• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu. My vstáváme po sedmé, snídaně cca 8, 10 sváča, 12:30 oběd, 13:00-15:00 chrní, 15:30 sváča, 18:30 večeře a 19:30 spí i kdyby hromy blesky bily. :grinning: Snažím se to dodržovat dost přesně a Týnce tohle rozvržení dne dělá dobře, kolikrát před jednou maká do pokojíčku, lehá si na matračku a říká že hajípápá (jako jdu spát a ty táhni, mámo :grinning: ). Ta půlhoďka po obědě, kdy má plné bříško je akortá doba, že začne asi trávit a je unavená a hezky pak spinká, jak je napuclá. :sweat_smile:
28. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jejda! my máme únorových račič :grinning: ještě kaffi, natama a další a další... :wink:

Doufám, že nám ve čtvrtek vyjde počásko :wink: my bysme měli dorazit komplet family okolo desáté...

u nás se vstává v 6 - mlíko, 7-8 snídaně, 10 malá sváča, 12 oběd a hned valí spinkat, 15-16 svačina, 18.30 večeře :slight_smile:
28. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
28. čer 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
Luci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to je boží. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se zasmála podobně jako ty. Fakt výborný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Peti díky! :dizzy_face:
28. čer 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Baru, Lu: jasně, že jsem si nesedla ani na moment, teda pokud za ní nelítal Martin...dnes jsme byli na Snežníku a to už byla trochu unavená, tak dokonce seděla na lavici v bufáči asi 10 minut

Luci, Amelka je boží, u nás se tancuje o sto šest úplně na všechno :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
vstáváme někdy v rozmezí od 6 do 7, mlíko + chlebík, 10-11 spí, 12 oběd, 15-16 spí, svačina, ovoce, 18.30 véča, 20 jde do hajan
28. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
čůůůs tož tuná nekst račicááá jááá :grinning: se zoo počítáme a budem tááám :wink:
28. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
agi,a simi budou slavit? :dizzy_face: mladice jsou to :grinning: mně bude 35 ale áááž příští rok :grinning: táákže taky mladice :grinning: a Amellinka bude mít sourozenečka,supééér :slight_smile: labellko nemlžíš ty? :grinning: lu:ty jsi mně odhalila :grinning:labellko:vdeo božíí :slight_smile: a Am s mimískem taky :wink:
28. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
berušky tak v kolik máme doraziti do Zoo, jsme domluvená s Maxou že pojedem z Chodova spolu :slight_smile: a musím dopředu dát vedět naší prababí v kolik tam u ní budeme a do kolika, znáte starý lidi, chtějí mít všechno naplánovaný dopředu a chtějí vše vedět nejmíň týden dopředu, aspoň naše babí aby mohla navařit :grinning:

téééda dneska jsem málem láskou sežrala naší malou, byli jsme venku a vypadala tak roztomile jako malá houbařka - škoda že jsem neměla zrovna foťák, I Martík z ní nemohl spustit oči - byla v nepromokavý bundičce, kloboučku a holinkách :dizzy_face: :zipper_mouth:
Mimochodem houby - jééé v tomhle počasí jich musí být hodně, to musím zpunktovat rodinu a vyrazit :wink: :slight_smile: takové řízečky, ňááááám

Lucí : Amelinka úžasná, jak krásně kroutila těma ručinkama, kočenka :dizzy_face: :zipper_mouth: Mimochodem, jsem nevěděla co udělám dobrýho dneska k véče a padl mi do oka tvůj receptík na sýrovo - žampionové špízy :wink: :slight_smile:

všem oslavenkyním vše nej k narozkám :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky díky!

Hani a už jsi je dělala? Nebi jdete teprve na to??
28. čer 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
jo a ještě mám dotázek, máte nějaké tipy na dobré židličky se stolečkem pro dítka. Jája si začíná malovat a potřebovala by si k tomu pořádně sednout, na zemi to už není ončo, vím že má něco Ikea
28. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Lucí jdu teprve na to, jsme přišli dýl z venku a pak jsme ještě koupali Jáju :wink:
28. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky a dobrý večer :slight_smile:

Jdu se na pár dnů rozloučit, vyrážíme na chatu na Horní Bečvu "odpočívat" a houbařit. Myslím, že náš zavedený režim vezme za své, přeci jen není někdy nad domácí stereotyp - máme to přesně jak Petrolejka, každý den přesně v určitou dobu se opakují činnosti a dětem to nesmírně vyhovuje.

Tak zatím! Přeji krásný týden a my se ozveme :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kačí ahojky a krásně si to tam užijte :wink: :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj!
Jen nakukuju a musím reagovat na video s Amelkou je - úúúúúúžasnééééééééé!!!!! jsem to viděla už potřetí - teď s Jindrou. :grinning: :grinning: :grinning: Fakt bomba!!!!!

Kači, hezkou dovolenku!

My jsme dnes byli u našich na oslavách - bilance setřenic a bratranců - Matýsek je největší, nejlehčí, má nejvíc zubů a nejhůř spí a jí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve vztekání ale nevyhrál - tak máme velké plus :grinning:

Jo, a asi fakt spí blbě kvůli těm zubům - na oslavách v lednu měli všichni tři 5-6 zubů - Nikolka s Filípkem mají teď osm a Matýsek 15, takže to vzal fakt fofrem :pensive:
28. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
jé, Labell, to je suprový video :dizzy_face: :dizzy_face: !

holky díky za reakce na režim, koukám, že tady skoro všichni dáváte spát později, tak je asi taky čas na přesun, já si to říkám už asi týden že možná je čas, tak prostě budem obědvat trochu dřív a spaní po obědě.. aspoň nebudu mít ráno takový fofry s vařením, já někdy vařím v pyžamu, jen abych to stihla :grinning:
jináč my taky jedeme režim přesně a taky to vyhovuje všem

Kačko, pěknou dovču! :slight_smile:

Sylvi: no vidíš, takže máš nejhodnějšího kluka :slight_smile: špatný jedení a spaní je asi k těm zubům..
u nás je taky 15 zubů nebo skorozubů, tak teď jen doufám, že ten zbytek už půjde bez takových potíží

Aco: škoda že nemáš fotku! musela být k sežrání :dizzy_face:
já dycky skoro roním slzy když vidím malýho v župánku po koupeli, bosý nožičky, růžový tváře :dizzy_face:

ad ZOO: my můžeme kdykoli, reálně to vidím tak na 10., abysme to měli v klidu... udejte někdo tón, v kolik třeba za tou hlavní bránou??

jinak se mi zdál sen, Zuu se kvůli něčemu hrozně naštvala a Peťa pak organizovala usmiřovačku :grinning: škoda že si nepamatuju víc detailů, vím že tam figurovaly skoro všecky :grinning:
28. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Téa, ve zprávách vyhrožovali, že má pořád pršet, i ve čtvrtek, ta doufám, že se pletou. Moc se do ZOO těšíme. :wink:
28. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
jůůů- Amelka je supr! Jsme se tu smáli s manželem! :grinning: :grinning:
A tak bude mí Amelka sourozence?? :grinning:

Kačce a Lu hezkou dovolenou..!:slight_smile:

sylvi-tak špičáky venku, tak ted se snad vyspíte! a budete mít už v noci klid!

Simčo-škoda, škoda, že nedorazíš na srazík..

Pošlete mi holky do IP čísla na mobil? Já až dorazím k Zoo, tak se ozvu a snad vás najdu! :wink:
28. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky já jsem tááák nasraná :unamused: minulej tejdn v New Yorkeru jsem si koupila tričko a top,topík v poho ale to tričko co udělalo po vyprání na 30 ku?????? :confused: :confused: bylo krásně modrý a ted je z toho světle modrej hnus s bílejma skvrnama :angry: :angry: :angry: takže 400 v řiti a můžu to hodit do koše :angry: pže účet samo nemám :angry: stejně tam půjdu a ukážu co to prodávaj za hnus :unamused: stejně nic nenadělám ale sere mně to :angry: :angry: Kačce krásnou dovču :wink: a dnes někdo slaví?? :confused: tak vše néééj :dizzy_face: :dizzy_face: Hani:škoda že jsi nemohla Jájnku vyfotit :slight_smile: a Pát'a řádí jak černá ruka,co dnes předváděl na nákupech? :confused: snad už se mu ty špičáky a stolička vytlačí pže to je mazéééc :frowning2: šíleně si rve do pusy pěstičky a furt kn'učí :frowning2: at už ty dětičky maj ty zoubky venku :frowning2: vím že to pro ně musí bejt strašný ale je to pěknej záhul :unamused:
28. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Romčo sourozence mít bude..ale ještě tak ty dva měsíce počkáme! :wink:
28. čer 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
jůů silvi Matýsek roztomilej mezi těma kytkama a Nikolka taky :slight_smile: a dortík mn'ááááááááááám :slight_smile:od včera mám zase hlavu jak střep,nic nezabírá,měla jsem to pře dvěma měsíci a trvalo to 9 dnů,zítra valím k Dr.pe se to nedá,abych zas nemusela na pohotovost :stuck_out_tongue_closed_eyes: co to sakra je??já na bolesti hlavy netrpím :confused:
28. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hani, ty jsi rychlík :dizzy_face: K dr. určitě běž!!!
Dala jsem pár fotek, ale chci vyzdvihnout toto :grinning: .... aneb jak jde čas :grinning: (přesně před rokem)
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1562410&vReferer=%2Fphotos%2Fsylvinka
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2955500#navigator

bohužel se mi je nepodařilo zachytit dneska spolu
28. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
jůůůůůůůůůů silvinko Matýsek a Nikolka před rokem jako mimísci je kráááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kDr.jdu! :unamused:
28. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
čus bus (pro těhule i bambus břichus) :slight_smile:
ad ZOO jsem psala IPáká, my jedem i za lehce nepříznivého počasí, páč jindy se do Prahy nedostaneme. měla by dorazit i moje ségra těhule, už to má za pár.
HaniPeli, ty máš jiný nick? :fearful:
28. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Ájo :slight_smile: ano mám a co mi to dalo dřiny :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
ááá, tak to asi mám dočítat, že?
28. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
uuuuff, jsem teda prasátko, takhle se nacpat na noc, ale receptík od Lucky je fakt mňamka, jen asi by to bylo lepší dělat ve fritéze, nebo to děláte Lucí také na pánvičce, se nám ten sýr dost roztekl :unamused:

já teda doufám, že bude aspoň poloslunečno a připouštím nějaký mini děstík, protože se na Zoo moc těšíme, srazík s Vámi a k tomu zvířátka je pro nás úžasná kombunace :wink: :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Hani ve fri´táku to děláme!! Su ráda že chutnalo, já to mám taky ráda! :wink:

Tak už balíme a pořád lezeme na váhu..máme limit 15 kilo..to už jednu tašku máme a přitom žádný hadry zabalený! :grinning:
28. čer 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
Andy:to nejdůležitější jsi prošvihla vid labellko :grinning: labellko:a vy už letíte na dovču??to to tak uteklo?? :confused: tak si to kráááááááááásně užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hani:krásná nová fotečka v pase :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.