• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jj bylo to čerstvě od kadeřnice, ale hlavně tam mám taky tak měsíc do porodu a takové břicho! :grinning:
Děkuju!
21. říj 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj při večeru,
předně gratulace Gabcos a Sluni k těhulkování :wink: hlavně ať se daří a vše běží jak má

srazík byl fajn:sešlo se nás 7- Gmol+Lukáš,Zuhav+Kubouš,Ingrid+Mája,Maxa+Tomík,Barča+Rózi,Lída+1 +Matýsek a já s Vítkem - děti byly v pohodě,matky pokecaly,Vítek usnul ještě než jsme vyjeli z garáží,nemohla jsem se rozhodnout kterou cestou pojedeme až jsme se trochu zamotali,ale dojeli jsme ok

Mi:tak super,že od očního dobré zprávy

některé těhu břuchy teda výstavní

moc díky za reakce k jogurtům

jdu si chvilku číst a spát
dobrou klidnou
21. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
holky to je zajímavý jak všecky píšete jak vám děti odpadly... nám se dneska (asi tak potřetí vůbec) stalo, že malej brečel, že nechce spát :sweat_smile: jsme tu na sebe s mužem koukali jak blázni co to jako má bejt :sweat_smile:
holt se málo utahal asi :grinning:
21. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
díky všem za rady :wink: koupim koupel a bambucké máslo-vyrážku má docela dost-na obou předloktích na stehnech a na hrudníčku,kortikoidy nechám zatim spát a zkusim to podle vás,na kožní se mi moc nechce,hlavně kvůli metodám pokus x omyl-znáte to :angry:

bříška máte všechny parádní :slight_smile: proti vám jsem přizdisráč,já neměla skoro žádné :grinning:
21. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
dobrou noc
21. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Labell: tvoje břicho se trochu blížilo k mému :o)))).
Lu:no on Matýsek taky dnes měl intelektuální odpoledne, kreslil. maloval, přemýšlel na polštářcích... (kdybys věděla, kdemáš dítě, tak by sis všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a neskákal do kuliček a neběhal v nich dvě hodiny jako ostatní brouci
21. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak přeci jsem ještě nasísla...
..tak labellčinu fotku si pamatuji přesně..jsem si tehdy říkala, že se snad zbláznila...vypadat v těhu tak krásně..upraveně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
ted zpětně ale nechápu, že jsem se v takové krásné upravené společnosti rozhodla právě v 36tt pro svůj obličejový coming out (ve 24tt jsem udělala první teplákovo břuchový... :grinning: )..ještěžě koně nesledoval můj muž..ten má za to, že těhu vypadaj všechny tak přitažlivě jako já :grinning:

lu - kdyby alternativ. doktor řekl, že kortáče nejsou sračky, tak není alternativní :grinning: :grinning: :grinning: (néé, přiznávám, že my kortáče řešili v době stěhování, kdy dítě bylo samá vyrážka a bylo třeba jednat hned a rychle...ale prostě zabraly, hned jsme nasadili účinnou léčbu a od té doby tak velký problém nebyl)
21. říj 2009 ve 22:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Taky jdu pogratulovat těhulkám Gabcos a Sluni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ingrid: tak nevím jestli tě paní nenatáhla,protože jsi přišla později než já a já platila asi 140,- za tu hernu. A nebo jsem to měla zalevno a skasírovali mě až na Smíchově,protože jsem platila parkovný 220,- :astonished: :confounded: Já tedy věděla, že se po 3 hod. něco platí, ale že takhle :angry:

Lukáš odpadnul hned pře Edenem a spal asi hodinu. Ale čekali jsme na tatínka, který měl původně končit v 16 hod. a nakonec skončil ve 20.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . , takže se to docela hodilo, že měl trošku naspáno.
21. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahojky, taky jdu pogratulovat novým těhulkám, hlavně at' všechno probíhá tak jak má a bez komplikací :dizzy_face:

srazík byl super, dětičky se vyblbli, maminy pokecaly, měly bysme dělat těch srazíků víc, hlavně v průběhu zimních měsíců kdy nebude počasí na prochajdy. Já jsem si užila nejen příjemné odpoledne s tetama koníkovkama, ale i večer, protože jsem hned po příjezdu z herny předala miláčka manželovi a odjela na malování což je pro mě fakt relax :wink:

všechny fotky pupíčků a pupíků jsou moc krásné, já měla taky pořádný pupendo, něco podobného jako Ingrid :grinning:
21. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
..jo a ingrid...takže ty dvě odrostlejší holčičky patřily taky k tobě, jo? i ty tajnustkařko :grinning:..já totiž platila jen 110Kč....teda jestli v té herně nemáš ted ustláno mezi míčky a nelouskáš tam ted knížku...ta noc pak vyjde draho :grinning:

(jestlis vzala paragon, tak to běž zítra reklamovat...o kilo bych se teda hádala..)
21. říj 2009 ve 23:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ahojky, u nás se trošku marodí...malá rýma...malý kašel (asi z té rýmy)...takže i minisrázek na koupálku jsme musely zrušit :frowning2:

Velikánská gratulace novým mlžům...tedy těhulkám...ať je hlavně vše v pohodě :dizzy_face:

Ad jídlo: to se snad ani nebudu vyjadřovat...doufám, že za 10 let vám k tomu budu moci něco říct...nomber one je samozřejmě MM...o dalším jídle je ztráta času psát :sweat_smile:

Jo ale pokud jogurt, tak jedině bílá hollandie (nic jiného u nás k snídani neexistuje...samozřejmě až po MM)

Hmmm, parádní bříška :slight_smile:

Ad zábava: u nás se tady zatím zima neprojevila, chodíme ven skoro stejně jako v létě...dopoledne jsme chodily málokdy...teď vůbec...2 hodiny čučíme na krtka...pak řev, když ho chci už vypnout....ale to už je 11 hodin a musím něco dělat...takže pak vaříme, uklízíme (vše dělá se mnou, nebo si sama hraje, když jí moje činnost nudí)...po 13 hodině jde do hajan...většinou vyleze kolem 14 z postele a chvíli si hraje...v cca 15.30 jdeme ven...vracíme se po 17.30 a hrajeme si spolu a čekáme na večerníček...koupání...spaní, nebo hraní-dle nálady...za chvíli možná přehodíme procházky na dopoledne, abych nechodily vysloveně za tmy-vloni jsme tak chodily, ale to jí bylo jedno, že je tma, když byla jen v kočáře...ale to vše je jen ve dnech volna...máme 2x týdně plavání, 1x herničku a ted snad přibude 1x cvičení...takže volný bude jen jeden den+víkend :slight_smile: A naprosto souhlasím, že nejlépe trávený čas je s kamarádkou a stejně starým dítětem...Anička nedá bez kamarádek ani ránu...

Ad dospělácká mluva na dítě: mám pocit, že dneska to začíná být takový styl výchovy, už málokdo z rodičů na dítě šišlá, přkazuje a podobně...alespoň v našem okolí (herničky, plavání) to tak je. Také se o to snažím, i když někdy vysvětlování a žádosti s "prosím" nepomáhají a musí na řadu přijít ostře vyřčený příkaz..."Prosím" chápe Anička jen jako odpověď na "děkuju", které teda používá hodně...

No ještě jsem chtěla reagovat na spoustu věcí, ale jaksi jsem hlava děravá....takže dobrou :slight_smile:
21. říj 2009 ve 23:59  • Odpověz
Dobré ránko,

Ondra zase chytnul rýmu, takže po 14.ti denní chvíli klidu jí máme zpět :confounded: .V noci šíleně plakal, nevím,co to mělo být a vstávali jsme před 6, uf............

maxi:ty maluješ? učíš se, nebo už jsi profík? :slight_smile: .to musí být parádní odreagování

Já se dneska chystám do kina na Soukromou vichřici od Párala, bylo to točené v Ústí, tak jsem zvědavá.Jako autora ho moc nemusím, ale třeba zfilmovaní Milenci a vrazi se mi líbily moc
22. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Brej den :slight_smile:
agatko, my vstávali v 6:13...a už se u nás nehraje na to, že bychom v lůžku ještě polehávali a dělali blbinky..vstane a už volá papuč a jde z lůžka a nandává mi je a musím jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak mi kámošky vykládají, jak ještě samy polehávají, či dokonce pokračují ve spánku, zatímco dítko se odebere do jinačí místnosti, tohle je pro mě sci-fi :sunglasses:
a pokrok v nočníkování - ale pouze ráno, zahlásí, že lulu a fakt se do nočníku vyčůrá...a to je na dalších 24h všechno :grinning:

Mišák, super, že nemusíš na operaci! :slight_smile:

A těhubříška jste měla všechny krásná, ale od makulky - to je fakt prča jak hrom :grinning:
22. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
brééé ránko!! :slight_smile:
koukám ,že se tady rozjela akce bříško :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Labelka: :slight_smile: tedááá to taky bylo megabřííško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale fakt slušelo!!!!!!!!

petis: u nás ráno téééž, vstávajda,podá ponožky a jdem do obýváku ,kde vyžaduje "Bákyho" ......mezitím snídáme, čůráme, převlíkáme :confounded: :sunglasses:

ad nočník: koupili jsme prkno na wecko a to je docela v kurzu :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
u nás se taky hned v posteli křičí:dolů dolů, nebo tam tam (jakože do obýváku) a musím jít.Teď se chláme u krtečka, už jsme po snídani, umytý,učesaný,převlečený..............to bude dlouhej den, asi budem zas malovat a stavět kostky,ven nejdu dopoledne

na tu redukci na WC spoléhám, snad nás zachrání, když s nočníkem nekamarádí :grinning:
22. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
zrovna jsem si říkala ,kde si Agííí :grinning: ty ranní ptáčátko :slight_smile: :wink:

Já teda jedu po Adi ,co se dá ,prostě musíme odplenkovat chca ,nechca.....kvůli přírůstečku ,jinak bych to asi nechala volnější :slight_smile: Ale weckoprkno zabralo ,připadá si dospělejší akorát ještě nechce kákošit na wecko :sweat_smile: to jako musím vychytat.... :wink:

tady taky dlouhej den.....teda aspon dopolko ,páč odpo návštěva ,tak nás to zachrání přitomhlenctom počásku :unamused:
22. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Bré raničko prdelinky :slight_smile: mocinko:tééééééééda to je bejváček kráááááááása :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ad pupíkové ukázky bezva :slight_smile: taky přidám do placu přece vás v tom nenechám :grinning: všek krásný denhttp://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3439113&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning: mně se hrozně líbí labellky pupendos a i ten její výraz a tak vůbec kočka je to :wink:
22. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
jo a vstávačka v 6!!!!!!!!!!!!!!!no sado maso co to jako jéééééééééééééééééééé??????
22. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Haniškoooo: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to by chtělo zopakovat, ja? takový krááásný pupíííček!!! :wink:
22. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
ještě Miško gratuluju že to dopadlo dobře a nemusíš na operaci :dizzy_face: agátko:at' je Ondráškovi líp,u nás taky rýma jak trám :unamused: a koukám u nás se vstávalo dřív jak u petisků,co je to za moresy???? :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
mocinko:krásnej pupíček??????????????????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
haniško: no jasně!!!!!JAký pochybnosti!!!!?? :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj,
u nás se taky vztávala v 6. Vo co jim jde?? :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
labellko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko,
Hani: taky moc pěkné bříško :slight_smile:
Gmol? zuhav: se z toho picnu, samozřejmě,že účet letěl do koše s plenama už tam, ale počkám, co mi odpoví Maxa a řeknu jim, ať mi ho vyjedou (mají to v pc, tak musí být historie, ne!)
Hezký den, my jdeme na hřiště
22. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
ingridko,moci dík :grinning: labellko:prevíti jsou to! :grinning: tak a já se jedu hádat na DP :angry: tenkrát v r.2006 jsem hřešila a měla černou jízdu,šla jsem to zaplatit bylo to 1.076,ted mi poslali že tam mám pohledávku to samé datum a skoro 8.000 :angry: :angry: :angry: jsem nabroušená od rána,tak at mně neserou nebo budou lítat vzduchem hovada :angry: :angry:
22. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
hani :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jen do nich, mě taky pěkně serou, cikány pokutovat nehodlají,ale maminku s kočárkem ano, hajzlové
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
agi:kurvy jsou to!!!však já jim dám :angry: :angry: :angry:
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ránko

Ingrid: no však, intelektuální odpoledne je dobrý, ne? :grinning: nemusí furt lítat jak šus :grinning:
(ono je taky možný, že byl míň nabitej protože je po očkování, reakce sice nedorazila jako taková, ale trochu víc se vzteká a nebo vypadá klidnější)
když jdeme do herny na Floře, tak to se nezastaví a večeři chce běžně o hodinu i dvě dřív :grinning:

jinak malýho jsem většinu času viděla :wink: ale musí si zvykat, že matka nebude furt vyskakovat a držet ho za ruku, co bych dělala až dorazí sourozenec? :confused: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Zuhav: no to je fakt co jinýho by měl altern. dr říkat :grinning: jinak ale mně stačilo přečíst si příbalovej leták a letělo to do koše hned jak jsme přišli z lékárny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad účet včera: já platila 144 Kč :confused:

jinak nejdražší hernu jsem zažila na Pankráci, tam jsem byla dvě hoďky a stálo mě to přes 200 :zipper_mouth:
nejlepší jsou v tomhle mateř. centra, tam je 50-70 Kč a platí to třeba na půl dne

holky, u nás je vstávačka v 7 nebo chvíli po... takže spokojenost, ale nějaký polehávání teda nehrozí... jakmile dopije mlíko, tak se rve vší silou z postele a jde rabovat byt, takže vstáváme ne že by nás nutil, ale v pudu sebezáchovy :grinning: (včera takhle kousal manželův tabák do vodní dýmky :rolling_eyes: )

ad nočníK: taky po něm jedu jak píše Moci :grinning: přes den má jednu plenku na spaní po obědě a pak jednu na noc, jinak už asi dva týdny žádná jiná mokrá nebyla... ale zatím nechávám plenku i na doma, abysme se nestresovali, protože sám si řekne málokdy (tak jednou denně)..
prkýnko na záchod u nás nedělá rozdíl, teď už mu to je jedno
22. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.