to tu, jdu zalehnout, zas tam Robik pobékává...bobrou noc
18. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahojky, zdravím při neděli :sunglasses:
Petise, teda já se chlámu, to jsou hlášky :grinning: možná jste měli chodit víc po barech, většinou vždycky když jsem narazila na nějakou "celebritu" bylo to v baru, chlastaj totiž všichni :grinning: :grinning: :grinning:

Ingrid, Lu, když to vyjde, rádi za váma do MC dorazíme, akorát pořád něco vyřizuju a tenhle týden už to potřebuju mít z krku tak nevím jak to bude s časem, jinak Eden i Budějárna jsou pro nás kousek, Smíchov trochu dál, ale zvládli bysme to :wink:

Zuzi, máš krásný bříško, takový akorát, když jsi oblečená tak to tak nevynikne :dizzy_face: :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
jůůůůůůůůů fru bude domeček hurááááá se těším :slight_smile: třeba jako podnikání by to nemuselo bejt špatný něco menšího :wink:
18. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
petisko dobrou :wink:
18. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: já nejsem žáááááááááádnej mlž :grinning: :confused:
18. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
barru no jen jestli

:grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
Lu:nevypadá to špatně, tam taky můžu zavolat, ještě bych počkala, co na to holky Gmol a Verunka, protože podle mě přijedou autama a budou chtít co nejmíň jezdit po Praze. Tak se snad brzy ozvou.
Maxa: rychle rychle, máš na vyřizování po, út. čt. pá. středu budete s náma.. :slight_smile:
Zuuu: až podle reakcí holek jsem zjistila, že za fotkou tvýho bříška je i Katynka, která teda neskutečně "vyspěla" , nebo nevím jak to nazvat. Teda, ona měla vždy takový vážný výraz v obličejíčku, ale teď mi přijde ještě víc důležitá :slight_smile: :slight_smile: :wink: . No je krásná, pricezna.A takhle u lepení by moje nevydržela ani vteřin. Fakt je šiikulka
Dobrou noc
18. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
koukám že jsem asi nalitá :grinning: ale dnes jsem nepožila :grinning:
18. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Peti dobrou :wink:
a možná taky dorazíme :slight_smile: nej by byl Eden pro nás :wink: :slight_smile: a nebývá tam moc lidí :slight_smile:
18. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.