• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hani: to jo teda! :wink: :grinning:

Jinak letíme až ve středu večer, ale zítra jdeme do města, v úterý chci jít ještě s holkama z Brna na sraz..takže už průběžně balíme.. :wink:
28. čer 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
labellko: :grinning: :grinning: když já mám pořád vsugerováno za měsíc a ono to táák uteklo vid??tak to máte z lu stejně ta taky odlétá myslím ve čt :wink: tak to se ještě uvdíme :slight_smile: mizím do hajan dobrooooou :pensive:
28. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Tak já zabalila várku balíků co prodávám věci na MMB, jééé ta naše Jájinka byla tak malušinká :dizzy_face: :zipper_mouth:

Lucí : no je to vážně moc dobrý a přitom docela rychlý, až na to obalování které mě fakt jako neba :sweat_smile: A v tom friťáku to je určo lepší, musíme ho pořídit :wink: :slight_smile: Jůůů a vy už letíte co, teda to uteklo. My vlastně přesně za 26 dní jedem taky. Se těším, zrovna to moříčko v tomhle období šíleného počasí bodne že. A teda uplně si tě dokážu představit jak lítáš na tu váhu :wink: :grinning: No já bych měla stejnej problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Já balím pomalinku taky, my ještě jedeme příští víkend na týden do Rakáče :wink:

Haní : děkuji, vy máte také hezkou novou fotečku a též jsem čučela že nám přibila na únorovky další Hanča :wink: :grinning:
29. čer 2009 v 00:13  • Odpověz
Dobré ráno, jsme vzhůru od 4:30 - ale jinak spal krásně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na 9:50 máme plavání, to Matýsek prostě nevydrží a asi usne v autě :unamused: To zas bude :pensive:

Holky, neznáte nějaký detox organismu? Pití šťáv, čajů, apod. Jsem furt nafouklá, připadám si fakt tlustá a mám toho dost.
29. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
dobré ránko,

my spali do 7:15 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , teď se musím zkulturnit a vyrazíme do pojišťovny, nechat si zaplatit kousek plavání a rehabilitaci, doufám, že tam prcek nebude vyvádět a vezmou nás hned.
U nás stále pod mrakem, vypadá to,že bude do pěti minut pršet a furt nic,takhle je to už týden, žádné sluníčko,jak v prádelně,uááááááááááááá.................................

video Amelky boží, to je tanečnice !!!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Sylvi-to je super..vzpomínková fotečka! :slight_smile: :slight_smile: A Matýsek je fešáček..:slight_smile:. Moc se mi líbí! :grinning:

Luci-uuužžžž!!to už fakty letíte? to je teda fofr, jak ten čas letí!

my jdeme na očkování, tak doufám, že bude vše v pohodě..
29. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
jinak my vstávali v 6..a už zase spinká! Že si to neprotáhne do 7-30 a pak jde až po obídku! :slight_smile: :grinning: :grinning: . zase totiž začal spinkat 2x..:slight_smile:
29. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ranko :wink: Hani:taky dík ale fotka byla na rychlo vyhrabala jsem kde je Patriček ještě malej,já moc fotek se mnou nemám,takže musm nějakou pořídit :slight_smile: my vstávačka o půl 7 klasika :unamused: jdeme snídat,za hodku musím k zubaři a zajdu i s tou hlavou,to je hnus :frowning2: krásný den :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko,
my vstávaly před chvilkou, teda původně před šestou, ale kolem osmé to ještě na hodinku zalomila

ZOO vidím taky na tu 10 hod., tak prosím, kdo tam v tuhle dobu někde kolem vchodu bude, slitujte se nad vesničankou s oranžovým kočárem :grinning: :wink: radši jsem si napsala telefon na Zuuu
29. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
My budeme v ZOO taky na tu desátou a asi rovno zamířím jako Zuuu do doní části (pro příjezd autem je tam přímo dolní parkoviště a vstup, kde je vždycky míň lidí) do dětské ZOO (najdete na plánku, jsou tam kozičky, občerstvení, vláček a lavky. Vypustím Týnku mezi kozy a budu relaxovat. :grinning: (pokud teda nebude pršet, to bychom asi nedorazily po těch dvou týdnech marodění, protože Týnka má pořád ještě rýmu).
29. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
bréé dopo
dnes ráno gynda: odběry, utz ...10tt odpovídá ,v pořádku ,mrňousek zrovna měl aerobic, protože se to tam jen hemžilo :dizzy_face: mám foto,ale nejdřív musí do skeneru a pak prdnu hýr ja? :wink:

jinak nevolnosti typu dopoledního a když nestihnu si dát včas dlabanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když je dusno jako asi už týden... :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad ZOO:jééés, my též ke kozičkám,tééž plánuju kol 10uhr a hlavně at není dusno ,páč to nedám :confounded:

hanipeli: co hlava??? :frowning2: myslím na tebjá ,pak dej echoně

aco:jéééééééééé,jsem koukala jak jste holky vyrostly!!!!krááásááá :dizzy_face: :dizzy_face:

Amely Pyskášek : :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

sylvi:detox... zkus Umeboshi,tu džapaný švestky, to je docela na pročištění gůt :wink: koupíš v bijoprodejnách
29. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
bré dopolko

tak my jsme dneska vstávinkaly v 8:30 :dizzy_face: to je moje gusto :sweat_smile:

Do Zoo se moc těšíme, takže teda oki na 10hod. Ta dolní brána je fakt lepší a ke kozičkám půjdeme jako první, Jáje je z nich na větvi :grinning: Jen doufám, že opravdu nebude pršet, chjo, to by mě sejřilo

Jaruško, ahojky no tak vy máte doma jednu hérečku a teď budete mít malou Šípkovou? :wink: :grinning:

Sylvi : mě zabírá Activie, nebo v lékárně mají dost čajíků, nebo je Psyllium ( mořské řasy ), ale to je spíš na pročistění střev
Písneš mi prosím do IP ty stránky tvojí švagrové na dortíky, jsem koulala v albíku, že dělá krásné růže, mě se moc ještě nevedou :unamused: A dětičky jsou úžasné, jak ten čas letí co :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
áá aco -holky dorazí tééž!!výborně!!moc se na Vááás těšííímééé aj šípková Olgá :dizzy_face: :wink:
ad vstávání:nou koment, my zásadně před šestou!!!!! :angry: :angry:
29. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsme zase doma :slight_smile: Paříž byla nádherná, hezky jsme si to užili a i počasí bylo celé čtyři dny super. Probereme fotky, tak vám pak třeba nějaké ukážu. Dneska jinak odpočíváme, protože jsme úplně uchozený.
Doufám, že se máte všechny krásně.
29. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Martinko, ahojky, to je fainky, že jste si to moc užili :wink: těšíme se na fotečky

Jaruško také se na Vás všechny moc těšíme :wink: My vstáváme normoš okolo 7h ale dneska si to berunka protáhla :grinning:

Berušky nevíte náhodou jestli je ke Karlštejnu příjezdová cesta pro auta a jestli se tam dá někde zaparkovat? Já jsem tam jednou byla, ale my jsme šli pěšky přes takový lesík do šíleného kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bych s kočíkem fakt nedala a pěšky Jája tuplem nee, ale někde se tam musí dát zajet přímo ne. Protože jak by tam třeba jezdili na svatby :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Mao: tak hlavně, že jste si to užili a načerpali síly :slight_smile:

tak jsem jukla na plánek Zoo a zkrátka půjdu od vchodu rovně a dojdu k těm kozičkám :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj

Hani: tak to bych tam šla i bez účtu a udělala tóčo... mě se tohle stalo asi 3x s věcí z Kenvela, takže tam už nekupuju :angry:

ad bolesti hlavy: nemáš to ze stresu jak malýmu rostou zubiska?

u nás asi poporůstá nějakej zub, nic novýho nevidím, tak asi ty stávající rostou, protože od rána na mě visí a pobrekává :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ráno je teda teď co jde spát až ve 12 hodin dlouhý, musím se taky přešaltovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jé, Aco má novej profil :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
my odlítáme až v pátek večer, sice by se to teĎ hodilo víc, ale nechtěla jsem za žádnou cenu přijít o srazík ! :slight_smile:

ahoj Martinko :slight_smile: těším se na fotky... :slight_smile:

jé, Moci už má 10.tt :dizzy_face: uvidíme nějakýho minibřišounka? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
pro sylvinku :wink:
http://vitamina.cz/87,0,DETOXIKACE--proc-a-jak-ji-provadet.html

my se vrátili z venku, je tam jak v prádelně a všude kvetou lípy,takže já chcípám na alergii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doteď jsem o ní nevěděla, no ale bylo mi to teda už podezřelý,to je fakt !! :grinning: :grinning:

lu:jééé to budou prázdniny v Římě,co? :wink: , to bude romantika, jen vy dva a památky !!

terez,že se nestydíte takhle dlouho si vychrupovat!!!!

jo,ještě, kdo plánujet nechat si proplatit třeba miminčí plavání, tak dneska mě paní na pojišťovně poslala zase zpátky domů, páč ten doklad nesmí být starší 2 měsíců (my to prošvihli o 14 dní).No ale v září jdeme opět,tak si necháme proplatit část toho zářijového
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
sylvi nevím, asi se na ten odkaz takhle nedostaneš,ale najeď na www.vitamina.cz a vpravo je odkaz na články (v nich je pak například detoxikace)

já dlabu mořské řasy,jak psala aco (chlorella,spirulina), pak mám koupený zelený jíl (ještě nevybalený), k tomu ty lymfodrenáže a hodně pít vodu.... :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
lůůů ,kam flájinkujete? :wink: hnéééd bych téééžžžžž :dizzy_face:
a piďi obrázek dodám :wink: ale nejdřív sken proces ja?
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Martinko, ahoj, to je fajn, že vám vyšlo počasí a užili jste si to. :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
stříkám zahradu Roundupem, už 2x mi do toho během hodiny napršelo :angry: jenže podle předpovědi, bych neměla šanci na odpolevelení ani po 2 měsících čekání, tak snad dnes to vydrží aspoň do večera

Moci, tak se těším na pidilidi v bříšku :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
holky tak za chvíli tady bude piďižlíček.-)jdu ho uložit :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak Mocinďátko je boží !!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .GRATULÍREN, JA? :grinning:

terez:kde prší,tady svítí sluníčko !!!!
29. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
jé Moci, takovej mraveneček :dizzy_face: pěkný
Baru, dnes neprší, ale minulý a předminulý týden mi vždycky začlo do hodiny pršet :angry: :grinning: takže naše zahrada je napůl plevel, napůl seschlý a zhnědlý plevel, krása :wink:
29. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
:grinning: přesně, mraveneček...akorát mravenčice dělá bordéél ,tak jdeme ven,už fakt nevím co vymyslet a zabavit :wink:

agi,čili Baru ,danke ja? :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
Moci: woé, celej Jarin :grinning: že se mu ale povedl :sunglasses: nééé, on vypadá fakt jak Ferda mravenec :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Moci: nejde mi stáhnout fotka břušana... hoď na koňa, ať se tady lejdýs taky pokochají, ja?
29. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.