• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak v těch srazech už mám nějakej maglajz, já měla za to, že se domlouvá na dopoledne, v našem případě nemá význam jet do herny po obědě, Týnka by byla protivná a ospalá a teda měla jsem pocit, že už většina dětí poo spí. Takže nebudou náhodou v Edenu dva srazy? Když tak přijdem na ten dopolední :grinning: Navíc občas poo spím i já, chápete ...
Břicho mě v těhu taky bolívalo, hlavně na začátku 7. měsíce mě bolelo nějak všechno tam. Je to jiný než prve, ta děloha je asi už vyžvejklá nebo co :grinning:
19. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj,
lu něco mezi grepem a pomerančem..malé to moc chutná.
19. říj 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Pomelo je hrozně dobrý a hrozně drahý :grinning: nebo bývávalo, já ho asi rok neměla. A musíš ho hodně oloupat až na tu dužinu, trošku práce, ale výsledek stojí za to
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Lu: prsty jsem jí jednou dala, dělaný v troubě a oloupaný od strouhanky. fuj, já bych to nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 10 kapek v bchodě mě pobavilo :grinning: :grinning: , ale s pupendem a v bundách ti to nezávidím :wink: , pomelo mi chutná jak sladší grep, vidíš, to bych jí mohla taky zkusit už dát
Sraz: teda já si pořád myslím,že sraz bude odpoledne, nejdřív ve 14:00. to už bude vyspalá, možná i najedená
19. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Lu, on naštěstí přišel ve 3/4 na 11:grinning:
pomelo jsem nejedla ani nepamatuju, takže chuť si nevybavím :pensive:

já jsem zaregistrovala pouze slova sraz, Eden, středa a čas jsem nehledala:grinning: my se přizpůsobíme:slight_smile: někdy se u nás přes den nespí a někdy jo:slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Lu asi bych mu prsty v krizi dala,ale oloupala z té strouhanky.Jinak pomelo je moc moc moc dobrý,já ho miluju, ale Petr mi ho musí oloupat a to až na tu dužinu, přesně jak píše Peťa.Ňam, Matýskovi bude chutnat, uvidíš!

mě asi praskne hlava, už jsem si musela vzít Algifen :confounded:
19. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Peťo: ten sraz je ve 3, ne? :confused: :confused: takže po spaní, ne? :confused: nebo už mám vytěhulovanej mozek? :sweat_smile:

tak ty prsty nedám, díky za ohlas... nakonec si vyžebral k obědu mlíko tak jsem byla ráda... holt chce procházku venku tak vařit už nestíhám :sweat_smile:

a pomelo teda zkusím aspoň jednou :grinning:

Ingrid: on podle mě chtěl čurat protože měl nervy z toho jak jsem mu položila nožičku na to měřidlo v tý obuvi :sweat_smile:
on teď jak má stres (odsávání nosu, doktor, měření apod.) tak hned hlásí :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
když jsme u těch rybích výrobků... dva krát jsem udělala k snídani rybí pomazánku: lučina, sardinky v oleji, cibulka, citr. šťáva-mixnout ( k tomu zeleninu, kdo co rád a čaj) a rodina se mohla zbláznit. hotovo za dvě minuty, Mája to olizovala z bagety a ukazovala prstíkem "eše".
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
LU: u nás podobně. Jedeme na chalupu a když jí to už nebaví, tak hlásí ee, zastavíme a madam vytlačí půl deci, za 10 kilometrů znovu :sunglasses:
19. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
ingrid: píšu si! :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj!

Tak jsem se tu pobavila .... Petisko :grinning: :grinning: :grinning: a super, že jste si výlet užili!

Bříška, že jich tu přibylo, jsou nádherná! Peti, na tebe jsem fakt zvědavá, jestli UŽ?

Lu, už jsem nad tím taky přemýšlela, že je někdy na rychlý oběd koupím. Osobně v tom problém v jejich věku už nevidím, jen bych to dala do trouby, jak píšeš.

Já jsem dnes dala Matýska dědečkovi a šla obhlídnou boty - jsem rozhodnutá pro jedny Fare za 790 - přišly mi fakt bytelné a ta cena na tuto značku a koženou botu mi přijde super, jen v regálech měli pouze 24, tak nevím, zda nevzít 25 - zítra to musíme jít vyzkoušet

Jo,a Matýsek spal dnes poprvé v pokojíku ..... se mnou teda :sweat_smile: , ale byl hodný.
Museli jsme konat a vybrat, zda přestěhujeme postýlku v rámci ložnice nebo rovnou vedle - hlavu měl totiž u stupaček, takže teplý suchý vzduch :confounded: Uvidíme, jak a jestli si zvykne.
19. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
a dělala jsem o víkendu tento dort k našim na návštěvu
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=60531

a jak nejsem ani vařící ani pečící typ, tak tohle ač mi přišlo složité, tak bylo za chvíli v troubě a výsledek super :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Hele, tak si definitivně myslím, že se tu souběžně domlouvaly dva srazy na středu. Já měla pocit, že v tom první figurovala Zuzka a Agátka a ty te'd nějak nevidím. tak se to sešlo oboje na Eden. takže my nic. To je pro nás nesmyslnej čas. :wink:
19. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
tohle je prej moc dobrý
http://ekucharka.net/zapecene-brambory-s-brokolici-a-syrem/

tak to někdy vyzkouším a pak zahlásím jak to dopadlo... jestli mě někdo nepředběhnete :grinning:

Ingrid: a jaký sardinky na to kupuješ? aby to bylo kvalitní a nebylo tam moc kostí

Peťa: tak teď jsem z toho jelenice já.. která Agatka? jako Agatka77? to je blázinec :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Petrolejka: se Zuzkou jsem se domlouvala já na dopoledne, a než jsem to stihla dát do diskuze, tak nás předběhla Gmol a Veru s odpoledním srazem. Takže abysme viděly i ostatní holky, tak jsme se připojily k odpolednímu termínu, akorát jsme je ukecaly do Edenu.
19. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
LU: tak značku nevím, v sobotu jsem nějaké otevřela a byly v celku, div nemrkaly, ale jak je vyšlehám, tak po nich zbyde jen příchuť :wink: Je to fakt mňamózní
19. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
peti nás lákala majenka do Mostu na plavčo (ještě simču, terezku a možná i ejanu)...a myslím,že to mělo být ve středu,tak sis to asi s námi spojila :wink: .Je v tom maglajs :grinning:
19. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Chtěla jsem se dnes chtěla objednat na gyndu a bylo volno hned na dnešek na 11 hod., tak jsem toho využila a vyrazila. Všechno je OK a už bude stačit kontrola 1x ročně. Asi už mě zařadili do kategorie starších :grinning: :grinning:

Pro Petisku - celebrity dnes na Zličíně
Mám doma maroda (máma se vrátila v sobotu s flámu a za hodinu mi volá telefonom, ať rychle přiběhnu, že se nemůže hnout :confounded: - skřípnul se jí nějaký nerv, ona na to docela trpí) a chtěla po mě dovézt KFC. Na Zličíně u těch schodů ke KFC hlouček lidí,osvětlovací rampy (já myslela, že tam probíhá nějaké focení). ALe žádné focení, ono se natáčelo - viděla jsem Vojtu Dyka a Lenku Vlasákovou. Ještě tam poskakovala nějaká vysoká černoška s tlustým plešatým chlapem, ale ty neznám.
19. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky, hysteroskopii mám za sebou, už jsem doma. Bohužel jsme pořád na stejném místě, příčinu nevíme. Děloha je úplně v pořádku, inkompetence děložního hrdla je jen mírná, takže nic zásadního. Poslední možnost je imunologie, tam si jdeme pro výsledky příští pondělí.
19. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ad sraz: jj je to tak, jak píše Ingrid :wink:
19. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky,
marti-tak na jednu stranu je to skvělá zpráva, že je děloha i hrdlo v pořádku! A na druhou, škoda, že se nic nezjistilo a zatím se neví, čím to je..držím palečky dál..
a bolelo to? a jak se cítíš?

Petiska-moc jsi mne pobavila! :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Mao, dobře, že to máš za sebou. A aspoň víš, že jsi v pořádku, i když paradoxně bys možná něco chtěla najít.
Teď ještě ty výsledky a budete mít vše možné? Aspoň teď budete mít víc klidu vše promyslet, nechat si projít hlavou a asi si i od toho všeho odpočinout. Moc na vás myslím a držím pěsti!!!!!
19. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Zuhav mi to zrovna rozkryla, jak se to nabalilo, ono to mělo delší vývoj. Výsledek je jasnej, Eden odpoledne, takže my nic. Hlavně, že tam nepojedu dopoledne, to by tam nikdo nebyl :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Martinko, dobře, že dnešek proběhl. Stejně je to záhada, že nedokážou najít tu stoprocentní příčinu. Já pořád věřím, že tenhle příběh bude mít ten nejkrásnější konec. Další krůček za vámi ... :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
comro a sylvinko, nebolelo to vůbec, když jsem se probudila, tak jsem si říkala, jestli mi vůbec něco dělali, jenom teď mě trochu pobolívá břicho a jsem taková unavená. Ale to je i tím, že jsem smutná. Chtěla jsem a doufala jsem, že tady prostě nějaká příčina bude. Teď už toho moc nezbývá a já se bojím, že tím pádem ani to příští těhotenství nedopadne, protože prostě není co léčit. Ale nebudu tady smutnit, prostě to tak je, nedá se nic dělat a já se s tím budu muset smířit, i když zatím to jde těžko a nevím, jestli se mi to vůbec povede. Trochu propadám beznaději.
19. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Péťo, děkuju, snad máš pravdu.
19. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
to je dobře, že děloha je OK, dyť je tak důležitá :wink:
19. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Martinko, drž se, beruško :pensive: Uvidíte ještě po té imunologii. Mi to sakra nejde do hlavy, že v dnešní době nedokážou najít příčinu :angry: :frowning2:
19. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Marti-chápu tvoji beznaděj. Vždyt jsi do tohoto zákroku vkládala naděje..a vady se nezjistili, takže zase není co léčit!..ale ještě je tu ta imunologie! ta také hodně prozradí!
Nechcete si s manželem dneska někam vyjít (teda jeslti nemáš ležet a odpočívat), aby jsi přišla na jiné myšlenky? Zítra už to zase budeš vidět lepší!...Moc na tebe myslím..
19. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Miško, vše nej k svátku..Slavíš to dnes, ne? :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.