• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Kdo se chcete podívat, dala jsem sem pár fotek :slight_smile:
http://maova.galerie.cz/3431198-pariz-25-6-az-28-6-2009#48035848
29. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
tak je zas slejvák :sweat_smile: ještě že jsme dítě dneska pořádně vyhřišťovali jak já tomu říkám :grinning:

Mocinďátko mě úplně rozněžnilo :dizzy_face: :dizzy_face: závidííím :pensive:

Natama: a byla jsi ve Fare v Dejvicích? a v Dětské obuvi DPK u Jana Masaryka?
já tam kupovala botky ve vel. 20 a půl teď a měli v pohodě..

Jani: však jdi do kina, já byla na termín v divadle.. pravda, už jsem tam nemohla ani sedět a lidi na mě koukali dost vyděšeně, asi měli strach, že uvidí jiný představení :grinning:
29. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mao, krásný fotky a moc vám to tam spolu sluší :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Martinko, moc hezký fotky a sluší vám to spolu, vypadáte tak nějak "podobně", prostě jako lidi, co k sobě patří. :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Marti kráásnýýý..jako bych tam zase byla..chjo tam je tak krásně! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
Marti, krásné fotky!!!! A spolu vám to moc sluší - fakt moc :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Marti, jste nádhernej pár! :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Martinko, krásný fotečky :dizzy_face: Jsem ráda, že konečně vím, jak vypadá ten úžasnej chlap, co stojí při tobě :wink:
Kačko, super zprávičky, jen tak dál a odpočívej :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
lu: v Praze prší? :confused: tady to na déšť zatím nevypadá...a vlastně nesmí pršet ještě aspoň hodinu, vždyť jsem stříkala zahradu :wink:
29. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
huraaa, mame sandale, nakonec je to 22. diky za tipy na obchody, jeste jsem po ceste na druhy konec prahy zkusila lekarnu nad knizeci, kde maji sante a mame. teda ja jsem na tu Katy tak zvedava, jak je velka :slight_smile:
mao, fotky nadherny a fakt k sobe krasne pasujete :dizzy_face:
hani, delala bych to presne, jak pise comra, urcite za chvili z "bezpeci" od tebe zjisti, ze mu lidi nic neudelaj a bude v pohode :slight_smile:
a ja tedy nemlzim :grinning:
30. čer 2009 v 00:02  • Odpověz
dobré ránko :wink:

hlásím další čůrací úspěch do nočníku, nicméně za pár chvil nám udělal junior mega hovňajzovou nálož do pyžama,to bylo nadělení !!!! uf! šel rovnou celý do sprchy a hovna byly všude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti:krásné fotky, Paříž krásná a vám dvoum to spolu moc sluší.je vidět,že jste si to užili :wink:

holky a já už asi nelítám, ono to padá jak švestky:frowning2:
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/172506-jemensky-airbus-se-zritil-se-154-lidmi-do-indickeho-oceanu.html
30. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
:dizzy_face: bré ránkooo!!
KK28: :wink: tedá koukám že si mě předběhla vo fous :wink: myslím v těhu týdnech :dizzy_face: a gratulace k prohlídce :slight_smile:

MAo: :dizzy_face: :dizzy_face: jooo Pařííížžžž..moc vám to slušííííí :slight_smile: :sunglasses:

agi: :grinning: :grinning: :grinning: takže máte vymalovanou koupelku ja?u nás akce nočník zatím ojediněle, spíš náhodně a to jen kapka, protože dřív to stihne vedle nočníku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všem krááásný den...my jdem courat po známých ,aby se zabil čas ja? :wink: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
juchůůůůů...Pošťák Pat :grinning: :grinning: :grinning:

dobré ránko :slight_smile:
koukám tady samý tipy na chlapečka :grinning: Uvidíme, jestli vám nevytřeme zrak! :wink:

Marti: krásný fotky...a Pavel je krom toho, že je úžasnej partner a veliká podpora, sympaťák a moc hezkej chlap
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sluší vám to spolu :slight_smile:

KK: gratuluju ke kontrole... :slight_smile: jen tak dál :wink:

hezký den a už se těším do Zoo :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko,
Zuuu: jj, juchů Pat :slight_smile: musím si to příště nahrát do mobiliu abych to nemusela pořád "zpívat"

Baru, taky nevím, čím budu cestovat, letadla padaj, vlaky narážej a o autobusem ani nemluvím
30. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj,
no to letadlo mě moc nepotěšilo, ale dám dva Bechery na letišti a bude po strachu :grinning: ...a když si vezmu že včera na silnicích zemřelo 5 lidí.. :frowning2:
30. čer 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
labellko když se opiješ,tak ti to v letadle vadit nebude !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás je od rána vztekací nálada, takže nic moc a slintá jak bernardýn.to by mě tak zajímalo,co mu zase asi roste,když už mu nic neroste :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
tak dítě konečně spí, od rána, tedy od 5.30 má náladu na draka...do toho ten dusnáč venku, fuj...ale zas je aspoň teplo, že
30. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj,
nám od čtvrtka nešel internet. Při bouřce odešel modem. Zatím jsem nestihla dočítat, jen jsem zaregistrovala novou Hanipeli a fotky z Paříže, které jsem zatím neprohlížela. Doufám, že všechny těhulinky jsou v pořádku a nejen těhulinky i všechny ostatní.

V IP jsem měla nějaké info k Zoo srazu, na který snad dorazíme. Na někoho čísla mám, většinou to teda asi jsou holky mimopražské a Zuhav, která si nejsem jistá jestli jde. Ale kozičky určitě nemineme, tak se tam snad s někým srazíme :wink:

Dočtu večer až budou dráčata spát. No, už jsem měla slušný absťák :grinning:
30. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Jo a nevíte někdo co s brokolicí? Máme jí doma spoustu, zaručeně bio, je jen zalévaná vodou :wink: Už z ní měli polévku, obalovanou i zapečenou. Za chvilku mi jí asi nebudou jíst :sweat_smile:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Kukuč :slight_smile: ejani: :slight_smile: :slight_smile: s brokolicí neporadím,možná lu by věděla :wink: Romísku,natamko to teda nevím,nevím ale Pát'a je na mně vázanej čím dál tím víc je to strašný,on se prostě cizejch asi bojí nebo já nevím :frowning2: zejtra musí na tu neurologii a jestli mi bude chtít natáčet to EEG,prej je to vyšetření na hodinu tak nevím :unamused: každpopádně stejně zejtra vyrazím aspon o hodinu dřív a o půl 7 už ho znovu spát dávat nebudu a pokusm se uspt venku aby už u Dr.spal,pže já tam prostě musíííím :frowning2: natamko:já doufám žemlžíš bys nám to přeci řekla néé? :grinning: a máš krásnou fotečku v pase :dizzy_face: maovenko:je vidět že jste si Paříž krásně užili,jste krásnej páreček :dizzy_face: :dizzy_face: kk:gratulace ke kontrole :wink: Janinko:neboj,dočkáš se :slight_smile: třeba si ještě užiješ tu pout' :wink:
30. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
agi:Ondrášek je šikula že se aspon vyčůral do nočníku když nééé vykadil :grinning: to mi připomělo Blbý a blbější????jak šel na rande s tou blondýnou a ten druhej mu nalil do pití projímadlo,šel pak k nim na záchod a hovna byli rozmazaný všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ad letadlo:je to hrůza co se děje :frowning2: já to asi nikdy nepřemůžu tn strach :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásný slunný den :sunglasses:
30. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůů to mi připomíná Mariannku a Deníska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty sourozenecký fotečky jsou táááák krásný a dojemný :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2917348&vReferer=
30. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj

jsem se ráno rozčilila, jen tak mimochodem jsem zjistila, že muž zanedbal nějaký papírování s cizineckou policií, má tam rest asi 4 roky starej a prej "MY to musíme dát do pořádku" ... no tak jak jsem to JA dávala do pořádku, tak jsem zjistila, že mu chybí dalších několik věcí, takže to vypadá na kolečko tak po deseti úřadech a to musíme stihnout během tak dvou dní maximálně a to jen doufám, že se nevyskytnou další problémy...a to jen proto, že to takhle nechal vyhnít... už jsem ani radši nedodávala "já jsem Ti to říkala a připomínala", ale běda mu příště, už ho v tom nechám plavat :angry:

Ejana: co karbanátky z brokolice? nebo ji dát na pizzu?
jestli ji máš fakt hodně, tak bych to nakrájela a dala do mrazáku

no to s tím letadlem radši nečtu, že :sweat_smile:

Hani: držím moc palce na to vyšetření!!
30. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Kačko-super zprávy z kontroly! Mám z vás radost! :grinning: :grinning: . hlavně, že už ti není zle..:slight_smile:
mao-krásný fotečky..:slight_smile:

luci-a moc to s těma becherama nepřežen! Opilý lidi do letadla nepouštěj! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Lu-tvůj chlapák je asi salámista, co? :unamused: :unamused:
30. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: ,
mao fotečky krásné, je dobře že jste si to užili a snad načerpali novou energii :slight_smile:
ejani, brokolici bych dala do mrazáku :slight_smile:
do ZOO s největší pravděpodobností dojdem také, Přijdu i s Marťasem, tak jen doufám, že se nebude před tolika babama předvádět :grinning: , on je totiž strašnej komediant a jak je někde moc lidí, tak vymejšlí blbosti k pobavení oklolí, ale já mám pak nervy na pochodu :grinning: :grinning: :grinning: . 10.00 u koziček je pro nás dobrá.
30. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
lu777 tak chlapa někam pověsit do průvanu :angry:
30. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky, a já si jdu taky postesknout.. :frowning2: .
Bude se mi vdávat kamarádka z VŠ, řekla bych, jedna ze dvou nejlepších.Což je super a moc jí to přeju. Když jsem se vdávala já, tak jsem je obě pozvala na svatbu, tedy jako na obřad, a pak at přijdou na 17hodinu, takže poO..a zajistila jsem jim tam spaní. :slight_smile:. Když se vdávala druhá kamarádka (Prostějov), tak udělala totéž. My s maneželem dorazili, ta třetí kamarádka z Prahy ne(že je to daleko a ble ble ble..).
Ted se vdává ta z Prahy a poslala nám oběma mailem oznámení..a přidala, že kdybychom měli cestu kolem, at se přijdeme na obřad podívat, že bude ráda. Pak jsem si s ní psala o detailech a..ona tam bude mít 12 lidí za sebe a přítel asi 40!...
Tak mi je to tak strašně líto, že nás na svatbu nepozvala.. :frowning2:. Nezavolala :frowning2: Prostě poslala mailem...

Třeba u nás platí, že když jdeš někomu na svatbu, tak je slušnost ho pozvat také...prostě mi to přišlo nějak líto... :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahoj,
Marti, fotky z Paříže krásný.. :dizzy_face:

Amelka tanečnice skvělá, moc jsem se nasmála..

kk, super, že je mimi ok.. :slight_smile:

mocinďátko krásný.. :slight_smile:

holky, vůbec jsem nečekala že bude na srazíku taková účast, počítala jsem, že nás bude tak5-10 a vypadá to, že nás bude spíš 15-20, ne-li víc.. :slight_smile: :dizzy_face: móc se těším.. :wink:
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
barčo a kdo předběžně potvrdil?

A domluvila Peta (Petrolejka) to počasí?? :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.