• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
pomoooooc u nás se zase nespí :unamused: a to vstával v 6, je tohle normální ????????????????????? :frowning2:

vašíkovi posíláme pohlazení a aˇje fit :frowning2:
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Evi, to je mi líto,..hlavně, aby bylo Vašíkovi líp..

Peti-super! gratulace ke kupu! tak a ještě ten domeček! :slight_smile:

agi-u nás zabírá, že s ním jdu ven, tam vymrzne a když přijde do tepla, tak chce spát..

u nás většinou taky vstávačka před 6..bylo období, kdy v 7, ale už zase ne..prevítek malej..
21. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojík

Tak mi volala mamka a celá nešťastná vyprávěla story. V noci když spali praskl v prvním patře bojler na záchodě a totálně jim vytopil barák. Když se probudili plaval jim už obývák, kuchyň, záchod a chodba pod vodou, prý tak cca 15cm vody. Jeden pes v klidu spal v křesle a ten druhý prožil šok a vyškrabala se chudina na stůl a stála tam prý jak socha s vyvalenýma očkama. Je mi jich tak líto, baráček je ani ne tři roky starý. Plovoučka zvednutá, nová kuchyň totálně vyplavená a zmáchaná, taktéž celý nábytek, gauč atd...Dneska má přijít pojišťovák tak doufám a držím pěstě aby jim škodu uznali a dali jim co nejvíce peněz. To je pech, maminka se těšila na Vánoce jak si zas vyšnoří byt, konečně mají nově vymalováno, dokoupené další věci do bytu, chjo se mi z toho fakt chce brečet :frowning2: :cry:

Jinak Jájinka miluje tyhle jídla - květáková polévka, maso se špenátem a bramborem, zapečená brokolice, koprovka, rajská, pangas na rajčatech s bazalkou a rýží, boloňské špagety, kuře na žampionech a brkaše. Ona jí krásně to fakt si stěžovat nemůžu. No a co se týče jogurtů tak smetanový z Valašska s vanilkou a malinou, s vanilkou a jahodou. Pribiňáčka jí sem tam - vanilkový, jahodový a meruňkový. Jinak vyloženě jí nechutná všechno co je kakaové - Pribiňáky, normálně kakao také nechce pít.

Dodatečně gratulujeme Štěpánkovi a Rózince :zipper_mouth: :dizzy_face:

Holky ještě máte nějaké nápady na kutění s dětma? Kromě toho lepení a modelíny? My máme ještě křídy a malujeme na tabuli, tu má nalepenou v pokojíčku na zdi. Ještě mě napadli prstové barvičky, nebo zkusit ty tiskátka jak jste tady některá psala. No a ještě jsem si říkala co třeba zkusit udělat postavičky třeba z moduritu nebo vizovické těsto. Já pořád přemýšlím čím jí zabavit, přeci jenom v létě jsme byly pořád venku. V zimě budeme chodit ven tak na hodinu max dvě,tři a zbytek budeme doma. Ještě jsem si říkala že zkusím koupit malou dětskou flétničku a budeme spolu pískat :grinning: já vytáhnu tu svojí a opráším znalosti

Všem marůdkům posíláme pohlazení a pusinky
21. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Holky, je hodně divný, že budeme mít děti 2 roky od sebe?? Včera jsem se na cviku bavila s holkama odsud...a "Tomášek je asi hodně hodný dítě, když jdete do dalšího,žejo? Já bych si to u svého xyz nedokázala představit"...a "no, dřív byly děti i po roce a taky to zvládly..ale že to někdo chce i v týhle době" ...a další a další..
prostě jsem asi exot největší..
a to mám 2 kamarádky, které mají stejně staré děti a taky jsou těhu..takže stejný rozdíl..mně to prostě divný nepřijde...
21. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
jo a zapomněla jsem pogratulovat Týnečce k 21m :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Romí : ale prosím Tě, co to povídáš, Miška má rok od sebe děti. Na řeči nesmíš dát, musíš podle toho jak to cítíte vy. Vy jste rodina, vy chcete takto děti a hotovo. Já také slyším na nás plno keců že chceme mít druhé mimi až bude Jájince tak pět let, prý to je pozdě atd... Ale prostě mi to tak chceme, nám to tak vyhovuje a hotovo :wink: Nikde není psané pravidlo kdy je nejlepší mít druhé mimi a pokud někdo chce i jen jedno nebo třeba pět je to jejich věc. Já tyhle řeči opravdu nemám ráda, každý jsme jiný, každý má jiné možnosti, city a náhled na věc
21. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Petise: tak držím palce na kup a na úvěr!! :slight_smile:

Comra: já taky nedávám slazený jogurty.. u nás žádnej cukr v ničem... my to nepotřebujeme ani na linii, ani na chuť k jídlu :sweat_smile:

Aco: tak to je na pytel :unamused: držím palce na toho pojišťováka!

na doma mě už toho taky moc nenapadá... jeho hrozně teda baví prohlížení fotek, to ho můžu nechat u alba a sbírám si prádlo nebo tak... stavění bunkrů, nebo muž dělá "kouzelný koberec", posadí ho na karimatku a tak ho tahá po bytě, hlásí zastávky a tak, to malej miluje... pak hra na "sezame" kdy si odříká to sezame sezame a pak si vleze do šuplíku u rozkládací pohovky :sweat_smile:
nebo s ním muž hraje na piano nebo na kytaru...
já ho dneska zaměstnala v kuchyni, pomáhal mi přesypat hrách nebo když vyndávám věci z lednice, tak ho někdy nechávám mi to podávat a podržet...
21. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Romi: co bys byla exot! mně to lidi říkají taky, hlavně když má malej svůj den a lítá jak blázen...
na začátku to bude záhul, ale pak si zase vyhrajou a taky bude jednodušší naplánovat aktivity, když budou blíž u sebe :wink:

a vůbec co je jim do toho?? :angry: já jsem osobně moc ráda, že se zadařilo po všech těch problémech, sice to takhle nebylo plánovaný, ale díky bohu že to tak je :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
petisko:bezváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vašíčkovi broučkovi posílám pohlazení at je mu brzy líp ty reakce jsou fakt na hovn'ajs :unamused: já dnes vařím kuře na budvaru se na to celá třesu :wink:
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
já si taky myslím, že je to každého věc...třebas mě je úplně jedno co ostatní kámošky, ať maj děcka o rok, nebo o deset...je to jejich život, néé??
21. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lu : no já do plno věci musím Jájinku zapojit, ona je šíleně šťastná že pomáhá. Takže podává věci do myčky, pračky, chce luxovat. Pomáhá skládat věci do poliček atd...a když jí za to poděkuju a řeknu že mi moc pomohla a že je moc šikovná holčička tak je na vrcholu blaha :wink:
Jinak díky za palečky :wink:
21. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky, teď volala realitka, tak podepisujeme už zítra!!!!!!!!!!!!! A volala jsem paní z Rajfky, jestli už náhodou nespočítala, zda nebude úvěr problém a nebude!!!!!!!! Huráááá...jdu tu zkusit ještě vložit nějaké fotečky pozemku!!!!!!! Omlouvám se, že na nic nereaguju, ale jak se vzpamatuju, napíšu, co děláme doma my :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
peti: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , gratuluju! :dizzy_face:

my se jdeme pomalu obléknout a vyrazíme do herny, když nechce spinkat
21. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
21. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojda vespolek !! :slight_smile:

nejřív vám chci nabídnou,dá si někdo čajík nebo kávu, když PEtiska dneska nevaří?? :wink: Emmi tu lítá, a říká "kávu, čajík??? kávu, čajík??" no já už čaj mám.... :grinning: :grinning:

teda poslední dobou mě už leze krkem, nalila jsem ho do sebe tak na 2 litry denně, ale už trocha mluvím...:slight_smile:

Aco:ty bláho... :astonished: :astonished: tak to je mazec, doufám, že pojistovák toho co nejvíce uzná a půjde to co nejrycheji dát do pořádku !!! Přeji mamince pevné nervy.......

Petisce gratuluji ke koupi pozemku..:slight_smile: Už máte představu o domečku??? a budete stavět sami nebo s firmu??

Jinak já si myslím, že malý věkový rozdíl u dětí je ideální, děti si spolu pak více zabaví, vyhrajou....takže řeči ostatních taky nechápu...:frowning2: Holky, neposlouchejte je !!!

Emmi mi taky potřebuje pomáhat, vybaluje nákupy, dává do skčíněk, vyndává nádobé z mycky, podává kolíčky při věšení....atd.at. ........dostává mě, kdyz věším prádlo, jak komentuje co čí je....normálně pozná i ponožky, že jsou táty... :grinning: :grinning:
no a často si říká Emminka.....:slight_smile::slight_smile: Emmi teda používá častěji,ale i tak...

No a režim je u nás totál v háji...usínala a spinkala celou noc v postýlce, ale posledních 14 dní usíná se mnou v posteli a spí tam celu noc, jinak bekoší jak divá....:frowning2::frowning2:

Vašíkovi a je brzo zase fajn !! :slight_smile:

Ad činnosti doma: stavíme lego, to ji moc baví, nebo skládá takového medvídka - jak se strojí.....malujeme, opečovává panenky....no a pořád by jen "tanyny tanyny", takze jede youtube a ona paří.....:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
zdravim!
petisko - velka gratulace..dej fotky!:slight_smile: Jo a ptala ses na Lyn - dneska jsme byli i s Adamkem v solne jeskyni a moc jsme si to uzili.

jeste jsem chtela reagovat na Misi fotky rodinek...fakt super, nadhera, prohloupili jsme! Mi, zamlouvam si te na jaro - kdykoliv budes v Praze:slight_smile: I svatebni moc moc povedeny...z tebe neco bude holka:slight_smile:

aco - no stat se mi to co vasim, tak mi slehne a jeste pred vanoci..snad byli dobre pojisteni, ale i tak ta spoust, nervy....uf. A teda ziram

hanina - nebud smutna, my toho taky moc nenamluvime:slight_smile: vsak oni se rozjedou, neboooj! Pockej az nas poslou do p.dele:slight_smile:

drzte se, hlidejte se, ty nemoci fakt radej:frowning2: a reakce na ocko taky:frowning2:---my se chystame na zloutenku
21. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Aco: tak to Matýsek má o všecko zájem, ale vyloženě jako pomáhat ho ještě nebaví, spíš chce všecko sám.... napodobuje, to jo, ale že by ho něco bavilo přinášet mi, to jen tak občas...
mimoto kdykoli ho pustím k něčemu křehčímu, tak to skončí rozbitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: v myčce si naposledy strčil ruku někam a pak ji nemohl vyndat :sweat_smile: takže jako koukat ho nechám, mluvíme u toho, ale většinou ho musím spíš hlídat...
on by i chtěl míchat a tak, ale teoreticky ví, že nůž je ostrej, vařič je horkej atd., ale v praxi ho nemůžu moc věcí nechat dělat... např. by chtěl věšet prádlo, ale chce dávat kolíčky a u toho je často zláme... takže tak, domácí práce asi až příští rok :grinning:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak co teda děláme doma my: zatím nějakou výtvarku jsme neprovozovali, ale chystám se koupit tabuli a budem si kreslit, na vánoce už koupím i modurit a barvičky - či nás není, už můžeme byt zdevastovat, budem stavět, nééé??? :grinning: ne ne, dělám si srandu, vše bude pod přísným dohledem, stačí make-up na stěně, ano dosud se pan Robinson neuráčil stěnu vymalovat :sunglasses: jinak skládáme dřevěné puzlíky, prohlížíme si knížky, stavíme komíny, garáže, honíme se po bytě, hrajeme na schovku, kouká na hasiče Sama...ale nejlépe je, když jsme u kohosik na kafču - mamin, co mají stejně staré dítko...však to znáte :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
pozemek moc pěkný....:slight_smile::slight_smile:

a ještě ad jídlo : taky se pěkně rojedla...dokonce někdy po jídle ještě přijde a zavelí papat.....tak se zeptám co chce papat, tak si ukáže, zbaští to a je klid....:slight_smile: no stejně i tak je to malý somáleček...:slight_smile:

ještě jsem tu nechválila Miščiny fotečky ze svatby - moc pěkně zachycená atmosféra, povedené !! Už se těším na neděli !!! :wink:
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Hani-moc držím palečky, aby to vašim co nejdříve vyschlo - ted je blbý počasí, a aby jim nic neschnilo. a hlavně, at pojištovák uzná co nejvíce..Možná by chtělo něco odvést k vám domů, aby to uschlo u vás a u nich víc proudil vzduch a zdi vyschly..No, ale stejně to vidím, že se budou muset dělat nové omítky..ach jo..to je pech...

doma-taky hodně pomáhá..Hlavně venku na zahradě.:slight_smile:. ale jinak doma hodně čteme..a hlavně se tu moc nezdržujeme, nebo tu má nějaké kamarády. Ale stejně budu muset taky něco vymyslet. TV mu nepouštím a když ted tak přemejšlím, tak s ním si ani moc nehraju..asi to budu muset změnit..

gabi-já bych si dala jedno těhu kafíčko..:slight_smile:. ale až vytřu! :slight_smile: At mám motivaci!

peti-gratulace! Moc se těším na další žprávy!
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
ty krabe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Slunííííííííííííííííííííííííí, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Áááááách :dizzy_face: :dizzy_face: a teď všechno vybal, jak - kdy - kde - plánovaně atd............. :grinning:
21. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
krasny pozemecek Peto!!!!!!!!! a kdy to vypukne? na jare?

A teda ziram - melo byt a teda ziram, co vsechno Aco delate s Janinkou doma...to je holka sikulka..
petiska ma bod!:slight_smile:
Sluniiii, gratuluji !!!!!!!! ty me nutíš prásknout dalšího MLŽE... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj!

Petisko, gratuluju!!!! Super, že vám to vyšlo a navíc zatím žádné komplikace :slight_smile:

Hani, když to tu čtu, tak je mi taky mnohdy smutno, na druhou stranu každý den žasnu, kolik toho chápe, čemu rozumí, co umí, že se si říkám, že je geniální - nemluví a všechno ví :wink:

Aco, moc přeju, ať to dopadne co nejlépe!

Romi, chápu, že tě to štve. Ať si nakašlou. Budou prudit vždycky - po dvou je málo, po pěti moc, po třech se zas diví, že chceš být doma šest let v kuse :angry:
Ale možná bych se na ně nezlobila - já se teď dost často ptám různých maminek na jejich rozhodnutí pro právě tento věkový rozdíl. Spíš si teda sháním argumenty pro ten větší, ale ptám se kohokoliv. Třeba nad tím kamarádky taky přemýšlejí, co víš :wink:

A máme botky - za osm set :pensive:, ale do tří let na nich prostě nechci šetřit, ač teda peněz fakt není :pensive: :frowning2:
http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/866809bb09a33a21799d248d640f5e4f.jpg
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
jo, Hani, ať to mamce pěkně nadcení, ať má co nejvíc prašulí...chudák, takhle před vánocema.... :unamused:

sluní, a jak Lyn? není už taky těhu?? a co jinak nového???

gabcosko, já bych prosím taky kávu, už mám zase zkoslé prsty.... :slight_smile: :slight_smile: a jak obchůdek, rozjíždí se to dobře? A co fotky interiéru? Máš nějaké nové na MS?

jinak vám všem děkuji za gratulace!!! ste po mé nejkámošce první, kdo to ví!!!!!!!!!
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dekuju - holky zatim je to v total utajeni, jenze musim to napsat aspon tady, tototiz nevydrzim, sem nikdo nechodi...koho nechci aby se to dozvedel (V PRACI, NA FACEBOOKU)...jak to nemuzu nikomu zatim rict, tak fakt musim aspon vam:slight_smile:

no jak uz je u nas zvykem neplanovane! zrejme zanedbana sex.osveta nebo co..nebo jsme uplny sex.amateri - vsak co bylo planovany, to mam porad v pasu:slight_smile: ale co uz... vcera bylo teprve potvrzeni z krve...takze uplny zacatek..tudiz jeste vsechno uvidime, drzte mi palce.
A pocato bylo posledni den ms, no kdo by se nadál (jako né na červenou, ale jeste jsem ten den spinila) vedela jsem to hned pze mi bylo okamzite blbe...

s petisko kde? na chalupe:slight_smile:))))))))))))))))))))
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Sluni, gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi, co to???????????? :confused: :confused: :confused: :wink: :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
gabcos mlží?!!!!! :grinning:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Gabčo :angry: :angry: ty jsi mlž??????????????????????????????? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Sylvinko, i tobě díky....a boty vypadají super
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.