• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agi: pak jsem našla ještě tohle, tam v případě nehody počůrá medvěda :wink:
http://miminkaabatolata.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1395002
24. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
agi : jsme zrovna dojedli vepřo,špenát br.knedlík :wink: a zeleninovou polévku

Mischu : tak ať se králík podaří. Já ho budu muset asi někdy také udělat Jájince ale mě se stačí se na něj podívat a příčí se mi to, já si s králíčky jako malá hrála a od té doby je nejím a ani mi to maso nechutná a přitom je tááák zdravé

Jo jsem Vám jsem chtěla hodit nějaké tipy

Tohle se mi líbí jako prima nápad na Vánoce, vytisknout si svůj obrázek a nažehlit na trčiko, s tím obdaruji celou rodinu - super táta, nejlepší babička, prima dědeček atd.... a vyjde to o dost levněji :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19823153&tab=6

Tipy na tiskátka, inkoust na vodní bázi
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27252506&tab=7

Tiskátka s modelínou v sadě
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21148354&tab=8

kočárek pro holčinky a kuchyňka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21675831&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24247240&tab=0

sprcháč s věnováním
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26304755&tab=4

bagr Bořek pro kluky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27754245&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27751982&tab=0

Elmo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27596730&tab=0

hračky a oblečení s motivy pohádek
http://www.rajpohadek.cz/
24. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Aco: já dělám převážně husté polívky, jí mi je víc než hlavní jídlo, většino jí stačí jen ta polívka.
Dani, tak moc držím palce, tohle už se Ondráška drží nějak dlouho :unamused:
24. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
tolik je pěknejch dárků pro ty děcka, my koupíme pár hraček, vybavíme pokojíček a budem bez peněz
24. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
jé mishu díky, ty vypadaj dobře.akorát mám strach něco nového pořizovat,když mi na to zatím stejně prdí, hihi...no uvidíme
24. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
jinak oohledně těch dekorací do pokojíčku jsem se rozhodla, že to Kubovi radši za 1400,- ušiju., než dát 3000,-
chci šít něco v tomto stylu - přehoz, sedáky a kapsář
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19673522&tab=0
24. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
jé já přehlídla že Dani malej je nemocnej :unamused: já myslela že měl něco takovýho nedávno nebo si to pletu?
každopádně ať je co nejdřív líp a Dani Tobě taky, to musí bejt záhul :confounded:

Mishu: no něco podobnýho, je to jednoduchý, žádnej design jen prostě sedátko jako malej trůn a ten vnitřek se dá vyndat lehce...
Agi: fakt nevím jak se to jmenuje, je to prostě to co ukazuje Mishu ale jednodušší a vepředu je to fakt vysoký... a dobře se na tom sedí... zkusím kdyžtak pohledat a kdyžtak zahlásím

Aco: polívku dělám, ale popravdě spíš kvůli sobě a až poslední měsíc denně, můžu se jich teď užrat :sweat_smile:
malýmu ji teda denně nedělám, už teď mám problém skloubit věnování se jemu a sem tam přestávku když mi je šoufl nebo nebo něco... spíš ji dělám hustou a pak ji má třeba jako večeři

Agi: jak děláš noky? nebo je kupuješ?

jinak holky mně se do druhýho taky tak moc nechtělo, přece jen to těhu nebylo nic moc a po porodu taky.. ale my máme i rodiny dost daleko, tak to by fakt byl chudák Matýsek sám... :unamused: nakonec jsem ráda, že jsem nevěděla, že se teď jako vědomě snažíme, asi bych měla trošku nervičky nejen aby se povedlo a udrželo ale taky jakože tak teˇduž to bude fakt kolotoč... takhle jsem do toho spadla a hotovo

holky my máme na zimu soupravu z loňska co jsme dostali plus jednu bundu co jsme taky teď dostali od kámošky... ale na Prahu si myslím, že to bohatě stačí :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Agi: koukám, že Mishu našla přesně ty odkazy co já... ten poslední odkaz se mi líbí, ten vypadá jednoduše a je to fakt vysoký... jen jestli má malej větší zadeček (jestli to správně chápu), tak bych si ho nechala přeměřit...
nejlíp by teda bylo ho na něj někde posadit, ale to se asi nepoštěstí...

jinak vidím plno levnejch nočníku co jsou pohodlný a mají ten předek vysokej... je fakt že to musí sednout...
malej si s pimpulou při čurání hraje, takže samotnýho ho čurat nechat nemůžu... ale třeba ten v tom MC, tak tam se akorát vejde, takže tam ani tu ruku nestrčí :grinning:
24. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
lu:kupuju je, dělat je fakt nehodlám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Prodávají chlazený, mražený i ty,co mohou být normálně ve špajzu.Mají jich hodně, Petr vždycky nějaké koupí, pokaždé nějaké jiné,takže ti ani neřeknu značku, teď momentálně mám v hrnci Gnocchi con Patate od Le Torri,vyrobeno v Itálii.Jsou uvařený natotata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak asi zajdem do obchodů a budem ondráška posazovat na nočníky :grinning: , to bude obsluha koukat !!!
24. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
petrolejka :confused:to už bude za chvíli :slight_smile:
Moc držím pěstičky a těším se na mimi. :grinning:Nezapomeń na nás, dát nám vědět
24. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Agi: jj, tak ty jsem taky jednou měla.. no já chci udělat někdy domácí až se k tomu dostanu

no však ho posaď, do kočáru ho taky posadíš, když zkoušíš sporťák, ne? :grinning:
24. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
tak jsme zpět z večeře, bylo to príma a dost nezvyklý po několika měsících... je mi teda trochu blbě, ale bylo to super... akorát na mě lidi v restauraci koukali, asi si nebyli jistý jestli jsem těhule a nebo jsem snědla to malý kuře jak říkala Ingrid :grinning:
a dojala mě paní na hlídání, nevzala si žádný peníze, že si to s Matýskem tak užila :slight_smile: on je z ní úplně hotovej, ještě že jsem mu neřekla hned ráno že přijde, řekla jsem mu to až hodinu před a od tý doby stál u dveří a pořád opakoval její jméno :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak ráno jsem zase nasmála včerejším hláškám :grinning: :grinning:

Jdu vám ale povědět, co jsem včera vymastila - jaké jsem pako (alke abych se rovnou ospravedlňovala, tak stalo by se to i Jindřichovi, ale bohužel to padlo na mě :pensive: )
No, Matýek si včera začal otvírat dveře na chodbu, uměl to už dřív, ale nezdrhal. Včera zdrhnul několikrát, tak jsem zamkla.
Včera večer o třičtvrtě na osm jsem se rozhoupala, že půjdu pověsit prádlo do sušárny a Jindra že jdou ještě před koupáním se mnou (Matýsek sklepy a sušárnu miluju kvůli prostoru a rozléhajícímu se pištění :wink: ) Ještě jmse hi nechali bez plíny, že vyzkoušíme. U dveří jsme jako vždy zkontrolovali klíče a šli.
No, a bohužel zůstal ve dveřích z druhé strany ten klíč, kterým jsem zamykala, aby M. neutekl :unamused:
Když jsme na to přišli, tak hrůza. Byli jsme v pantoflích, neměli jsme telefon, Matýsek se počůral :pensive:
Jindra došel zavolat do budky policajty, bohužel ti řekli, že to neumí a hasiči prý zasahují jen v krizových situacích, což malé dítě není :pensive: Ale že mu dají číslo na zámečníka, na to že nemáme telefon ani peníze, reagovali jen "hmmm" . :angry:
Tak jsem schovaní v sušárně hledali možná řešení, jestli v chladu a počůraným Matýskem k našim nebo si jít půjčit telefon od sousedů a řešit to z místa.
Telefon jsme si půjčili nakonec od jedné sousedky, která nás nakonec i s Matýskem vzala k sobě. Uvařila mu čaj, mně nalila štamprli :dizzy_face:, půjčila deku a tak. Jindra přes tchána sehnal zámečníka, která zámek odvrtal. Domů jsme se dostali těsně před desátou, Matýsek okamžitě putoval do postýlky a v mžiku spinkal :pensive:
Naštěstí to celé nesl hrozně dobře, měl z toho prču, až po půl desáté si začal mnout očka.
Celé mě to mrzí hlavně kvůli němu :pensive:
A že jsem se cítila (a cítím) jako naprosté pako asi psát ani nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i Jindřich uznal, že kdyby šel druhý, taky by ty dveře zabouchl, ale utahuje si ze mě celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, a dnes jsme měli pozvané naše na oběd, takže jsme pak si už jen nakládali maso a šli spát, ale ráno brzo vstávali, kupovali novou fabku, pekli, uklízeli,....

Takže tak od nás, chtěla jsem to tu vybalit už včera, ale to jsem se jen radši plížila a neupozorňovala na sebe :grinning:
24. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Sylvinko: tak aspoň nejsu pako sama..tohle by se mi určo stalo taky.
Koupili ste novou Fábku?? Tys to napsala jakoby mmch. :grinning:
24. říj 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Ejani, děkuju za příspěvek ke vztekání :dizzy_face: My taky kamarádíme téměř jen s holčičkama a fakt jsou spořádanější. A MAtýsek dělá co Štěpánek, nejraději by visel na plotě a kupředu se šinul pomaleji než šnek :slight_smile:

Agi, s mlžem-nemlžem jsi to napsala jakoby jsi mluvila za mě :dizzy_face: Díky za to!
24. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
labell :grinning: :grinning: :grinning: aspoň se tu člověk zasměje :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Sylvi, aspoň máte supr story, asi by mi taky bylo ouvej, ale jak se to bude tradovat :wink:
teď jsem si to nachvilku přepla na ty mladý, krásný holky, no prostě hnus...takže zpět na bobule

musím nahoru, z chůvičky slyším dusot a hovory jak v poledne, já je rozsekám na nudličky
24. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Lu, fajn, že jste si to užili :slight_smile: A kde je foto bříška? Sem s ním, dnes je čas, ne?
24. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojdá!!

téda sylvi...to je story...to, že se vám to stalo, mi nepřípadá zas tak divný...prostě stane se...(no, stalo se i mně, i když bez dítka)..ale co mně zaráží, je chování policie...já bych na ně řvala jak tur a to zavolání zámečníka bych si na nich vydupala...myslím, že by vám pomohli i ti hasiči..malé dítě s hrozícím podchlazením teda krizovka je :angry: :angry: :angry: teda úplně mě to vytočilo :angry:
no hlavně, že vše dobře dopadlo...a matýsek to supr zvládl :wink:
24. říj 2009 ve 22:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jen nakukuju, doufám, že se tu zítra ráno ještě objevím ... nebo doufám, že ne? Ani nevím. :grinning: každopádně přichází mé vysněné datum, které mi teď už tak báječné nepřipadá, klidně bych malou chvilku ještě počkala. Prostě posera poserácká. Doborou ... :wink:
25. říj 2009 v 00:03  • Odpověz
dobré ránko

sylvi:ufajda, to musel být adrenalin !!!! ještě že máte tak hodnou sousedku :wink: , nedělej si z toho vrásky, tohle se stalo skoro každému :slight_smile: , mně taky haha :grinning: , bylo to o to horší, že to bylo u našich na baráku a naši nebyli doma

peti: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: užívej klidu, Berunka si sama řekne

my jedeme do Prahy, ondru hlídá dědeček, mám trochu obavy,jak to zvládne,ale vybavila jsem je pohádkama a půjdou na procházku.Děda se bojí přebalování :grinning: :grinning: , ale myslím, že nemusí mít dneska strach, to co předvedl ondra ráno do plíny,to jsem neviděla už hodně dlouho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu a celá, všem hezkou neděli, vrhám se na úklid. :grinning:
25. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Jé tak peťa stále 2v1, ráno zapínám počítač hlavně kvůli tobě :dizzy_face: Jsem tááááák zvědavá kdy to bude
25. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
stím úklidem moc neblbni, já z něj byla hotová, ale s klukama to ani nehlo :grinning:
25. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahojky

díky za podporu. Já už nevím co s ním. Jak začne asi zima nebo co, tak se nás to chytne a nepustí až v březnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z tohodle jsem měla největší strach než jsem otěhu, že ta zima bude zas maras. Byl klid asi týden, no ale už nezvrací, ale má brutální rýmu. Takovou jsem u něho ještě nezažila. Stříkala jsem mu strerimar s mědí a ten byl super, jenže nám včera ráno došel, tak manža jel koupit nový a koupil sterimar baby a ten se mi nezdá být tak dobrý. Má v nosíku úplně kuličky zaschlého soplíku, zdá se mi, že tento sterimar to zahušťuje místo aby to vyplavil :fearful:
No a já se zatím držím, ikdyž mám chvilkama pocit, že to už dál nezvládnu ajestli do toho přibude ještě jeno dítě, tak to bude masakr. Manžel jako naschvál v práci od rána do večera, ale malý je dopoledne docela hodný, ale po poledním spánku je protiva.

Lu super, že jste si užili večeři :slight_smile: V pátek přijedou naši.Manželovi rodiče slaví 60, tak je pozvali, tak mám v plánu, že zůstanou na celý víkend a budou hlídat a my s manžou pojedem vybírat kuchyň a kachlíky, to bude zase hádka :grinning:

Peťi jestli chceš vypudit Berunku, tak přijeď k nám, mám tak zpustošený byt, že by si to malá určo rozmyslela a rychle lezla ven :grinning: :grinning:

Sylvi: :slight_smile: no hlavně, že bydlíte v paneláku a máte sousedy. já nevím jak bych to na baráku řešila, páč tu už skoro nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aco: já malýmu většinou dávám polívku než jde spát kolem 11,30h a pak jak vstane tak druhé
25. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: sylvinko:tééda tvůj příběh mně dostal,ještě že máte tak hodnou sousedku,k policii se snad raděj ani vyjadřovat nebudu :angry: Dani:tééda ten Ondrášek si to vybírá,at' rýma brzy zmizí :frowning2: Pét'o nepřeháněj to s tím úklidem :wink: lu:bezva že jste si večeři užili,hod' fotku pidibříška :slight_smile: agátko:užijte si to v Praze,a neboooj Ondrášek to zmákne :wink: krásnou neděli,dnes krááááásně svítí sluníčko :sunglasses:
25. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
ránko

Sylvi: no to jste teda měli večer :fearful: ale s Matýskem bych se nestresovala, podle mě takový situace děti nesou nejlíp... pro něj to spíš asi bylo dobrodružství :wink:
jinak mně se to stalo taky, klíče zabouchlý, já bez ničeho a muž dva týdny na služebce :sweat_smile: doběhla jsem v teplákách a rozcuchaná do práce, abych aspoň zavolala zámečnika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a udivuje mě stejně jako Zuhav že to polici nezajímalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani: to je blbý, že se to takhle vrací... co na to doktor??? a dáváš nějaký probiotika nebo něco na posílení imunity?

Sylvi: mužovi blbne karta ve foťáku, právě s tím zápasí

Agi: nechápu, proč se chlapi nejvíc bojí přebalování :sweat_smile: :sweat_smile: to je podle mě brnkačka, nejhorší je to dítě zabavit a uhlídat... si vždycky představuju jak se bojí plíny a ve středověku chodili do válek... nejsem si jistá, že to je stejnej druh Homo :grinning:
25. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky

nakukuji, Petí pořád 2 v 1, myslíma na vás berušky :wink:

Dani : mám takovou radu, teda spíš od Dokiny sama jsem na to nepřišla :slight_smile: Pokud má Ondrášek velkou rýmu tak mu nestříkat žádné kapky do nosu v podobě spreje, jen kapací. Protože bývá bohužel hodně příčinou, že jak se jakoby ten roztok rozstříkne tak natlačí dětičkám tu rýmu do oušek, ony mají tu Eustachovu trubici strašně krátkou a rozšířenou a okamžitě je z toho zánět ouška. Prý to bývá dost častá chyba a také to že děti nesmrkají a popotahují. Tak ať si neprožijete to co mi. Nám zabírají Otrivin kapičky a hodně smrkat - odsávat :wink: No a pak je dobrý čajík na posílení imunity, v lékárně Ti poradí my máme od Megafyt a zjistila jsem že je sirup na posílení imunity od jednoho roku Pikovit. Také jsem ho na zimu koupila Jájince, ať už nemarodíme. Přitom ovoce jí docela dost, ale stejně no. A jak psala Lu, i Probiotika jsou dobré na imunitu, třeba ten Biopron.
Držíme pěstičky a ať je brzo lépe :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Všem krásnou neděli, u nás je hnus. Mlha a mráz
25. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.