• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj!

břicha medicimbálové úžasné :wink:

Moci bříško je miss mezi bříškama, pravé těhulkovské. A labellky s Amelkou nádherné - vůbec ta fotka je supr.

Já byla chro chro, ale jak jsme se stěhovali a měnili počítače, tak sem dohledala jen 31tt

Holky, ale jdu si postěžovat - na dvě věci rovnou - na Matýska a na náš dům.
Matýsek je teď dva dny naprosto příšerný :angry: - když je v pohodě, tak je v pohodě, ale jak se děje cokoliv proti jeho vůli, tak spustí řev stylu "máma mi urvala ucho" . Včera jsme šli úsek co chodíme deset minut, minut čtyřicet, během čeho si třikrát lehl na zem a třikrát řval. Došla jsem domů vzteky bez sebe a normálně jsem začala brečet. V noci hodil dvoihodinové bdění, ráno byl fajn, ale před polednem zas hrůza.
A to jsem ho poslední tři čtyři týdny před všema hrozně chválila, jak přestal být vzdorovitý.
No,a do toho nám začali dělat zateplení domu :pensive: - kdo zažil, ví. Krom neustálého obrovského hluku, mám neustále nějakého chlapa před oknem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jsem došla pro věci do sušárny - oni tam mají šatnu, nikdo mi to neřekl, já tam vyvěšené kalhotky,podprsenky - chlap mezi tím :angry: :angry: :angry:
Na nástěnku se tu píše každá píčovina, ale tohle nikomu důležité nepřišlo .....

No, jsem vzteklá jak čert .... kéž by aspoň Matýsek po spaní s kulisou vrtání byl lepší :pensive:
22. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Agatko, mám dotaz na stavebnici žako :wink: - jsou ty kostky rozlišené nějak velikostně? našla jsem baby kbelík, tak nevím, zda jsou velké pro malé děti a malé kostky pro větší. A jak jsi s nima spokojená a jak jsou kostky velké?
Moc díky za odpověď :slight_smile:

Holky, pro zájemce - včera byla na radiožurnálu Jiřina Prekopová (Malý tyran)
http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player.php?id=01021443&br=48&s=
22. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
sylvi my je dostali od našich jako dárek, ale už jsem se trochu pídila po dalších,protože máme jen základní sadu (kostky a k tomu tři autíčka ).chci pořídit další věci,jako střechy,okna,ploty,postavičky atd....myslím,že je mají rozlišené podle věku a podle pohlaví (viděla jsem růžovou sadu pro holčičky)

jejich stránky jsou zako-cube.cz,ale teď jsem se tam nedostala.tady máš žako kostky ve zboží:

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=zako+kostky

mají sáčky,pytle i boxy, různá množství,různé stavebnice, od levných až po drahé.Myslím,že si s tím prcci vyhrají hodně dlouho, respektive pár let

Jinak to zateplování je humus,zažila jsem to v minulém bytě a dělníci promenující se po lešení před okny,kde se v létě nedalo větrat a musely být furt zatažené žaluzie,aby tam neviděli,no hnus fialovej.rozumím ti

Matýska to přejde,neboj :wink:
22. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Moci,Labell: šly jsme pak ven, čtu až teď, ale bohužel, totok nemáme. u nás je jen Minimax.a díky :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Sylvi: my Žako máme a už další kupovat nebudu... je to podle mě nízká kvalita.. on si malej postaví krásnej domek nebo jakože jeřáb a jakmile na to šáhne trochu, tak se to rozpadne :fearful: :fearful:
jako fakt to je na houby, některý kostky drží vcelku, jiný vůbec ne
takže další kbelík už kupovat nebudu... spíš nějakou jinou stavebnici nebo Lego... chci aby u toho trochu vydržel a ne mi tu frustrovaně brečel, že se snaží a ono to nedrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

díky za link, to bude určo zajímavý, večer si to poslechnu :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
my máme žako ještě u našich na domečku už 5 let po synovcovi a vše je v pořádku, kvalita mi teda přijde úplně v pohodě.drží nám všechno :wink:
22. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sylvi: tento odkaz si určitě schovám, protože mám tušáka, že u nás takováto vztekačka bude občas taky. Už se ohnala po tetě na plavání, protože jí chtěla přidržet, aby nespadla do vody. No málem jí šlehla rukou a spustila vzteklej řev, skoro jsem jí tam řízla přes pusu. Nejsi v tom sama :wink: . A ohledně zateplení, vím že je to strašný vopruz, máma bydlí v přízemí, takže tam úkáčka měla jak na letním táboře, ale počkej jaká změna vás čeká v bytě!!Ani nebudete pouštět topení. Ze začátku, než jsem si zvykla, tak jsem remcala,, že zase přetápí a přitom měla vypnuté topení
22. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ingrid, my bydlíme v prvním patře :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak si mě potěšila, tady je to fakt studené a hodně na to vsázím, že se to zlepší :wink:

Díky za reakce na žako ..... hledám levnější variantu lega a tohle se mi docela líbilo

A našla jsem pupek (si to prostě nemůže odpustit .... a dojímá mě to :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3440809&vReferer=
22. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Sylvinka: hezkej pupík!!
Mě to taky dojímá, sem se na něho od včera dívala asi 7 krát :grinning:
22. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Agi: tak máme asi nějakou šuntovou sérii :rolling_eyes: ale už bych se bála to koupit po tý zkušenosti.

Sylvi: my taky dneska měli pár vztekaček... taky se začíná i ohánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
37tt :grinning: :grinning:
http://agatka77.rajce.idnes.cz/9.mesic/#P1040214b.jpg

lu:snad ne, ale fakt s ní nemáme problém,navíc mi přijde hodně variabilní, až do předškolního věku.co jí prostě zkusit odložit na později? :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
sylvi krásnej domeček! :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Agi: nám se ty stavbičky fakt docela rozpadaj, i muž se divil co to jako je... :angry:
já ji jedině pak střelím a koupím něco jinýho.. jako aby u toho vydržel a naučil se fakt stavět, tak to musí držet
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
a co ty Clemmy? ty má Sylvinka,ne?
22. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
téda holky, to jsou krásné pupíky :slight_smile: :slight_smile: , Agat má navíc moc hezké profifotky :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
ingrid to opět nejsou profifotky, to fotila kamarádka :slight_smile: , ale děkuju.Já už bych se v 9.měsíci nikam nedokulila, jen jsem se válela doma na gauči :grinning:
22. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak já mám pro kluky lego duplo a nedám na něj dopustit, Marťas si sním staví skoro každej den a to už ho má od dvou let a je mu 5,5, je sice dražší, ale zase je to na několik let, že. a navíc máme taky kostičky použité z MMB, Novou jsme měli jen tu základní sadu a pak ještě jednu dostal marťas ke 4 narozkám, jen jsem je dala do sava a opláchla a pohoda. A všechny možné panáčky zvířádka, střechy podložky atd máme z MMB :slight_smile: , kupovala jsem to postupně a kluci si stím fakt vyhrajou i Kubíka to baví, všechny ostatní mi přišli právě oproti legu forove, ale někomu třeba vyhovují ty jiné.
22. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
makul a jaké přesně máte? mě se třeba líbí docela Krmení v ZOO.Ale furt nevím, jestli si s tím už takhle malý vyhraje
22. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
22. říj 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
Holky myslím že bych mohla být zvolená idiotem roku. Z pevné si prozváním mobil, pak ten mobil držím v ruce a asi sem zmáčkla volání a ta pevná začala zvonit. Tak ji zvednu a hulákám do telefonu a ještě si říkám co je to za hňupa..bych měla jít na nějakej elektrošok abych se smotala už.
22. říj 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Agi, to je krásná fotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Clemmy jsou opravdu první kostky, jak se prezentují - je jich málo v sadě, nic velkého nepostavíš - jen třeba dvouvrstvou stáj pro zvířata. Matýsek je miloval a miluje, ale není to na velké tvoření. Super jsou na komíny a tak, jsou měkké, hodně je žužlal, když na ně stoupnul nebolelo to, ani neuklouzl, ale už to chce vyšší level :wink:

ještě wader má kostky .....
22. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kluci si nejvíc vyhrajou s těma kostkama když můžou stavět různé domečky letadla atd (s Kubíkem teda stavím já nebo manža nebo Marťas, Kubík spíš jen pomáhá dávat kostky), a taky máme tu velkou podložku, kde si na ní stavěj, Kubík má nejraděj vláček, na kterej si dá panáčky a zvířátka a vozí je po celém bytě :slight_smile:
Máme spíš takovej mix panáčků zvířátek kostek, podložek kytiček, vozíků, aut, ale je to kupované postupně a mají to ve dvou krabicích :grinning: , v jedné velké mají kostky a v druhé to ostatní :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
labell :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
labell tak přesně s takovou sadou jsme před skoro 4 lety začínali, když bych to měla teď počítat, byla by to pálka, ale jak jsem psala, Marťas si sní hraje i teď v 5,5 a myslím že ještě dlouho bude :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
labellko :grinning:
22. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
My máme lego duplo, nejdřív si z toho brala jen zvířátka, teď už občas kouká i na kostky a spíš rozkládá, co postaví. Koupila jsem startovní jednu tu sadu kostek a k tomu z MMB ojeté hračky a další kostky a dvě podložky. Časem dokoupím, te'd v Bille měli akci, tak máme nově polární ZOO k narozeninám. myslím, že jim to vydrží dlouho )aspoň co si na skládací manii vzpomínám u sebe), takže je to i dobrej tip na dárky pro babičky, že třeba řeknu, že prodávají ty a ty sady, co by se hodily. Jinak MMB je toho plný a ty hrané jsou tu a tam škráblé, ale to se při hraní doma stane hned, takže nemá cenu to řešit. Hlavně k tomu mají fakt spousty dopl%nků a zvířátek. vyčlenila jsem na to jeden box z ikei a tam to budu dosypávat. :wink:
Jo a nerodím, já ráno byla s Týnkou na yamaze, tak jsem nestihla psát. Ale v noci jsem měla krušnou hodinku, beruka se v břiše nějak blbě naštelovala a dole mi na něco tlačila a zároveň nahoře brutálně kopala pod žebra. jednu chvilku jsem myslela, že už snad musím začít rodit, bolelo to fest. pak se nějak přesunula a byl klid. :grinning:
22. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
jéééééééééééé další pupíčky sylvinka a agátka :slight_smile: kráááááááááásné domečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: agátko:tobě to táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák slušelo s pupíkem :wink: fotky nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky,
tak Lego duplo se chystám taky koupit, mají v Bille akci za billa body, takže super:slight_smile:
a Emilce jsem našla k Vánocům krásný plavečky, tak mám aspoň jeden dárek
jinak dneska poprvé bude Emilka bez maminky na delší dobu, jdem na ty bobule, no bojím se co bude vyvádět.
Jiřík dostal předvánoční dáreček: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/#PA207825.JPG
no myslete si o nás cokoliv ale ty lyže jsem si nevymyslela já, ale tchýně, osobně jsem toho názoru že je na ně malinkej, ale nenechali si to vymluvit...no zvlášť když jsem argumentovala tím že nikdo z rodiny teda kromě švagra nelyžuje....no já se snad kvůli němu naučím lyžovat...blééé
ale brusličky-kačenky jsem mu chtěla koupit, vydrží dlouho a nejsou drahý, a bruslit mě baví a letos se těším že si zabruslím,poslední 2roky jsem byla těhotná, tak jsem si netroufla, tak snad to letos vyjde :grinning: :slight_smile:
a bála jsem se že budem muset kupovat kombinézu a je mu ještě z loňska suprově....ufff
a ještě jsem vám chtěla napsat, byli jsme s Jiříkem v úterý u zubařky, poprvé, měla jsem z toho strach ale byl hodnej..no šli jsme tam už s tím že má zkažený horní zuby, úplně vyžraný, netuším teda z čeho....a tak omezíme úplně na minimum sladký a máme spec. kartáček a pastu jedině prý elmex, podle ní nejlepší a fluoridový tabletky,a každej večer musíme pořádně čistit, aspoň 10 min, nestačí prý jen aby si tam sám šudlal, a za 14dní jdem na kontolu a musí se do tý doby naučit otevřít pusu, bude mu to plombovat.... :unamused: jsem z toho vyplašená...
úplně z toho mám husinu za něj...takhle malinkej a už zkažený zuby, přitom sladký moc nedostává, občas dostane na pití něco sladšího, no budem to omezovat...
a manža mě začal blbnout....jednou si zahrál golf a chytlo ho to a teď by chtěl trošku trénovat, ještěže ho na trávník nepustí jen na odpaliště...nemáte tu někdo manžela golfistu? :grinning:
mějte se krásně :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
téééda to je dlouhej příspěvek..no to je vidět že tu mám klid:slight_smile:
jinak hlásili že se blíží chřipková epidemie, tak ať jsou drobečkové zdraví
22. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
jéé a zapomněla jsem pogratulovat těhulkám gabcos a slunicko, ať se daří a vše dobře dopadne :slight_smile: :wink:
22. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.