• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Agi, pěkné fotky, je vidět, že jste si to užívali :wink:
A už se tu všichni slízáme a Peťa nikde :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky mamky,

zdravím po delší době a kontroluju jestli už Petrolejka nerodí :slight_smile: :wink: .
Jinak u nás je všechno ok. Musím pochválit Lukáška za ukázkový přesun do svého pokojíčku a do velké postele. Krásně vždycky po 12 hodině jde spinkat (tak 1,5 h - 2 h chrupe) a večer v 19 a vstáváme tak v 7:30 . :slight_smile: Někdy za ním musím v noci tak 2x zajít, ale to stejně musím čůrat, tak mi to až tak nevadí.
Ve čtvrtek jdu na ko s pupendem, tak pak kdyžtak hodím info.
Teď nás trápí rýma a kašel, tak doufám, že se toho brzy zbavíme.

Zatím pa
26. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Agi: fotky krásný, to cvičení vypadá pěkně :slight_smile:
a Terka teda bude mít bicáky! :grinning:

Kk jé Ty jsi už ve 30.tt :slight_smile: super, že mladík takhle spolupracuje a krásně chrupe :wink:
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jééé Márinka je krásňoučkááá :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Sem si včera vzpoměla když petrolejka psala jak se jde šlechtit, jak jednou ještě v předešlém těhu psala, jak se odepilovala a pak dala nějakou solnou lázeň či co..sem si málem cvrkla zase.. :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Kurec holky, člověk nemůže ani dočíst :grinning: taková poptávka!!!!! :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Peti??????? Jsou tam, že jo ?!!!!!!!!!!
26. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
tááááááááák? :grinning:
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRATULUJU MOC MOC MOC!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Džavajs....gratulujuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Supééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluju!!!!!!
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Petí, fakt??? To je úžasný, super, bomba, luxus, paráda, mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec :sweat_smile: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
jste všechny hodné, že jste byly zvědavé spolu se mnou :dizzy_face: :dizzy_face: není to sice ještě čára jak má být, ale je tam :dizzy_face:
Se z toho picnu...když jsme byli předminulý víkend v té Praze, tak už mě pobolívalo břicho, jsem čekala mensky, tak jsem si ještě vložky koupila a říkala Robišovi, že už druhý měsíc střílí slepýma :grinning: :zipper_mouth: a néé, má je bobrý :grinning:
26. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Petise :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!

MOC GRATULUJU !! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Vy ste mě tak dojaly :cry: jste všechny moc moc moc super :dizzy_face: bych vám test aj ukázala, ale malý všivák kajsik zašantročil ty drátky, co se napojí do foťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
hele ty vložky se Ti budou hodit v šestinedělí :grinning: :wink:
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
tý woe, holky všimly jste si jak jsme plodná diskuse? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Petííííí obr obr mega maxi gratulace...já to věděla, já to věděla:slight_smile:))) držím palečky...!
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jsem si zrovna říkala, že je snad lepší být těhu než každý měsíc málem vykrvácet :angry:
26. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Miško, tak to si říkám taky, že se těším na těhu, že nebude mrcha
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
no jo, akorát, že se to pak sčítne a ten porod je horší než 9 mrch dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Petínku moc moc gratulujůůůůůůůůůůůů!!!!!!!! Super super super
26. říj 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
A musela jsem si tu pomuchlovat ty dvě čárky, co jsou už skoro 7 měsíců na světě :dizzy_face: ! A ty dvě čárky co jsou na světě už 21 měsíců (dneska je to přesně na den 21 měsíců :dizzy_face: ) si pomuchluju, až se vyspinkaji :wink:
26. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
lu :grinning:
sluní, pokavaď všechno půjde dobře, piškotek se narodí blízko toho tvojiho :dizzy_face:

a teď jdu otevřít ty fotky Mariánky a Ondráška :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
když tu kecáte o menskách - ani mi nemluvte - ty poporodní byly jak by bravka rozpárali :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zas chvilu pokoj :slight_smile:

a ještě jednou moc děkujinky za gratulace a držení pěstí, nepusťte je do prvního ultrazvuku, ju? :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Petise:moc moc gratuluju :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Nepustíme je do konce :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,Petis, ty matko všivko, to máte na povel doma????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Obrovská gratulace
26. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
:D Petíííí, MÁ je bobrý :d Moc Vám přeju a gratuluju. Držím palce, ať je těhotenství krásný a pohodový a vše, jak mí být :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.