• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mocind'átko rozkošný :slight_smile: lu:juj koukám že jsem o to m triku psala místo Kenvelo New Yorker,asi mně to zmátlo že jsme tam nakupovali včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže je z Kenvela a koukám že je to asi normální co? :angry: samo že tam zajdu a aspon jim řeknu svý :angry: ad hlava:myslím že ze stresu to není,nějak se nestresuju :wink: říkal možná od páteře ale neví..je mu divný že to minule trvalo tak dlouho :confused: napsal nějaký čípky a zejtra se mám objednat na neurologii,možná i budou natáčet EEG,záleží co uzná za vhodná neuroložka :frowning2: tak uvidím,ještě taky musím čekat až najde volnej termín :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martinko:to je bezva že jste si Paříž užili,těším e na fotečky :dizzy_face: dnes je teda ale dusno co?? :unamused: kdyby aspon svítilo sluníčko,jela bych třeba s Pát'ou na Petynku ale toto je fakt blbý :unamused: holky co dnes zase Pát'a vyváděl u doktorů?na zubním mi říkala sestra že malého pohlídá nějaká babka bv čekárně sotva na něj promluvila začal brečet jak tur,celé asi ty 4 min co jsem byla v ordinaci prořval :unamused: u praktického v čekárně taky stačí jen když k němu někdo promluví a on prostě řve :frowning2: co s tím?? :frowning2: my se snad ani s váma srážet neůžeme,pže vám to děti nedělaj a on by to asi celé probrečel chjo :frowning2:
29. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Hani: to se klidně s námi sražte!!! Patrik to má asi taky z bílých plášťů... náš Patrik to začal dělat až po pobytu na pohotovosti (měl tenkrát horečky z 6. nemoci) a po odběrech krve.
předtím byl u doktorky v pohodě a teď kdykoliv jdeme k jakékoliv, řve už v čekárně. to se snažím zabavovat, ale v hlavě vypnu a hlavně na ty soucitné pohledy kolem radši vůbec nereaguju... vylezeme ven a je vysmátý jak lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Andy:jenže to není jen u Dr.ale všude,sotva na něj někdo promluví hned chce ke mně a řve :confused:
29. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahojte, mao, jsem moc rada, ze jste si to uzili a fotky urcite dodej :slight_smile:
moci, gratuluju, kraaasnej mravenec :wink: noooo sem docela nahlodana estli taky nemit dalsiho broucka :sweat_smile:
hani a on zacne ikdyz na nej nekdo promluvi a mas ho v naruci?
holky prazandy poradte prosim, shanim sandale ve velikosti 21, nejlepe s zirafkou, zee, ale musi byt zevnitr kozeny, kdyz je tam latka a spoti se mu nozicka, tak ma pak potnicky na nozickach. a jeste aby mely zavrenou spicku a stazeni i na nartu, pac ma uzkou nohu. vubec nemuzu nikde nic sehnat, uz maj desne vyprodano :rolling_eyes: prosim prosim poradtem kde maj zasoby, bo uz mi s tech prtecich bot hrabne :confounded:
jakou maji vase deticku velikost?
29. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj,
Míšo nevím jestli mají zrovna ty co potřebuješ, ale prý mají u Deichmana velký výprodeje!
Am má nohu 21.
29. čer 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
naty:nee dělá to když je v kočárku :frowning2: ad botky neporadím :unamused: mám od ségry po synovci :wink: Pát'a vel.21 :wink:
29. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Marti: super, že jset si to v Paříži užili a přišli trošičku na jiné myšlěnky :slight_smile:

Natamko: já u vás čekám přírůstek brzy... stačí přece tak málo :grinning: . Botky zkus mrknout sem: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=214097, mají i kamenný obchod v Ďáblicích...myslím, že podobné botky, co popisuješ, kupovala Kaffi holčičí značky Penguin právě tady :wink:
Mmch: Katy má botky vel. 23 :grinning:

mě to vedro trochu ubíjí, takže se tu válím jak ludra a koukáme se Střelečkem na Wimbledon :wink:
29. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
zuuuzi:natamka mlží??? :grinning: :grinning: to vedro je fakt děs,ale aspon léto jak má být na chvíli..... :unamused:
29. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahojky,
jak se tu máte? Jsem poslední dny mimo... (naštěstí jen mimo Koně :wink: )
Dneska jsem byla u kadeřnice a konečně zase vypadám jako člověk :wink:
29. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Hani, néééé, já nikoho nepodezírám :wink: sama jsem jedna velká mlha :slight_smile: Kdy bude v pátek Střeleček spolupracovat, tak bysme mohli vidět pipi nebo pinďu :slight_smile: To je napětí :grinning:

Miško, jako člověk se necítím už tak 2 roky :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
zuuuzi:jééééén aby :grinning: at' natamka poví :grinning: jůů těšíme se na pohlaví střelečka :slight_smile: co Janinka??Janíííííííí? :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Zuzi tipla bych chlapečka, ale to bříško je tak malé že si moc jistá nejsem.. :wink:
29. čer 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
Lucko, a že ti ty tipy docela vychází, že :wink:
Nedočítala, ale zběžně jsem narazila na Amelčin tanec - fakt jsem se tu řezala :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Marti, fajn, že Paříž vyšla, že jste si odpočali :slight_smile:

Já jsem doma ze zahradní párty u ředitelky, tak jsem lehce obecherovkovaná, v kombinaci s brutálním nevyspáním se asi nedoberu koupání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matyáš spal po své dnešní vstávačce od půl dvanácté do půl čvrté :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no, hlavně, že to dospal kluk náš rozmilý

U doktora se u nás řve brutálně, taky to máme od šesté nemoci a náběrů krve. Pozítří jdeme na půlroční (o víc jak měsíc dřív) a na hexu :pensive:
29. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Miško vychází mě to, ale lepší je vidět pupík na živo. :wink:
Jinak Amča je prostě komik :grinning:
29. čer 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
Sylvi :grinning: Já si dám brzo taky - máme párty s spolužačkama u učitelky hudebky na zahradě - jediná věc, proč se mi hodí, že kojo končí :wink:

Jo, sraz Zoo nám nevyjde :frowning2: Je mi to moc líto. Naštěstí vás uvidím v tom srpnu.

U nás je Dr. v poho. Denísek je jen takovej zaraženej.. Zrovna ve středu tam jdem - i Deny i Mája :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
hurááá poslušně hlásím,že petr si bere celý den volno,tak dorazíme také na desátou, společně s teru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jdu dočíst
29. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Jsem tu Hani :slight_smile: a stále 2v1 :grinning: to je co? já už to čekám každou chvilkou a ona si to snad rozmyslela.
a jsem dneska děsně naštvaná, jsme chtěli opět uchovat pupečníkovou krev jak u Jiříka, a manža to zjišťoval, a že prý změnili jakýsi věci k tomu, takže v jihlavě neodebírají, jen ta druhá firma a chce to zaplatit hned, takže bysme museli prý jedině do rakouska porodit nebo na slovensko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
jani:to jsem ráda,musíš Emilce domluvit až po pouti :slight_smile: s tou pupečníkovou krví je to na prd vid? :unamused: já bych zuuu taky tipovala kloučka :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Hani: jo kdyby si dala říct bylo by fajn :slight_smile: :wink: no nevím co budem dělat :unamused:
29. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Janičko ahojky, teda Emilka určo čeká na přesný termín :wink: :slight_smile: a to čekáte na Žďárskou pouť??? To asi ne ta už byla že

maminky - těhulky, pokud sháníte nějaké věcičky na holčičku od mimi do roka tak písněte, mám toho fakt haffooooo samozřejmě bych Vám bodýnka atd... dala a na ostatních dražších věcech bychom se domluvili za levno. Já toho strašně moc a už nevím kam to mám dávat. Nějaké věci mám vyřazené pro Miščinu Maiu a ještě mě prosím zbývají skoro tři velké pytle a několik igelitek, uáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Aco, IP :wink:
29. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Aco, taky IP, jak jinak, megalomanka syslí dál a dál. Přece musím malinké něco koupit, že ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
aco: Hani, ž´dárská už byla, ale tady u nás v dědině ještě ne :grinning: ale my tady nemáme kolotoče a tak, jen je mše a pak se posedí, griluje a odpočívá...navíc v pátek tu má švagřík oslavu narozenin. urč
ale tak dlouho do termínu asi nevydrží, v to ani nedoufám....
jééé já bych na Emču taky něco brala, já na nových věcech nelpím :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mao-skvělé, že jste si to užili! :slight_smile:

Moci-jéé, toje fakty mraveneček! A takový ten velký bílý flíček mezi kolenama je coooo?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hani-přejde to! Nech mu čas na rozkoukání, at na něj nikdo nemluví a nechej si ho v náruči, nedávat cizím lidem... Rozkouká se a pak bude v pohodě! :wink:

jani-pout si krásně užiješ! Já byla na centimetr už asi 3 týdny...a pak po 6-ti hodinách kontrakních stále na 1cm! :frowning2:.. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jo tak já mám ty pytle s věcma čtyři :grinning: Už jsou tam i některé kousky po Mariance. Ty jo, to nemůžu ani nafotit a naházet na MMB :confused: :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Romčo ahojky, noo tak to je fajn, třeba vydržím...ještě jsme zapomněla zmínit že ve čtvrtek bych ještě ráda do kina na Dobu ledovou 3 a dávají ji v 3D :grinning:
a co srazík v ji? jenže my jsme plavčo skončili,takže jedině by mě dr poslala na ty kontroly do nem. a nebo v ten čtvrtek že bysme jeli do kina do CPJ :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jani-ve čtvrtek se chystám na srazík do Zoo do Prahy..Nevím, jestli to na 100% vyjde, ale přehodila už jsem kamarádky, co pravidelně ve čtvrtek chodí na návštěvu..:slight_smile: :grinning:
Co jindá?
Třeba až pojedete do porodky, tak brnkni a zajdem na kafčo do CPJ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
aha vy máte srazík v zoo, to nevadí....jo to by šlo,že bysme udělali porod v přímém přenosu :grinning:
29. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,

jen hlásím zprávy z kontroly. Mimi odpovídá 11+2 tt, všechno v pořádku a NT 1,5 mm, což prý je ok :slight_smile: :wink: .
Nevolnosti už skoro úplně ustoupily, jen ospalost přetrvává, takže chrápu dopo i odpo s Lukim :grinning: .

Opravdu nestíhám dočítat, takže doufám, že se tady máte všechni fajn :wink: .
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.