• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Mi - teda Miško Vám se ten kočárek nějak rozpadl že, my jsme ho teda prodávali v super stavu tak doufám že paní také vydrží na dítko v poho. Jinak my máme už golfky od Jané tak neporadím. Ale koukala jsem se na kočárky jaké teď jsou a mě se zas líbí tento, není úplně nejlehčí ale je fain
http://www.eshopbaby.cz/katalog/travel-star-kombinovany-kocarek-chic-4-baby-p2139/
http://kombinovane-a-hluboke-kocarky.hledejceny.cz/travel-star-kombinovany-kocarek-chic-4-baby/obrazek
27. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Hani, je krásný. Vidíš, to bych mohla ještě juknout na takové kombinovatelné. A je růžový! To jsem si právě říkala, že bych i růžový chtěla :dizzy_face:
Fajn, že se dá polohovat až do lehu...
A u toho Chicca se mi zase strašně líbí, že mimi může sedět po i proti směru jízdy....
27. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Ono těch kilometrů, co Jané najezdil málokterý kočár najezdí. Nevydržel dvě děti no :frowning2:
27. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
zuhav : Zuzí vždyť už je konec října :wink: :grinning: Néé já vím že jsem docela v předstihu, ale mě to chytlo, relaxuju u toho a tak nějak si to dělám lážo plážo a to mě baví. Ono denně péct nebudu tak mě to do Vánoc akorát vyjde, no chci udělat kolem 10druhů tak to mám tak akorát rozplánované
27. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Miško u tady toho to jde taky pro a pri směru jízdy, já ho mám taky vybraný kdyby .... :wink: , i ta cena se mi líbí :dizzy_face:
27. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
error - při směru a proti směru jízdy :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Jojo, už jsem se to tam taky dočetla :slight_smile: Je fakt docela pěknej :wink:
Já bych vzala i ty golfky, co máte vy, ale bojím se na zimu těch malých koleček. Co myslíš? A bylo by to i pro sedmiměsíční miminko?
27. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Nám zas vypadnul net, takže to co jsem napsala se ztratilo :angry: , takže teď zkrácená verze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petrolejko: vzhledem k těm komplikacím při minulém porodu by ti snad mohli tentokrát pomoct vyvoláním.

Mi: kamarádka Chicco Multiway má a je spokojená, má větší kola, takže zvládne i sníh. Tady ho má myslím Agatka :wink:
27. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Agiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
TO je fakt mazec. přijde nejdřív v pátek, co budem dělat do té doby? :angry:
27. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Peti a další kontrola kdy??
27. říj 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Miško no myslím že golfky pro Máju ještě nebudou, Jájinka se v nich začala vozit až v roce a půl. Je to vyloženě pro sedící dětičky. Jinak na kolečka ve sněhu jsem taky zvědavá, ale my jsme třeba s tím Janéčkem problémy ve sněhu neměli a také nemají velká kola
27. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Já už jen prolítávám ...... jdeme někam na jídlo jen co babička s dědou dorazí

Peti, to mě mrzí. Chápu, že ty vyhlídky jsou mizerné ... když se sere, tak se se.... Ale co víš, Berunka je ranařka, jak psala Zuhav hrc prc, a třeba vykoukne ani nemrkneš :wink:
A celkově se řadíš k supeženám, takže se nebojím, že bys to nezvládla, i když to bude náročné :wink:

Míšo, máme tenhle - http://www.detskyraj.cz/zbozi/6966-baby-design-sprint-2009
Je to takový sporťák - my nechtěli kvůlii zdejším mizerným chodníkům nic malého - jde do lehu, není extrémně těžký, jen nánožník stojí za houby. Letos už nám teda stačí jen emitex fusak nebo deka, ale jde tam dát univerzální nánožník emitex, ten je trošku vyteplený.
27. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
tééda tak tady jedou Vánoce už ve velikém......dárky..u Aco se dokonce peče...:slight_smile:

To u nás ani jedno, ani druhé...dnes jsem totál za lemru a začínám se bát jak to zvládnu, dneska mi je od rána zle, MM dorazí až v 10 večer...a to jsem teprva na začátku, no snad bude pak líp a zádné staroti a strasti.....:frowning2:

Peťo, tak to mě mrzí, že to pořád nevypadá..:frowning2:
Hele, někde jsem nedávno četla, že pokud už nic na rozjezd porodu nepomáhá, tak "zaručeně" vytřít podlahu hodně krouživými pohyby...a to je pak frkot.....

Miško, to je pech s tím kočárkem...:frowning2: tak ať brzo stojí doma nový !! :wink:
27. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsme si byli pro výsledky na imunologiii, opět všechno v pořádku, nikde žádný problém. Jen má Pavel špatné spermio :frowning2:, ale snad se zlepší. Třeba už takové bylo a stejně jsem otěhotněla, tak to nechci moc řešit, prostě uvidíme. Při nejhorším jde IVF a to už je v tom všem asi to nejmenší.
27. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
zdravím :slight_smile:
Peťko, každou chvíli to prostě musí přijít!! Budu držet palce :wink: Jinak bych asi taky dala řeč s mudry..

gabčo, a v kterém jsi tt, hlava děravá :sweat_smile: a je tohle těhu jiné?

Miši, s kočárem je to blbý...rozhodně pokuď už budeš chtít rovnou golfky, zmrkni kolečka, s malýma fakt toho ve sněhu nenajezdíš..

Sylvinka už si někde dává do nosu, já si přihřívám včerejší oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, těhulky - dáváte si vanu, nebo se jen sprchujete?
27. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Marti, až teď jsem dočetla tvůj příspěvek...já bych nějaký význam na špatné spermio nedávala...si myslím, že dvakrát se vám zadařilo, takže......bobiku, je mi líto, že je 'furt' něco...ale zprávy z imunologie super :wink:
27. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
petis, já jsem včera odjížděla zase taková smutná, že se zase na nic nepřišlo, ale já vím, že je to jinak super, že jsem v pořádku. Jen prostě vždycky doufám, že se něco objeví.
27. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj, celý odpolko jsme byli pryč, tak dočítám teď a moc díky Ejaně za ten link, to je super, asi to objednám k Vánocům :slight_smile: :slight_smile:
Motylek: no já vím, že v USA toho maj haldy... ale poštovný je drahý, tak to jedině až přijede manželova maminka v tom dubnu... ale jen když se nabídne, já jsem ráda, že přijede helfnout

jé, Aco už peče :slight_smile: Ty jseš šikulka!
to u nás nehrozí, já bych i pekla, ale muž to nejí, že by ztloustnul a já už taky moc ne, dvakrát jsem na Vánoce měla zánět dásní, takže náš hlavní plán na každý Vánoce zní "moc nežrat, užít si jeden druhýho a jet někam na výlet" :grinning: :grinning:

jinak Aco na Vánoce budeme mít marinovanýho lososa a sladký brambory... šílená ňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: a může to i malej... kapr bude asi taky, ale od našeho taťky, pár kousků pro mě, já to můžu

Peťo: to věřím, že nemáš náladu... člověk už toho má ke konci fatkt dost... drž se, už to nemůže dlouho trvat!!
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
A včera jsem zase u kamarádky viděla jedno únorčátko :slight_smile: Tak aspoň vím, jak už jsou vaše dětičky veliký, musí to být krásný :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Petise, jen jsem se sprchovala, te'd si jdu dát horkou vanu. Kurňa, to by bylo aby nebylo.
martinko, to je ale docela srandovní s tím spermio, když se vám vždycky tak hezky zadaří otěhotnět. :grinning: Třeba baly spermie zakřiknutý, když viděly mikroskopy a tak ... :wink:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Marti, teď trošku odbočím - schody už máte hotovy, co ostatní, rekonstruovali ste i něco dalšího?

Peti, to jsem nechtěla slyšet :grinning: já při Robikovi tady dávala jen sprchu, ale když já si zrovna koupila od Avonu voňavou pěnu do vany :cry: :grinning:
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
a nad vánocemi jsem ještě nepřemýšlela, jako co budu péct atd..ale jak napadne sníh, určo mi to vánoční atmosféru naladí a budu taky plánovat....teda pokud nenasněží až po vánocích, hihi
27. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Péťo :grinning: :grinning: :grinning: , asi jo. Ale o n měl Pavel blbý spermio už kdysi dávno, tak třeba se to pak zlepšilo a teď tím stresem zase zhoršilo, ale ještě máme čas, tak snad to bude zase dobrý :slight_smile: Prý jich je hodně mrtvých a ostatní jsou líný.

petis, schody ještě nejsou úplně, teď nějak chvíli nebyl čas, ale zítra chceme ještě něco dokoupit a čeká nás broušení zábradlí, tak to chceme udělat venku, aby doma už nebyl nepořádek, tak snad bude nějaké dny ještě hezky. A někdy v listopadu by měl přijít truhlář dodělat zbytek zábradlí, takže si myslím, že komplet hotovo bude snad v prosinci :slight_smile: Jinak jsme nic nedělali, čeká nás balkon, ale ten už asi necháme na příští rok. Sice jsem myslela, že položíme aspoň dlažbu, že už by se pak dělalo na jaře zábradlí, ale asi to už nestihneme. A to byl plán, že bude balkon už letos na jaře. Trochu se nám to posouvá, já už se těším, až si tam budeme moc dát kafíčko a posedět si na balkoně u snídaně :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Gabcos: dorazily nevolnosti? :confounded: :unamused: celej den je hrozně dlouhej, já měla pár dní kdy jsem fakt sotva lezla...
přeju Ti ať je tohle blbý období co nejkratší... drž se!!

Peti: mně pomohla hodně horká vana a 2x Hamiltonův hmat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co ten dryják co tu koluje po MK? ten s tím ricinovým olejem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martinko: s tím spermiem bych to nebrala až tak moc vážně, my měli naprosto katastrofální ve všech parametrech (plus ještě imunoblokádu) a obě děti na jeden pokus neplánovaně...
je spíš zajímavý, že na nic nepřišli... to chce fakt asi něco alternativního... u mě u "normálního" dr. taky nejdřív na nic nepřišli, když jsem byla nemocná

Petise: spíš se sprchuju, ale vanu už jsem taky měla, ale až ve 2. trimestru, jsem opatrná ... ale zase o kus míň než v těhu s Matýskem
27. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
lu, pořád zvažuju co alternativního bude nejlepší. Ještě nejsem nikam objednaná, nemůžu se úplně rozhodnout. Ale nějak už bych ráda něco vybrala.
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
jj, asi to chce, protože ono klasický doktoři měří a sledují jen některý věci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky hrozně málo vidí spojitosti... :unamused:

já si vždycky vzpomenu jak mě bolívaly hrozně kolena, nebylo mi ani ještě 18 a nakonec mě to dohnalo k dr... rentgen, několik vyšetření, no byla jsem za blázna pomalu a to mě to budilo i v noci... tak jsem chodila nabalená a brala nějaký ty želatiny, ale vliv to moc nemělo... o pár let později jsem šla k altern. dr. se zánětem ledvin a tam jsem se dozvěděla, že to mám ve slabší formě chronicky a jakmile začal jmenovat příznaky, tak jsem byla doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: od tý doby o kolenách nevím, tehdy jsem byla jak důchodkyně :confounded: :sweat_smile:
to jsou takový spojitosti někdy, že by to člověka v životě nenapadlo!
27. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
lu, to je asi pravda. Mě přijde, že doktoři si toho spojují opravdu hodně málo. Řeší všechno jako jednotlivou věc. Teď zrovna řeším, díky včerejší doktorce, jestli můžou mít nějaký vliv krátké cykly. Ona se nad tím pozastavila (mám teď cykly tak 24 dní), že prý to může být nějaká hormonální porucha a to ty potraty asi způsobovat. Ale můj doktor říká, že do 21 dnů je to v pohodě a to stejný jsem se teď i dočetla na netu. Takže nevím, asi mi k tomu taky nikdo nic moc neřekne.
27. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holčinky, jdu spát, bobrou noc.....a Martinko, nebuď hlavně smutná, věřím, že si vás štěstí najde :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/sportaky/chicco-for-me-2009.html
Tenhle se nám docela líbí, ale chtěla bych ho vidět naživo :unamused: Sakra, že je zítra ten státní svátek :frowning2:
27. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
:grinning: brej večííííííír!!!!!!!!!!!!!!!
gratulujůůů gabcos und sluni und petis und kreksi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tož tomu řikám těhuchřipkáá !!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

gabcos: :frowning2: chudáku, já taky byla ze začátku nepoužitelná a jen si říkala, jako jak s malou a nakonec to šlo nějak přechcípa,t ja?!!! bude dobře, zapoj mužááá :wink: :slight_smile:

čechtetá:voéé ,rýchlo džamahááá a ostatní snažilky též podávejte přihlášky :wink: :grinning:

ad vínoce: dárky pro Adinku mám včetně chundelatýho Barneyho :wink: ,objednané cukroví tož já su ready ,ještě okna umýt a hotovo a ježíšku ,panáček :wink: :grinning:

kuráá ,dočítala jsem něco málo a ted nevím co jsem chtěla, jako vždy...
jooo ,nevím jestli psala verunka ,ale my v Ikea potkaly verunku62 s Vítečkem :dizzy_face: :dizzy_face: je to krasavéééc :wink: :slight_smile: :slight_smile:
jela jsem tam původně pro prostěradlo ,které ve zmatku jsme nenakoupila ,za to sem si koupila několik pí*ovinek :dizzy_face: :grinning: :grinning:

jo a sylvince dodatenčě happy brzzdéééjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a další reakcep ozději ,jdu to ještě pročíst :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.