• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
LU: všechny tři, ty taky!!!!
21. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ingrid: já mám 169 cm a 58 kg před těhu.. to není hubenost :sweat_smile: :sweat_smile:
asi Tě vezmu na návštěvu k pár kamarádkám, si tam dycky připadám jak velryba :sweat_smile:
já jsem hubená tak maximálně od pasu nahoru, zato půlku váhy mám ve stehnech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
makulko, za velikost miminka prý může otec, tak si to doma vyřiď :wink: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
21. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Makulko: a máš strie? :confused: čím jsi mazala?
21. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Makulko, sice jsem Tvý břicho holý neviděla, ale věř, že o máš luxusní. Vůbec bych nehádala, že jsi porodila tak velký dítě. A neděs mě, já furt počítám, že už začnu rodit a představa, že bych druhý nosila třeba přes termín do takové váhy. Pomoc, to neeeee. :astonished:
21. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
ingrid, taky dobrý na to že to jsou ještě dva měsíce do porodu :slight_smile: A Teru si dala fotku bříška do alba, jen se nám tu nepochlubila :wink:
21. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
LU: to budeš mít těžký kosti, vážně, jsem v létě tipovala, že budeš mít tak 52kg.
21. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
ingrid, ale ty máš pořád to bříško takový kulaťoučký, prostě normální, já ho měla vytrčený a šišatý, jako Makulka, jen u ní je to markantnější...no váhou mě taky děsili a ještě, že si Elí dala nakonec říct
21. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: příspěvek k medicinbalům...jeden 36ti týdenní...pak jsem se zapomněla v tom fofru (jak jsem furt ležela a spala :grinning: ) fotit
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3438620&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. říj 2009 ve 22:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ejana: abych řekla pravdu, tak potom už jsem nepřibrala (28kg už tam bylo(, to bych musela puknout. Takhle to odnesl jen pupek, taky budu muset něco dělat s kýlou. Strie ani jedna, což nechápu, zřejmě dobré geny
21. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
a ted pri tom vkladani jsem se pristihla, jak se stydim za ten kus holeho tela..a tepláky...a tehdy jsem si pripadala tak krááásnáááá :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , taky dobrej odkládací stolek, tuhle fotku pamatuju
Teru: já byla tlustá jak hroch všude, vy jste zůstaly hubeňoučké, proto bylo břiško víc vidět.
21. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
měla jsem navrch 17 kg, takže jsem se spravila celkově, ale já byla nejspokojenější. Děkovala jsem za každý kilo a pořád jsem lezla na váhu a užívala si to :grinning:
21. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Zuhav? byla jsi krásná. a jsi. tepláky Nike trochu moc luxusní. doma nosím made in China :sweat_smile:
Dobrou, běžím za knížkou
21. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
ty jo holky, to jsou melouny pod trikama...:slight_smile: ale moc pěkné !!! :wink: :wink:

Mocinda má teda bříško ted ukázkové !!!!!!!

Já měla s Emmi taky pěkné,ale přijde mi, že ted naberu šíleně......jsem v 6tt, což ještě není ani těhu a tělo si začíná uklkádat tukové zásoby o 106....:frowning2:

Dneska jsem byla se Zuzkou na nehtech a ona na mě, no pěkné bříško se ti už dělá...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
21. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
simi - k te vyrazce...tez doporucuji ten salus, co psala makulka...jinak pokud je to suchý, tak nám supr zabral sezamový olej....
jinak my máme predepsanou tzv. vitaminovou mast...michaji to v lekarne dle receptu od dr. (pise tam primo gramáže těch hatla patla látek)...a je super...

jinak bych dodrzovala tu stravu apod...je to pruda, ale vyplati se to...a nevim, jak malá snáší vodu...my když koupeme častěji, tak je to blbý a rozjede se to víc...

ty kortáče bych nasadila fakt až v případě, že to fakt bude zarudlý, od nikči rozškrábaný..fakt velká ložiska...to naopak pomůže stáhnout a pak je vhodné nasadit teprve léčeni alternativou...mám z vícera zdrojů potvrzeno, žetěch 3 - 5 dnů, kdy se to maže, není pro dítě takový záhul, jak se předpokládá...prostě ty dávky korátčů jsou fakt minimální..jde prostě si jen uvědomit, že je to jen na potlačení problému a pak se musí nasadit něco, co prostě zabrání novému propuknutí...

píšu jak ichtyl..snad pochopíš
21. říj 2009 ve 22:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Krásné bříška :grinning:
Já už jsem taťkovi říkala, že abych měla malé mimčo bych musela změnit tatínka :grinning:
jo a strie jsou :cry: , to už jsem měla po Marťovi ale popraskalo mě to až tejden před porodem, do té doby jsem měla jen jednu malinkou
21. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ingrid, vždyť je to pěkný bříško. A vůbec, všechna (skoro :wink: ) těhotenská bříška jsou pěkná :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
ingrid...fajn...diky...neboj, on kubous franckuje "cizi" maminky i bez uplatku :grinning: :grinning:

(p.s. teda doufám, ze ani jedna z vas nema aftáka ci bacila...jinak za tu dnesni zaverecnou libacku s mym synem na vas poslu sociálku :angry: :grinning: :grinning: )

brou brou...idu pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
21. říj 2009 ve 22:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
mě prasklo břiško trochu pod a nad pupíkem až v týdnu kdy jsem přenášela, ale není to moc vidět
21. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky já sem teď našla mazec fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mmt
21. říj 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
to jsem zvědavá co Luci vyhrabe.... :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ingrid: no bříško pořádný, ale jako nějaký chro chro teda nevypadáš!! Ty se moc podceňuješ :wink:

Zuhav: tak to je teda profil, to čubrním :sweat_smile: :sweat_smile:

Simi: já už Ti psala do IP o homeo, ale Zuhav mi teď ještě připomněla: míň koupat... my při vyrážce koupali tak co 3 dny a jen tak 5 minut... a fakt jedeme v Oilatum a spokojenost největší, jinak jsem zkoušela několikero mastiček apod, ale tohle zabrání vysušení přímo v tý koupeli a to je super

jinak kortikoidy bych nasadila jedině kdyby malej brečel nebo tak... ptala jsem se na to několika altern. doktorů a je to pěknej sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: my nakonec používali ichtyol. mast nebo jak se to jmenuje a spolu s homeopatikama a změnou koupání nebyly kortik. potřeba, ačkoli mi to tvrdili 3 doktoři...
mimochodem mi tu homeo dr. poradila kámoška, jejíž holčička byla od hlavy v patě v ekzému od narození, dneska má kůži snad lepší než Matýsek...
21. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
jééé to je rozkošná fotka :slight_smile: a máš tam takovej sexy výraz, Labell :wink:
21. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
tuhle fotečku si vybavuji z těhu s Amálkou, děsně ti to sekne, vlásky, výraz atd.. :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Luci, tu si pamatuju....tos nějak přišla od holiče, né :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
:slight_smile: tak to je teda taky krásnej kousek :grinning: , moc ti to tam sluší :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Luci, hrozně ti seknul ten účes :slight_smile:
tak já jdu, dobrou
21. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.