• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak já taky mizím,dobrou :pensive:
18. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
já jdu taky zalehnout,třeští mi hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou holky
18. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: tož boháči z moraviska si dávajů v praze do nosu :grinning: :grinning: kafe za 70..to vám u toho stál černoch v námořnickém oblečku a foukal vám ho,ne? :grinning: hlavně, že jste si to peti užili :slight_smile:

já jdu dnes opět jen tak kolem...bo dám si konečně sraz s ingrid, abych čekla tu její cérku..a nakonec se srazím s půlkou koně..super :slight_smile: :slight_smile: jen jestli bych mohla poprosit...budu mít za sebou již cestu pulhodinovou cestu vlakem a směr podolí fakt nedávám (teda sama jo...ale s kuboušem nikoli..)..kdyby se mohlo srážet bud někde ve vršovicích (eden) či okolí (smíchov) či na trase metra cé...pokud se v den Dé nedostaví reakce na očko, tak určitě dorazíme!

brou noc

p.c. plís, mužete mi pak písnout do IP, kdy kde jak? mám zas pracovní týden a nebudu stíhat dočítat..díky :slight_smile:
18. říj 2009 ve 23:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Téda vy zase perlíte
byla jsem na kafču u tetky boť u nás jel hokej a já sleduju Superstar

Zuu:moc díky za odpověď,já jsem něco takového tušila,ale zdálo se mi dovné,že to její dr. nijak neřeší,má doma pěkného raracha(2roky) a s ním toho asi moc nenaleží

ad dítko v autě:nejdřív zkoušel otevírat okno,prvně to byl celkem šok,ted už zamčeno a dveře taky,dát ho do středu mě nenapadlo,má sundanou tu opěrku u spolujezdce tak vidi dobře,ale zkusím-díky za tip

ad sraz:mě je úplně jedno kam,jedu autem a snad dojedu všude a když ne,dojedu tam kde to znám a zbytek mhd,alespoň vude mít Vítek zážitek,ale okolí nákupních center jo ok vždy,tam totiž trefím

ad postýlka: u nás to vypadá na Mašinku Tomáše-jen ta cena je teda přímo hrůzostrašná

ad "celebrity"-dnes Letňany Mašlíková - má gazelí nohy a je sympatická,minulý týden ta jak hraje v ordinaci Všetečkovou tak je snad ještě menší než já,tam se docela často někdo pomotává z těch známějších lidí
teta se potkala ve fitnes s Krajinovou a ta je prý namistrovaná až někam,že ani nepozdraví když vleze do šatny,tak to by mohla ne

jinak u nás taky není žádná pořádná herna,jedno MC pro nás 1xtýdně,i mě by bavilo něco podniknout,ale možná pozdějí tak za 5let,až Vítek odroste

a jdu spát,dnes opět budíček 5.15-ráno jsem pak zmuchlaná jak šarpej
dobrou klidnou
19. říj 2009 v 00:13  • Odpověz
Jo ještě Plyšák Frýdl nebo jak se jmenuje ten borec z Big Brother tam prošel se slečnou

Dotaz:co používáte do myčky za talbety?já mám ňáky na prd Calgonit co se špatně rozpouští

díky díky

a ted už fakt jdu
dobrou
19. říj 2009 v 00:24  • Odpověz
Jen hlásím, že nerodím a jdu spát. Kdyby byl ve středu sraz v Edenu, tak dorazíme taky, Smíchov je pro nás moc daleko (teda pro mě, už sotva funím). Tak čau. :sunglasses: Třídila jsem si oblečení na dobu poporodní a chce se mi plakat, ty miniaturní tanga by oblíkla snad už jen Týnčina panenka, ty nemůžou bejt moje. No nic ... útok na kila zahajuju přáním, aby mi Míra za porod nekupoval šperky, ale radši měřič tepu, abych si kontrolovala cvičení. Tímto se s vámi pro tuto noc loučím. :sunglasses:
19. říj 2009 v 00:57  • Odpověz
ahoj, já si zrovna říkám Peťa napsala v 1 ráno, že vyjeli :grinning:

no Eden by mi taky vyhovoval, tam nebejvá nával... teda pokud se zmátořím, jsem si vzala homeo a spustila se mi rýma tak že jsem moc nespala... ale snad to tím pádem bude rychlejc ven a bude líp... jinak je mi vcelku dobře, jen se musím uhlídat, abych mimo prcka nic moc nedělala, večer mám těhu poradnu

já si taky dala závazek včera, že každej den pokud to bude jen trochu možný budeme s malým chodit jen tak po ulicích, abysme trénovali chůzi u mámy a nebo za ruku... musíme to fakt někam posunout, protože jak má v kočáru fusak, tak tam skoro nevydrží, ale zároveň nikam moc nedojde a ani nechce za ruku... tak jako nevím jak bych ho pak přepravovala :sweat_smile:
19. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
dobré ránko

petise: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mě dneska nějak bolí hlava, zdál se mi úplně hrůzostrašnej sen, jsem se normálně bála v noci, když jsem se z něj probrala a to hlavní hrůzostrašnou postavou byla moje známá :unamused: :unamused: :unamused: , co má dítko a chodíme s nimi občas ven.co to má znamenat?

my se chystáme na cvíčo, snad tam tu lenoru nějak rozhejbu :wink:
19. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
ahojda,
Veru kouká na pohádky, tak jsem vyfotila a vložila břuch..pro srovnání je další fotka břicho s Veru o 2 týdny víc..
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3426042&vReferer=%2F
fotila jsem radši ráno, protože odpo by bylo mnohem větší.. :grinning:

lu, dej tomu čas, veru nechtěla za ruku chodit vůbec a teĎ jde krásně..

peťo.. :grinning: myslím, že ty zvládneš shodit i do těhle kalhotek pro panenky.. :wink:
19. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
jo a moc držím dneska palce Martince..
19. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile: ,
Péťa se krásně hlásí že nerodí :grinning: a taky věřím tomu, že o vánocích už budeš nosit i kalhotky pro panenky :wink:
Srazík ve středu by byl fajn, jen pak dejte vědět kde bude, určitě by jsme dojeli, jeslti nás neskolí tedy nějaký bacil :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Myslím na Martinku ať ji to dneska dobře dopadne,aby se to posuulo zase o krok dál :dizzy_face:
19. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
teda Lu už 17tt to teda koukám, jak to letí :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj,

tak v sobotu jsme nakoneč šli :wink: Bylo fajně, jen mě bolí břicho od tancování a to jsme tančila jen dva ploužáky, ale i tak to bylo asi moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý to u švagrové taky zvládl, akorát nemohl dlouho usnout, usnul až kole 21,30-22hod, pak jsme ho převáželi domů a v pohodě, spal ráno do 7,30, což u nás nebylo snad nikdy :dizzy_face:

Včera jsme šli koupit zimní boty a koupili jsme v deichmanovi se slonem slevněné z 1200 na 600, takže super. Vybrali jsme hned na napoprvé :slight_smile:

Holky, bolel vás některou v těhu pupek? me to hodně bolelo asi tak před 14dny a teď zase, ale jako fakt dost, že si na pupek nemůžu sáhnout, tak nevím, jestli se malý tak točí nebo se šprajcl při kotrmelci nebo je to roztahováním dělohy, ale to bolí celý den :confounded:

Marti, držím palce :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno,
Dani, pupík mě spíš jakoby tahal, ale nebolel.
Fru, krásnej břišánek, ty jsi ten typ, co porodí a zase budeš krásně štíhlá...asi jako Lu

Martince taky držím moc palce.

Baru, mě se zase zdálo o těhu, úplně jsem měla ty pocity těsně před termínem, táhnutí břicha při nočním otáčení, tlaky...no dost živý
19. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Fru: bříško paráda, mi přijde stejné, jen malinko větší
ad sraz: já jsem taky pro Eden, mám ho 3 stanice tram, nebo 20 min pěšky. Takže navrhuju, že se sejdeme v Edenu, jen počkáme, jestli to nebude vadit Gmol.
19. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Teruse, já jsem měla nejdříve taky takový tahání a pak to přešlo na bolest, za pár dní to přešlo a teď zase, tak nevím, jestli je to z té námahy nebo je to něco jiného. Jo a táhnutí břicha při nočním otáčení sem si užila při dnešní noci taky dost. Taky mě hodně bolí spodek jak se chci otočit, no snad to nějak ještě vydžím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě to těhotenství někdy tak točí........... :frowning2:
19. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,
na sraz se těšíme a doplácáme se kam bude potřeba :wink: . Do Vršovic to sama asi nezvládnu, ale nechám někde auto a skočím na MHD. Jenom doufám,že bude platit ta poobědová hodina, protože dopoledne jdu na 10 hod. s Terkou do Motola kvůli rovnátkům.
19. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
teda Fru, to je krásný bříško...a ty postranní břišní svaly :sweat_smile: to vůbec nevím, co je :wink: :grinning:
a díky za pochvaly pupenda...no je fakt, že když jsem oblečená, všichni mi říkají, jak mám bříško malý...ale takhle naháčový je fakt celkem velký :slight_smile:

tahání, pobolívání břicha a tvrdnutí... nou koment :wink: a v pupíku mě občas píchá...ale je to nárazový, někdy mě i jakoby tahá zevnitř :wink:

dneska si zdechnu, je mi furt hrozný vedro :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
holky dotaz: dáváte někdo dětem někdy Rybí prsty ?? :confused:
já že je tu mám, jsou to nějaký lepší, Nowaco Exclusive, tak jestli by třeba jeden dva mohl? ono bych to mohla vlastně vrazit do trouby, ne? :confused: aby to nebylo smažený

jé, Fru, Ty máš postavičku jak broskvička! :dizzy_face: a bříško parádní, vyrýsovaný, ty teda nemáš gram tuku navíc, co? :grinning:
Teru: já jsem nikdy plochý bříško neměla, naposled tak v 18 :sweat_smile: :sweat_smile:
ale včera jsem si koupila knížku s těhu cvičením, tak snad aspoň každej druhej den bych 15 minut dát mohla (radši si dám realistickej závazek)..

Makulka: jj, letí to :slight_smile:

Dani: supr, že jste nakonec šli !!
19. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
AHOJ,
u nás opět budíček v 5 :angry: -někde je chyba a ráno jsme zahájili nepěkným pádem ze skluzavky,takže má výstavní bouli na čele a rudý nos,ted jsem ho dala do postýlky a než mi cvakla konvice s vodou na kafčo už spal,tak alespoň že tak
a já tu mám opět na žehlení-někdy mám pocit,že nedělám nic jiného

Fru:máš krásné bříško :wink:

nechystáte se někdo na Bobule 2?

snad Mao vzali a bude to mít za sebou
19. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
taky doufám :fearful:
19. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jak svítí sluníčko,hned je to veselejší :wink:

Vše nej :slight_smile: Mišce k svátku!!!!

Fru krásný bříško :slight_smile: a co na to Verčulka??hladí tě po něm??
19. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Veru,bobule bych vidět chtěla,ale neviděla jsem ještě jedničku,budou jí dávat ted v sobotu :wink: tak pak na to zajdem!
my jsme ted byli na romantice Chci tě, chceš mě :slight_smile: hezký,taková pohodička :wink:
19. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
jo holky eště musím dostat jak mě včera mladík dostal... uprostřed nákupu zahlásil "čulat".. mě polilo, pak jsem si uvědomila, že má plínu naštěstí... tak jsem rychle zaplatila, zeptala se pokladní kde je záchod, vlítla tam, naštěstí jsme se vešli i s kočárem, i když taktak, servala z něj oblečení a on vyčural asi deset kapek :sweat_smile: :sweat_smile:
pak omakal co mohl a já ho eště musela pochválit, že zahlásil :grinning:
teda jako na ven asi plínku budu dávat ještě dlouho, protože ten stres kdyby plínu neměl a já nemám ponětí kolik toho bude ani jestli to udrží :sweat_smile:
dneska ráno tvrdil, že potřebuje, ale málo... jste měli vidět to móře... tohle udělat v samošce, tak mě asi poženou bičem :sweat_smile:
už se vám děti počůraly někde v krámě? :zipper_mouth: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojky,
verunko, my se chystame ve čtvrtek na bobule2, byli jsme tenkrat na 1 a je to super film...:slight_smile:
a děkuji za reakce k posteli a botkam :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jé Jani tak super,že mi pak napíšeš jak se Vám to líbilo,já právě nevím jestli vyrazit do Prahy bo si počkat až to dojde k nám
jenže v Praze kino-to je večeře,kino,popcorn a cola,po kině káva,po cestě domů chro chro u MC a půl mateřské v trapu však :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj Barčo,
ta 1 byla dobrá,snad ta 2 nebude horší
tak to Vás ta romantika pěkně rozparádila do luxusní líbačky-smajl - na to musím taky
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj, nestíhám dočítat, jen chci dát tip, pokud někdo budete zařizovat děcku pokojíček a máte dost peněz, nebo ste šikovná švadlena, já asi začnu šetřit
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=9&user=28783
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

pupíky jsou výstavní:slight_smile:

Petisko, Mc nezáviď:grinning: vy zas máte levný kafe :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my si v pátek večír fakt šli povídat:grinning: manža když se napije, je užvaněnej :grinning: :grinning: :grinning:měl hroznou potřebu povykládat mi o tom, že spousta jeho kámošu se oženila a maj/čekaj děcko:grinning:, že v tom konečně není sám :grinning: :grinning: :grinning: a když jsem seděla u PC tak měl kecy, že ho dostatečně neposlouchám :grinning: :grinning: :grinning:

srazík ve středu v Edenu beru(pokud nedorazí reakce na očko) :grinning:
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
u nás totéž, plus jestli se zmátořím...

holky jak chutná pomelo? :confused: jako grep nebo pomeranč?? malej ho dneska furt nosil že ho chce, ale je to velký, jestli to není hořký nebo kyselý, aby to pak jedl, abych to tu nedlabala dva tejdny sama :grinning:

můj muž má taky kecavou když je napitej, Evi... akorát že takhle ve 3 ráno mě to dost nezajímá :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.