• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
bré ránko :slight_smile: (u nás nějak ten posun času ráno nefunguje :sweat_smile: )

Sylvi: Všechno nej nej nej ke krásným narozeninám...ať Ti kluci dělají jen samou radost...a brzy Tě též přepadnou těhotenské choutky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

a moc zdravíme s pupkem Motýlka :dizzy_face: ať jste celá rodinka brzy fit :dizzy_face:

dneska máme plavání, tak se těším na dovádění toho našeho pulce :slight_smile: hezký den
27. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Takže stále 2v1, žádná změna. Včera mi Míra řekl, že má te'd šílený práce (to je tuto roční dobu bohužel vždy) a že by se mu nejlíp hodilo, kdybych porodila tak za měsíc. No taky bych mohla porodit až tak za 6 let, aby dítě šlo rovnou do školy a minuly nás koliky, odnaučování na plínky a tak, že ... :grinning: :grinning:
A všechno nejlepší Sylvince k narozeninám. Štířice jedna. :wink:
27. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: sylvinko:vše néééééééééééééééééééééééj k narozeninám,krásně si to oslav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zdravím motýlka a kafficku :dizzy_face: :dizzy_face: Marti:to mně mrzí že máš takový starosti,at' jsou dětičky brzy fit :wink: petisko:13 ho ani hovno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásnej den,dnes má bejt zase teplo :wink:
27. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
tak jsem objednaná, ale chce mě vidět už 3.11. Těším se, že to budu mít potvrzené tak brzo, ale srdíčko tam ještě beztak nebude...marné..

Peti, Míra si to představuje jednoduše :grinning: či tě není, vydržíš, né? :grinning:

Zuuzi, sama jsem zvědavá, jak tohle těhu budu zvládat, snad oprvdu tak plašit nebudu :wink: a když to říkáš ty, není boha :slight_smile: :slight_smile: nebo víš co, nechceš si vyměnit tt?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A musím pochválit Robiška, daleko víc si sám hraje, mám čas si i poklidit, nejen jak spinká. A u nás nejvíc jedou auta a zvířátka :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
petisko:tak to už je za chvilinku,tak držím palečky at to dobře dopadne a at' oficco konečně svítěj tt :dizzy_face: :dizzy_face: hele to víš Robišek tě vzal na milost má pochopení pro těhotnou maminku :slight_smile: u nás jedou hooodně kostky takže na vánoce plánuju zase nějakou stavebnici z kosiček,bubínek,míč a nevím prostě co mně napadne :slight_smile: jdeme snídat zatím papa
27. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

překrásný narozeniny Sylvince mlaďoulinký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

petisko: kontrola 3. 11. super. nechceš si se mnou vyměnit termín? :grinning:
27. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Kreksiku, povyměníme si tu, to co jde :grinning: Ale děti ať má každá svoje :grinning:

My se oblíkáme fičíme ven, musím na Rajfku. páá
27. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno,
Sylvi, krásné narozeniny přeju. Takže taky štírka, jo :wink:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Ranko,
čtu si tu Blesk a Bendová čeká dvojčátka hustý!!!!!!!!!!
27. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
ránko

Sylvince krásný narozeniny !!! :dizzy_face:

holky já jdu na velkej utz v pátek 13. :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Motylek: no to teda máte doma "nemocnici" :fearful:držím palce ať to brzo přejde a hlavně ať to Ty nechytneš!

Kreksi: mám radost, že je malá v pořádku :slight_smile: :slight_smile:

jinak chápu "organizační myšlenky", mně včera strašila jedna paní v tramavaji, že musím koupit sourozen. kočárek... ale ona má děti 1.5 roku od sebe, tak jsem se nenechala naplašit a trénujeme chůzi .. (za chvíli jdeme zas na naše pomalu se zvětšující kolečko)

jinak včera manželova maminka potvrdila, že přiletí a to 1.4. a zůstane asi 4-6 týdnů :slight_smile: no myslím, že malej po ní poleze tak, že bude ráda, až se doma na Floridě zas vyloží na lehátko :grinning:
27. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
no vida, konečně pátek 13. :grinning: to by bylo, diskriminovat takový datum. :wink:
27. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
no já jsem minule byla taky snad takhle na nějakým utz :confused: :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky nedocitam, jsem v praci, ale blesklo mi, ze spekulujete o 13. - to byla nejaka mystifikace..ze 10. - ja jdu prave na kontrolu az 13.11 - patek trinactyho - snad nam to Lu prinese stesti..
mejte se papa
27. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
luci dá se Blesku věřit? :grinning: .O tom,že je znovu těhotná se píše všude, ale že by čekala dvojčata? :grinning:

my jdeme odpoledne do solné jeskyně, snad se tam trochu zrekreujeme a pak jdu na pedikůru asi po sto letech
27. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojda všem,

nejprve Sylvince vše nej nej k narozeninám !!Pořádně si je užij !! :slight_smile: Nic nedělat a nohy hore... :grinning: :grinning:

Sluni, tka to se omlouváml ot jsem slpletla já, ten termín..no ale i tak je to pěkná postupka..:slight_smile: Já 11., Kreksi 12., Sluni 13. ......takže PEtiska si může vzít na 2. kontrolu tu 10. .... :grinning: :grinning:

taky jsem četla že je Bendová těhulka,ale o dvojčátkách nikde.....to jsou podle mě zase spekukace, že třeba dost ztloustla nebo tak něco...:slight_smile:

Agi: to vypadá na fajn odpolko !!! :slight_smile:

já jsem zralá zase na pytlík pod pusu.....:frowning2:
27. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
agátko:užijte si jeskyni a ty pedikuru :slight_smile: gabinko:at' je líp :wink: jdeme ven pááááááááááá :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: tady je to jak po dešti - mlži a áčkařky vylézají z děr ven :grinning: :grinning:

moc moc gratuluji...a ot :dizzy_face: evře :dizzy_face: ně ř :dizzy_face: íkám, že i závidím...bo řict si: táto, jdem na to a do měsíce zplodit mlže, to je můj sen...u nás se to určo potáhne zas na dlouhé lokte a druhého prcka dostanu od přírody asi až jako dárek do domova důchodců :grinning:

mám z toho tady fakt ukrutnou radost...červnovo/červencová 2010 diskuze teda bude hustá
:grinning:

tak hlavně, at je vše ok..a spešl přání petisce, at se tentokrát nestrepkokuje a at si to užije v klídku :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 12:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jé a sylví má brrrzdej...sylvulí - vše nej nej nej...co nejméně zabouchlých dveří a co nejvíce krásných chvilek s tvými chlapáky!!!...a 27,jo? že se nestydíš, mladice! :grinning:
27. říj 2009 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

co tu máte proti pátku 13.? :grinning: :grinning: :grinning: já je ráda:slight_smile: vždycky dostanu kytičku(takový pseudovýročí svatby:grinning:)
sylvííí-gratuluju k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a jdu se rozloučit:grinning: zítra jedem na chalupu, takže pokud nezmrznem, tak nakouknu v pondělí:grinning: pokud by se Petrolejka rozhodla vypudit Berunku, dal by mi prosím někdo vědět smskou? :wink:
27. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Moc vám všem děkuju za gratulace :dizzy_face: Jste hodné :slight_smile: Stíhám až teď, ráno jsme trochu zaspali na plavání (Matýsek opět bděl a ráno pak spal), tak je dnes divočeji.
Narozeniny nesu dobře - plán na sedmadvacet byl mít miminko, takže mám splněno :grinning:
Jinak nohy hore mám, večer snad někam zajdem, ale jinak asi žádné akce. Snad v pátek s kamarádkou :slight_smile:

A Štírek je tu také povíc, ne? :wink: Navíc jedna malá schovaná, jen vykouknout :wink:

Zuuu, ona by sem tam i choutka byla - třeba do Matýskových třetích, ale asi to nebude možná.

Evi, užívejte chalupaření!
27. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj,
sylvinko vše nej nej k narozeninám!!!!!!!!!
27. říj 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
A dotaz, třeba by někdo věděl - hlavně asi maminky chlapečků. Za zeptání nic :slight_smile:

nemáme tu tesco a teď jsem zahlédla ve vánočním letáku, že tam mají pracovní ponk BOSH pro chlapečky. Ale ta firma má dva druhy - nevíte náhodou někdo, zda je tento s vrtačkou?
27. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky...tak nakukuju a nestačím se divit...takových nových těhulek....už jsem úplně mimo a vůbec netuším, kdo je a kdo není těhule, pokud to nemá napsané v pase :sweat_smile: ...každopádně mooooccc gratuluju Petise a Kreksi-ty jsem zaregistrovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ostatní neregistruji, ale gratuluji též :dizzy_face:

Sylvinka: připojujeme se k narozeninovým gratulantům :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Sylvi:to nevím,dnes jsem tam byla a na nic takového nenarazila,z doslechu vím,že si s tím kluci pak ale nehrají,že u toho nevydrží sedět/stát
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj,
Sylvi vše nej k narozeninám.... kráááásný věk :dizzy_face: Hezky si ten dnešní den užij a ať tě kluci doma nezlobí a dělají jen radost
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jinak časový posun jsme vůbec nezaregistrovaly....vstáváme stále v 8.30-9.30...a přitom už se u nás vstávalo dříve a poslední týdny se jí po ránu zase nechce z postele

A měly jsme první modelování s modelínou a malé se to docela líbilo...jo a já jsem objevila krásu barviček na sklo a pořád něco vyrábím :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
jj Sylvi, Lucka má pravdu. Vojtu to taky bavilo jen chvilinku a pak z toho jen tahal to nářadí. Spíš bych koupila nářadíčko samostatně než celý ponk. Ale třeba to Matýska zrovna bavit bude :wink:
27. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
no já bych taky ráda věděla co by malýho bavilo... chtěla jsem právě nějakej ponk (z nářadí je úplně mimo), ale teď jsem koupila helmu a kladívko a šroubovák se šroubkama a vůbec, ale vůbec ho to nezajímá :confused: přitom v herně si s tím hraje pořád :sweat_smile:

Maji: my taky modelínovali, už to děláme asi dva měsíce a konečně jsme v bodě, že chápe že to musí nejdřív pomačkat, aby se to zahřálo... dneska se poprvé sám snažil fakt něco udělat... a docela to k něčemu i vypadalo
27. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky chodila sem dřív Martan? :confused:
27. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.