• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
kde ste šly, holky????
26. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
petiiiiis! dobre rano! je to tam?????
26. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
klíčostory to je hukot - moje noční můra, ale zvládly jste to dobře holky, obdivuju Vás!!!

JJ posun času, jsem hotová a navíc jsme taky ti šťastlivci vstávající v 6 (5) :slight_smile:)) snad se to brzo srovná! Jdu si zavolat na endokrinologii co jako se mnou, jestli mě budou řešit kvůli štítce teď nebo až po prohlídce u gyndaře...zvýšený prášky mám už od září..to mi jako ještě přidajííííííííííí? asi jo... :angry:
26. říj 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj sluníí :dizzy_face: nejdřív musím pro testíky do lékarny, ale mensky už maj sedm dní spoždění :sweat_smile: což mi po porodu chodily přesně a bříško mě už taky týden pobolívá :sweat_smile: tak snad?? :sweat_smile:
26. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
jo jo jo jo!!!!!!!!!!!!!!! urcite je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
26. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
akorát to je snad osud...poprvé jsem otěhotněla, když jsme zařizovali svatbu a teďko zase zařizujeme úvěr atd..no já snad ty začátky nemůžu prožívat klidně :sunglasses: no kdybych byla, kéž by bylo mimi, kde má...a vše bylo až do konce v pořádku :fearful:
26. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
joo a máme už vybraný domeček :dizzy_face: není to ještě na stopro, ale zamilovala jsem si ho a Robiš souhlasí :slight_smile:
http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=bungalow84&query=cat='bmid'
co na něj říkáte?? :wink:
26. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
no vidis, tak to jsme na tom podobne, take jsme napoprvy zarizovali svatbu a napodruhy mam jit od ledna/ev.brezna na zpet do prace na plnej a snazeni jsme planovali na leto u more :grinning: :grinning: :grinning: tak drzim palecky!! bohuzel tady nebudu na pripadne odhaleni, protoze hned poranu jdeme do sol.jeskyne...

tfuj tfuj, at na tebe vykouknou pekne masite dalnice // !!! papa a hezky den :sunglasses:
26. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
díky, sluní....uvidíme :slight_smile: a užijte si jeskyni, my se dáme dokupy a půjdeme ven :slight_smile: a do té práce teda nepůjdeš, ne??
26. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
domecek krasnej! :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
jeste uvidim, zatim pocitam ze JO - pujdu...to je na delsi vysvetlovani...
26. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
petisko, tak se posbírej a mazej do lékarny!!!!!!!!!!!! no, šup, šup, šup!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj petisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: domeček nááááádhernej,kdo by se nezamiloval :dizzy_face: petisko:držím všech dvacet at je testík pozitivní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já musím v 9.15 na celej den pryč,vid že už testík do tý doby bude?já jsem zvědavá jak opice :grinning: a koukám kolik nás tu díky přesunu vstává takhle brzy ráno :confused: jak dlouho se to dá vydržet?? :sweat_smile: sluninko:užijte si o v jeskyni :slight_smile: a držím palce at je se štítkou vše v poho aby jsi nedostala další léky :wink: jo a Peti dneska by to šlo :grinning: ale berunka si vybere sváteční datum ne? :wink:
26. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
sylvinko :grinning:
teď mám klídeček, Robišek si hraje s autíčkama a pomalu snídáme :slight_smile:
co vy dneska máte v plánu?
26. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
já mám v plánu čekat na test :grinning: :grinning: :grinning: ani se mi nechce ven,ve Frýdku svítí a tady je mokro,mlha a zataženo tak kde je nějaká spravedlnost :grinning: dobrej nápad taky jdeme snídat :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
V plánu? Chtěla jsem jít s Matýskem do mateřského centra, ale poslední dny mu trošku teklo z nosu, tak zatím číhám jestli nějaká nudle vyteče.
Jinak asi zajdeme jen nakoupit . musím něco koupit sousedce co nás u sebe nechala, asi nějaký ovocný koš - co myslíte? Nejsem si totiž jistá, zda nemá cukrovku.

A Peti, domeček je krásný!!!
26. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: , peti už jsi zpátky z města s tím testem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , moc bychTi to přála :dizzy_face: .Bungalov je nádherný !!!!

Sylvi jak je stará sousedka? co nějaké dobré vínečko,kávička, k tomu nějaká bonboniéra, nebo směs oříšků? :slight_smile:

My jedem za hodinu na cvičení a odpolko se půjdem jenom na chvilku projít ven
26. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Agi, sedmdesát ...... ale velmi vitální paní
26. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Hani, tak už se zatáhlo i tu! Ty za to můžeš :grinning:

agatko :grinning:

sylvinko, ty oříšky jsou dobrý nápad, takový ten kornout třeba...pokuď to má čím ukousat :grinning: :zipper_mouth:
26. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj,
holky mě uš škrkne..třetí uřvaná noc...nevím co se děje, navíc to békání mě příjde takové vynucované...
pomohla by ta Sedalia?
26. říj 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
Lucik, a není to od špičáků? My takhle bojovali měsíc :frowning2:
26. říj 2009 v 07:57  • Odpověz

Peti domeček je krásnej a na testa su zvědavá jak sviňa. moc ti to přeju!!!!
26. říj 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
Peti ona je má už venku
26. říj 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
labellko nám ondra řve už 14 dní v noci,vždycky se probudí kolem půlnoci a pak nad ránem a jakoby se vzteká...nevím,co to má znamenat :frowning2: .taky si myslím,že to budou zuby

jinak jsme si včera koupili selen se zinkem a céčkem, někde jsem vyšpiónila,že by to mohla být ideální kombinaci proti virózám,chřipkám apod...tak doufám,že mě hned nezklátí tenhle týden a něco vydržím !!!

peti: :grinning:
26. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
agi. jojo je to jak vztekání, ale ona už má zuby všechny a delší dobu venku.
Je to tak 6 krát za noc a nic nezabírá, čím víc se snažím, tím víc nervní.
26. říj 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
nám se Robik ten měsíc taky kolem té půlnoci budil se řevem...možná, maj teď živější sny či co :confused:
26. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Lucí, Robišek se zamiloval do vaší dcery :sweat_smile: :grinning: ukazuji mu tu fotky únorčat a on volá jen Ami Ami :grinning:
26. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj, stále 2v1. Jo a u nás se vstávalo 7:40. Ehmehm, nevím, čím jsem si to zasloužila, ale jsem za to ráda. Protože v noci jsem hoďku stejně nespala, jelikož kdosi malej-velkej uvnitř se rozhod, že mi rozkopne břicho. No nepovedlo se jí a pak už to byla pohoda.
Pťo, mazej pro test, chci to vědět ještě než na pár dní zmizím, jo? :grinning:
26. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
já se ho taky snažím vždycky uklidnit,ale nerví víc a víc,až jsem na něj i křikla a hned ztichnul,tak nevím,jestli to na mě jenom zkouší ?????

peti: nechceš v rámci předporodního úklidu zaskočit i k nám? potřebovala bych umýt okna, už přes ně nevidíme :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
labell, Amelka už i pětky stoličky?! Ty jo! Já Matýskovi o víkendu jak řval, šáhla dozadu a už je pod dásnem něco cítit. To zas bude :pensive:
Jinak jak už jsme se bavili na srazu, nám sedalia nepomohla. Pak jsem ji zkoušela znovu a ani napodruhé ne. Ale my měli jiný problém a na noční pauzy nejvíc pomohl režim.
Ale AO psala, že jim pomohla nádherně.

Díky za tipy! Ty oříšky jsou supr nápad :slight_smile:
26. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.