• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:grinning: :grinning: menší kuře!

Ingrid, ale já chodím do herny odpočívat :grinning: :grinning:... o tom to snad je :wink: tos mě pobavila, to je jasný, že v herně se dítě zabaví a matku nepotřebuje :grinning: :grinning:
dyť Márinka Tě taky nepotřebovala a jinak Tě umí prohnat :wink:

dřív jsem ho sledovala a hlídala ale posledních pár měsíců vím, že v herně se o sebe dokáže postarat, tak si v podstatě odpočívám aspoň tam :grinning:
21. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
ale je fakt, že asi moje příspěvky vyznívají tak, že Matýsek je hyperaktivní (taky mi to dneska nějaká teta řekla)... to ale já nikdy neřekla :sweat_smile: hyperaktivní je dítě který se neumí zklidnit samo.. tak tam naštěstí nepatříme
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
simi Kubíkovi nejvíc na všemožné vyrážky pomáhá od Saloosu bio Karité(100% bambucké máslo), pomohlo mu to i na začánající atop. :slight_smile: , takl to vyskoušej, maj ho třeba v DM, kortikoidy bych nedávala
21. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdu chrupat, v půl 10 jsem ještě nešla ani nepamatuju :grinning:
Pá....
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
a bříška jsou krásné, já měla u obou kluků mega břicha a jinak nikde nic, lidi se mě smáli že mám pod tričkem medicimbál
21. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
fru: u nás bylo dřív normální tak 45 minut! Teď se i nudím. :grinning:
21. říj 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3438417&vReferer=
tak tohle je můj břichoň s Kubíkem 14 dní před porodem :grinning: :grinning: :grinning: , ještě máte pocit že máte obr břicha :grinning: , bez trička to bylo ještě horší :grinning:
21. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
labell, já jsem si kalendář udělala sama, jen jsem ho nechala vytisknout. Ale dělají různé druhy, a cena je myslím dobrá:
http://www.24print.cz/
21. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
makul, ty vole, to je jak já :grinning: :grinning: :grinning: a ještě jak tam tak odevzdaně stojíš...já ho snad najdu a ukážu ti ten můj balon
21. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
:astonished: martinko, jaktože máš te'd tak plochý břicho? To je teda megabřuch. ty woe, to se jen tak nevidí, fakt balon
21. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Makul: přiznej se, že to je fotka z dneška a pod tím trikem máš fakt medicimbál!! :astonished:
jaktože máš tak supr postavu?? Tys hodně cvičila nebo byla na plastice? nakrm ucho :grinning:
21. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě máš peti pocit že máš velké bříško :grinning: :grinning: ,
teru najdi svůj balonek :grinning:
21. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
to je teda těhu bříško. Makulko, že ty jsi prcek, páč jinak to snad ani není možný
21. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak tohle bylo moje bříško před porodem
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3431722&vReferer=%2Fphotos%2Flu777

holky, vzdávám se, bylo malý :grinning: ale mně ten poslední měsíc stačilo :grinning:
21. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
krásnej balonek :slight_smile: :grinning:
Martinko, já jsem teď velká celá. to je tak hezký ty těhule jen s bříškem, já jsem se rozšířila do všech světových stran, no humus.
Jani no supééér!! Dííky moc, tady je to o polovinu levnější než sme našly my. :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
tý jo, teď jsem četla, že v Hloubětíně našli v babyboxu sedmiměsíčního chlapečka :confused:
21. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Makulka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , přesně: medicimbal pod trikem. Kdybych dala moje břicho, tak vám prasknou obrazovky :wink: :grinning:
Fru: oběd? ani nočník jsem ze slečny nedostala, ale čisto tam bylo, to zas jo, a byla k dispozici voda k pití :sweat_smile:
LU: Mája je živá odjakživa, ale že by mě proháněla, to zas ne. Od začátku jsem jí vedla k tomu, aby se postarala sama, protože jak píšeš "matka si musí odpočinout". Vlastně jsem jen takový jistič. Dnes si v herně (Budějárna) sednu k Latté,otevřu knížku a občas mrknu do placu, co se děje
:slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Luci, tak to jsem ráda, že jsem pomohla. A fakt kvalita byla skvělá, můžu jen doporučit.
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
no velká nejsem mám 165cm :slight_smile: , tak asi v tom bude problé, ale když kubík měl 4300g,tak jsem ho tam musela nějak schovat, že :grinning: :grinning: :grinning:
Břicho teda plochý nemám, to by jste měli vidět bez oblečení, kupuju si takové rifle které zakrejou břicho, bokovky jaksi nemůžu :grinning: , navíc mám kýlu, ale tu budu řešit až po třetím prckovi :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ingrid: no vidíš a tak to má bejt :wink: jako když si pěkně hraje a nepotřebuje mě, tak co bych ho otravovala? :grinning:
já si v herně taky teď už čtu a nebo s někým povídám... i to beru jako trénink pro nás oba, za půl roku tam budu kojit nebo přebalovat, tak se musí trošku osamostatnit :wink:

Ingrid: hoď břuško :wink: sííím
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kamoška si ze mě dělala pořád srandu když mě viděla stím břichem,ať neblbnu a ten balon si vytáhnu a jedna maminka si mě chtěla vyfotit, říkala že něco podobného nikdy neviděla :grinning:
makulko: tak to jsi měla o něco větší, Elí nebyla takový cvalík ale zase měla 54 cm
vy mě bavíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Makulky břicho jsem si hned spojila s Teru, ale že i Lu??? :grinning: :grinning: to jsou ty hubeniny, co se otěhulí
jsi mi připomněla Makulko jak jsem byla v těhu poradně a tam byla paní asi týden před porodem a neměla skoro bříško :sweat_smile: jakože fakt měla asi takový jako já v půlce těhu minule a to jsem měla malý... asi to bylo tím, že měla dobrý 2 metry :sweat_smile: vypadalo to hrozně legračně
21. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ingrid: hubenina je Teru nebo Veru, já jsem průměrná :wink: (i podle BMI)... že Ty mi koukáš na prsa a podle toho máš pocit, že jsem hubená? :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
no já pořád jedním okem koukám, co Elí dělá, páč mladší děti jí pořád strkají ruce před obličej a ona je pak chytí a má tendence kousnout do ruky. Takže surikatím
21. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
já bych si tak přála abych třetí těhu měla malinký bříško a malinký miminko, ale to asi fakt neklapne :grinning:
21. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.