• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dobré ráno :slight_smile: ,
gratulace Mari k otočce,Miši Denýsek si dával taky na čas, ne? tak si stím nedělej hlavu, máš děti pohodáře a napínače do poslední chvíle :wink:
Kubík i Marťas jsou všežravci tak je celkem jedno co jim dám :grinning: , Jogurty dávám holandie, sem tam kostíky, když Kubík vidí že ho jí Marťas, nebo dobrá máma, aktivie.
Kubík zdraví čau(to ho naučil Marťas) a zdraví tak i cizí lidi na ulici :grinning: , nebo taky říká čus(kdo jiný než Marťas), prosím neumí říct, a říká dik
Labell ovulka až na vánoce :confused: , to je nějak pozdě né :grinning: nebo chcete až od vánoc? :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Jinak Kubík ještě spí :slight_smile: , měl v 6 ráno laringitidu, ale naštěstí ji nemá takovou jak ji měl vždycky Marťas, kdy jsme skončili v nemocnici, U Kubíka stačí otevřít okno a dát ručníky kolem něj a za chvíli už dejchá daleko líp, což jsem ráda, s Marťasem to bylo vždycky hrozný :confounded:
21. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky vy ste ftipálci :grinning: člověk se vám svěří a vy z toho máte řiť. :grinning:
Samozdřejmě nemám cyklus jako slonice, chceme začít od prosince.. :wink:
21. říj 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
no já si říkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: jůůůůůůůůůů labellko tak to budu moc,moc držet palečky at to klapne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miší:dej pak echo od Dr.myslím na tebe :wink: hezký den,jdeme snídat :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj, nerodím :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
peti děkujeme :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
V noci mikroscénka. Týnka te'd spí dost neklidně, myslím, že je na mě napojená a tuší, že jí zmizím na prá dní. Takže např. včera se budila so hodinu, hučí do chůvičky a hledá dudla, pití, hračku, snaží se rožnout. když přijdu, tak zas usne. takže co hodinu jsem na nohou, no aspoň mám trénink na kojení. Ani mi to neva. Ale dnes se to stalo ve 4 ráno a mě jak jsem chtěla vystřelit z postele, tak jsem dostala parádní křeč do levého lýtka. V pokojíku vzlykala Týnka a v ložnici řvala na posteli já. Vůbec to nechtělo přejít a za boha se s tím nedalo vstát z postele. N asi po 5 minutách jsem se tam nějak dobelhala a ona hned usla, ale tak mě napadlo, že taková kravina - křeč a já byla jak paralyzovaná a nemohla dojít za dítětem. uf, nepříjemný to bylo.
Tak sex pod stromkem, obaleni jehličím a střípky z baněk, to mi zní docela zajímavě. Luci :grinning:
21. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: něco podobného včera rozebíral můj perverzní manžel...něco jako: Amelka si bude rozbalovat dárky a my pod stromkem... :grinning:
21. říj 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Fůůj křeč do lýtka nesnáším..chudino..
21. říj 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle ráno máte chuť na prasárničky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
labellko: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pét'o chuděro :unamused: já mívala křeče fakt pořád a strašný,nejvíce do prstů u nohou,to byla bolest jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí mi třeba spát v noci bez ponožek a mám to stopro zaručený,já musím v ponožkách pát i v létě :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ránko :sunglasses:

"pčiplavit, pozol, tet" mě dostalo :grinning:

Ejana: tak to je dobrá story :sweat_smile: :sweat_smile:

křídy na chodník jsem si zrovna včera napsala do kalendáře, spolu s razítkama, že je zkusím koupit...
ale očekávám, že to bude jako všechno jen jíst :sweat_smile: ale třeba příjemně překvapí

ad obědy: jí všechno, odmítl snad jednou jedinkrát... včera jsem si zas říkala, že musím natočit jak se dusí obědem a u toho si říká "Matýsku, pomalu" :sweat_smile:

ad jogurty: bílá Activia, bílá Hollandia, neochucený jogurtový drinky...

ještě dodatečná gratulace Rozárce a Štěpánkovi!! :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
křídama jsme malovali už v létě venku a líbilo se mu to, do pusy to nedal, tak se neboj lu (u našich na zahradě má na garáži velkou tabuli na malování a pak venku na chodnících).Jinak je zaseklý na autech a kolech, furt musím malovat kola :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Miško: moc držím palce na toho dr.!!

jo s tím "přestaň kňourat" nebo jak to psala Zuu - to mi připomnělo jak kámoška byla s dvou a půl letým chlapečkem u svýho tchána a ten ho jedno odpolko poprvé hlídal... když přišla zpátky, tak klučina uměl po dědečkovi říkat "nekňourat, nevztekat se, nepobrekávat" :sweat_smile: :sweat_smile:

Teru: hodila bys recept na nějakou dobrou hustou špenátovou a vločkovou polívku? díky :wink:
Matýsek vločkovou rád, ale hledám obměnu a špenátovou nechce... špenát ale jí jako takovej, to jen taky pro obměnu...

jinak taky dávám na výběr jídlo, ne teda venku, tam máme jednu sváču a naštěstí vím, že tu sní... ale doma běžně, jen u něj je problém že chce všechno, takže by byl schopnej sníst jídla co k sobě vůbec nejdou :grinning:

jo jinak ad jogurt: když občas dělá brikule že jako bílej už nechce tak tam nakrájím ovoce nebo tam dám biocornflakesy (bez cukru a soli) a nebo omytý rozinky, kousky datlí a tak... to zabere a zas jí pěkně :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
hele Agi já se nebojím, ale doteď dává do pusy 99 procent věcí a můžu dělat co chci, prostě s tím nepřestane... on je takovej orální typ - jídlo, šílený slinění, mluvení a žvejkání všeho :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
teď jsem se ho zrovna zeptala co by chtěl k svačině a "bambůlky, vajíčko, šunku, jachody" :sweat_smile:
a včera prosil o "bambolový packy" :sweat_smile: měl je jednou a byl z nich urvanej...
komu dítě nejí, pošlete je na motivační tábor k nám :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
hihi orální typ :grinning: .na křídách by si teda moc nepochutnal ! u nás se teda zatím na výběr jídlo nedává, sní co mu dám, když nechce,tak dostane později.jen vyjímečně si řekne,že chce něco konkrétního, většinou,to,co mám já (furt chroupu jabka
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
lu:orální typ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda holky já čumím jak vám děti krásně mluví,u nás nic,je mi z toho smutno :cry:
21. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Agi: on si pochutná na všem :sweat_smile: minule jedl modelínu a říkal, že mu to chutná!

Hani: neboj, on se pak rozmluví, až Tě z toho bude brnět hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
já zas nemůžu nemluvit, on furt chce na něco odpovídat a všecko okecat... když jsem fakt unavená nebo mi není dobře, tak je to na budku občas :sweat_smile:
21. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky,

omlouvám se, ale na dnešní srazík nedorazím:frowning2: dorazila k nám reakce na očko:frowning2: moc mně to mrzí a snad na příštím srazíku chybět nebudem...
21. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Evi: já to četla včera na Facebooku.. jak je? má teplotu? :unamused:

u nás zatím dobrý, ale radši to neříkám moc nahlas... dávám mu furt homeo, tak uvidím jak to dopadne..
21. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Lu, jj teplotu, večer se to zvedlo na 39 a to byl jak moucha...ležel na pohovce, hicoval a měl takový utrápený oči :frowning2: na nohou se ani neudržel:frowning2: teď tu zas poletuje a vymýšlí koniny:grinning: tak uvidíme, jaký bude večer :sweat_smile: k ěš
21. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
poslední 3 písmenka jsou pozdrav od raubíře:grinning:
21. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
:grinning: :grinning:
tak ať je mu brzo líp!! posíláme pohlazení :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Lu: špenátovku dělám: osmahnu cibulku na másle, přidám mouku, pak zaliju vodou, až se začne vařit, přidám špenát a Bio bujon, nakonec trochu smetany....a vločkovou, tu dělám jak pejsek a kočička, co dům dá: osmahnu cibulku a nahrubo nastrouhanou mrkev: přidám vodu, brambory, petrželku, někdy přidám kuřecí nebo hovězí(to pak musím dát na malý kousíčky aby to jedla, jinak to plive), trochu osolit nebo bujon, namočený vločky a nakonec hrst hudliček.Prostě co máš doma, no
21. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Teru: díky...
ta vločkovou dělám stejně :slight_smile: dneska jsem dělala hrachovou co dům dal :grinning: já jsem teĎ vysazená furt na polívky, jak jedna dojde, tak prostě MUSIM udělat další :sweat_smile: no aspoň je to zdravý

špenátovou jsem dělala bez smetany, možná proto mu to moc nejelo, to byl nějakej až moc zdravotní recept, ani mně moc nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
lu, dík:slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj děvuchy :slight_smile:
opět si tu papkám hotové jídelko, aspoň jsem mohla být dopo na sluníčku venku :slight_smile: a prosím vás, kolegyně, recepty psát do receptů, nedělejte mi v tom čurbes :angry: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

evčo, reakce na houby, je dobře, že dnes vypadá lepčeji :slight_smile:

U nás noc kapku lepší, vzhůru byl jen jednou, ale převaloval se...

Romčo, díky za zájem ohledně pozemku...včera jsme zrovna měli schůzku a měli jsme pár dotazů, vše vypadá ok, ještě jsme se tam jeli znovu podívat a....KUPUJEME!!! Já mám takovou radost :dizzy_face: dnes jsem byla v Rajfce, ať se mrkne, jestli nebude problém s úvěrem, zítra se s ní sejdu a v pátek bychom měli podepsat předkupní smlouvu!!!!!!
21. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahojík.

ad jogurty-já teda stále jedu v bílých neslazených -Hollandia. Občas, velmi zřídka, mu do toho zamíchám zbytek přesnídávky. Je tu ještě někdo, kdo nedává sladké jogurty?

ad jídlo-jí všechno a docela dost.Jíme spolu, nebo všichni, a to ho baví nejvíc. Co mu nechutná, tak je štrůdl, buchta s ovocem(plive ovoce).Normálně ovoce miluje, ale v buchtě ne. takže nejraději syrové..
jinak jí opravdu vše, velké kusy vidličkou, menší kusy a polívky lžičkou. Jí sám, zbytek z talíře si někdy nechá dát ode mne..:slight_smile:
Jinak už mu dávám jídlo takové, jaké máme my. My mín solíme i kořeníme, tak je to v poho. 2x v týdnu beru oběd z ZŠ, vaří i pro MŠ, tak se toho taky nebojím..:slight_smile:. A 3 houskové knedlíky s masem a omáčkou jsou u nás standard..

ad mluva-u nás nic moc. ale domluvíme se.Jako u Petrolejků, používám některé dětské výrazy (hají, hačí, papat, pápá,..), ale i normální. Ví, co vše znamená a rozumí mi..
Místo dík říká "Na". Prosí ručičkama-předtím knoural, tak jsem se to snažila odbourat tímto. Moc nezdraví, někdy řekne Ahoj, ale většinou udělá pápá a i řekne..

Luci-krásný Vánoce to budou! :slight_smile: V podnájmu, ale zajimavé! :slight_smile: :grinning: :grinning:

Peti-ted na tebe častěji myslím. Bolí mne pravá kyčel..když se zvedám ze dřepu nebo z předklonu, tak je to na hodinu...Dobrej pohled na stařenku...:slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.