• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a Lucka tu zas není, no to je jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: buď kosí, nebo....však víte, takové to domácí žvýkání :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
budu se muset na mmb vrhnout, ségra tam chce dát nějaké věci po Matesovi a koukám, že se tam dá dobře nakopit, zatím jsem se toho trochu bála
23. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
teru, po druhém mimi taky hodím věci na mmb, si myslím, že tam za to nejvíce zkásneš...některé maminy u nás ve Frýdku dávají věci na prodej v mateř.centru, ale nemůžou chtít hodně...kolikrát jsem si říkala, že by na mmb dostaly dvojnásobek...
23. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
petis: taky to pak chci prodat, jen si nechám jeden, dva kousky těch úplně pidi mimi kousků-těch ňuchňacích(jsem typ, co za pár let na ně bude koukat a řvát u toho jak želva)
23. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=YD2VWUNVRF2Wugm3a_qfPUDwu6KwGzfqVu4=?ProductSKU=M17863

termokalhoty...máme tyto...suprové...kvalita, teplíčko...bohužel je mají jen pro kluky..ale je to takový sportovní střih, tak sportovně oblíkané holčičky by to přežily :wink:
23. říj 2009 ve 22:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuzíš, fakt pěkné :grinning: škoda, že nejsou vidět :grinning:

Teru, já si taky pár kousků nechám :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
děvčátka, loučím se, jdu na sex .....ve městě :grinning:

Bobrou noc všem :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
zuhav, díky, jen výrobek není k dispozici :sweat_smile: ale jinak jsem se asi projevila jako pablb, páč jsem objednala jedny gatě na MMB a proklikla jsem závazně objednat a teď nevím, jestli jsem tam něco nezvojtila, no debil. Fakt mi vzít počítač nebo zachvilku pošlu někomu čislo mýho účtu...
23. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
23. říj 2009 ve 22:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
hmmm se ten odkaz divně zobrazuje...no prostě termokalhoty z tchiba za 299 Kč...uvnitř fleece...ještě je mají v krámech...
brou brou
23. říj 2009 ve 22:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3447470&vReferer= tak sice hodinu před půlnocí, ale snad mi za tu chvilku nijak neporoste. Zítra začínám 39tt, podle prognóz mé mudry během celého těhu, bych měla rodit tak cca ve středu nejpozdějc. No nevim. V úterý monitor, tam se ukáže ... a esli ne, tak holky asi puknu. jediná výhoda je, že už mám tak zmačklej žaludek, že se do mě prakticky nic nevejde, tak moc nejím a přibírám už jen decentně (spíš asi vodu, prstíky slušně bobtnají) :wink:
23. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tak Bobule 2 dobrý,nechci psát super,aby jste pak nebyly zklamané,ale mě se to líbilo.

Petise:nám staveb.pov. a věci kolem toho vyřizoval borec co maloval projekt než jsme se rozmysleli,že stavět nemáme čas a potřebujem něco teď hned :unamused:
já bych na to teda neměla nervy navíc ty lidi z oboru mají všude známé a pak to jde rychleji,alespoň to je jen můj názor

Petrolejka:krásnej pupíček :wink:

dobrou klidnou
23. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
dobre rano! tady se chlastalo:slight_smile:! téééda

termokalhoty z čiba potvrzuju...super - akorat, ze jsme je zacali davat uz ted, takze nevim, co bude v zime :grinning:

Petisko, ty se prosimte v pondeli ani netestuj - nutela s rohlikem to se rovna TT, tak to bud v klidu:slight_smile: ale samozrejme drzim palecky!

Peti, drzim palec, at uz je to coby dup!
24. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
ahoj

Peťo: pupík krásnej, ale je mi jasný, že už čekáš kdy to vypukne... moc držím palce ať je to max. do týdne!!

Nutella s rohlíkem se rovná TT? a když jsem těhule a v životě bych to nepozřela? :sweat_smile:

jinak souhlas s Veru, že složitější věci se vyplatí nechat si oběhat někým kdo tomu rozumí.... ušetří to spoustu stresu... muž si takhle nechal vyběhat první vízum, za ty asi dva tři tísce to teda bohatě stálo
24. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z vás fakt pos...u :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to byly hlášky!!!!!!!!!

já teda fakt mlž nejsem, není nějak kdy, hahaha :grinning: .Bylo by s kým, kde, ale jaksi není enerdži a chuť do druhého,zatím..už se cítím trapně, když vidím, jak každý hned těhulkuje podruhé, já fakt ještě nechci

prosím poradíte mi někdo, kde sehnat opravdu velký nočník? ondrovi se fakt často povede, že počůrá z nočníku koberec a hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je prostě velký.už jsme měli tři nočníky a všechny mu jsou malé
24. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Agi: mně se líbil nočník co měli v jednom MC, je to taková ta židlička a ten prostředek se vyndá a vyleje jestli víš co myslím.. a je to i dost vysoký, že právě jim to nářadíčko nemůže vykukovat ven...
ale neptej se mě jak se to jmenuje nebo kde to koupit :sweat_smile:
24. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno,
ježiš jak já ty soboty miluju - Petr v práci a já mám pocit,že nic nemusím,tak dlouho snídáme a jen tak se flákáme,žádnej stres z úklidu či vaření,jsem ještě v pyžamu např.
ted Lupínek hltá Elmo,tak mám klídek na čaj

Agat:já osobně bych druhé dítě mít nemusela vůbec,ale rodina má být velká a nechci aby tady jednou Vítek zůstal jednou sám,rozdíl 2-3roky je podle mě ideální,víc už je moc,ale každej to má samo jinak

mějte pohodový víkend
24. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: vy jste to tu pěkně rozjížděly,takže příští tejden se dělaj 2 testy u petisky a labellky??holky tak držím palečky at' to výjde :wink: krásnou sobotu :wink: za chvíli jdeme ven pak uvařím a až se mládě vychrupe tak mažeme za kámoškou do Motolský,má po operaci a máme to kousek tak tak sfouknem :wink: jooo jinak nutella a rohlík mn'áám :slight_smile: a nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojec při sobotě :wink:

tak u nás se marodí. Malý od čtvrtka horečky, odpoledne blil, včera ráno blil a dnešní noc katastrocha. Večer nešlo uspat, pak jsme ho uspali násilím oba v posteli a on skoro celou noc proplakal. Dnes zatím neblil, ,tak uvidíme.
Mě večer a v noci tvrdlo břicho a polel celý spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gratulace Gabcos a Slunicku k těhu, ať to jde jak má :wink:

Petise gratulace k pozemku, teď začne kolotoč :grinning: Jo a ad úvěr, my to měli hotovson do 5 týdnů.

No už nevím co jsem chtěla, tak se mějte fajn, já se zase ozvu a tak mě napadlo, že tu už dlouho nebyla kk28 :astonished:
24. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ráno,
my chvilku koukaly na to hravé učení, teď už to Elí přestalo bavit a houpe krtka v kočáru a snaží se mu nandat svoje bačkory.

kulturní vložka opět od 4 do 6, pak na chvilku zalomila a jen se Martin pohnul v 7.15 vstávačka
24. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
u nás vstávačka o půl 6,o co těm prckům jde?????????Dani:chuděrka Ondrášek :confused: vždyt to není tak dlouho co taky hodně zvracel ne?? :confused: byli jste u Dr??držím palečky at je líp :frowning2: jdeme ven páček :wink:
24. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
jemine zejtra je změna času... no tak teď si akorát můžem držet pěsti, aby nevstávali ještě dřív :fearful:
24. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
my spali krásně do šesti rána, po dlouhé době se bobišek nekroutil a neházel sebou, i špičáky jdou víc vidět...pak jsme šli všichni ven a on v kočárku zalomil už v 10:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže žádné odpolední spaní se nekoná a já se tak těšila...co při takovém počasí, že?

Dani, tak to je maso, že Ondrášek zas blinčil :frowning2: vy se z něčeho vyhrabete a pak znova...a ještě být u toho těhu :frowning2: ať je to už za vámi....a úvěr za pět týdnů vyřízený, supr :slight_smile:

na kk28 jsem taky myslela, Kačí, dej zprávu, jak rosteč pupendos!! :slight_smile:

sluní, hani, díky :slight_smile:

Peťajs, to jsem zvědavá, který den bude rodící :dizzy_face:
24. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jo a nerodím, naopak jsem se krásně vyspala a krom potřeby spánku jakobych ani nebyla těhu. Ovšem Týnka tuší zradu, je furt u mě, leze po mě, okopává mě, prostě už je to moje trvalá přísavka. :grinning:
24. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj, tak jsem si dnes udělala labell zapečenou cuketu a můžu se jí užrat, to zas pudou kila hore
24. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojec

přejeme krásnou sobotu

Přiznám se bez mučení :slight_smile: že nakukuji hlavně kvůli tomu jestli už není náhodou Berunka na světě :wink: :dizzy_face:

rohlík s Nutelou? No tak to by můj manža musel být neustále těhotnej :sweat_smile: :grinning: A mě to teda taky chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky chtěla jsem se zeptat, děláte k obýdku dětičkám i polévky, jako už dva chody polévka + hlavní jídlo? Já přes týden ne, ale o víkendu ano, tak přemýšlím jestli to nemám začít dělat i v týdnu normálně. Jájinka si sice vezme polívečky jen trochu ale jak se říká polévka je grunt že :wink:

Jinak včera jsem měli k véče receptík od tatínka, brambory posypané tvarohem, trochu zakysané smetany, na to pažitku a zalité trochou máslíka a Jája se po tom mohla utlouct, ona teda měla smetánky jen na kousek lžičky ale i tak jí to moc jelo, jako večeře fakt dobrý nápad

marůdkům posíláme pohlazeníčko :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Jinak my máme na zimu tři soupravičky oteplených gatí a bundy, dvě bundy sváteční, kožíšek sváteční, chlupatku a dvě kombinézky. Myslím, že Jájinka je super vybavená :grinning: Já jsem totiž koupila nové věcičky a posléze zjistila, že ještě některé věci z loňka jí jsou dobře :slight_smile: Holt je to naše modelína :grinning:
24. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahojky

děkuju za tip na nočník, ten od mishu by ho sice asi bavil,nicméně jestli koukám správně,tak neřeší ten problém s tím čůrajícím pindíkem ven, nebo se pletu? nemá tam žádný přesah vpředu, ne? lu nemáš nějaký konkrétní tip?

dani ondráška je mi moc líto :frowning2: ,vy si to fakt vyžíráte

peťo:cílová rovinka,co? :slight_smile: Líbí se mi jak si v pohodě a jak ti je dobře.a Týnku si užívej,dokud je jen jedna,a´t nežárlí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My máme Petra na domečku, dopoledne tu byla ségra a teď to Ondra zalomil a já jdu péct vepřovou,špenát a noky

veru luci:já bych taky chtěla dvě děti kvůli tomu,aby Ondra jednou nezůstal sám, až my odejdem.Ale nějak se mi do toho prostě zatím nechce :confounded:
24. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
aco: Kuba má kombinézu, soupravu oteplováků a bundy, další bundu a 3 zateplený kalhoty, stejně jako u vás, koupeno nové a zjištěno, že něco z loňska ještě unosíme
já mám v troubě králíka, dělám ho poprvý, takjsem zvědavá, musim ho dělat na 2x, nemám tak velkej pekáč
24. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
a taky doufám, že mu teta nedávala barvičky :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.