• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
gabi tak honem vyval mlze. Ja nejsem mlz, ale slepici prdelka. Teda aspon tady. Jinak vsude jinde to musi pockat az po novem roce...pak to povim, kdyz to vse dobre pujde:slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Sluni, gratuluju. Jééé, to je paráda, zas se tu začíná krásně těhulkovat :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
jééé, tak už mi nemrznou jen prsty, mám husí kůži všude, z takové krásné zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: sluni, budu držet palce, co to dá....přeji ti, ať je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
jsem MLŽ......... :grinning: :grinning: :grinning:

obchudek se docela rozjel, mám radost !! :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
a kde máme tu paní Gabrielu????????????????? Paní gabčosko, co víš, to pověz, jinak si dojedu na kafe osobně do ČB a nasvítím ti lampičku do obličeje, jo?? :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
jeeee mlzi! a ty mlzis uz dlouho vid? stihnes to dáááávno prede mnou:slight_smile: tak GRATULUJUUUUUU moc
chcete někdo něco objednat?? budu děoat další objednávku..co?? :wink: :wink:

sem hrozná, chtěla jsem se prásknout až na Vánoce..... :angry:
Gabi, ja taky...ja bych to mela presne jak vanocni darek..ale vedela jsem od zacatku, ze to nevydrzim...bohuzel. Snad se mi to nepokazi a nedozvi se to nikde kde nechci aspon do tech vanoc....snad nejsem naivni:slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
ale pst pst...nikomu jinému to říkat zatím nechceme....nechtěla jsem ani tady,ale jsem slepiší prdelka a neudržím nic........no a sluni mě nakopla... :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahojda, koukám, ž ejsem tu právě včas.. :slight_smile:
sluní, moc gratuluju..

gabčo, taky veliká gratulace..super.. jsme se o tom v bezbot bavily, viď, že bys taky časem chtěla.. :slight_smile:

petisko, gratulace k pozemku, vypadá to krásně.. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
jeste jednou diky za drzeni palcu a ja si ty svoje tydny zase na chvili sbalim....:slight_smile: at nejsem tak napadna:slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Však my to nikde neřekneme :wink: A Gábi naznač alespoň měsíc, ať nemáme bordel v pořádí :wink:
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
baru děkuju...:slight_smile: Už víte co to bude?? kdy jdeš na velký UTZ???
21. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Gabčo :dizzy_face: :dizzy_face: téda....to je super, že ses odmlžila!!! Moc gratuluji, ať i u tebe to jde všechno dobře!! a samozřejmě nám dlužíš podrobnosti - kdy, kde, jak, v kterém tt????? No honééém, než se mladý vzbudí :grinning:

a dej tady prosím tě link, na tvoje stránky věciček, nechce se mi to hledat, mrknu se...
jsem tak 6-7 tt....:slight_smile:
Gabi, gratulace i Tobě!!!!!!!!!!!!!!
A jak jsi daleko Ty?
gabi, ano, primlouvam se, to jeste pisni..kdy, kolik....ja to v pase nechala jako "šifru":slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
nojo..o kousek dal:slight_smile: tak hodne stesticka, taky preju at vse jde super!!!
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
jinak, jogurty dávám pořád bílou hoalndii, poslední dobou do ní občas dám alnat.pyré, párkrát jsem dala lipánka a tvaroh.activii, ale vždycky půl napůl s holandií.. jednou jsem dala pribináčka a veru teď chce pořád čiči jogurt..
veru jí všechno a hodně, ještě tak před měsícem nechtěla maso, ale teď ho jí i samotný..no po mě to teda nemá.. :slight_smile:

a musím napsat, že u nás žádná reakce na priorix nebyla, jen se veru mi.týden začala víc vztekat, připisovala jsem to priorixu, ale včera to byly 2 týdny od očka a vztekání pokračuje i dnes..
co předvedla při oblíkání bundy, to byl vrchol..prostě si obleče mikinu a tím to pro ní končí..
21. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=64829

Petisko...až takové podrobnosti tě zajímají, ju?? :grinning: :grinning:
sylvinko, ty mas bezvadne motto!!:wink: jo ajeste pro info: na ko jsem se objednala az 13.11
Sluni super!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Obr gratulace!! to je skvělé!! Má hroznou radost!!
Sluni, a asi si změníš heslo v pase, žejo?? :slight_smile: Nebo toto už je léto?? :grinning: :grinning:
a Gabi! ty Mlži!!! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Holky, mám z vás moc velkou radost!! a chci podrobnosti. Ne jako jak,..ale všechno okolo! :slight_smile: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

moc gratuluju Sluníčku a Gábi :dizzy_face: :dizzy_face:
a přeju,at je vše v pořádku :wink: :wink: :wink:
to je krásný....... :dizzy_face:
a Gabi,chtěla bych toho hodně :grinning:
už si viděla vše naživo??mně by se líbil ten šedívej top,jak se dá použít i jako šatičky :wink:

a gratuluju Petis k pozemku :wink:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
sluni já jdu na kontrolu až 11.11..... :grinning: :grinning:

holky, moc díky všem...!!! jen doudám, že bude všechno v pořádku a že se to nikdo z rodiny nedozví dřív z koně než od nás... :wink:
21. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
dik Romco a vis ze jsem to napsala taky tak trosilinku kvuli tobe? protoze me nastvalo, co mely tvoje priblble zname za kecy, tak jsem chtela dat najevo ze je nas opravdu viiiiiic trhlejch s detma kolem dvou let po sobe:slight_smile:
nene a heslo si tam ted prave necham, dala jsem pryc tydny a tohle je jako "sifra" jak jsem psala vyse:slight_smile:)

a diky moc i Baru
Holky, moc vám oběma držím palce :dizzy_face:
jj jsme ted Gabi skoro jak pres kopirak - se vsim, tak nam to snad prinese stesti:slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Gabčo, v kolik budeš dělat objednávku? určo bych si něco objednala, ale teď jdu dát malému najíst, už se vzubdil? Stačí napsat večer, nebo budeš objednávat odpoledne?
21. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
sluni, :slight_smile::slight_smile: já v to věřím !!! :slight_smile: MUSÍ !!!!!!

všem ještě jednou díky !!

Petisko, budu objednávat až pozdě věčer, odpolko jdu na nehty, a musám to dát ještě do kupy...
Věci jsem na živo ještě neviděla, první várka dorazí vpátek...ale zájemců je dost, tak věčím, že to bude vypadat dobře..:slight_smile:

baru, tu halenku co se ti líbí zrovna dneska taky objednávám pro jednu paní, tk pak muzu poreferovat ...:slight_smile:

Emmi jde spinkat, tak zatím páá

ještě nakouknu.....
21. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
nakouknu a takovýhle zprávy!!!!! HOlky moc moc moc moc gratuluju a držím palce, ať jsou těhu v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Petis: tobě taky s pozemkem, vypadá supr, úplně tam ten barák se záhonem růží vidím :wink:
21. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.