• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
evčo :grinning: a taky dík :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Márinka má krásný fotky :dizzy_face: Celé rodince to tam moc sluší. Míša je prostě šikulka. Lu, věř tomu, že i z Matýska neposedy bys měla na fotkách modela k pohledání. Nevím jak to Míša dělá, ale je to tak :wink:

Fotky se cvičeníčka jsou super :dizzy_face:

Romčo, petise, ještě jsem neslyšela, že by ve smlouvě o koupi pozemku byly požadavky jaká má být střecha apod. Myslím, že tohle spíš nařizují až památkáři při žádosti o stavební povolení. Ale to záleží na tom, v jakém ochranném pásmu je pozemek. My ho máme v prvním, takže nám tu nařizovali i sklon střechy, z jakého materiálu jsou okapy, barvu fasády, prostě všechno. A jsou oblasti, kde si můžeš na barák dát co chceš :wink:
26. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
holky a dotaz, jak bych nikdy nerodila - pili ste i v těhu normálně kafčo??
holky, na zrpávy ode mě nečekejte, víte kolik času tu strávíte při mým porodním tempu? To vám děti zatím zpustnou. No zrovna dnes jsem si říkala, že když vezmu, k jakému datu mi začal porod s Týnkou, tak to vychází snad na pozítří s berunkou a to mi Mudra slibovala, že jako druhorodička budu dřív, i vzhledem k váze malý, že to vypadá na dřívější termín .. a co?co? leda hovno ... :sunglasses:
jé petisko gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,
bude tady ještě někdo nětěhotnej? :grinning: :slight_smile:
Dalo mi to zabrat dočíst :slight_smile:
petis: já nepila bo mi nechutnalo ale hodně holek si dávalo tak jedno, dvě denně.
26. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Peti, já jedno slabé rozpustné s mlíkem za den. Ta bezkofejnová jsou prý daleko horší srač**
ejani :confused: barvu fasády?? To by mě nasralo...tobě se aspoň líbí? nebo ste chtěli jinou?
Marianka má krásné fotečky, je to krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
petise, baráček je mocmoc krásnej :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
petru: ale ten druhý porod bude 100% rychlejší
26. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
U nás je lokalita s novým barákama - na kraji města - a měli nařízený počet podlaží, sedlovou střechu a její orientaci :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Peti, jedno slabý denně piju, někdy colu. S Týnkou jsem byla striktní, ale uvidíš sama, že ten kofein při těhu s prckem kolem sebe občas potřebovat budeš. Kde jsou všechny zásady, že ... hlavně přežít. :grinning:
teru, miši, to je super, jedno si určo dám a o tom bezkof. si to pamatuju, jak jsme to řešily při prvním těhu..hlavně že jsem ho přes půl roku pila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Péťo, taky jsem si kafe dala, když jsem měla chuť. Nebylo to denně, ale občas ano.

Petrolejko, já si myslím, že tentokrát to bude rychlovka. Rekord jsi trhla posledně, tak teď to určitě půjde rychlejš.
Á starší dítě probudilo mladší. Tak vyrazíme ven na procházku. Je tam krásně.
26. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Peti :grinning:
makulko :dizzy_face:
Míši, téda to jsou podmínky...nás tam bude zřejmě osm v jedné ulici a zatím jsme první..pod námi je majitel nějaký Němčour, ten tam má jen louku a pod ním jsou dva bungalovy...příště jak tam pojedem, budu fotit a dám to na střechu, ať máte představu :wink:
26. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
S Kubíkem jsem taky sem tam kávu měla
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jani, jak spinkání v noci? Už je to lepší?
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
petisko: já někdy úplně nedočítám, ale vy jste měli nějaký pozemek a teď jste sehnali rovnou baráček? Nebo to motám?
26. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
ne ne, máme pozemek, ale já tu dala odkaz na domeček, co by se nám líbil :wink:
26. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
jako že si takový postavíme
26. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
peti: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak to já radši nezjištuju,kdy šustili naši, takovýhle informace ani nechci vědět :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kafíčko jsem občas měla,ale já na to nějak přestala mít chuť a prodávají i bez kofeinu, ani to nepoznáš :wink:

já jsem teda líná jak veš, vůbec se mi nechce odpoledne ven na prochajdu, ale budu muset, uf
26. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
petis: áha, tak mi prosím hoď odkaz, ať se můžu taky juknout na baráček :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Petisko- Jupííí ,velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:

Díky za pochvalu fotek,mně se taky strašně líbí ,Mška i pan :grinning: jsou úžasní :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
agatko, já to nezjišťovala, ale ty data mi byla nějak podezřele známá :grinning:

Já půjdu dát malého na hodku k mojí mamce, potřebuji na finančák a ještě do Rajfky. Pak půjdem aspoň na chvilu ven
26. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
jsem zvědavá kolik mlžů se pod návalem emocí do večera přizná :wink:
očekávám menší vlnu hlavně z Prahy :sunglasses:
26. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahojda!

no švico! žádnej plž mlž hlavonožec, vy se prostě rozhodnete a je to! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Červen bude krásnej měsíc plnej dojetí :wink: Přeju klidné a pohodové těhulkování - uvidíš, plašit už tolik nebudeš :wink: :grinning:

A moc zdravím KKačku :slight_smile: no 30tt to už je taky krása! :dizzy_face: no a zdravím taky další těhulky a i netěhulky... a Miško, se třetí vlnou se sejdeme někdy za 5 let, jo? I když Honza mi tvrdí, že na to dávno nebudu mít myšlenky. No přiznám se, že jsem ve fázi, kdy mi přijde, že jsem hnusnej oteklej vorvaň s celulitýdou až za ušima...ale to přejde, to přejde :sweat_smile:

a Ejani? vy byste ale vážně měli mít třetí miminko :dizzy_face: :wink:

vzhledem k těhudemenci se omlouvám, že prostě nereaguju na většinu věcí, neudržím už moc moč ani myšlenku... :wink: :grinning: Však vy mě určitě chápete...
26. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Peti: já pila celé těhu Caro a dodnes si ho dělám velkej hrnek k snídani.Navíc je prý zdravý
26. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
prami: mlži, kteří nevydrží aspoň do zítřka, jsou houby mlži :grinning: ale jo, ať je legrace a podpořím plodný týden :wink: když všechno dobře půjde, bude mít do léta sourozenečka i Zuzanka Kreksíková :dizzy_face: :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
kreksi tak to je mazéééééééééééééééééééc!! Strašně moc gratuluju!!!!!!!!!! Nádhera!!!
26. říj 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.