• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
petisko:to je teda pěkně na hovno,a on ho měl nechat součástí jo??ty woe to je svinstvo :angry: :angry: :angry: :angry: at už tě hlava nebolí :unamused: no jo Gabi co dortík??já myslím že v poho dyt' je to šikulka :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Petise:to musíte stihnou i kdyby nevím co,vždyť jsou víc jak 2 měsíce,my zavolali odhadci,ten to měl snad to týdne a pak to šlo raz dva
23. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Petisko: taky si myslím že je to reálné..už si přesně nepamatuju jak nám to dlouho trvalo,ale řekla bych tak do měsíce...:slight_smile: Myslím že nějaká čekací doba byla na katastru....:unamused:

holky, dort je krásný, povedl se, ale nechutnala jse, aý zítra, tak snad bude dobrý..:slight_smile: Ráno ho ještě naplním a ozdobím a jeto..:slight_smile:

No ale jinak ....:frowning2: Je mi zle.....pořád na zvracení, tak snad to co nejdříve přejde...fuj.... :frowning2:
23. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
gabi:jsi šikulka to říkám :slight_smile: :slight_smile: a at je ti hlavně líp :frowning2: petisko:at to máte co nejdříve vyřízené držím palce :wink: lu:díky za odkaz,Pát'a tu piští jak u vytržení :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
ahojdaá

peti - my začínali s běháním přesně v tuto dobu...a podepisovali jsme vše 30.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já z toho před těmi dvěmi lety málem porodila:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hele..a ta hlava....nevyleze on z ní náhodou mlž? :confused: :grinning:
23. říj 2009 v 16:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jemine, papírování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti, držím palce, ať všecko klapne!!

holky, já mám radost, jsem dostala dárek k výročí dneska - malej si sám venku řekl, že potřebuje čůrat a dokonce se nevztekal a počkal až ho svlíknu a krásně se vyčůral ve stoje... a pak asi za dvě hoďky znova... mám fakt radost!! :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
akorát když dočůral, tak se zlobil, že se to musí "spáchnout" :grinning:
23. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
že by další mlž? :grinning: :grinning: :grinning: já nevím proč,ale petiska mi začíná být podezřelá :grinning: .Peti my jsme žádali o úvěr a byl do tří týdnů ze známosti,jinak já když žádala o úvěr na byt,tak jim to trvalo přes dva měsíce :confounded: , měli byste to stihnout, neboj...s tou cestou to je teda jobovka :angry: :angry: :angry: , všivák jeden!
23. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Peti, nám žádost trvala víc jak dva měsíce. Ono určitě záleží na výběru banky. Do toho jsme vyřizovali i stavební povolení a musím říct, že to byl hnus velebnosti. Doufám, že už nás tohle nikdy nečeká. Budu na vás myslet a mějte pevné nervy.

Gabcos, myslím na tebe od té doby, co se tu trošku odmlžilo. Vzpomínám si že jsi psala, že hlídání nemáš, takže si bohužel tyhle vedlejší příznaky musíš prožít i s malou. Vím jak je to občas náročné. Držím palce, aby se ti udělalo brzo líp.

Lu, Matýsek je vážně šikulka. Jo a vše nej k výročí :dizzy_face:
23. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Petise:od odhadu přesně do měsíce peníze na účtě,ted jsem na to koukala,ale je to jak píší holky,záleží na bance atd

Jdeme na ty Bobule 2-hlídat bude brácha,tak jsem zvědavá jak to všichni zvládnem
23. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
jé, tak různé zkušenosti...teď měl Robiš schůzku s nějakým týpkem, co dělá ve stavebnictví a okolo, tak nabídnul, že nám všechno vyběhá a chce za to 15tis. mimo poplatků...tak jsem zvědavá, jestli to Robiš veme..on nemá čas na lítání a já jsem v tomto jelito...u vás kdo všechno vylítával?

verunko, tak pak dej echo, jaké to bylo :wink:
lu, tak to je Máťa fakt šikovný syneček :slight_smile:
zuhav, hlava povolila při kávě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mensky stále nikde :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
agatko, a kdo ti je ještě podezřelý?? :grinning: :wink:
23. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Dobrý večer,
á jdu právě včas, tady se odmlžuje :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Já sem to psala už před dvěma dny že Peťka je mlž.
23. říj 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Dobrý večer
Jé zase o jednoho těhu mlže více :slight_smile: a kdo bude další? :dizzy_face:
kluci už chrní, taťka je v čoudu, tak mám klídek :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
no jo, pořád mele a teď mlčí jak zaražená....to je podezřelý :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
holky :grinning: zatím žádná panika :grinning: pokavaď do pondělka menska nepříjde, testuju:sweat_smile: fakt nejsem mlž, já se přidávám do skupiny slepičích prdelek, co to vyzvoní :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
teru, kdo - já nebo agatka?? :grinning:
23. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Holky znáte to: kdo křičí od toho to fičí!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
já se asi unudím, juniorek už spinká, Robiš šel na Horkýže slíže, či jak se to píše, v tv prd...hlavně že jsem Robišovi říkala, jak pojede zpátky, ať mi koupí nějaký časák o bydlení...které šel chlap taky dnes na tah?
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
label, nekřič tak nahlas, jo???? :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
a abyste věděly, jdu si pro nutelu s rohlíkem, chro chro
23. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Já sem si koupila hodně masovej bok a udělala si škvarečky..hodně vypečenéé..k tomu Becherovka...jééé ...holky kdybych tu něco plantala..tak se řiďte heslem kdyby něco..tak nic! :grinning:
23. říj 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Hmm jak to tak čtu tak plantám už teď :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
petis: u nás to jakoby šel na tah, páč šel uspávat Elí, tzn. že buď usne nebo si pustí fotbal :zipper_mouth:
23. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci, já si dát tuhle kombinaci dnes, tak si jdu zase prohlížet mísu zblízka
23. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Nutella s rohlíkem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás žádnej tah, ale co minutu musím opravovat koncovky, dělá domácí úkol z češtiny :grinning:
23. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
no já si dát tu Labellčinu kombinaci kdykoli tak jsem taky pěkně v kýblu... já takový věci nemůžu ani netěhu :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Luci, tak tomu říkám ďábelská kombinace, kdyby tu byl grcací panáček, už bych ho tu klikla :grinning:

Teru, aspoń bude masáž :slight_smile:

lu, tak to je ta správná činnost pro páteční večer :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tery to věřím....
nutela a rohlíkem..mňáááám...no jo no..to si ale může dovolit jen ta šťabajzna z FM... :wink:
23. říj 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Lucí, ty už jsi navalená, jiné vysvětlení není, od kolika chlastáš?? :grinning:
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.