• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Jojo provedeme :wink:
26. říj 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
holky a víte co je prča? moje mamka rodila mě 27.1. (Robik je 9.2.) a bráchu 26.6. (piškot v bříšku)...čili sečteno a podtrženo - šupali jsme stejně ve skoro stejné dny ale o desítky let později :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
26. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
26. říj 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů pet'ulinko gratulace velikáááááááááááááááánská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já to tušila :dizzy_face: :dizzy_face: přeju at máš co nejpohodovější těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a další labellka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: téééda tady to valí :dizzy_face: :dizzy_face: peti já mám takovou radost moc,moc ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: co petrolejka nerodí?? :confused: fotečky Marijánky božííííííí a agátky z MC rovněž,děti jsou šikulky :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Peti :grinning: :grinning: :grinning: rodinná tradice?
26. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Petisko, domeček skvělej! A rozumím tomu dobře, že tam jsou jenom 2 dětské pokojíky?? :grinning: :grinning: :grinning:
a nemáte ve smlouvě, že třeba ten domek musí mít štít tam a tam a že musí být třeba tokový a takový? Někdy to tak bývá.

Agi-krásný fotečky Z MC! Moc vám to sluší a je vidět,že si to děti užívají! :slight_smile: Super!

fotečky Márinky skvělé! ty rodinné jsou dojemné..moc moc..Mári je nádherná okatá holčička..
26. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: peti:se picnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
prohlídla jsem Márinčiny fotečky :slight_smile: vydařený - všichni a moc. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se na ty tmavooké děti nemůžu vynadívat :slight_smile: inu - maminka modrooké blondýnky :grinning:
26. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
rodinná tradice :grinning:
Romčo, není všem dětem konec - chceme udělat podkroví, dát tam dva pokoje(prozatím jeden bude jako pokoj pro hosty, druhý pokoj pro případné třetí mimi. A sprcháč s wéckem a přípojky, že by se jednou dělala nahoře malá kuchyňka - to do začátku pro dítko, než se zmůže na bydlení :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
No ikdyž když se tak dívám na to smrádě, které tu má už hodinu spát a dělá bugr, tak nevím jestli to nebude s ochranou :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
a ve smlouvě nic takového nemáme, jsme první zájemci o pozemek a máme krajní pozemek..no nevím, jestli jsou to ty správné důvody, ale nic takového nám neříkali ani ve smlouvě nic není..

Lucí, já ti dám s ochranou!! :angry: :slight_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Petisko-já věděla, že nezklameš! :slight_smile: :slight_smile: A máš to super vymyšlený! Moc přeju, aby ti všechno vycházelo! :slight_smile: :slight_smile:..a už to Robiš ví?:slight_smile: Co na to říkal? :slight_smile:

luci-no, já myslím, že to s panem Becherem a s panem manželem pořádně roztočíte ve trojici a budeme tu slavit za chvilku zase // :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Peti, moc gratuluju, neměla jsem pochyb. :grinning: Až budeš chtít napsat do tabulky, tak mi dej vědět do IP, jo? radši tam nikoho předčasně nepíšu, když to různě tajíte a tak ... ehm ... prostě už pár řádků je tam jakoby obsazenejch, ale zatím neviditelenejch pro ostatní :grinning: Pe'to, tak i tebe budu nabádat. 21.6., krásný datum pro hodnou, učenlivou holčičku, jo?
26. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Peti a kolik je tam teda těhulek??
26. říj 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
roztočíte ve trojici :grinning: :grinning: to je perla :grinning:

Robišovi jsem už řekla v sobotu podezření, byl rád :dizzy_face: v pátek chlastal a ta zpráva ho tak rozrušila, že se aj vybral z lůžka a byli jsme spolu (řekla jsem mu to ráno - trochu rafinovaně - jinak by chrápal až do poledne, hihi)

ale stejně budu klidnější, až budu mít po ulz...ale chystám se tam jít až tak za týden-dva..pokuď se nic nepřisere :wink:
26. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kdo se narodil 21.6.? Ty? :grinning: Do tabulky mě písneš, jak dojdu z gyndy :wink: Napíšu ti do IP...jestli teda budeš mít čas číst :grinning:
26. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
já si myslím, že 14 už jich tam je
26. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
3 odrozený, 8 těhotnejch a pak několik oficiálně nepřiznanejch těhotnejch, co chtěj počkat se zveřejněním.
26. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Já jsem 21.6., myslím že kolem toho data budete mít termín hned celá skupinka, tak to by bylo aby nebylo :grinning:
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
a já myslím, že Peta ví víc než my! :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Já jsem 29.6. ale račic je tu hodně
26. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo a Pe'to, vítej mezi abstinenty :grinning: za chvilku tady těch ožralek moc nezbyde, půlka těhu nebo kojících :grinning:
26. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
čůůůs, tuná sa hlásí edna neztracená koníkofkááá :slight_smile:
Petise moooc gratulujůůů und bezproblémofé těhů přejůůů, páááá :wink:
26. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
To je zase účast, vylezly z děr, tetky. :grinning:
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
ha - bacha - Peťa ví, že je ještě někdo těhu v červnu???????? :confused:

Díky, pravidla klubu respektuji, nebudu pít nic víc, jak těhučaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Terko, kaj zas lezeš???? Přiznej, že taky rodíš v červnu!!!!!!!!!!!! :grinning: a díky :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
No Sluni a Gabča to maj v podobným termínu, ne? Co mě tady lustrujete? Však druhorodičky většinou rodí malinko dřív, tak ty termíny na začátku prázdnin spadnou na konec června, kurňa, néééé?
26. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky,

petisko gratulujůůůůůůů!!!!!
původně, když jsem otevřela stránku tak jsem myslela, že Petrolejka porodila (zahlídla jsme,že kreksi řeší míry:grinning:)
26. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak pohádky jí neberou, ale jen jsou v TV McLeodovy dcery, čumákuje ani nedutá

za chvilku polezou mlži z děr :wink:
Peťo, tak jo, ti věříme :zipper_mouth: :grinning:
a účast dnes hojná, no....všichni čekají na zprávu, že už jedeš do porodky :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.