• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ejani, tak ať zítra máte lepší den :wink: nechci se chlubit, páč vím, že dnešek byla vyjímka na hodně dlouhou dobu, ale my dnes vstávali podle starého času v 8:18, a to jinač vstáváme taky v šest :wink:

a kdo ještě nemá pro klučíky nějakou teplou soupravičku:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27408899&tab=0
25. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
teda to je tma, já mám pocit, že je už 10 hodin večer :sweat_smile:

malej dneska taky vstal o něco dřív, ale my ho ignorovali ehm ehm... a do postele jsem ho dala ve stejnou dobu, tzn. o hodinu později... snad se zejtra probudí o něco pozdějc..většinou ten posun zvládá dobře a během pár dní se přešteluje... ale myslela jsem na vás komu vstává prcek v 6, tak v 5 to je teda maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás dneska vcelku dobrý, venku byl zlatej, ťapal za ruku a došli jsem docela kus do parku a pak i do kopce zpátky.. zato doma vyšiloval, byl nějakej rozhozenej, nevím jeslti to ještě není k tomu očko pořád... ale jak se najedl, tak se trošku uklidnil, ale připadá mi teď nějakej přecitlivělej, chvíli se řehtá, pak brečí :sweat_smile: někdy nevím co to jako je... možná začátek vzdoru :confused:
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
pro holčičky, ale je to dražší:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27755580&tab=0
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj!

Děkuju všem za účast s naší klíčovou situací - máte pravdu, přístup policistů :angry: :angry: Snaha žádná a že by to byla až tak moc nezvyklá situace si taky nemyslím :rolling_eyes:.
Děkuju za tchána, který díky tomu co dělá, má spoustu známostí, kamarádů a hlavně si mu nedovolí odmítnout :sweat_smile: :dizzy_face:
Makulko, to je taky příběh :confused: To musely být nervy :pensive:

My máme za sebou druhé a v podstatě poslední kolo oslav, tak jsem ráda. Ještě si snad zajdeme jen spolu s Jindrou na večeři :wink: Sice je tu momentálně děsný bordel a jsme přejezení, ale plácnem sebou k TV a budeme relaxovat :slight_smile:

Emmince posílám pohlazení na tvářičku i bříško!

Peťo, držím palce!
25. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
25. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
dočítám: teda Gabi, choudě Emminka, cože se tak pozvracela?? to z jízdy autem? :fearful:

a Eli koukám teplotuje... tak ať je oběma co nejdřív líp!

Peťo: na jednom konci :grinning: :grinning: :grinning:
hele šoufl je dobrej, to se hormony připravujou :wink: já měla totéž pár dní před porodem..
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26288798&tab=1

a už s odkazami končím :wink:

jo, jak vidím Sylvinku, tak jsem zapoměla reagovat na tu nehodu...no muselo to být zajímavé..ještě že existují normální sousedi :slight_smile: a makulky story taky husté :confused:

jo, Gabi, vidíš, co Emmi? Už nezvracela??
25. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
ty oteplené kalhoty dělá ještě značka wolf, ale je to takový sportovnější styl, uvnitř je flís. My je nemáme, ale viděla jsem je u kamarádky a taky nejsou špatné
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27350679&tab=7
25. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky díky moc, to je od vás pěkné, že na Emmi tak myslíte... :wink: :wink:

Nee, pak už nezvracela, dokonce v restauraci kam jsme šli pak na oběd pořád povykovala papat papat ještě ještě...:slight_smile: No byla hladová kdyý to šlo všechno předtím ven...:slight_smile:

A vůbec netuším z čeho a proč zvracela, stalo se nám to v autě takhle prvně..přišlo to z ničeho nic....

U nás se spí, jdu vešet prádlo a koukat na Tv...:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Gabcos, super, že jí nic není. :dizzy_face:

já to taky balím, bobrou noc :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jinak dortík Barru dopadl výborně jen se po něm zaprášilo...:slight_smile:

a já se cítím dneska fajn, trocha se mi udělalo šouflo jak jsme odjížděli od Mišky,ale to bylo z hladu..:slight_smile:

Petisko, já si dneska chovala Márinku a taky jsem nevěděla bála se...:slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
¨tak u nás vstávačka taky v 5 ráno,já myslela že mně odvezou pže jsem se dostala do peřin až v 1 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: petisko:téééééééééééééééééda to byla perfektní vstávačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takovejch víc vid?? :slight_smile: Elince berunce at je líp :slight_smile: a doufám e Emminka už je úplně ready když se hlásila o papkání :wink:petisko:tééda takovejch krásnej věcí,mně se líběj všechny :grinning: :grinning: ale segra určo něco má snad,pže to jsou teda rance :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:a Pét'a už se chystá :grinning:tak Pét'o zkrášlit a jde se na to :slight_smile:držím palce na monitoru snad už poslední nee?? :wink: co zuuuu??už se dlouho neukázala? :confused: a já jdu víte co?? :grinning: agátka by řekla čekat :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
gábi:dortík byl určo moc dobrej už napohled mn'amka :slight_smile: a Gábi jak se rozjížděj kšeftíky?a kdypak jdeš na kontrolu? :slight_smile: držím palečky at' nevolnosti ustoupí :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak mám hotovo si říkám jak si počtu a ono ne :confused: to všichni koukáte na TV?
25. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jasně Hani, asi na Superstar :wink:
Já teda žeru Bendíka, tak jsem zvědavá, co tam dnes vykouzlí :wink:
25. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
aha Miší ono je Superstar,tak to s váma nic nebude to můžu jít klidně chrnět :grinning: jinak Bendíka neznám já vídám jen upotávky já na to nekoukám :unamused:
25. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Já to poslouchám, to zas jo... Ještě tu něco dodělávám, chlapi jsou v hospodě, robátka chrupou.... :wink:
25. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak to jo :slight_smile: takže doděláš a jdeš koukat :wink: dětičky spí tak je to v pohodě :wink:
25. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
já zase ráda koukám na hospodu a chůva k pohledání,to je prča :grinning: jenže málokdy to výjde kolikrát je Pát'a tak unavenej že jdeme koupat už před 19,jinak v 19.30.ale dnes už jsem to něm viděla že má dost :wink:
25. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky,
po víkendu jsem si teď sedla ke koňovi a dočítám, jaké katastrofy :grinning: se přihodily u Sylvinků a že chudinka Emmy měla trému z focení a grcla si trošku :rolling_eyes: .Ale jak chtěla potom jíst, tak super :wink:
Jinak vám děkuju za návod k MMB, protože já jsem asi taky na mozečku zaprášená, nemohla jsem na to přijít.
No a musím se pochlubit, objednali jsme pro Máju velikou postel od Gazelu, stejnou co má Katynka, dokonce jí mají skladem, máme si jí hned vyzvednout. A já natěšená, napružená, jak to tam uděláme hezký, tak tři dny hledám kapsář za postel, bohužel, ten co se mi nejvíc líbí a ktery by se tam i vešel je nejdražší, co jsem viděla. Navíc 150 poštovné k tomu, to se fakt zbláznili!!!!!!! :angry: :fearful: . vyšlo by nás to na 1800Kč!! Nenáročný na ušití( si myslím), jen měli dobrý nápad, tak si ho nechají zaplatit, lichváři :angry:
Tak jsem se vykecala a jdu do postele přemýšlet, koho znám, že má doma šicí stroj a chce si přivydělat.
Dobrou noc všem
25. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak jsem totálně rozsekaná :frowning2: jako ty želary???to je fakt síla :pensive: viděla jsem poprvé a velmi povedenej film!!

a jsem teda štastná,že žiju v dnešní době,já bych to nedala :pensive: :pensive:
25. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
mě opět bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted skoro každej den...
25. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Želary jsem dávno dávno viděla..... :pensive:
25. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
ingridko:cože za kapsář tolik???????????? :astonished:to jsou zmetci :angry: :angry: :angry:držím palečky at se Mári v nové postýlce krásně spí :wink: barrunko:želary jsem neviděla ale chválej,fajn že se ti to líbilo :wink: a at' bolesti hlavy bzy ustoupí já sama moc dobře vím jaký to je :unamused:
25. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
A tat'ulda jde z palírny,tak brou,brou :wink: :pensive:
25. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak to je mazec,včera příspěvkem končím a dnes začínám :confused: u nás vstávačka o půl 6 jede si jakoby starej čas,bezva :unamused: krásnej den :wink:
26. říj 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak posun opravdu výborný :rolling_eyes: Jsme vzhůru bez tří minut hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale vidím, že Hanka drží basu .... ještě někdo? :wink:
26. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ahoj Hani :slight_smile:
já šla včera spát o půl desáté, v pět se vzbudil na mlíčko a pak pokračovali do šesti - čili sedmi starého času..kurec, to se musel měnit čas?? :grinning: Ale ani neva, už tři noci spí fakt hezky, špičáky ho potrápily a teď se zdá, že bude zas na chvilku klid :slight_smile:

v počasí říkali, že prej bude u nás nic moc a zatím tu svítí oskar, tak ať vydrží

kapsář za takové prachy, jo??? Spadli z višně či co?? :angry:

Želary jsem neviděla, ale slyšela o tom jen chválu

Gabčo, a co vůbec jména? Máte vybraté? A tušení, co to bude? :wink: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
aj Sylvinka už nás zdraví, ahoooj :grinning:
26. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
a čuju, že tento týden nás pozdraví více koníkovek - těch "ztracených" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: však víte, proč??! :sunglasses:
26. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.