• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hele to musí bejt feng-šuej co tu lítá z toho názvu diskuse :wink: :wink: kdo že to vymyslel a je za to teda zodpovědnej? :grinning:
26. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Fru to vymyslela, ne?
26. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Kreksi, gratuluju moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A přeju, ať vychází vše úplně nejlépe :wink:
26. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Týýjo, tady se ale dějou věci...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Strašně moc moc gratulkuji Petisce,že to hnedka vyšlo a přeji poklidné a krásně těhulkování !!

A Kreksi taky moc moc gratuluji,to je nádhera, jak se to tu rozjelo !!! :slight_smile:

Jdu mrknout na fotečky Márinky ...:slight_smile:
26. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Kreksi!!!!! To je krásná zpráva!!! Jsem moc ráda, že jsi taky těhulka :dizzy_face: A ještě se stejným termínem :dizzy_face: Ať máš bezpoblémové krásné těhu :dizzy_face: A příznaky už nějaké máš??

Já ještě jednou všem děkuji za krásné gratulace :dizzy_face:

Je tu ještě nějaký mlž?? :dizzy_face:
26. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
holky, pamatujete na mobinu? Jak jsme rodily, tak taky napsala sem tam pár řádků...a teď se dívám a na hlavní stránce má album a taky čeká druhé :grinning:

a mishu, netěhulek je tu ještě dost :wink: však na vás taky dojde :wink:
26. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
no tééééda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: Kreksi gratuluju moc. Teda holky já vám závidííííím :wink:
26. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky, nestíhám

ale muím pogratulovat novým těhulkám, moc moc gratuluju a přeju, ať vše jde tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Malý je už lepší, jen ta rýma, ael už není tak brutální jako v sobotu,t ak snad už bude líp.

Já mažu do hajan, dnes jsem celý den lítali po plynárnách, vyřizovali okna a pak mrkli na kočárky a celý den v háji a já jsem uchozená jako nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak přeju dobrou noc, u petisků se dnes asi slaví, Kreksikovic to už ví dýl :wink: a Peti/petrolejka/ kdyby jsi rodila, tak ať to jde rychle :grinning:
26. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Kreksi moc moc gratuluji, já si říkala, že asi budeš další těhu :dizzy_face: , říkala si, že se chcete začít snažit po prázdninách, tak jsem si říkala kdy to přijde :slight_smile: .
Tak na té Yamaze fakt něco lítá, Peťa všechny nakazí :grinning:, nebo že by schovanej Robík ve skříni :fearful:
Tak a kdo bude další ???????:dizzy_face: :grinning: :sweat_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,téééda to jsou bombastický zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Petise,Kreksi, obr gratulace k těhulkování :wink: moc vám to přeji, je to krása, hlavně všechno v poho :sunglasses:
ježíš to už nás z yamahy moc netěhotných nezbývá :confused: to jsem zvědavá na koho ten bacil přeskočí :wink: :grinning:

Petro, neboj, ona se Berunka určitě brzy rozhodne že už se chce podívat na svět a pojede to jako po másle! :slight_smile:
dočítala jsem poslední stránky takže nevím jestli tady nejsou nějací marůdci, kdyžtak posíláme pohlazení :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
krexíííí parááádááá, gratulacééé, já žel nemlžím a zítra dávám přihlášku na Džamahu, ja? :grinning:
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky, moc děkuju :slight_smile:. těhotenský příznaky myslím moc nemám žádný. snad občas se mi točí hlava, ale oproti "houpavýmu světu" se Zuzankou to nic není. celkově doufám zas ve fajn těhotenství, protože do půl osmý - do osmi, co se vrací Vlado, nemůžu s žádnou pomoc počítat a asi by mi bylo krušno. a když nevýjde bezproblémový těhu, tak aspoň ať to klapne celkově :wink:

zatím na malé myslím spíš tak nějak organizačně, přemítám, jak to zařídit s vozením v kočárku, abychom se přepravili MHD, kam bude třeba (řidičák bohužel nemám), jak udělat Zuzance hezký léto, když budeme povětšinou doma, jak zvládnout aspoň nějaký kroužek, koho sehnat k Zuzce, až budu muset jet do porodnice. no a do toho se vždy vrátím na začátek, aby vše bylo v pořádku, srdíčko bilo jako malej zvoneček a tak vůbec.

dnes na ortopedii velká úleva. Zuzanka nijak extrémní lordózu nemá, tedy prý v tomto věku je to běžný. naopak ji pan doktor prohlásil, že je pěkně svalnatá, jen bříško trochu povolený, a proto vyšpulený ven. takže žádné korzety, nebo cvičení, max. ve 4 letech kontrola, pokud se nám to bude dál tak jevit. Zuzce se v ordinaci moc líbilo, doktor ještě větší sympaťák než doktor House, furt ji chválil, ona tam předváděla srandovní kousky, ve finále mu odmontovala dávkovač na mýdlo ze zdi a dostala za to obrázek. tak jsem dneska moc šťastná. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
koukám, že jdeme na kontroly pěkně postupně..:slight_smile: 10. sluníčko, 11. já a 12. Kreksi...:slight_smile::slight_smile: Kdypak půjdeš Peťo ty?? 13. ??? :grinning: :grinning: nekaz nám to...:slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
26. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
ty jo a kdo bude hlídat Emmi až pojedu rodit vůůůůůůůbec netušííím........ :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kreksi, super, že kontrola dopadla na výbornou. Mám radost :slight_smile:
A jak se má sestra motylek? Poslední dobou jsem si na ni mockrát vzpomněla :slight_smile: Pamatuju si, jak Petiska říkala, že se těší až si zahraje s Robiškem pexeso a ona se smála, že to si teda počká, že Kristýnka UŽ "dupluje", a že je to fajn. Celé se mi to zdá snad ne ani před týdnem a ony už i naše děti duplujou :dizzy_face:
Navíc Ty i Peťa čerstvo těhulky, tak na to nějak vzpomínám a dojímám se.

Jdu spát, jsem nějak unavená a oba kluci jsou už dávno v pelechu. Zítra je mi 27 a moje máma před těmi roky šla v tuto dobu normálně spát a na světě jsem byla 25 minut po půlnoci. Tak si z toho může vzít někdo příklad :wink:

Dobrou noc!
26. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj,
teda to jsou super zprávičky
Kreksi :i Tobě moc gratuluji,hlavně ať vše běží jak má :wink:

my odpo jeli do Ikea -konečně jsem se rozhodla pro závěsy do herny a oni je neměli :frowning2: ,ale potkala jsem Moci s Adinkou kočky jsou to a Moci má pěkný bříško

jdu žehlit
26. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Sylvi, tak se krásně na ten narozeninový den vyspi :dizzy_face: Všechno nejlepší ode mne už dnes - nevím, jestli se sem zítra dostanu. Přeju moře zdravíčka, štěstíčka a lásky :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Sylvi, já bych si tak přála vzít si příklad. Zítřejší datum by bylo super, no uvidíme, zatím furt uklízím, dokud tu nepadnu na ústa :grinning: . A v břiše klid. ta mě teda napíná, potvůrka.
26. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
veru: děkuju moc. uvědomuju si, jak je to křehoučký štěstí, ty dvě čárky. tak jak to víš mnohem líp ty a hodně holek tu na koni. takže radost mám, ale takovou opatrnou a pokornější než u Zuzanky. a přeju moc všem, co si též přejí, aby jim to vyšlo.

co se IKEA týče - doporučuju všem dojíždějícím - když jedete pro něco konkrétního, raději omrkněte na jejich internetovejch stránkách stav zásob. já si takhle občas ušetřím cestu, i když do IKEA jezdím ráda a máme to kousíček busem.

a jak se má ségra? no, motýlek lítá... :slight_smile: ... kolem celý rodiny. přišly na ně vysoké horečky, ani ségře není dobře, ale někdo v rodině vždycky fungovat musí. řádí u nich hodně ta prasečí N1H1 chřipka, vlastně s určitostí ani neví, zda ji starší - Káťa - měla či nikoliv, protože už je na to netestují, spíš odhadují podle příznaků. takže teď má ségra frkoty. podepsala se mi do mailu jako "vrchní sestra Martina"... no, aspoň že ji neopouští humor. pokud vím, občas chodí mrknout na únorovky, okukovala fotky dětí, co fotila Míša, pravidelně píše na Slovenky v USA, protože česká varianta tohodle tématu nějak moc nefunguje. no a doufám, že se v létě uvidíme, když to letos nevyšlo. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
jééé to je docházka což petisko? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak já mažu do hajan dobrou klidnou hlavně těhulinkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :pensive:
26. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Kreksi:jj,já Ikeu taky ráda,takže zas o důvod víc brzy se tam vrátit a i tak jsme utratili :grinning:

Sylvince:zítra si užij nádherný narozeninový den a vše nej

dobrou klidnou
jdu pomalu spát budíček o páté to jistí
26. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Cau, kreksi segra nakukuje casto inkognito, ale kdyz tu segra odmlzila... tak se pridam a gratuluju VSEM novym tehulinkam! :slight_smile: :slight_smile: A Petrolejce, zuuu, Lu a ostatnim, kterym se to trosku vic blizi (no, Petrolejce se to neblizi, ale je bude to tu kazdou chvili!) - preju co nejsnadnejsi porod a krasna zdrava miminka. Musim na segru prasknout - kreksi minila mlzit do konce 3. mesice! To mi vychazelo na Silvestra a to by teda pro me byl horor to vydrzet! Doufam, ze to brzy odtajni i pred babickou a dedou a ja se nebudu muset hlidat, abych nekde neco neprorekla... Tak jsem stasta, ze budu zase teta! A tentokrat to mozna nejak zvladneme, ze bychom mohli byt v Cechach na dyl a tak miminko videli jeste i malinke!!! Uz se moc tesim. Jako vrchni sestra tu fakt funguju, doktori nas ani nechteji videt, kdyz to "zvladam" lekama udrzet, tak je preplnino nemocnymi. Jen rikaji, at neustale sleduju dychani a tlumim teplotu. Takze tu silim sama, pripadam si jako jediny rodic, manzela to taky skolilo, vsem trem jsem v kuchyni zalozila papir, kam si pisu hodiny, teplotu a davku leku. Vcera jsem davala Kristynce zabaly, mela 40 C (Kata v sobotu 40.6...), byla jsem na to v pulce noci sama a tak hrozne jsem se bala. Mame premieru - holky zatim nikdy nebyly nemocne ve stejnou dobu. Porad jsme na Slovenkach v USA resily, jestli se dat naockovat nebo ne... tak uz to asi resit nebudu muset. Podle vetsiny doktoru to mame. Tak mi to cteni tady dnes hodne vylepsilo naladu!!! :slight_smile: Tady to je samy smajlik!!! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
nenene, našim nadále platí nic neříkat do konce prvního trimestru, tj. do Vánoc :sunglasses: a ani nikde mimo Koně to říkat nechci dřív, takže žádný změny :wink:
26. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ja jsem si rikala, ze to moratorium asi chvili jeste potrva. Neboj, nerekla bych, dokud by mi to nerekli oni - uz se tesim, az to na me vybali jako velkou novinu! :wink:
26. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
26. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
Půlnoční pozdrav od pravidelných nepřispivatelek Kaffičkových :zipper_mouth: :slight_smile:

...ale doneslo se mi, že poslední dobou se den co den objevují nové těhulinky, že bacil lítá všude okolo, tak chci všechny čerstvě i trošku déle těhu moc pozdravit a pogratulovat!!! :slight_smile: A radši mizím, at krom rýmovýho bacila nechytnu něco jinýho :grinning: U nás ještě status - snažikafky není a jestli bude, tak až po škole, jestli ji doklepu, cha cha :grinning:

papa, držte se, zas nakouknem, jak máte kontroly, srdíčka, utz a taaaaaaak :slight_smile: A pusu všem únorčátkům :slight_smile:
Kaffi holki R+ spící L. :slight_smile:
27. říj 2009 v 00:11  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Sylvi vše nejlepší k Tvým nekřesťansky krásným narozeninám !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , posíláme pusu, pořádně to oslav!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My dneska radši nejedeme na plavčo, v tom horku se mu ta nudle spustí a maminky by mě tam ukamenovaly, haha, do toho by si jednou zakašlal a už bychom byli na blacklistu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Sylvinko, tvůj poslední příspěvek mě dojal, normálně upadla slza :sweat_smile: i jak napsala kreksi o tom srdíčku jak zvoneček :cry: co mi to holky, děláte :wink:

motýlku :pensive: tolik starostí....ách jo, je mi to moc líto, že teď máte smolné období....ať je brzo líp :slight_smile:

gabčo! třináctého nejdu ani hovno :grinning: za chvilu budu volat sestřičce, nechám to na ni, ale 13tého nejdu :sunglasses: :grinning:

kaffi, pá pá a zase se někdy ukaž :slight_smile:
27. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
jo Sylvi, všechno nej nej, krásně oslavte!! :slight_smile:
agatko :grinning:
27. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.