• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Prami: Márinka je nádherná kočulka, z očiček jí kouk 8 čertů, co? S ní musí být dobrá prča :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Ústecký děti to mají v MC moc hezký, mám pocit, že jste trénovali Koulela se ze dvora, ne? :slight_smile: .
26. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak jdu vzbudit dítě a jedeme něco zařídit přes půl města... se mi nechce, ale Petise mě nahodila :slight_smile:

to bude miminek! :grinning:
26. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Péťo, gratuluju!!!!!! Hlavně aby všechno bylo v pořádku. No to je skvělý, to tu budeme mít miminek :dizzy_face: Že bych si dala třetí kolo :wink: :grinning: Kdepak, nechám prostor ostatním.
26. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
téda, fotky Mariánky jsou táák krásné, nejvíce se mi lítí foto č.8 a č.15...jako že se tahle holčička povedla, to jako bez řečí :dizzy_face:

ingrid :grinning: to víš, jak řeknu, tak se musí zrobit :grinning:

A KDO DALŠÍ?
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jéé a kolikátá je Petinka už v pořadí ??
26. říj 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
kreksiku, díky za přání :dizzy_face:
ejani, barák máte velký, tak co by néé?? hihi

a fotky ústeckým bobišů mě nadchly..to musí být super takový kroužek :confused: my si budem muset počkat do února, tady je něco podobnýho od dvou let :angry:
26. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luciku, v pořadí? Hned před tebou!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Petis, ja myslim, ze ty budes mit termin podle MS jeste driv! podle poceti asi ne, ale me jeste 7 dni ms ani nemeska, me to potvrdili hrozne brzo, protoze bylo brzo pocato, bylo mi blbe, tak jsem mela tucha a mela jsem narizeno pripadne tehotenstvi kvuli stitce odhalit co nejdrive...

jak kdo dalsi??? tri nove tehule behem tydne ti nestaci????:grinning: dalsi je labellka to je jasne...;)
26. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Peti :- :grinning: :grinning: tak kvůli tobě se dneska spustím jo?? :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
Jani, já jak to tu vždycky sleduju, začínám se těšit na třetí :sweat_smile: Ale hned, to by byl nerozum. Snad nám bude dáno za těch 5 let, jak si to plánujeme :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
:sunglasses: tipuju, že další těhotná bude žena :sunglasses: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Peti: tak to jo, funguje vám to ale ukázkově :grinning: :slight_smile: , kdyby tady byl smajlík "pusa" tak ti ho pošlu
holky prosimvás, která máte dítě už ve velké posteli, myslím tím 2m, jakou tam mají peřinu? už dospěláckou? nebo tu, co měly do teď? a polštář?děkuji za odpovědi.
sluní, a kdy ste počali? My třetího

Lucik, jak dneska? V pátek nic nebylo?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ingrid, my máme ještě peřinku z malé postýlky, ale začíná být malá :wink:
26. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Peti nebylo..sem usla jak buchlé prase :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
Ingrid, my máme postel kratší... ale i do dvoumetrové bych dala peřinku kratší. Zuzanka si vždycky ráno sleze z postele, čapne peřinku a přicupitá i s ní za námi do ložnice. S dlouhou by se uvláčela, i když zvládá i to... :grinning:
26. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ingrid Amelka má něco mezi..koupili jsme to v Ikei i povlečení, ale rozměry samozdřejmě nevím. :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
kreksi je asi jasnovědka či co :grinning:
ingrid :grinning: a díky za pusu :dizzy_face: a s postelí - tohle budem řešit po novém roce...a zatím asi tu peřinu z postýlky, a jsem zvědavá, jak to mají ostatní :slight_smile:
Mišák, za pět roků, to je za chvilu :slight_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Lucí, tož to tě musím učit v tvojim věku, že se nesmíš zmrksat do němoty, aby něco bylo??!! :grinning:
26. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
peti my ctvrtyho!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Petisko!! SUpeer..jsem dočítala, až mi knedlíky zůstávaly v krku!! a super!! Mám velikou radost! to je skvělé! :slight_smile: :grinning: :grinning:

ingrid-Tomí má stále dětskou peřinu i polštář. Stejně se hodně odkopává a spí nepřikrytý..Ještě plánuju, že mu to tak půl roku nechám a pak vyměním za větší..:slight_smile:. Já ho nechtěla stresovat přechodem na velkou postel ještě tím, že mu vezmu peřinku..I když mu to asi bylo šumák..:slight_smile:

a dočítala jsem a řechtala jsem se..jste holky, boží! Mám vás moc ráda! :wink:
26. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
ja uz ale tu carku mam jak bejkovec a z krve to vedeli uz pred tydnem...urco to u vas nebylo pozdeji?
jj, kreksi ví :grinning:

my máme peřinku 140x70, do postýlky měla Zuzanka i 120x60, ale teď jsem jí povlíkla tu větší.
a furt mě pobolívá podbříšek, to si pamatuju, že bylo i s Robikem..ale nevím už, do kdy to trvalo???

Hééééj osud!!!!!!! na VH classic1 hrají Roxette - naši písničku ze svatby!!!
sluní, pro pořádek- poslední mensky jsem měla 19.9. a šupendost bylo 3.10. a pak ještě kolem 10.10...
26. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
hele, ty míry jsem asi popletla. to byly míry postýlky. no - prostě máme peřinku nějakou střední :grinning:
26. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
no podle www.babyweb.cz mi TP vychází 26.6.2010
26. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Peti já vím..když von mě ten pan Becher tak chutnal, ale teda i dostal..to sem nečekala... :pensive: A Michal čekal, ale něco jiného :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
Jéé Peti, to se bude vdávat kamoška!! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
budiž ti odpuštěno, ale příště bych byla raději, kdyby se dočkal pan manžel, jo?? :grinning:
26. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.