• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ingrid, jj, já vím. Jen je to tak těžký.
mi, děkuju, snad se na tu příčinu jednou přijde. Pořád v to doufám.
comro, taky moc děkuju. Mám být dneska v klidu a polehávat, tak asi radši nikam nepůjdeme. Ještě na zítra jsem si vzala dovolenou a ve středu půjdu do práce.
19. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Martinko snad se na to příjde, ale já věřím že když si tvoje tělo pořádně odpočině že to půjde!

Taky sem chtěla Mišce přát, ale myslím že psala že ona to slaví na Michala a to sem na to zapoměla..
19. říj 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, Mao, jsem ráda, že to máš za sebou,
jinak filé už měl KuBa také
zapečené brambory s brokolicí dělám také, ale přidávám tam kuřecí maso
19. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Marti: tak dobře, že to máš za sebou... aspoň se další věc vyloučila...
nedivím se, že jseš z toho taková rozpačitá, je to těžký když člověk neví co se děje...
pořád můžeš zkusit něco alternativního, na mě při únav. syndromu taky skoro nic nenašli a pak u altern. doktora toho byl docela seznámek :fearful:

Míšám všechno nej k svátku !! slaví Miška a Mishulle??

holky ještě jeden dotaz: máte nějakej spešl krém na děti na zimu? nebo teď už jsou starší a stačí něco obyč, třeba Indulona?? já fakt nevím, minule jsme měli nějakej krém Altermed ale mně nepřipadal ani tak dobrej, tak nevím jestli za to mám utrácet...
19. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Michalce vše nééééééééééééj k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéé zase nový recepty brambory vypadaj dobře a dortík mn'am :slight_smile:Barčo:bříšinko krásný taky se mi zdá malinko větší než s Veru ale nepatrně :slight_smile: Martinko:to je dobře že to máš za sebou,ted' odpočívej :wink: já pořád věřím v to že příčina se najde :wink: nepřestávám držet palečky i nadále :wink:
19. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
lu:prsty jsem už dávala :slight_smile: ad krém:my máme od mala od Johnsonu,ochranný krém proti větru a chladu :wink:
19. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
My máme zimní krém od Nivey, já ho kupovala hlavně kvůli miminku. :wink:
19. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Kčenky, slavím 29. září - na Michala. Ale dík, že jste si vzpomněly :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
:slight_smile: ahojda - přeju hezkej den :slight_smile: zaujal mě středeční srazík - ale my bohužel nedáme, odpolední spaní u nás začíná cca v půl druhé a končí cca kolem Kouzelné školky. a než dojedeme z Újezda prakticky kamkoliv, je pomalu Večerníček. ráda se připojím k nějakému srazu dopoledne, nebo pak mámo srazu (bez dětí) v noci :slight_smile: :grinning:
19. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Miško děláš nám v tom bordel :grinning:
19. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
nj, to zas nemůžu já... copak já můžu někam bez minimálně jednoho dítěte? :grinning:
19. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
lu: :grinning:
19. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Dneska Amelka nic nechce, neuspěla sem se s jogurtem, přesnídávkou, sýrem, hovězím vývarem s nudlama. Už sem nevěděla co, tak sem jí dala náš fazolovej guláš a ten samozdřejmě sjela. :confused:
19. říj 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mel tu nekdo cisare?
19. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
teda tady je klídek... všichni zas odpočívaj na noční jízdu? :grinning:
19. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Moje nádherná kamarádka - pro zájemce fotky ze sobotní svatby :slight_smile:
http://mvfotostudio.freepage.cz/svatby/
19. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

alcag: já jsem měla CS, kdyžtak napiš IP, jestli se chceš zeptat :slight_smile:

jdeme snídat :wink:
20. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: co to bylo včera za docházku? :confused: :confused: Miško:téééééééééééda nevěsta mooooooooc kráááásná,moc krásnej páreček :dizzy_face: :dizzy_face: a ty jsi mega šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všem krásný den :wink:
20. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahooooooojjj všééémmmm
Miškám dodatčně vsjo nejlepší k svátkůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ještě k Mišce fotografce:ty fotky ze svatby jsou naprosto geniální ,fakt moooc pěknýýý :dizzy_face: :dizzy_face:

ad pomelo:taky v tom jedem :wink: teda víc já ,Aduš jede v mandarinkách :wink:

MArtinka MAová: moc na Tebe myslím!! někde přece musí být nějaká chybička :unamused: ale positivní je fakt, že děloha je ok!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držííím placééé při dalších vyšetřeních!!!!

sylvinko,ten dortík vypadá dooobřééé a vzhledem k tomu ,že i já su nepečící tip ,tož jdu do něj ,vánoce za rohem ,tak aspon nějaká vlastní tvorba :slight_smile: :grinning:
20. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
já si ty fotky prohlédla až teď, jsou nádherný, hlavně ty detailní a pak třeba jak kouká nevěsta do toho údolí, jako :"co mě čeká" :dizzy_face: :dizzy_face:

ten dort vypadá náramně, jen se bojím, že já bych neupekla ten korpus, mě se piškot nikdy nepovedl :frowning2: , chápu dobře,že tohle jediné se na tom dortu musí upéct, že jo? :grinning:
20. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Agi nemusí, šak ho kup :wink:
20. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dnešní noc totál na hovno :rolling_eyes: jako pardon, ale třetí týden, kdy se budí, nebo se furt převaluje a pak si vstane v šest ráno... a otravuje a kňourá a ani nás nenechá kouknout na pc na baráčky, zkrátka vyžaduje si pozornost, jsem z toho dneska na nervy. Robiš dnes nešel do práce, tak teď jeli na chvilu k babči...dostal už za dopoledne asi desetkrát na prdel :frowning2:

Marťo, doufám, že máš dnes lepší náladu...bude to dobré :wink:

verunko, my taky teď máme momentálně calgonit a stojí za prd, už ho nechci, jak píšeš, tableta se mnohdy nerozpustí a nádobí že by bylo krásně čisté, to se nedá říct...
a díky za ulovené celebrity :grinning: :wink: a k té Krainové - mě byla sympatická jak hrála se Sagim a Vaculíkem, ale to taky měla dabing Ljuby Krbové, a ta má skvělý hlas...ale jak jsem ji pak slyšela při rozhovorech, tak mi není vůbec příjemá..nevím, proč jsou z ní všeci posmolení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sylvinky dort vypadá mňamozně, někdy vyzkouším :slight_smile:

zuhav :grinning: námořník...

zatím ahoj, jdu rychle umýt dlažbu
20. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,
my máme do myčky Somat gel a je perfektní :wink:
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj,

Mi-díky jak tenhle šmejd dodělám,zkusím

já jdu vařit-kuře na paprice,polévku a stehna dám péct-byla jsem ted u babči aby mi to kuře rozřezala a Vítek po cestě zpět usnul,tak mám na to alespoň klid

a dnes vstával 6.15 huráááá
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
holky, jsem se zaregistrovala na facebooku a hned se mi tam ukázala partija tadyhle z koníka :confused: a ukazuje se mi jen, že jestli si je chci dát mezi přátele...a já chtěla kouknout na fotky...nevíte, co mám pro to udělat?
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj,
Peti asi si je budeš muset přidat mezi přátele když chceš čučet na jejich fotky :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
20. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
20. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj!
My jsme byli dnes plavat a byla tam nějaká zima, tak snad to ani jeden neodneseme :confounded: A udělala jsem zřejmě velkou výchovnou chybu :grinning: , ale nelituju. Matýskovi jsem slíbila, že když bude hodný a nebude plakat jen na něj paní učitelka šáhne, tak mu koupím auto. Byl zlatý, jen když mu dívala pás, tak cosi mrčel. Auto si vybral sám a je z něj vedle. Tak máme radost oba :dizzy_face:

ad myčka - my měli calgonit, ale ten co má rozpustný obal a nemůžu si absolutně stěžovat, byl supr. Ty klasické dělají přesně to, co popisuje Petiska. Ale ten gel chci taky vyzkoušet, moc si ho chválí švagrová.

Agi, ten dort se peče celý se všemi vrstvami :slight_smile: Ta poslední jen teda deset minut. A tím, že to pečeš dohromady, tak se s tím korpusem nic nestane.
Jak říkám, já krom jedné buchty nepeču nic, a tohle jsem dělala přesně podle receptu a vyvedlo se to. Jen bych příště dala do toho tvarohového středu víc cukru.
20. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky, teda taky máte u Vás takovou zimu a mlhu a vůbec hnusně, bléééé
To teda dneska vidím opravdu na krátkou procházku a domů

Jinak včera jsme s Jájinkou poprvé lepily papírky, po vzoru holek Zuuuových :wink: :slight_smile: Mimochodem - Zuzí Katynka je úžasná holčinka a tvoje mini bříško překrásné :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
No a moc se lepení Jájince líbilo, jsem měla takové pochybnosti že bude všechno strkat do pusy atd... ale mile mě překvapila. Moc hezky jí to šlo, takže dneska razíme do obchodu nakoupit barevné papíry, nějaké dětské lepidlo, dětské nůžky a asi prstové barvičky :wink: :grinning:

Martinko, moc moc moc na Tebe myslíme a to co jsem Ti nabízela pořád platí, stačí napsat :zipper_mouth:

No a samozřejmě se přidáváme k gratulacím, vše nej Miškám a Michalkám hlavně té naší budoucí super tchýňce :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:

Jinak u nás pořád běží na DVD Pinqu, pořád dokola, jsem už z toho magor, ale Jájinka ho prostě žeréééééé

No a do myčky máme obyčejné tablety myslím že Clever se jmenují a jsou v poho a sem tam koupím Jar tablety
20. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.