• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
sylvi: ona venku tohle teda nedělá, tam jak má akci a lidi, tak je v klidu, kolikrát mi holky říkají, že jí ještě neviděly bulet nebo se vztekat....ale přijde mi, že tatínek je bůh a jakmile něco neudělá, to co chce Elí, tak je zle. Prostě on se jí, jen co přijde dom fakt na 200% věnuje, cokoliv není problém, takže pak když řekne ne, tak je zle.
22. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
teru, on ne že by se doma nevztekal, to jsem se špatně vyjádřila, ale venku jsem na něj krátká. třeba jak si lehl, venku na zem, tak jedna sousedka říkala "už vám to začíná" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
on na mě tak vzdorovitě kouká, to se nedá popsat .... prý byl ale Jindra to stejné .... anebo jsou takové všechny děti :grinning: Tchyně říká, že nátlakem se s ním nic nezmohlo, že se zaťal a konec. To dělá Matýsek snad vždy, například nikdy nezopakuje odpověď na otázku. Mi přijde, že jak zjistí, že je sledovaný, tak přestává komunikovat.
I s tím zatroleným dáváním pusinek .... teprve teď jsme došli na to, že když ho nechválíme, netleskáme a jen mezi řečí řekneme "pusu", tak nám ji věnuje :dizzy_face: Ale to že Kubulím olíbává půl koníka to je pro mě sci-fi :wink:
22. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Elí třeba když je tu hodně lidí, tak schválně chodí čůrat na chodbu nebo do kuchyně a vyloženě si to užívá, to že dostane pleskanec na zadek jí nevadí, když jsme tu jen spolu, tak si chodí na nočník...jen škoda, že moje trpělivost není až tak vycvičená. Vím, že na děti se musí chytře atd...ale někdy jí čapnu, odnesu od místa, kde dělá neplechu, posadím na koberec a odcházím, jinak bych jí musela někam zahodit
22. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Já odcházím, když už nesnesitelně řve - řve sice dál, ale nemám to u ucha a jakmile přijde, tak trošku ztlumí. Jak píšeš, žes ji odneseš - já jsem ho včera jak ležel na té zemi, drapla pod paži a šla jsem. Ale ono se to dost pronese, ještě když jsem měla v druhé ruce odrážedlo, takže jsem ho stejně pustila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fakt jsem tyto dva dny dostala nervově zabrat .... zítra si ho berou naši na dopoledne a polední spaní :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
já měla odpočinek dnes, nebýt mamči, tak tu ležím na zemi a i kdyby si hrále třeba s hovňousama, tak jsem nebyla schopná akce
22. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
a teď už je ti líp?

Já sedím nad fotoknihou, mám červenec - první část a jdu spát, kdoví co mi Matýsek nachystá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobrou noc všem! :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
holky kuk tady by se možná našlo něco čím by se dal prcek zabavit když prší (zrovna zas leje)
http://www.hraveuceni.cz/
23. říj 2009 v 00:20  • Odpověz
lu - tak kvůli tomuto odkazu nemám dočtenou diskuzi :grinning: :grinning: to je bomba!!! zítra může chcát jak chce!!! :grinning: díky!!!

..mám dočtenou jen zoufalou sylvinku - a jen vzkazuji: vydržať!!! my máme zatím jen inside verzi vztekacích záchvatů...na outdoorovou verzi se fakt už moc těším...no naštěstí v zimě moc nevycházíme ven :grinning: ... mají to ale ted všechny stejně staré děti vůkol...i ti největší andílci...prostě puberta...vyhodou je, ze ted pri teto puberte je můžeme obejmout, moudře k nim promluvit...a druha strana se jen tváří, ale mlčí (popř nanejvýš vydává nějaké skřeky...)..při té velké pubertě na naše moudra a objímání nebude nikdo zvědavý...a na ty slovní sprchy se těším už ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

přeji ti, sylvi, at si zítra (teda ono už je to dneska) odpočineš...on i pul den posílí...a zklidní...už i u nás MM pochopil, že vynervovaná matka je pro dítě jen další popud k větší hysterii a po náročném dnu si jej hned po práci bere či o víkendu s ním je víc než já...dítko je pak klidnější a matka též..

a libačky kubouše neřeš..já z toho budu mít za chvíli hlavu v pejru..dnes zas objímal instruktorku na cvičení tak, až ji přivedl do rozpaků...musím mu vysvětlit, že stejně tak, jak se nešahá na každého psa, tak stejně tak nemůže objíždět každou ženskou ,co se mu líbí...

brou noc...
23. říj 2009 v 00:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: ojíždět, ne objíždět..objíždět by měl ty ženský právě velkým obloukem..už ted, na odrážedlu :grinning:
23. říj 2009 v 00:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Dobré ránko,

ranní směna střídá noční !! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sylvi nezoufej,my to máme též, Ondra dělá scény pravidelně, když jdeme domů, nebo ven na schodech v baráku, celý barák ví, že se chystáme ven.Venku je v pohodě a doma většinou také, občas udělá scénu i doma.Ale na návštěvách, v MC, na plavču, cvíču je milionový, proto taky furt lítáme po venku, nesmrdíme doma, mě by hráblo :confounded:

jinak u nás se opět rýmuje a pokašlává,takže už cucáme cibulovou šťávu a stříkám vincentku, lux budu zatím šetřit,teče mu to samo

ad zuby:je to fakt, Petr si zuby moc nečistí,kouřil a nemá jediný kaz (teda první a fakt mikro mu našli teď za celý život!!!!).Já si čistím zuby jako blázen a mám v puse plomb, že se pomalu musím smát se zavřenou pusou,abych někoho nevyděsila :grinning: :grinning: :grinning:.Máme to v rodině, všichni máme hodně měkké a kazivé zuby a ještě k tomu miluju sladké, takže tomu jdu hodně naproti

lu díky za odkaz na hravé učení, ukládám :wink:
23. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno!

Holky díky moc!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V herně je taky v pohodě (teda i tam se vztekl, ale kvůli nějaké hračce. A už to chvíli neudělal - teď hračky podává - a to výhradně holčičkám :grinning: )
Nejkritičtější jsou ty samotné cesty - přesuny někam. Bez kočáru prostě nemůžu, jinak je to těžký kalibr pro nás oba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, a jak to čtu .... reprezentuju obě směny najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale spal hezky, tak mi to dostačuje a za dvě hodiny ho odevzdám :dizzy_face:
23. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Lu, ten odkaz je bomba, už jsme tu s Týnkou kousek sjely. naprostý nadšení, oboustranný. Dík, zřejmě nám to pomůže přežít víkend bez programu :grinning:
23. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno,
Sylvi, u nás se taky vzteká ( málo kde ne) ikdyž teď bych řekla, že je to přece jenom mírnější. Ale v porovnání s našimi kamarády, tak asi nejvíc. Ale možná je to tím, že většinou kamarádíme s holčičkama a ty jsou asi celkově klidnější. Někdy se nenechám rozhodit a jindy stačí málo :sweat_smile: Třeba dneska cestou ze školky nechtěl být v kočáře ani chodit, ale jen tak se opírat o špinavý plot, dupat v loužích a to vše před zraky ještě dalších dvou maminek, kterým děti vyšlapovaly jak hodinky. Tak jsem ho vztekajícího dala do kočárku kde se chvilku prohýbal, ale pak se uklidnil sám. A tak je to téměř každé ráno. Ale zas je z nich nejšikovnější a nejroztomilejší :wink: :dizzy_face:

Lu, ten odkaz je skvělej. Kde jsi na to přišla?
23. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: dnes vypadá že bude krásně od rána je slunečno :sunglasses: :sunglasses: všem krásný den :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
jupíí v neděli jedem do Ikei, nebudete tam náhodou někdo? :wink: Vím, že to je sebevražda jezdit tam o víkendu, ale jindy bohužel není příležitost, aspoň tam budem hned před desátou, aby nás nepřeválcovaly davy :confounded: .A od tří jdu se synovcem a ségrou na představení Myška z bříška do Divadla v Dlouhé :dizzy_face: :dizzy_face:

hani u vás je sluníčko? tady je hnusně pod mrakem
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojda všem,

zkoukla jsem fotečky od Janiny a Jiřík na lyžích teda paráda, malý frajer...:slight_smile::slight_smile: Takže ketos ho už začnete učit??? Ty jo to jsem zvědavá jak to půjde, budeš muset pak referovat !!

a zoubky mě moc mrzí, snad to zvládne brouček malý !! :frowning2:

Odkaz od Lu znám asi týden, poslalami ho kamarádka a u nás taky nadšení !! no ale mě vůbec nenapadlo hodit ho sem, takže díky Lu..:slight_smile:

Včera jsme měli srazík s Bárou a Verčulku v hřišti bez bot - paráda to byla !! a Barča má bříško fatk miniaturní, moc ji ti sluší !!!

Tady je taky hnuně, já jdu péct dortík, ten mramorový co sem kdysi dávala odkaz Miška tuším..jednou jsem ho už dělalala, moc se povedl, tak teď druhý kolo, zítra přijedou naši a dodatečně slavíme ještě MM 30-tiny.....tak sand se dortík zase povede...:slight_smile:

Taky jsme koupili Emmi křesílko, tak je hrozně namachrovaná, sedí v něm pořád,blbne v něm, kouká na krtka, nechá si tam servírovat snídani...:slight_smile:
http://www.nabytek-stoly-zidle.cz/img.php?file=http://www.nabytek-stoly-zidle.cz/obrazky/velky_velky_1235638875.jpg&a
máme to červený...:slight_smile:

Pěkný den všem
23. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Gabi, máme téměř stejné, Matýsek ho dostal od dědečka a má ho moc rád :wink:

A mohla by mi Míša nebo Gabča hodit ještě jednou ten odkaz na dort, prosím?
23. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Sylvi: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?order=1&id=32

fakt byl ůžasný, všici chválili a je jednoduchý !!!
Já ho teda polila čokoládou a nazdobika, na marcipán jsme si netroufla.......
23. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
23. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Díky!
23. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
tak, a volám S:O.S. potřebuju rychle radu cukrářky...:slight_smile::slight_smile:

Dělám ten dortí, míchám bílky s cukrem a říkám si že je ti nějaké divné.no ajá já nevyšlehala zvlást bílek a pak s cukrem,ale od začátku spolu.je to takové tekoucí než normální sníh, myslíe že to bude vtom dortu vadit?? jako že treba pak spadne nebo tak??????

No peču s Emm a hned blbnu,..... :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj

koukám, že na odkaz jste koukly všecky :grinning:
holky já to objevila náhodou když jsem četla v Mamince - kterou jsem si nekoupila od narození Matýska, ale teď se to šiklo... určo je tam plno věcí co zaujmou

jinak chcát může taky jak píše Zuhav, bo my byli v Bille a koupili jedno menší Lego... malej je nadšenej, mnohem líp mu to drží a i mě to víc baví :grinning: ještě máme docela dost bodů, tak možná koupím ještě jedno...

u nás vztekačka včera trochu, dneska od rána...asi je to k očkování, jsme 11. den po... teploty nebo nic nemá (asi díky homeo, jinak měl vždycky), ale je takovej vzteklej a nic ho nebaví - proto jsme taky hned ráno vyrazili pro to Lego :grinning:
23. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
tak dort je v troubě...:slight_smile: zatím vypadá stejně jako posledně, tak uvidíme...:slight_smile:

akorát Emmi se me mezitím brutálně pos*ala a já zjsitila že nám došly vlhčené ubrousky....... :angry: :angry: :angry:

jdu pokračovat, dneska mám napilno celý den......
23. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
nedělejte chutě s dortem,gabi,sylvi....vy jste šikulky já bych to nedala :sweat_smile: já vás odivuju :wink: musela jsem zkontrolovat docházku petrolejky zda nerodí :grinning:
23. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
hm, já bych si taky dala :dizzy_face: ale nesmím, včera mi bylo dost zle od žaludku... a dneska a zejtra se musím hlídat, máme výročí (5 let) a jdeme po dlouhatánský době na večeři, tak abych se tam vůbec mohla najíst
mají tam úžasnej gratinovanej kozí sýr s rukolou, brusinkovou omáčkou a takovou supr bagetou, to bych mohla obden :grinning:
23. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hani: ale Peťa rodí až příští tejden :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
lu jak víš???? :grinning: :grinning: tobě je ještě pořád zle?já myslela že už o.k. :confused: takový stavy jsi měla i s Matýskem? :confused: krásně i užijte oslavu a večeři a vše nej k výročí :dizzy_face: u nás už se 3 hodiny spí :confused: nevídáno,to už tu dloooouho nebylo :wink:
23. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak už hodinu dělám fazolky na slanině a fazolky ještě tvrdší??????co to jako je?si nepamatuju že bych to někdy dělala tak dlouho,přeci i když byli zmražený tak to musí bejt co by dup ne? :confused:
23. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dnes den na prd, celý den mě bolí hlava, ani poobědní spánek nepomohl...za chvilku se staví kamarádka, tak snad to poleví...
A včera první výser s kupem pozemku :unamused: máme podepsanou předkupní smlouvu, ale majitel, který nejdřív prý říkal, že příjezdovou cestu daruje, tak nedaruje...a zaplatili jsme za svůj díl 70tis :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští týden budu mít pochůzky na úřadech, ať se co nejdřív vyřídí úvěr. Máme termín do konce roku...je to reálné? Za jak dlouho ste to měli vy??

lu, super odkaz, taky už jsme odpo na něm lebedili :slight_smile:

hani, fazolky nevařím, nevím, ale já si myslím, že by to měla být rychlovka

A jak dopadl dort, Gabcos? Drží? :grinning: :zipper_mouth: :wink:
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.