• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
u nás svítí slunce, ale i kdyby mrzlo - muž koupil kachnu, to mi zvedlo náladu :grinning:

bříško
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3450824&vReferer=

ale připadá mi stejný... přitom během dne vyleze o hodně víc než před týdnem, tak nevím
25. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Díky za rady. Vitamíny jsem mu nasadila už v září, právě proto abych předešla té loňské zimě a myslela jsem že to i zabírá, protože kolem nás už všichni měli nachlazení za sebou a my v pohodě, ale jak mi zvracel, tak jsem mu je dát nemohla a hned je nemocný. Dáváme i Nutrolin B hned jak začne zvracet a ten mu myslím hodně zabírá. No koupím Imunoglukán, dr mi říkala, ať mu ho dávám radši než nějaké multivitamíny. Tak jsem chtěla ty vitamíny vybrat a pak dát Imunoglukán, ale nechám mu ty vitamíny na jaro a dám imuno. V pátek jsem s ním chtěla zajít k dr, ale měla zrovna v pátek dovču, tak jsem si říkala, že když by horečky nneustupovaly, tak zajedem na pohotovost, ale teplota klesla, dnes ráno dokonce bez teploty, tak uvidíme.

čaje mu taky kupuju na imunitu a dost mu chutnají :wink:
25. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
lu:mn'áááááááááááááááám kachna :slight_smile: :slight_smile: a bříšinko malilinkatý rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdeme ven zatím páááá :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
lu bříško krásný malinkatý
zabouchlé klíče to je hnus :unamused: , ale aspoň jsi měla malího u sebe, mě se jednou podařilo zabouchnout,když jsem šla na chodbu pro něco do kočárku, teda já je nezabouchla ale Marťas, já zůstala na chotbě, on v bytě, na kliku ještě nedosáhl, já byla v tílku a kraťasích(byl únor), na chotbě bez telefonu, bylo dopoledne a nikde nikdo, naštěstí se zrovna vrátila sousedka z noční, tak mi půjčila mobil, já zavolala Kubovi a on přijel z práce a otevřel nám, ale dobré 3/4hodiny tam Marťas byl sám, napřed brečel, tak jsem na něj pořád mluvila, ale po nějakých 10-15min odešel od dveří už nebrečel, tak to bylo ještě horší, protože jsem nevěděla co tam dělá, když přišel Kuba, tak jsme tam vlítli a on seděl na naší posteli a měl tam natahané hračky, pití a křupky a vypadal jako že mu to nevadilo. Byl to ale hnus, hlavně pro mě, když jsem nevěděla co se tam děje
25. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
u nás je dnes nádherně :dizzy_face: Teploučko a sluníčko...
Dá se říct, že my jsme prožili víkend s tetama Koníkovkama :sweat_smile: Včera jsme byli v Jičíně za Gebi a Prami a dnes tu byla Gabcos s Emm... Emmi při focení venku bourala a má odřený obličejík :frowning2: Snad to bude mít, berunka brzo dobré!
25. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Míšo- ahoj,před chvilkou jsme se vrátili z procházky venku a zrovna jsem si říkala,že dnes by byl den na focení jako lusk :dizzy_face: :dizzy_face:
přesto byl včerejšek skvělý i následná chlastačka s Gebiovýma :grinning:
25. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo tak to věřím :sweat_smile: Do kolika jste seděli? A kdo šrouboval s Mariankou? :confused: :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jenom do devíti,Karlík už byl unavený,ta naše dračice šla spát se mnou po jedenácte a taťlka sledoval Tv ( chrchrchr :grinning:) do tří do rána - meruňkovice dá zabrat.
25. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
25. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojda všem,

tak jsme dorazili domů z foceníčka od Mišky.. :wink: :wink: teda jsem moc ráda, že se nám už do třetice nic nepřihodilo... :sweat_smile:
Asi tak 3 minutky od Mišky domečku se Emm brutálně, ale fakt brutálně pozvracela... takže našňořená Emmi na focení byla tatam..:frowning2: naše první kroky u Mišky vedly do koupelny, kde jsme ji museli celou osprchovat, no a zlatíčko Miška dala vše do pračky a sušičky...v autosedačce stálo asi 5 cm blinkání, tak se musela vydrbat i sedačka abysme vůbec dojely domů...:frowning2:

Foceníčko jinak paráda, atelier i venku, jen ke konci focení venku Emmi zakopla a padla tvářičkou na kamínky...:frowning2:
No vypadá chudinka hrozně..:frowning2:

JInak jsme si cestou domů s MM povídali jak je to u Mišky doma harmonické, všici si pomáhají, udělo to na nás moc dojem, fakt tam vládne moc příjemná atmosféra.. !!! :slight_smile: Ještě jednou Míšo děkujeme !!!
25. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Gabi není zač, hlavně že jste už v pořádku dojeli!!! :fearful:
:slight_smile:
25. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
jééé dneska bylo nádherně že, jsme nadšeně procházkovali celá rodinka venku :dizzy_face:

To je fain že jste využili sluníčko k focení, to budou zas krásné fotečky :slight_smile:

Gabí : no hlavně že se nic horšího nestalo a dojeli jste v poho domů, Emmince posíláme pusinku na bolístku :zipper_mouth:

u nás kouká tatínek na Star Trek, Jájulka spinká už od 16hod a já jsem se vrhla na perníčky :slight_smile:

Jo a zapomněla jsem hodit info jak to dopadlo našim. Paní z Pojišťovny prý byla fain, napsala do protokolu že by mohli uhradit celou podlahu, malování a drobné opravy, tak aspoň něco
25. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile: :slight_smile:

Prosím,prosím potřebuju poradit :frowning2: vím,že to tu už nikdo psal,ale už si to nepamatuju :angry: ......

z mimibazaru objednávám furt něco,ale dneska jsem tam chtěla dát poprvé věc na prodej,ale nejde mi to :frowning2:
jde mi tam vložit jen jedna fotka k inzerátu,ale já bych potřebovala minim.tři.....
a když jsem si to hledala mezi vložen.inzeráta,tak to tam neni... :unamused: tatar noooooooo
25. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Barčo, tam pod fotkou bys měla mít "přidat detailní fotografii" nebo tak nějak...
Dáváš tam oblečky po Rózince? Já bych na to pak s dovolením jukla, jestli by se to nááááááááhodou nehodilo Mariance :sweat_smile:
25. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Hani, já jsem se právě divila, když jsi ráno psala, že je u vás mlha :slight_smile: Tady bylo sluníčko od rána, tak je fajn, že i v Jihlavě se vyčasilo :wink:
25. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Barru, kdyz nemáš zaplacené členství,tak se to neukazuje mezi inzeráty..:frowning2:
a další fotečky pridáš přesně tak jak psala Miša, když dát třeba u fotky upravit, tak tam je přidat detailní fotografie.....:slight_smile:
25. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Marinaka tu vytáčí jednu otočku na bříško za druhou :dizzy_face:
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Jo vlastně - zobrazí se ti to, když v tom vyhledávání míst "zobrazit od hvězd" dáš "zobrazit všechny inzeráty" :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
no vidíš jaká je veliká šikula!!! :slight_smile: a ty si mi dneska trvdila že to byl tenkrát omyl...:slight_smile: :grinning:
25. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
jéééé jste zlatý :wink:

Jenže :grinning: :grinning:
Když teda nemám členství,tak se to tam neukazuje jen mě nebo jako vůbec????
protože to by pak ztrácelp všechen smysl :grinning: :grinning:
a jak si zaplatím to členství???díky

a Gábi,už se moc těšim na fotečky :slight_smile: Emmi je nádherná kočička,tak to se to asi fotilo jedna radost :dizzy_face:
a jak ti je???a chutnal dortík??
25. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Gabi, no jo... Já jí asi musím někde vždycky pomluvit a teprve pak se snaží :grinning:
25. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Barčo, v tom pravém sloupci máš "výhody placeného členství". Tam si to přečti a rovnou si můžeš objednat i placené :wink:
A prosím pak o link na vaše věci. Třeba bych opravdu Márince něco vybrala :dizzy_face:
25. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Děkuju Miško :wink:
zatim prodávám kočárek,až budou hadříky,dám ti vědět,ju??? :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
A Gabi, víš co večeřím? Lovečák :sweat_smile: A to jsem ti říkala, že jsem ho jedla jen v těhu! A těhu nejsem, to vím jistě :grinning:
25. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Miško no mi vstávali v 7hod a to fakt mlha a hnusně ještě bylo, vyčasilo se tak až kolem poledne :slight_smile: a pak bylo krásně
25. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
krucinál, já poslední dobou furt píšu mI místo mY, teda mě totál už sedí prach na mozkovnách či co, grrrr
25. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
tak to se těším na nové fotky :slight_smile: Emmince posíláme pofoukání

Baru, na MMB budu taky dávat věci, zatím po synovci a taky mám pocit že s tím budu bojovat.

Elí má teplotu, sice řádí, ale je trochu protivka, tak snad z toho nic nebude.
25. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
baruš, je to jen o té změně kolonky vpravo "zobrazit všechny", prvotně je tam nastaveno "zobrazit od hvězd". Ale bu'd v klidu, většina mamin to zná, já vždy při hledání připínám na všechny, mám pak širší nabídku. takže klidně vkládej, určitě to najde, kdo to bude shánět. :wink:
No a u nás nic, je mi zas trošku šoufl jako včera, vygruntovala jsem ližnici i s oknama a trdprd. nevadí, čekám na úterní monitor a prohlídku a podle vyjádření doktorky když spustíme vyvolávací procesy babskými metodami. Cítím se jinak dobře, o to by nešlo, ale bojím se, že jestli malá tak krásně dál poroste, tak bude mít hlavu jak golem, tak aby vůbec prolezla, měla jsem co dělat už s Týnkou ... :grinning: Jdu si obarvit hlavu, abych byla krásná aspoň na jednom konci. ten druhej nou koment.
25. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Brej večír :slight_smile:
dnes bylo krásné počasí...a dopo už si přišla pro Robunka švagrová, takže vegáč až do 19hod...mezitím jsme si zajeli na pozemek s mou nejkámoškou a jejím chlopem. Pak jsme šli k nám na kávičku a aj jsem si pochovala jejich 3měsíční Adélku...já si nepamatuju, co jsem dělala s tak malým Robikem :sweat_smile:

vidím, že Peťa drží :slight_smile:

Teru, ať teplota ustoupí :unamused: a jsem ráda, že Ondrášek od Danči už neblinčí :slight_smile:

A těším se na fotečky gabčos family :slight_smile:

Aco, tak to byla dobrá pojišťovačka, supr :wink:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás se už pomalu usíná. Díky bohu. Dnešek byl opravdu hroznej, díky posunu času. Kluci normálně vstávají kolem šesté, takže dneska jakoby kolem páté. Udržet Štěpána do oběda byla makačka. Byl přetaženej, takže stejně nejedl a navíc spal stěží 45 minut. Takže i odpoledne bylo veselý :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na Vojtu dopadla nějaká kňouravá nálada. Odpoledne propršelo a tak jsme nemohli ani ven, což nám na náladě nepřidalo. A navíc netuším jak to budu řešit tenhle týden se školkou. Do půl jedné Štěpulku neudržím ani náhodou. Asi poprosím švagrovou, jestli by nemohla na chvilku zaskočit hlídat, kdyby se náhodou vzbudil. Říkám jí nerada, ale samotnýho si ho tady netroufnu nechat, i když spí. Nemám ráda tyhle přesuny času, ne kvůli sobě, ale kvůli dětem. Vždycky jim to trvá dobře týden než se srovnají.

Ale koukám, že gabcos s Emminkou taky měli "pěknej" den. Posílám pohlazení pro Emm.

Petrolejko, pokud si dobře pamatuju, tak Týnka se taky narodila až po té, co jsi dokončila zkrášlovací procedury :wink:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.