• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Labell: celý těhu je neuvěřitelný :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
proto reaguju na Fru páč ,tam je takový piďi bříško, já mám fakt karavan :sweat_smile: :wink:
21. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
moci: už máte jméno??
21. říj 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
zatím né storpo...jak jsem psala ,tak zůstává v rukávu Tobísek ,pokud nás něco ještě neosvítí ,ale nějak zatím to necháváme spát :wink:
21. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
To je moc hezkýý :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
voe moci, jenže ten můj 21tt byl s veru, teď jsem jenom 19tt a mám větší, viz foto před.. :wink: je to focený ráno, páč večer, to mám možná větší jak Ty ve 23tt.. :grinning:
21. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
voé FRU ,tož ták to jooooo :wink: bo fákt jináč to vypadá ,že si v 11tt :grinning: :grinning: a o večer nemluvím ,bo to mám pupek až někde pod očima :slight_smile: :sunglasses:
ják v 19tt?? šak tadý už mám načteno 21tt :wink: kurá ,udělkáj si v tom poriadek :grinning:

labellká: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
fru: tož ta předchozí fotka taky žádnej zázrak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bajo ,je to lepšííí ,tož ale ešče to chce nějaký kileso navíc :wink:
21. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky,
kdo držel palečky, držel poctivě. Na operaci s očkama nemusím :dizzy_face: Tak jsem šťastná jak blecha, se snad i vožeru :grinning: :grinning:

Strašně moc gratuluju dvoum těhulinkám :dizzy_face: Gabi a Sluní, ať se vše vydaří :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Miško gratulace!!!!!!!!!
21. říj 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Gratuluju "čerstvým" těhulinkám, ať jste v pořádku a mimča krásně prospívají
Moci, máš krásnej bejváček, fakt jen bříško a ke všemu pevný...pěkný a nekecej :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Miško super! :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
teruse: kurá ,šak já nekecám !! to je moje břichooooo :grinning: :grinning: akorát pojem "pevný" ....copak někdo má břicho u kolen? :wink: :slight_smile: každý břušík musí být svým způsobem pevný bo tam má náklad, ja? A na fotce záhadně nejde vidět zbytek těla a ani nebudu ukazovat bo nohy to odnesly ,a ještě musí něco odnést ,fakt hustě, popraskaný žíly, celuložka....no jo ,...čekám ,že časem ještě voteču a bude pohádky konec :grinning: :grinning: :wink:

Míšo: gratulace k bleše :wink: :grinning:
21. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Teda teto Moci, to je krásnej pupíček :dizzy_face:

Moc děkuju, jsem fakt moc ráda. Ale řeknu vám, že cesta byla mazec! Tam jsme jeli snad 4,5 hodiny. Objížděli jsme Brno kvůli té nehodě kamionu. Ještě že jsme měli echo, že se tam něco děje, jinak bysme tam stáli do odpoledne :confused:
21. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Moci, to by ses divila, jaký maj ženský břicha, já je viděla, když jsem chodila na monitory :wink:
21. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
tož holký, nedělájte ze mě modelkůůů :grinning: :grinning: :grinning: ináč ještě něco nafotím :dizzy_face: :dizzy_face:aj ty nohy přidám :wink: :sunglasses:
teru: aj já viděla kdejaký břuch, tož ale fakt docela pevný byly šecký :wink: tož to nemůže být nějaká měkotiná ,nechte býtt :wink: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Moci bříško pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: !!

Moci: u nás lepší, akorát cestou ze srazíku (kterej byl super :dizzy_face: , musíme to dávat častějc) jsem si natáhla nějakej úpon či co, zabolelo mě až kdesi a to dost a nemůžu dostoupnout pořádně, takže aj nožiško :confused:
no snad se to do rána odnatáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miško: super zpráva!! mám za Tebe radost, holka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no jo, trochu se oteplilo, slezl sníh a hned mlži vylízají z děr :grinning: :grinning: velké gratulace!!! a hlavně, ať vš vyjde na na vanoce můžete dát všem blízkým krásný dáreček! :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme dnes s kuboušem okoukli tety unorovky a jejich dítka, které jsme už delší dobu neviděli..a u ingridsu márinky jsme se na vlastní oči přesvědčili, že podoba tu sice je, ale ten metrový rozdíl jasně ukazuje na rozdílného tatínka :grinning: :grinning: děti byly super, moc hodné, až jsem čuměla...vůbec jsme na ně nemuseli dávat pozor a byl čas na zdrbnutí celého koně :grinning: (nééé...drbali jsme vlastní dvorečky :wink: ).
..až při cestě zpět mi došlo, že synátor sežral celé svačiny min. dvěma rodinám...a my nic z batohu do placu nevytáhli...když mi měli jen tyčinky a ty drobí a to se tam jíst nesmělo..příště dovalíme nedrobivý arzenál...

tak díky za příjemné odpo! :wink:
21. říj 2009 v 19:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Díky všem za vyjádření k fotoknize. Loni jsem si dávala tisknout kalendář do 24print. Maximální spokojenost. Ale dívala jsem se tam na fotoknihy, nebo oni tomu vlastně říkají fotoalba, a pokud jsem to dobře pochopila, tak můžu vždy zvolit jen fotky na výšku a nebo naopak všechny fotky na šířku. Což mi teda nevyhovuje.

Moci, konečně bříško :dizzy_face: To co jsme tu zatím viděli, tak to jsou pidibříšůlka, až teda na petrolejku. A tam je to pochopitelné, páč kam by schovala dítko pár dní před termínem :wink: A cítím v kostech, že už to dlouho trvat nebude :dizzy_face: Se těším jak malé děcko.

Jo, a když tu píšu o těch miminkách. Dneska jsme měli s Vojtíškem debatu (ani nevím jak a proč jsme začali) o tom, že jednou bude taky táta. Tak jsem mu na to odpověděla, že až bude táta, tak já budu babička a téměř jsem se zalykala dojetím :sweat_smile: :grinning: A on mi na to řekl: tak to v životě ne, mami. A co si mám o tom myslet? :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jinak doufám že na dnešní srazu někdo fotil a zdokumentoval jak jste se všichni dobře bavili i nám nepřítomným :wink:
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
ejani: a jakej to byl kalendář? Já bych chtěla stolní, stojící a plánovací a nemůžu to nikde najít..Teda kamoška teď něco našla, ale je to docela drahé.
21. říj 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
ejani :grinning: :grinning: :grinning: vojtíškovi posílám pusinku...rozumbradovi :grinning:

dítko dnes odpadlo dřív (no jo, sto koleček po trase schůdky - klouzajda - balonky, přičemž měl za zády torpéda mári, lukáška a vítka..to udělalo své :sweat_smile:), tak jsem dočetla dnešní a včerejší diskuzi...hmmm zajímavééé...
pobavila mě maxovic tomíka hláška:mámo, nedělej klaviny :grinning: :grinning:
my teda této úrovně dosáhnem asi až v pubertě (no..na druhou stranu, díky bohu :grinning:)...ale dnes mě v herně pobavilo, když tam přišli maxovic a všechny přítomné maminky zahlásily: jééé tomášek...a náš kuba ke mně přišel a říká: tááááta tááááta (táta je tomáš :grinning:)...tak mě dojalo, že si to tak pěkně spojil :grinning: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
a k diskuzi o mluvě s dítkem...konkrétně "prosím" a "děkuji"....zrovna dnes při cestě do prahy jsem si uvědomila, jak prostě toto je vhodné učit děti od mala..

dnes ve vlaku se honila partička pubošů s průvodčím..jeli na černo...on je u nás dohonil (já se jen modlila, že je nenapadne vzít sí nás jako rukojmé :grinning: )..nejdřív je samo sprdl, pak se ale zeptal, kolik mají peněz...oni že XY..a on, že to vyjde akorat do zastavky, kde vlak pravě zastavoval...a oni: ale my potřebujem o jednu zastávku dál (slovo prosím fakt jsem nezaslechla...)...a on: dobrá...ale to je naposled...a oni se jen začali chlámat...žádné děkuji...nebo jste frajer...nebo aspon díkes vole!...nic....
brali to tak nějak automaticky...

takže prosím, děkuji já praktikuji od malička...a chápu to tak, že si prostě má kubouš uvědomit, že ne vše dostává automaticky..že ne vždy se mu musí vyhovět...protože nechci, aby to ukazování prstem (a následné vztekání) trvalo až do puberty, kdy bude ležet jen na posteli, cpát se chipsama a jen ukazovat: matko..ovladač...matko...pohni... (prostě matko podej mi prosím ovladač zní líp :grinning: )
21. říj 2009 ve 20:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Moci, dobře, že se taky vokážeš! A bejváček luxusní!! Krásný bříško..
Já se cítím dobře, tedy v rámci možností. nahoře je 8 kilo (Uf)..ted mne bolí kyčel, ale jinak docela dobrý..:slight_smile:díky za optání! :slight_smile:

Miško-super zprávy z kontroly! paráda.. :wink:

a taky chci vidět fotky ze srazíku!
a kdo tam byl? :slight_smile:
a jsem ráda, že se dnes odmlžovalo! jsem si říkala, že Pražandy na srazíku, tak se tu nic moc dít nebude! :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahoj holky :wink:

velká gratulace k těhulkování,moc vám to,gabco a sluní,přeju :dizzy_face: :dizzy_face:

potřebuji pomoct,Nikča ma už 14 dní takovou podivnou vyrážku,byla jsem u doktorky a ta mi nic neporadila,nebo poradila-takový ty běžný věci jako nedráždivý jídlo,žádna kosmetika..... no znáte to :unamused: dala mi mazání,který nepomáhá vůbec a kortikoidy,který jsem ještě nemazala-nechce se mi do nich,ale vyrážka se nelepší,ale ani nehorší,co byste holky dělaly-namazaly byste to kortikoidama,nebo zkoušely alternativní věci-děkuji za pomoc :wink:
21. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky, někdo tu zjišťoval tablety do myčky, teď koukám na D-test a nejlépe vyšly Somat 7, Somat 5 a Kaufland/K Classic 5in1

ono vůbec ty testy na různý věci, jen čumím, třeba krémy na ksicht :confused:
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
simi, co zkusit jinou dr, to byla přímo kožní?
pokud to Nikču nějak nesvědí nebo pod., zkusila bych alternativní věci..

ještě jsem si vzpomněla, labell, co Amelka a spaní v nový posteli?
nás to čeká po vánocích a už teď jsem na to zvědavá..hlavně na usínání..
21. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Simčo, ty kortikoidy jsou celkem svinstvo, tak bych pokud to nemá nějak hrozný ještě zkoušela třeba bylinky nebo tak..ale já tomu prd rozumím :sweat_smile:
Ahoj holky,
Moci: mooooc hezké bříško a musím prásknout, že už i Lu je trochu vidět, vypadá jakože snědla menší kuře v celku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem tak spokojená po tom našem srazu, Mája se tam taky pěkně utahala a uskákala, usnula za dvě minuty, souhlasím,že děti byly suprové, vůbec jim nevadilo, že matky drbou, zabavily se spolu. Rózi tam okoukala pár věcí, napři. za chvilku jezdila na skluzavce, jakoby se tam narodila :slight_smile:. Kdyby se Zuhav nedívala, tak Kubulína zlíbám do bezvědomí... naštěstí se při odchodu rozhodl dát všem tetkám pusinku :slight_smile: :slight_smile: ,panebože to bude lamač srdcí, vlastně už je. Víteček a LUkášek vypadají, že jsou z jednoho vrhu, stejné postavičky, hlavičky, blonďáčci... Vítku, snědly jsme ti ten banán nakonec :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Lu pořád píše, jak nestíhá Matýska... a celou dobu o něm nevěděla!!!! si tam pohrál absolutně sám, vůbec tu mámu nepotřeboval :grinning: .A Tomík zas předvedl, jak mu to ohromně kecá, je neskutečnej. Akorát holky, kdo to vybíral???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: 240 Korun, to jsem za hernu fakt ještě nedala a doufám, že ani nedám. Proto tam bylo tak prázdno. Příště zkusíme něco levnějšího, jo? třeba ten Smíchov.
Simčo: já bych taky radši zkusila kožní. Amelka má obsypané bříško a má to spíš takové suché. Pomáhá jí na to tekutej pudr, ale pořád dokola se to objevuje.

fru: postýlka v poho, spí dobře a úplnej mazec je to přes den. To dá i 3 hodiny spánku :confused: .
21. říj 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
ingrid, 240kč, to jste to měli i s obědem, ne? :astonished:

ještě reakce na moci, tož jak já, kůň v tom má bordel, termín mi ukazuje dobře, ale já měla cyklus jako slonice, jak tady dneska použila zuuu, no a na slonice je kůň krátkej, tak ukazuje o 2tt víc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a ještě jsem tu chtěla poděkovat zuuu za link na levneknihy.cz, mám tady napsanej pěknej seznámek pro Veru a všechny děti, co jim dáváme dárky k vánocům.. a ještě jsem tam vybrala i něco pro rodinu.. :slight_smile:

labell, 3 hodiny? tak to je mazec, já jsem ráda za půlku..
21. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.