• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Gabčo a sluni moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peti a kdy se přiznáš ty?? :wink:
21. říj 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mám ještě dotaz. Nenechávala jste si některá dělat fotoalbum nebo fotoknihu? Zatím se rozkoukávám kdo a za kolik jí dělá, tak bych ráda znala něčí zkušenost. Mám v plánu jí dát babičkám k vánocům (loni dostaly kalendář, tak to trošku obměním :wink: )
21. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Gabčo, tak večer kolem osmé ti písnu tady IP, jo??

Lucik, já bych se přiznala, fakt jo, ale zatím není k čemu :sweat_smile: myslela jsem, že to půjde jak s Robiškem...ale zatím mi to nevadí, nějak do toho nebušíme :zipper_mouth: jak se nám chce, tak..ale kdyby to do ledna nevyšlo, tak už budu sledovat plodné dny, mám mateřskou na ty tři roky.. :slight_smile: :wink: možná mi přineseš štěstí v tom prosinci :slight_smile: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
gratulace novejm těhulím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , zrovna jsem si ráno říkala, že by mě zajímalo, kdo tady ještě mlží :slight_smile: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
a jejejejejej :grinning: :grinning: :grinning:
Sluní, vy byste mohli školit o antikoncepci :grinning: :grinning: moc vám přeju, ať to tentokráte krásně v klídku klapne :wink: :dizzy_face:

a Gábi to samý... tfuj tfuj... ať je vše jak má :slight_smile:

Jé, to bude hezký léto na koníkovi :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsem se skoro bála, že tady odrodíme my odmlžený a pak jako nic :grinning:

Petisko: gratulace k miminku-pozemku :wink: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak u nás se spí, to byl fofr...:slight_smile:

Petisko, jjo, možná ještě nebudu v 8 doma, tak snad tě tu zastihnu i později, abychom to spolu doladily případně....:slight_smile:

Holky, moc všem děkuju !!!!!
21. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Peti šak máš ještě rok a půl čas.. :wink:

Ejani mi jsme ji nechávali dělat a byla moc hezká, jen teď nevím od koho..
21. říj 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Gabčo, tak mi napiš do IP číslo mobilu, kdyby náhodou...

Zuzik :grinning: my odmlžený...
21. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
No totok? Já to věděla, že se chystá další vlna a je to tady. Holky a koho můžu napsat do ofiko tabulky? Gabčo, Kačko? Ať vás někdo nevyšpehuje, pokud chcete do tabulky, napiště mi IP s termínem porodu prosím, ja? Co nejdřív, páč víte, že u mě hrozí velmi brzo tak týdenní nepřítomnost zde. A miminkám zdarzdarzdar :grinning:
21. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
týjo, tak já nakouknu než vzbudím malýho, jakože na pár minut a tady se takhle těhulí !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished:

holky obrovská gratulace, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať je všecko v pořádku a hezky si to těhulkování užijete :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
no už to chtělo nějaký odmlžence a čerstvý dodávky, dyť já jsem tu nejmladší těhule a za chvíli budu v půlce
21. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ejani, my nechali dělat fotoknihu loni od této firmy
http://www.heysmile.cz/?gclid=CMiK9vOMzp0CFY6CzAod2hEJuA

knížka je krásná, v programu se výborně pracovalo, měli na výběr moc hezká decentní pozadí. Jen mají vyšší ceny, my brali tehdy pět kusů a byla to ještě vánoční akce - cenu už nevím, ale mám za to, že za těch pět to bylo 1400-1500-

Tento rok šetříme :grinning: a pořizujeme jednu za 169 :grinning: v této akci
http://www.happyfoto.cz/cz/page/36/aktualni.html

program je teda horší, ale už jsem si zvykla, ale příšerná jsou ta pozadí. Většinou to řeším tak, že dám jednu fotky přes celé a na to vkládám menší, abych se vyhnula těm příšerám
a doufám, že tisk bude kvalitní

Jinak i loni jsme nechali jen měkkou vazbu a myslím, že je to dostačující. Nikdo to nebere do ruky denně, to možná během vánočních svátků :wink:

A myslím, že třeba to happyfoto bude mít do Vánoc ještě další akce na jiné typy :wink: My se spokojíme teda s tím nejlevnějším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
ad fotodárky, no nevím, jak na tom bude happy foto s kvalitou, já jsem od nich měla loni kalendáře a kvalita nic moc, mi přišlo, teď objednávám od fotolabu a přijde mi, že už ten program-pozadí atd.vymakanější..ale nevím, ajký mají ceny..
ale třeba fotky nechávám dělat u happy fota a jsem spokojená..
21. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Sluni, díky, že ses kvůli mne přidala k "exotum", co mají děti dřív, jak 3 roky od sebe..:slight_smile:
Holky, Sluni, Gabi, já vám to tak přeju a určitě bude vše v pořádku! A jak ty vánoční dárky zabalite?? Holkyi, a co na to manža? Ajak se cítíte? :wink:
tak jsem to při vytírání počítala a vyšlo mi to tak na červen, červenec? To je super! :wink:
21. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahojda, gratuluju oběma těhumámám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: oceňuju, že jste to vybalily brzo, aspoň se můžeme o to dřív radovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to bude léto!!! :sunglasses: :slight_smile: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Petisko-ten pozemek je bájo..Víš, co dělal brácha, když stavěl? měl jedno místo, ze kterého fotil, jak to rostlo..a když si fotky prohlížíš za sebou, a je to furt stejnej pohled, tak je to moc pěkný..:slight_smile: To jen takovej tip mimo..:slight_smile:

fotokalendáře měli loni velikej uspěch!..taky přemejšlím o něčem podobným..a napadla mne jedna větší fotka v rámečku..jako obrázek....nebo ta kniha? hmmm hmmm
21. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
uááááá to je zas den, jsem dělala k véče koprovku, dozu se solí jsem víc naklonila a samozřejmě koprajdu přesolila tak jsem jí musela udělat znovu a uplně jsem zapomněla že mám v troubě maso které takto do koprajdy dělám, takže samozřejmě vysušenééééé, bééééééé mě trefí

Sluní, Gabi velkáááá gratulace, to je nádhera. Tak držíme pěstičky ať je vše tak jak má být

Prosím Vás je tady ještě někdo kdo teď neplánuje druhé dítko? Abych pak jsem do diskuze zapadala neboť mi sourezenečka ještě mít nebudeme :wink: :sweat_smile:

Romí, ty jsi u nás ještě vlastně nebyla viď, no musíme to taky napravit :wink: Ale bohužel našich nábytek se nám jsem nevejde, my máme fakt mini byteček, malé místnosti bohužel, to víš že bych jim ráda pomohla jak nejvíce můžeme :frowning2:

Gabcos : věcičky máš krásné, hlavně ty halenky ale prosím Tě nemáš něco jako na normálního člověka, jako na mě :wink: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
gratuluju těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ejani, my máme tu nejlevnější od fotolabu a nic moc(cena odpovídá kvalitě, ale to jsem si to mohla vytisknout doma na tiskárně taky :sweat_smile: a za levněji)
petisko, gratuluju k pozemku:slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Aco moc díky...:slight_smile:

ad oblečení: kde objednávám toho mají mraky, ale větší jsou pak velikosti Xl - 2 ks mám na MMB, já nevím co bys potřebovala, L asi??

kdybych věděla co tak zhruba sháníš, poslu ti obrázky, je toho tolik, že kdybych měla dát všechno na net, tak se to tam nevejde ...:slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
gabi, já u Tebe zas koukala na růžovou teplákovku:slight_smile:, ale musím poměřit gatě, páč se obávám, že 100cm je na mně moooc dlouhý :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů máme tu nové těhulinečky :dizzy_face: :dizzy_face: gabi a sluní véééééééééééééééééééééééééééééééééééééééélikánské gratulace at těhulkování probíhá v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééééééé já jsem naměkko :slight_smile: Hani:neboj zapadneš,my neplánujeme už 2 mimíska vůbec :frowning2:
21. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
tyjo tady je nějaká těhotenská epidemie!!!!! :grinning: :grinning: moc gratuluju gabče i sluníčku, a´t je vše tak, jak má :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj holky,

Já jsem se skoro od pátku nedostala na koníka a ted nakouknu a tady takové skvělé zprávy :dizzy_face: :dizzy_face:
Sluni,Gabi- moc gratuluji,mějte pohodové těhotenství.

jdu něco dočíst
21. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
fuj jsem si teď měřila míry a je mi špatně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 95-92-100, to je humus,jak se to změnilo :grinning:
21. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
jééééééééé ,gratulacééé mlžůůůmmmm a i všem novým těhupřírůstkůůmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kurááá ,to je krááásáááááááá ,po delší odmlce se opět začíná těhulet :wink: :slight_smile: dámy, jen tak dálllllllll :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a další mlži budůů????? :wink: :slight_smile: :sunglasses: něco mi říká ,že budůůůů :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
comra: tož ják tetááá ,blinkoš už gůt? :wink: a co váha??? :wink: hoď taky nějaký cifry, ja? :sunglasses: :sunglasses:

a jak u Lůůůů???? už líp???? :wink: :slight_smile:Myslím na Vás !! :dizzy_face:

Agi: :wink: nou stres ,budou vánoce, to pak budou ještě lepší míry :slight_smile: :grinning:

hanipel: jak tudej? jde to aspon? :wink: :grinning: .... a jako u nás taky nebyl v plánu druhej přírůstek, tož ,ale příroda sa neptáááá ,ta vejde :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
21. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
áá ted jsem omrkla FRU pupík ve 21tt :sweat_smile: :fearful: nikde nic!!! tož tak má mám megapříbytek :astonished: :sweat_smile: ,najdu a pošlu ,uufff :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
moci krásný bříško,takový pevný :dizzy_face: :dizzy_face: .O Vánocích nežeru nijak víc, nebo míň, furt stejně, takže opravdu no stress, ten mám už teď :grinning:
21. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Moci bříško je krásnýýý!!! A ten tvůj tt je neuvěřitelnej!! :confused:
21. říj 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.