• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak okna budou (krom budoucího snad tepla) velké pozitivum zateplování - za dva dny, kdy JEN stavěli lešení jsou jako prase a umývat je, dřív než lešení zmizne, nehodlám.

Peti, holky jsou uvědomělé :dizzy_face:
26. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
labellko:tak at se to sovná s tím spaním :frowning2: petisko:co jáááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: petiska už je asi v lékárně pže už to s náma bylo k nevydržení :grinning:
26. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Peti jéé to nás těší :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
sylvinko: jojo i 5-ky

No zkusím ji tu Sedalii dát, nic horšího než že to nepomůže se stát nemůže že jo...
Jinak už sme byli oba nasraní a unavení, takže sme na ni taky hukli že pšt a bylo ticho..tak na hodinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, my jsme vzhůro od čtvt na 8, ale Deny vstával jaksi prdelínou hore :angry:
Mája se otáčí v postýlce na bříško a pak se vzteká, že nechce pást :grinning:
Peti, šup do lékárny, nehnu se odtud, dokud neuděláš test :sweat_smile:
26. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
nejsééém, jsem si myla tu mastnotu na hlavě :grinning:
Opravdu vás nechci napínat, sama jsem zvědavá, ale než my se vybereme...testovat budu kolem oběda, tak jak jsem to udělala s Robiškem...jsem taková pověrčivá :sweat_smile:

a Hani, zase tu svítí :sunglasses:

a k těm nocím - já už ten měsíc normálně kurvovala, byla jsem dobitá jak svińa, taky se budil, ale hlavně převaloval a to mě budilo, že...
26. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Tak já jsem tu napnutá jak kšandy a Petis se otestuje až na oběd :sunglasses: .DOmeček je nádherný :slight_smile:
Sylvi: nejsem si úplně jista, ale cukrovkáři asi ovoce jen tak nemůžou a alkohol taky ne. Co nějaká voňavá "svíčka plná pohody" a k tomu sypaný ovocný čaj.
jdeme na kožní, do oběda jsme ale tu, tak ať jsou tam ty čáry jasný :grinning:
26. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojda - to jsem zas dlouho nepsala, ale dočítám furt... :slight_smile: Petis - takže v poledne? hm, nějak vydržíme, ale hned přispěchat sem! :grinning:
26. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
petisko:téééééééééééééééééééééda já přijedu bůh ví kdy,ale aspon tu bude čekat překvápko :slight_smile: držím ju??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pošli kousek sluníčka i sem :sunglasses: a mažeme zatím páááá odpo :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj hokky,

tady to tepe :sunglasses: ,u nás se taky místo desáte vstávalo už v 8:30 :grinning:

Petisko- barák je nádherný,to bych se taky zamilovala.
Tak at jsou tam ty dvě čárky,jo- v poledne sem mrknu

tady odkaz na focení od Míši:

http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Marinka/

Márinka
24102009M
26. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ránko

tak u nás se naštěstí vstávalo normálně, tzn. zhruba v 7 hodin... ještěže tak, já teď spím i 10 hodin jak zabitá :sweat_smile:
zato večer byl teda zničenej, udržet ho do půl osmý byla docela práce

Gabi: tak to asi Emminka zvracela z toho auta.. já to taky párkrát měla, ne každej snese to houpání třeba několik hodin

Labell: už poslední zoubky? tak ať to netrvá dlouho, přerušovanej spánek je hroznej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jé Peti se chystá testovat :dizzy_face: držím palce!!!!!!!!! kolem oběda, jo? no tak my vyrazíme na nákup už teď abysme Tě pak stihli :grinning:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Prami, nádhera! Krásnou holčičku máte!!! A ta společná vysmátá mě úplně dostala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
to je panenka krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotky boží jako vždycky!!
já obdivuju jak děti pozujou, je krásný jak jsou pak různý záběry... moc se mi líbí ta s deštníkem, u fontány, s kočárkem ... no prostě všecky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
:sweat_smile: Lu, oni děti spíš nepozujou než pozujou :grinning: Udržet Marianku na jednom místě byl kumšt, viď Miru :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Mi- :grinning: :grinning: .přesně tak,
Jsem právě chtěla Lu napsat,že to je spíš tvé umění,zachytit ten minimžik,kdy to vypadá,že opravdu sedí :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jéééé Marianka krásná výrazná holčička!!!!moc krásný fotky :dizzy_face:
a je dost podobná na tebe,vid Prami???

jinak noc katastrofa,mlíko se dělalo ve dvě,v pět opět vzhůru do šesti a osmá vstávačka :angry:
co to jako jeeeeeeeeee????
a mě stále třeští hlava :unamused: ......
a dneska mám zrovna vyřizování a lítání až do večera.....to asi nedam
Petis baráček moc hezkej,bungalov je nej :wink:
a držím pěsti na testovačku :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
mám tady Áčko jak blázen, ale každý den v práci mi fakt nezbývá ani chvilka volna, nestíhám ani soukr maily, natož cokoliv jiného :unamused:
ad Sedalia sirup: obecně pomáhá, je i na vzteky a různé křečovité záchvaty, ale opravdu nepomůže každému. u Homeo obecně je potřeba vědět MENTÁLNÍ OBRAZ dítěte/dospělého... doporučuji 1 návštěvu u homeopata, ten jej sestaví a pak si koupit nějakou podrobnou příručku homeo... to pak funguje a člověk i jako laik se sám strefí do vhodného přípravku.
26. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Co se stalo? Teta Ao zavítala :grinning:
26. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
heršvec tak jsme zpet z jeskyne a petisatko furt nic???? dyk uz je skoro obed...!:slight_smile: ty teda delas "estradu jak paroubkovi":slight_smile:)))))))))))))))

honeeeeem, ja se tesim jak na svuj vlastni! Andy ahooooj!
26. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Obědvám... Petiskooooooooooooooo?
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
já už jsem po obědě a držím palce!!! :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Mi, Prami : no každopádně to vypadá, že pozujou :grinning: náš prcek dělá většinou pravej opak toho co bysme chtěli mít na fotce, takže každou takovou fotku obdivuju... třeba ten deštník by nedržel a nesednul si, to je mi naprosto jasný... (o takovou fotku jsme se pokoušeli)

jinak než dorazí hlavní aktérka dneška :grinning: (teda jestli to nakonec nebude Petrolejka :confused: ), tak musím pochválit dítko - trénujeme chůzi venku a za poslední dva týdny podstatnej pokrok, má obrovskej zájem chodit po schodech a jde i sám, drží se zábradlí a skoro nikdy nepadá (ale jistím ho, jen se ho nesmím dotýkat, jinak křičí "šám, šám!" :sweat_smile: )...
u baráku máme 50 schodů, vyjde je nahoru i dolů a ještě mě chce tahat místo výtahem v baráku po schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak po 2-3 poschodích ho zarazím :sweat_smile:
a chodí za ruku, ne pořád, ale kolikrát se chytne i sám (teda když má klidnější den), je to super, nemusím se furt ohýbat a poponášet a ta ručička je tak roztomilá... zvykám ho, že když chce nést tak nabídnu ruku a včera mi sám řekl "ručičku" :sweat_smile:
no tak snad mu to vydrží, tahat ho teda moc nemůžu, už jsou ty děcka těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Pe'tooooo, všichni jsme najedený, šup na wecko sakra. :grinning:
26. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Lu, a viděla bys, že by taky Matýsek vypadal, že pozuje :wink:
26. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Miško: no Ty bys to vykouzlila, to je mi jasan... mi to ani ve dvou s mužem nedáme :grinning:

no já musím po jedný na skoro celý odpo pryč, tak doufám, že se Petise do tý doby odhalí :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
my :angry: taky už mi utíká gramatika a to jsem nad ní nikdy nemusela přemejšlet :rolling_eyes:
Ahoj holky,
no Márinka má nádherný fotky, opravdu je to kočička krásná okatá :slight_smile: jste moc sympatická rodinka :dizzy_face:

Petis: já čekááám :wink:

ráno teplotka nebyla, tak snad z toho nic nebude. Zato maminka chytla nerva a na cvíčo přišla celá rozvrkočená. Hubený lidi jsou prý labilní, asi na tom něco bude :sweat_smile:
peti:????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šup šup!!!!!

tady je pár fotek z dnešního cvičení a zpívání s ústeckýma koníkovkama,kdo chcete, kuk sem:slight_smile:
http://agatka77.rajce.idnes.cz/Cviceni_a_zpivani_-_Ymca_Broucci_Ondra_20.M_-_rijen_2009/
26. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Márinka je krásná kočička, sluší jí to a maminka je taky takový výrazný typ, moc krásné fotky! :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Márinka je nejen krásná, ale i strašně správná :grinning: Pořád chodila a volala mojeho Vladíka "Kde je pán, kde je pán" :grinning: A doma mu nosila šroubovák a museli spolu utahovat šroubky na židličce... :sweat_smile:
A Mirka s manželem jsem strašně super :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak kde to drhne Peti????????????
26. říj 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.